Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-07-17, 19:30   

Niemki Niemkami, ale mi siÄ™ i tak Ukrainki najbardziej podobajÄ…, o.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-07-17, 19:39   

$karbówka napisa³/a:

Powiedziałbym, że kasa nie jest tak decydująca jak sława


Nie jest, ale swoją cegiełkę w tym ma
_________________
There can be only one
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-07-17, 20:04   

kasa ma znaczenie w dwóch typach kobiet: "gold digger" i tych które szukają na siłę męża. jeśli idzie o zwykłe parowanie kasa nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Laski często wręcz same pracują na swojego misia bo są ślepo zakochane...

Największe znaczenie przy poznawaniu kobiet ma wrażenie jakie na niej zrobisz. I w tym momencie oczywiście bardziej zaimponujesz jej gdy powiesz że jesteś menadzerem tu i tam, własnie jedziesz na ibizę bla bla niż gdy przedstawisz sie jako wesoły mietek szambonurek który chwyta dzień. Ale weźmy teraz odmienny przykład, jesteś jakimś specjalistą IT w jakimś gównie, zarabiasz 20tysi, ale jesteś niewyględny, nosisz oksy i nie masz ciekawej osobowości. Jak wypadniesz w porównaniu do gościa, który jest wytatułowanym barmanem w przeciętnym pubie i codziennie wkręca się na inny melanż oraz ma wy*ebane na hajs? Oczywiście to co piszę liczy dla wieku conajmniej 20 kilka lat, bo w gimbie/liceum czy nawet na studiach, ludzie się wiążą dosłownie bez żadnych zależności.. -bedziemy chodzic? -ok
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-07-17, 20:28   

Sacher napisa³/a:

Niemki Niemkami, ale mi siÄ™ i tak Ukrainki najbardziej podobajÄ…, o.


Eeee, już myślałem, że Merkelowa Ci wpadła w oko.


krul umiÅ‚owany napisa³/a:

I w tym momencie oczywiście bardziej zaimponujesz jej gdy powiesz że jesteś menadzerem tu i tam, własnie jedziesz na ibizę bla bla niż gdy przedstawisz sie jako wesoły mietek szambonurek który chwyta dzień. Ale weźmy teraz odmienny przykład, jesteś jakimś specjalistą IT w jakimś gównie, zarabiasz 20tysi, ale jesteś niewyględny, nosisz oksy i nie masz ciekawej osobowości. Jak wypadniesz w porównaniu do gościa, który jest wytatułowanym barmanem w przeciętnym pubie i codziennie wkręca się na inny melanż oraz ma wy*ebane na hajs?


Sedno sprawy.
Tak właśnie jest najczęściej, kasa nie przyciąga tak kobiet, jak pozycja społeczna czy towarzyska.

Zresztą barman z melanżem to jeszcze, jeszcze, ale weź takiego szefa, co miałem parę lat temu, z gęby mu tak waliło jak iperytem pod Verdun, niski, łysawy - a lalunie skakały naokoło niego, na kolana siadały...jak go przeniesiono za korupcję na niskie stanowisko, nagle wszystkie miały go w dupie. :->

Oczywiście, nie wiem jaki jest sens przejmować się takimi ograniczonymi tępotami, i radziłbym to autorowi tematu całkowicie olać.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-07-17, 20:50   

$karbówka napisa³/a:

kasa nie przyciÄ…ga tak kobiet


Ale zachęci ją do zostania ;p Przecież nie mówię, że to kluczowy czynnik
_________________
There can be only one
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-07-17, 21:51   

Wasze refleksje są dosyć zabawne :D jednak nie oddalajcie się zanadto od tematu.

Skoro twierdzisz, że nie jesteś aż tak odpychający, pomyśl nad swoją osobowością. Może jesteś po prostu nudziarzem. A nawet na pewno nim jesteś.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-07-17, 22:11   

Damn napisa³/a:

Może jesteś po prostu nudziarzem. A nawet na pewno nim jesteś


Coś mi mówi, że próby zmiany tego elementu są bezcelowe
_________________
There can be only one
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-07-17, 22:31   

Wysyłasz zdjęcie.
Zdjęcie to obraz
Obraz to nie jest twój wygląd
Ale i osobliwość i charakter
Jak widzę niektóre zdjęcia facetów
myśle drogi fejsie umrzyj
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-07-17, 23:31   

Damn napisa³/a:

Może jesteś po prostu nudziarzem


Jak "kobieta A" powie, że facet jest nudny, a potem się okaże, że "kobieta B" uważa go za ciekawego - to czy jest nudziarzem aksjomatycznym, bo tak powiedziała "kobieta A", czy to zależy od percepcji?

Damn napisa³/a:

A nawet na pewno nim jesteÅ›.


Dlatego, że opisał swój problem?
W ten sposób wszystkie smęcące tu dziewczyny i chłopaki są nudziarami i nudziarzami.
Cały ten dział jest nudny. :-D

Akeyo20 napisa³/a:

Ale zachęci ją do zostania ;p Przecież nie mówię, że to kluczowy czynnik


Jak nie znajdzie bogatszego fagasa.
Takie typiary to już kliniczny przypadek.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-07-17, 23:38   

$karbówka napisa³/a:

Jak nie znajdzie bogatszego fagasa


Tu już raczej nie chodzi o licytowanie się, kto ma więcej
_________________
There can be only one
 

TDK

Stały User


Do³±czy³: 09 Gru 2011

   

Wys³any: 2014-07-18, 00:21   

Damn napisa³/a:

Wasze refleksje są dosyć zabawne :D jednak nie oddalajcie się zanadto od tematu.

