Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-07-18, 16:13   

Dobra rada, nie oceniaj innych, bo Ciebie też mogą ocenić.
Przedstawiłem tylko swoją opinię, więc grzecznie, to uszanuj i się ode mnie odwal.
Zrozum dziewczynko, Ciebie za to co napisałaś też mógł bym z hejtować ale wolę sobie odpuścić tą bez sensowną wymianę zdań i już dziękuję pani za opinię.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-07-18, 16:42   

apocalypse napisa³/a:

A co do tej dłuższej pogawędki o kasie, pozycji społęcznej tyryfyry, to nie zgadzam się. Wy faceci lubicie sprowadzać potrzeby kobiet do noszenia drogich torebek i kręcenia się wśród wpływowych ludzi bla bla bla...


Raczej miałem na myśli to, że nikt na dłuższą metę nie będzie się wiązać z kimś, kto niekoniecznie może zapewnić przyszłej rodzinie stałego dopływu gotówki. A nawet może oczekiwać przynajmniej średniego standardu życia. To już koniec mojego offtopu. Ciao
_________________
There can be only one
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-07-18, 18:46   

Alternatywny napisa³/a:

I zawsze mozna znalezc taka, ktora bedzie kochala Ciebie, a nie pin do Twojego konta.


Mi wystarczy, że będzie mnie lubiła - z tym kochaniem nie szarżujmy, zresztą nie ufam jej.
Poza tym ja nawet numeru telefonu nie podajÄ™, co dopiero PIN. ;)

apocalypse napisa³/a:

Wy faceci lubicie sprowadzać potrzeby kobiet do noszenia drogich torebek i kręcenia się wśród wpływowych ludzi. Nie brzmi to najlepiej, choć poniekąd macie rację


Mamy rację, bo kobiety tak mają, że zwracają uwagę na tych facetów którzy przewodzą, mają pozycję, są ważni - szefowie w pracy mają wianuszek bab naokoło, zwyczajni pracownicy nie.
Aktorzy, piłkarze, piosenkarze - takim kobiety same się pchają, w tym co pisałem nie ma absolutnie żadnej fikcji.
Tak było zawsze.

apocalypse napisa³/a:

Oczywiście, znajdą się dziewczyny, które nie są zainteresowane niczym poza świecącą maską samochodu i zawartością potfela, ale wolałabym generalizować w tę lepszą stronę :)


Toć pisałem, że to są przypadki skrajnej patologii, i nie biorę tego pod uwagę jako czynnika ordinarus legitima. :->

sebastian1918 napisa³/a:

"hejka murzynku"


Murzyni majÄ… Å‚atwo.
Nie liczy siÄ™.

Choć w sumie to jest rozwiązanie problemu dla autora tematu - najlepiej spalić się na heban, wstrzyknać kolagen w usta i na podryw.
Murzynowi, żadna się nie oprze.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-07-18, 19:17   

Cytat:

Jak "kobieta A" powie, że facet jest nudny, a potem się okaże, że "kobieta B" uważa go za ciekawego - to czy jest nudziarzem aksjomatycznym, bo tak powiedziała "kobieta A", czy to zależy od percepcji?



Są nudziarze aksjomatyczni i nieaksjomatyczni, to zależy od tego, jakie kryterium weźmiemy pod uwagę. Skoro zadałeś takie pytanie :).

Cytat:

Hmm milo ze mnie oceniasz z gory ale ok, i dla twojej wiadomości wiele dziewczyn własnie mi pisalo ze super sie ze mna pisze niz z innymi facetami ale widocznie mnie oszukały albo ty wiesz lepiej, zaraz pewnie powiesz ze pisanie to co innnego niz rozmowa ale po części to jest rozmowa tylko bez slow.



