Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-12-10, 22:52

Autor

Wiadomo¶æ

Lu.

User


Do³±czy³: 07 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-07, 19:42   KsiÄ…dz - psycholog?

Witam. Hm.. więc tak za parę dni skończę lat 15 , jestem osobą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. A co za tym idzie - mam większy kontakt z księżmy z naszej parafi. Tudzież wikarym jak i proboszczem. Czytałam już wiele tematów na temat "Księży" i pare rzeczy już sobie wywnioskowałam. Podoba mi się wizualnie ksiądz proboszcz ale nie tak żeby wiecie "Ojej.. zakochałam się w nim dlatego idę w niedzielę 3 razy do kościoła ,bo muszę go zobaczyć!" nie , Broń Boże. Podoba mi się jako MʯCZYZNA oraz kapłan. ¦wietnie dogaduje się ludźmi i mądrze gada. I tu moje pytanie do Was.

Czy wyjde na głupią jeżeli zapytam się go czy jeśli znajde się w trudnej sytuacji życiowej czy mogłabym przyjść do niego ze swoim problemem i najzwyczajniej w świecie porozmawiać.

(wiem co sobie większość z was myśli "Głupia dziewczyna , pewnie się nim zauroczyła" otóż nie! podobać mi się może i podoba ale chodzi tu o sferę duchowną. Oczekuję od niego rozmowy ,bo uważam jest godnym zaufania człowiekiem a nie posiadam osoby która mogłaby pomóc mi w problemach , nie potrafię nikomu zaufać - o , może tak to ujmę.)

Czy to nie byłoby pytanie które mogłoby go w jakiś sposób zawstydzić?

(proszę nie przenosić tego wątku do działu "Wasze problemy" ,bo nie uważam tego za tak wielki problem aby się tam ten temat znalazł.)
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-12-07, 20:15   

Przecież to ksiądz. Jeśli jest normalny ( nie jakiś pedofil czy cuś ) to na pewno chętnie Ci pomoże i nie będzie miał podtekstów ;)
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-12-07, 20:19   

a ja bym księżom nie ufał.. nie wiadomo co kryje w sobie, jeśli cię zgwałci to do kogo będziesz miała pretensje? A pamiętaj że wygłodzony jest..
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

Czarnulka11  

User


Do³±czy³a: 05 Gru 2009

Sk±d: ze wsi

   

Wys³any: 2009-12-07, 20:27   

Ja znam pewnego księdza i jest the best na każdy temat można z nim pogadac i ufam mu
 

Thorns Jesus's  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 11 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-07, 20:30   

pryzmat napisa³/a:

A pamiętaj że wygłodzony jest..



I to jak cholera, sama świadomość że to facet robi swoje.

Obojętnie czy normalny, czy bez nogi... daj sobie spokój.
 

Czarnulka11  

User


Do³±czy³a: 05 Gru 2009

Sk±d: ze wsi

   

Wys³any: 2009-12-07, 20:33   

No to że facet, mi to nie przeszkadza
 

benc  

Stały User

Szukam miłości...


Do³±czy³: 28 Pa¼ 2009

Sk±d: jestem?

   

Wys³any: 2009-12-07, 20:48   

no pewnie że możesz do niego iśc z pytaniem.
jeżeli chcesz rady i mieć pewność że nie wygada, to w czasie spowiedzi zapytaj, czy mogła byś pogadać z nim na zasadzie spowiedzi. (tak można) ;)
_________________
Nie bój się mówić że kochasz,
nie milcz bo miłość znów cie ominie
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-12-07, 20:52   

Myślę, że mogłabyś z nim porozmawiać. Jest to też w pewien sposób kwestia odwagi, bo ja nie odważyłabym z księdzem poruszać moich prywatnych spraw. :-D Ksiądz budzi wiele zaufania, przecież obowiązuje go tajemnica spowiedzi i to wszystkich parafian. :-P
 

Lu.

User


Do³±czy³: 07 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-07, 21:07   

Thorns Jesus's napisa³/a:

sama świadomość że to facet robi swoje.



Coś dokładnego masz na myśli?
Czy każdy ksiądz kojarzy Ci się ze zboczeńcem?
No to chyba coÅ› jest nie tak w Twojej psychice , niestety.

Ksiądz fakt , faktem - przystojny ale to jest KSI¡DZ , z którym tylko chciałabym pogadać metr od siebie i tyle. xd
 

benc  

Stały User

Szukam miłości...


Do³±czy³: 28 Pa¼ 2009

Sk±d: jestem?

   

Wys³any: 2009-12-07, 21:14   

JustyÅ›ka napisa³/a:

wszystkich parafian.


wszystko było by dobrze gdyby nie końcówka :evil:
wszystkich penitentów. :-P
_________________
Nie bój się mówić że kochasz,
nie milcz bo miłość znów cie ominie
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-07, 21:18   

Chcesz go pytać czy w razie W możesz przyjść... po cholere? Na razie nie myśl że masz być w trudnej sytuacji. Carpe Diem!
 

Lu.

User


Do³±czy³: 07 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-07, 21:52   

szostol, niestety tak się nie da. Mam trudne sytuacje , niestety wielokrotnie chciałam rozwiązać je w najgorszy spsób. Myślałam ,że rozmowa z księdzem mogłaby się na coś przydać a wy tu o gwałtach . Omg..
 

benc  

Stały User

Szukam miłości...


Do³±czy³: 28 Pa¼ 2009

Sk±d: jestem?

   

Wys³any: 2009-12-07, 22:15   

no na pewno ksiądz Ci pomoże. idź do niego, warto. :)
ja CiÄ™ rozumiem. :]
_________________
Nie bój się mówić że kochasz,
nie milcz bo miłość znów cie ominie
 

Azimuth  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-12-07, 22:22   

pryzmat napisa³/a:

a ja bym księżom nie ufał.. nie wiadomo co kryje w sobie, jeśli cię zgwałci to do kogo będziesz miała pretensje? A pamiętaj że wygłodzony jest..

Jesteś głupi. Sorry, ale tak właśnie wyglądasz, gdy piszesz takie idiotyzmy.


Idź do księdza. Nie zgwałci cie, a czy ci pomoże? Kto wie, księża są dobrymi słuchaczami, a i doradzić też potrafią bo mają inne spojrzenie i przeważnie większą wrażliwość niż ludzie świeccy.
 

motyl14  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 30 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-12-07, 22:23   

Lu. napisa³/a:


Czy wyjde na głupią jeżeli zapytam się go czy jeśli znajde się w trudnej sytuacji życiowej czy mogłabym przyjść do niego ze swoim problemem i najzwyczajniej w świecie porozmawiać.

oczywiście że nie wyjdziesz na głupią!!! To ksiądz. Mi też się podoba u nas w parafii pewien ksiądz ma już lat nie wiem z 50/60 nie chodzi mi o jego wygląd tylko o jego postawę jest bardzo wyrozumiały i mądrze mówi bardzo lubię jego kazania i lubię jak spowiada. Jeżeli byłby jakiś ksiądz u nas na miejscu to też bym z nim rozmawiała ale cóż dojeżdża do nas kilka księży co niedzielę inny i od razu po mszy jedzie na inną mszę jedynie można porozmawiać przy spowiedzi :-/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com