Skoro twierdzisz, że nie jesteś aż tak odpychający, pomyśl nad swoją osobowością. Może jesteś po prostu nudziarzem. A nawet na pewno nim jesteś.


Hmm milo ze mnie oceniasz z gory ale ok, i dla twojej wiadomości wiele dziewczyn własnie mi pisalo ze super sie ze mna pisze niz z innymi facetami ale widocznie mnie oszukały albo ty wiesz lepiej, zaraz pewnie powiesz ze pisanie to co innnego niz rozmowa ale po części to jest rozmowa tylko bez slow.

Cytat:

Dlatego, że opisał swój problem?
W ten sposób wszystkie smęcące tu dziewczyny i chłopaki są nudziarami i nudziarzami.
Cały ten dział jest nudny. :-D


Widocznie dla niektórych pisanie na forum o swoich problemach jest nudziarstwem, ale skoro nie chca tego oglądać to wystarczy tu nie wchodzić.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-07-18, 10:26   

TDK napisa³/a:

Widocznie dla niektórych pisanie na forum o swoich problemach jest nudziarstwem, ale skoro nie chca tego oglądać to wystarczy tu nie wchodzić.


Kto wtedy by ci dowalił?
Tradycja narodowa zobowiÄ…zuje.

Akeyo20 napisa³/a:

Tu już raczej nie chodzi o licytowanie się, kto ma więcej


Jak taka niunia leci na Lambo w garażu, to zawsze może polecieć na takiego co ma dwa, a o tym pierwszym nagle zapomnieć.
Zawsze znajdzie siÄ™ bardziej "nadziany".
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-07-18, 11:38   

Co wy tutaj wypisujecie to ja nawet nie Damn podbijam mocno.


Rozkminiacie dlaczego taki przecietny/brzydki facet ma ladna dziewczyne, dlaczego to ona nie jest z wami, dlaczego wy nie macie partnerki. Przeciez wam kolezanki mowia, ze jestescie przystojni/zabawni/porzadni/wstaw_co_chcesz - a co maja wam WASZE kolezanki powiedziec, ze jestescie nudni i tak naprawde to was nie lubia?.
Wlasnie dlatego dziewczyny olewaja was, bo za duzo zastanawiacie sie, tak jak ten od recepcjonistki - usmiechnela sie do mnie tak jakbym sie jej podobal i tak jakby chciala, zebym ja gdzies zaprosil, ale ja nie wiem czy ona naprawde chce czy tylko mi sie wydaje :zalamany: Ten przecietny gosc z taka recepcjonistka spotkalby sie juz 3 razy.
A co do problemu autora, prosta rada. Jedna rozmowa w realu >>> sporo godzin na chatcie

$karbówka napisa³/a:

Jak taka niunia leci na Lambo w garażu, to zawsze może polecieć na takiego co ma dwa, a o tym pierwszym nagle zapomnieć. Zawsze znajdzie się bardziej "nadziany".


I zawsze mozna znalezc taka, ktora bedzie kochala Ciebie, a nie pin do Twojego konta.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-07-18, 15:16   

Moim zdaniem wyglÄ…d i charakter chu*a daje, nawet kasa.
Zależy od typu dziewczyny, np wiem, że się jednej podoba z charakteru i wyglądu, kilka naście razy mi to mówiła, że jestem mega .//// i mam super charakter, ale co mi po tym. Wie że mi na niej strasznie zależy, ale i tak nic z tego nie będzie.
Ale z drugiej strony, łatwiej mi poznawać dziewczyny na ulicy itp. często mam sytuacje "siema przystojniaczku " "hejka murzynku" itp itd. ale co mi po tym, czasem mam wrażenie że lepiej być tym brzydszym i pewnym siebie bez zasad i charakteru niż szanować wasze zdanie. Bo gdybym postępował w brew moim zasadom to ona była by już moja. I w dodatku, uważa że cały czas ją okłamuje, że gram, bo nie wierzy w to że ja umiał bym się skupić na jednej, że skacze z kwiatka na kwiatek, i że jak zobaczę dziewczynę na której będzie mi zależało to ją zostawię.
Czasem jest to zaleta a czasem wada, ważne jak to wykorzystasz.
Ale dobra, nie chcę byście uznali że się przechwalam, bo tak na prawdę mam większe problemy niż myślicie przez tą panią.
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2014-07-18, 15:39   

sebastian1918 napisa³/a:

Ale dobra, nie chcę byście uznali że się przechwalam, bo tak na prawdę mam większe problemy niż myślicie przez tą panią.


Dobra rada, wyłącz komputer, by poczytać słownik i zacząć używać mózgu, PRZYSTOJNIAKU HEHE.

autor tematu, pokaż zdjęcie, ocenimy czy jest tak źle.

[ Dodano: 2014-07-18, 15:45 ]
A co do tej dłuższej pogawędki o kasie, pozycji społęcznej tyryfyry, to nie zgadzam się. Wy faceci lubicie sprowadzać potrzeby kobiet do noszenia drogich torebek i kręcenia się wśród wpływowych ludzi. Nie brzmi to najlepiej, choć poniekąd macie rację. Różnicę stanowi fakt, że np. ja doceniam zaradność, stanowczość u mężczyzny. A to jakby nie było, prowadzi do mniejszych lub większych pieniędzy czy miejsca na drabinie społecznej. Jednak nie jest to coś, co sprawia, że błyszczą mi się oczy, myślę raczej o przyszłym bezpieczeństwie swojej rodziny, stabilności finansowej i zapewnieniu dobrych warunków do wychowania, nie o zaspokajaniu głupich zachcianek. Oczywiście, znajdą się dziewczyny, które nie są zainteresowane niczym poza świecącą maską samochodu i zawartością potfela, ale wolałabym generalizować w tę lepszą stronę :)
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com