Takie rzeczy czuć na kilometr. Bywają pospolite chamki, ale większość dziewczyn mimo wszystko woli spławiać chłopców delikatnie, i nie mówi wprost dlaczego ich olewają. Sympatyczna dziewczyna powie "jesteś super facetem, ale to nie to" i poniekąd będzie miała rację, ale tak naprawdę zawsze jest bezpośredni powód spławienia. To jest wręcz oczywiste, że skoro nie chcą z Tobą utrzymywać kontaktów, to po prostu ich sobą nie zainteresowałeś, nie zaprezentowałeś sobą nic oryginalnego. A w takim wypadku wygląd ma swoją rolę, bo gdybyś nawet miał przeciętną osobowość, ale byłbyś przystojniakiem, część tych bardziej próżnych lasek mogłaby się skusić. Znam wiele par gdzie facet nie jest żadnym modelem, czasem nawet jest brzydki (moim zdaniem), nie jeździ nawet lambem ani nie jest super popularny. Co musi w sobie mieć żeby zdobyć dobrą laskę?

Poza tym gadanie o kasie czy sławie też można dość łatwo obalić. Te czynniki są totalnie bez znaczenia, bo są ulotne, i żadna poważna dziewczyna nie potraktuje tego jako kryterium szukając mężczyzny na dłużej (np. na resztę życia). Nawet jeśli nie ma zbyt wielu pieniędzy, ale jest pracowity, zaradny, wiąże koniec z końcem i godny zaufania, to kobiecie wystarczy by czuła się przy nim bezpiecznie. Ponadto mamy czasy, gdzie większość kobiet pracuje zarobkowo i chce to robić. Sława jest kryterium dla mnie nawet na minus, bo popularność uderza do głowy prawie tak jak władza i taki facet szybko robi się zbyt pewny siebie (zaobserwowane). Ponadto ma dużo zobowiązań towarzyskich co może doprowadzić do zaniedbania partnerki. Nie zniosłabym tego chyba.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Ostatnio zmieniony przez Damn 2014-07-18, 19:24, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-07-18, 19:18   

$karbówka napisa³/a:

sebastian1918 napisał/a:
"hejka murzynku"

Murzyni majÄ… Å‚atwo.
Nie liczy siÄ™.

Choć w sumie to jest rozwiązanie problemu dla autora tematu - najlepiej spalić się na heban, wstrzyknać kolagen w usta i na podryw.
Murzynowi, żadna się nie oprze.


haha tak pewnie xd :D Wolał bym być bielszy xd Bo nie uważały by mnie chociaż za gościa który leci na każdą i się bawi dziewczynami, no to jest problem. A niektóre białasy po 21 jak idę sobie grzecznie prowokują mnie do ustawki, ale są i plusy, te wołania :D
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-07-18, 21:41   

Damn napisa³/a:


Poza tym gadanie o kasie czy sławie też można dość łatwo obalić. Te czynniki są totalnie bez znaczenia, bo są ulotne, i żadna poważna dziewczyna nie potraktuje tego jako kryterium szukając mężczyzny na dłużej (np. na resztę życia).



oj damn damn teraz gadasz że sława jest ulotna a gdyby złapał Cie od tyłu pawełek i powiedział krzycz trybson to w mig byś krzyczała. A nawet jeśli nie Ty konkretnie to milion innych kobiet. O sławie podobnie jak o urodzie nie myśli sie "eee przecież to przeminie". Jest sławny, to jest i ch*j.

Poza tym gwiazd aż tak wielkiego formatu jak trybsą nie ma zbyt wiele ale nie trzeba być od razu sławnym, wystarczy zwykła szkolna popularność w kręgu znajomych. Oczywiście zaraz wyskoczy taki alternatywny i powie że to też niepotrzebne ale laski jednak bardziej zwracaja uwage na tych popularnych niz na tzw podpieraczy scian.
 

Smutas  

Mega wymiatacz

MY¦L



Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-07-18, 21:53   

sebastian1918,

Cytat:

]Moim zdaniem wyglÄ…d i charakter chu*a daje, nawet kasa.
Zależy od typu dziewczyny, np wiem, że się jednej podoba z charakteru i wyglądu, kilka naście razy mi to mówiła, że jestem mega .//// i mam super charakter, ale co mi po tym. Wie że mi na niej strasznie zależy, ale i tak nic z tego nie będzie.
Ale z drugiej strony, łatwiej mi poznawać dziewczyny na ulicy itp. często mam sytuacje "siema przystojniaczku " "hejka murzynku" itp itd. ale co mi po tym, czasem mam wrażenie że lepiej być tym brzydszym i pewnym siebie bez zasad i charakteru niż szanować wasze zdanie. Bo gdybym postępował w brew moim zasadom to ona była by już moja. I w dodatku, uważa że cały czas ją okłamuje, że gram, bo nie wierzy w to że ja umiał bym się skupić na jednej, że skacze z kwiatka na kwiatek, i że jak zobaczę dziewczynę na której będzie mi zależało to ją zostawię.
Czasem jest to zaleta a czasem wada, ważne jak to wykorzystasz.
Ale dobra, nie chcę byście uznali że się przechwalam, bo tak na prawdę mam większe problemy niż myślicie przez tą panią.



Mój 9 letni brat potrafi lepiej składać zdania niż ty, piszesz jak 6 latek. Skup się na jednej i przestań gadać głupoty bo głowa boli od tego a już genialnie by było gdybyś skupił się na jasnym przekazie informacji bo takiego chaosu to dawno nie widziałem.

sebastian1918,

Cytat:

haha tak pewnie xd :D Wolał bym być bielszy xd Bo nie uważały by mnie chociaż za gościa który leci na każdą i się bawi dziewczynami, no to jest problem. A niektóre białasy po 21 jak idę sobie grzecznie prowokują mnie do ustawki, ale są i plusy, te wołania :D



Czy tylko mnie irytuje to jego głupie gadanie ? Kogo obchodzą twoje wywody?

Czuje się urażony ponieważ użyłeś określenia "białas" a tym samym pokazujesz jaki z Ciebie typ człowieka, wyżej dupę ma niż sra i jeszcze się wypiera, wiadomo jest że gdybym ja użył określenia "czarnuch" to za raz bym dostał miano rasisty tak że zważaj na słowa bo nie jesteś pępkiem świata.

, na forum to każdy jest królem, casanova i boski alvaro a prawda jest zawsze inna, twoje wypowiedzi śmierdzą kiczem i możesz wyglądać jak Bóg ale wątpię że po poznaniu ciebie jakaś dziewczyna chciała by być z takim debilem.

Myślę że nikt Cię by nie "prowokował" jak ktoś miał by ci wpierdolić to by to zrobił a wiec albo szybko biegasz albo kłamiesz. Może się i czepiam, może urażę twoją ambicję i ego ale jak byś spadł z poziomu twojego ego na poziom intelektualny to byś się pewnie połamał nieźle ale też mogło by być gorzej. Nie cierpię takiego przechwalania naucz się trochę pokory bo nawet w necie takie rzeczy nie są dobrze odbierane.

Co do autora, nie szukał bym dziewczyn w internecie ponieważ z taką która szuka chłopaka przez neta musi być coś nie tak, jak nie ma coś z głową to właśnie uważa się za nie wiadomo kogo. Poznaj kogoś na żywo i nie będzie tego problemu, najwyżej od razu nie będą chciały pisać.
_________________
I'm not a hero... Hero always Die. I'm.. LEGEND, LEGEND NEVER DIE.
 

TDK

Stały User


Do³±czy³: 09 Gru 2011

   

Wys³any: 2014-07-18, 22:43   

Cytat:

To jest wręcz oczywiste, że skoro nie chcą z Tobą utrzymywać kontaktów, to po prostu ich sobą nie zainteresowałeś, nie zaprezentowałeś sobą nic oryginalnego. A w takim wypadku wygląd ma swoją rolę, bo gdybyś nawet miał przeciętną osobowość, ale byłbyś przystojniakiem, część tych bardziej próżnych lasek mogłaby się skusić.


Powiedz mi w takim razie po co pisaly ze mna nawet czasem miesiąc a po wysłaniu fotki kontakt sie nagle urwał? skoro jakby nie byly zainteresowane to dalby by sobie spokój po jednym tygodniu,

Cytat:

Co do autora, nie szukał bym dziewczyn w internecie ponieważ z taką która szuka chłopaka przez neta musi być coś nie tak, jak nie ma coś z głową to właśnie uważa się za nie wiadomo kogo. Poznaj kogoś na żywo i nie będzie tego problemu, najwyżej od razu nie będą chciały pisać.


Wiem ale tak jak mówiłem obawiam sie tego ze skoro w internecie sie nie podobam to watpie czy bede sie podobał dziewczynom na ulicy.
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-07-18, 23:10   

To co piszesz "Smutas" jest bardzo interesujące, a za razem śmieszne.
Tym określeniem "białas" nie miałem zamiaru nikogo obrazić, więc wyluzuj. Ale plusik za odwagę, to się ceni. Bo za taki wyskok, osoba którą znam miała by obitą mordę. Ale dobra bo znów uznasz że jestem zwykłym chamem z zawyżonym ego.
Nie wiem jak inaczej można zinterpretować takie teksty typu "murzynek bambo" "lowelasik " itp.
I nie, nie uciekam, jeżeli jestem z kimś odpuszczam, ale wracając prowadzę mało konwersację z tymi panami. NP. Wracając nie wiedziałem który mnie obraził, podskoczyłem do tej czwórki, się spytałem grzecznie czy to było do mnie i czy mają jakiś problem, luz zaczęli się wykręcać, wtedy spytałem się czy chcą go rozwiązać ściągnąłem koszulę, i uciekli mi.
Dobra masz rację, sorki za składnie, zawsze miałem mam i będę miał na to wyje****.

[ Dodano: 2014-07-18, 23:11 ]
To co piszesz "Smutas" jest bardzo interesujące, a za razem śmieszne.
Tym określeniem "białas" nie miałem zamiaru nikogo obrazić, więc wyluzuj. Ale plusik za odwagę, to się ceni. Bo za taki wyskok, osoba którą znam miała by obitą mordę. Ale dobra bo znów uznasz że jestem zwykłym chamem z zawyżonym ego.
Nie wiem jak inaczej można zinterpretować takie teksty typu "murzynek bambo" "lowelasik " itp.
I nie, nie uciekam, jeżeli jestem z kimś odpuszczam, ale wracając prowadzę mało konwersację z tymi panami. NP. Wracając nie wiedziałem który mnie obraził, podskoczyłem do tej czwórki, się spytałem grzecznie czy to było do mnie i czy mają jakiś problem, luz zaczęli się wykręcać, wtedy spytałem się czy chcą go rozwiązać ściągnąłem koszulę, i uciekli mi.
Dobra masz rację, sorki za składnie, zawsze miałem mam i będę miał na to wyje****.
 

sacharon  

Mega wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 16 Wrz 2012

   

Wys³any: 2014-07-19, 00:37   

Piszesz z nimi, piszesz, w końcu przychodzi czas na fotkę i kontakt się urywa, więc widocznie twój wygląd im nie pasuje i tyle. Chcesz to poprawić, to do dzieła, niekoniecznie jest to łatwe, ale się da. Zainteresuj się może lepszymi ubraniami, fryzurą, może jesteś patyczkowaty albo przeciwnie, gruby - no to siłownia. Jak masz pieniądze to nie ma problemu abyś skorzystał z tych opcji, jak nie masz ich, to zarób (wakacje są, poza tym masz chyba 20 lat, pisałeś, nie pamiętam dokładnie (zresztą fryzura czy ubranie nie oznacza wielkich wydatków...))
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-07-19, 01:31   

Siłownia, to jest jedyne sensowne, wyjście, no może jeszcze jakieś sterydy ale tego nie polecam.
Zapomnieliście jeszcze o zawodnikach MMA i bokserach, o pakerach Ci również mają powodzenie. Nie mówię nawet o jakiś sekcjach, po prostu dziewczyny lecą na gości którzy się wyróżniają pod tym względem.
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-07-19, 07:45   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Poza tym gwiazd aż tak wielkiego formatu jak trybsą nie ma zbyt wiele ale nie trzeba być od razu sławnym, wystarczy zwykła szkolna popularność w kręgu znajomych. Oczywiście zaraz wyskoczy taki alternatywny i powie że to też niepotrzebne ale laski jednak bardziej zwracaja uwage na tych popularnych niz na tzw podpieraczy scian.


<wyskakuje z lisci>A jak maja zwracac uwage na kogos o kim nie maja pojecia? Takich podpieraczy scian - jak sam ich okresliles - po prostu nie znaja. Byla taka sytuacja, ze po 3 latach chodzenia do jednej szkoly moja 'kolezanka' zapytala sie kumpla z mojej klasy do ktorego liceum on chodzi, bo u nas to jego nie widziala, taka faza. </wyskakuje z lisci>


A Ty, Sebastianie, jestes w tym temacie najgorszy, hustlerze.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-07-19, 11:33   

No dzięki, dzięki Alternatywny.
Ale ja chociaż nie mam takich problemów że dziewczyna zrywa ze mną kontakt itp z zapoznaniem, nie chce się ze mną spotkać, bo załatwić spotkanie dla mnie to pikuś.
Mój problem oscyluje w inne kwestii, odkochać panienkę z byłego i pokazać jej że nie każdy to dziwkarz xd
 

TDK

Stały User


Do³±czy³: 09 Gru 2011

   

Wys³any: 2014-07-19, 22:46   

sacharon napisa³/a:

Piszesz z nimi, piszesz, w końcu przychodzi czas na fotkę i kontakt się urywa, więc widocznie twój wygląd im nie pasuje i tyle. Chcesz to poprawić, to do dzieła, niekoniecznie jest to łatwe, ale się da. Zainteresuj się może lepszymi ubraniami, fryzurą, może jesteś patyczkowaty albo przeciwnie, gruby - no to siłownia. Jak masz pieniądze to nie ma problemu abyś skorzystał z tych opcji, jak nie masz ich, to zarób (wakacje są, poza tym masz chyba 20 lat, pisałeś, nie pamiętam dokładnie (zresztą fryzura czy ubranie nie oznacza wielkich wydatków...))


Sylwetkę mam normalna, jedynie dopracowuje ja na siłowni, co do ubrań i fryzury masz racje ale twarzy juz nie zmienię.
 

sacharon  

Mega wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 16 Wrz 2012

   

Wys³any: 2014-07-19, 23:53   

Ale co z tą twarzą - jakiś trądzik, czy inne cholerstwo? Jeżeli tak no to jest problem, ale rozwiązywalny - leczenie itp. Natomiast jeżeli nie, no to naprawdę nie ma problemu - jak ja jadę tramwajem czy idę po mieście to widzę pary gdzie chłopacy nie wyglądają jak panowie z reklam szamponów itp ;) Możliwe, że dziewczyny które urywają kontakt po zobaczeniu fotki, to desperatki, które potrzebują księcia z bajki i przeszkadza im milimetrowy pieprzyk koło ucha... dobra, dawaj fotę, część żeńska forum się wypowie (w sumie męska też może, nie trzeba być gejem by wiedzieć czy przystojniejszy jest Di Caprio czy Miecio spod monopolowego).
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com