Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TDK

Stały User


Do³±czy³: 09 Gru 2011

   

Wys³any: 2014-07-17, 00:17   Kwestia wyglÄ…du u chlopaka

Hej, poznałem kilka dziewczyn na czacie, milo sie pisało itp daly do siebie kontakt itp ale po wysłaniu mojego zdjęcia kontakt sie urywa tak wiec czemu wygląd ma az tak duze znaczenie?



Dodam ze nie jestem jakoś brzydki, z tego co slyszalem od innych dziewczyn to po prostu przeciętny.
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2014-07-17, 00:33   

A jak myślisz? Dziewczyna wchodzi na czat, na co będzie zwracała uwagę? Na wygląd bo przecież trudno jest Cię poznać po godzinie czy dwóch rozmowy pisząc.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-07-17, 00:54   

TDK napisa³/a:

wiec czemu wyglÄ…d ma az tak duze znaczenie?

Bo ma. Koniec, kropka.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

TDK

Stały User


Do³±czy³: 09 Gru 2011

   

Wys³any: 2014-07-17, 01:15   

Czyli mam rozumieć ze skoro na czacie jestem olewany to i w realu nie mam nawet po co podchodzić do dziewczyn?
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-07-17, 01:33   

Nie kituj.
A co one wszystkie takie piękne jakby z pod pędzla Botticellego wyszły, że tak wybrzydzają? :-D
 

TDK

Stały User


Do³±czy³: 09 Gru 2011

   

Wys³any: 2014-07-17, 01:45   

333-333-333 napisa³/a:

A jak myślisz? Dziewczyna wchodzi na czat, na co będzie zwracała uwagę? Na wygląd bo przecież trudno jest Cię poznać po godzinie czy dwóch rozmowy pisząc.


Tylko ja z nimi pisze potem jeszcze okolo tydzien i dopiero daje im swoja fotke a i wtedy kontakt sie urywa.

$karbówka napisa³/a:

Nie kituj.
A co one wszystkie takie piękne jakby z pod pędzla Botticellego wyszły, że tak wybrzydzają? :-D


No właśnie nie, też sie nie porywam na nie wiadomo jakie, tez sa przeciętne ale mimo wszystko jak widać, szukają przystojniejszych.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-07-17, 10:11   

Gdybyś był brzydką dziewczyną to byś miał przesrane i to po całości. Ale jesteś facetem. Ja już nie raz widziałem dziewczyny będące materiałem na miss świata które miziały sie z quazimodo. Wygląd u dziewczyn jest najważniejszy, brzydkiej nikt nie będzie podrywał, natomiast u facetów wygląd może pomóc może przeszkodzic ale koniec końców ma małe znaczenie.
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-07-17, 11:49   

TDK napisa³/a:

No właśnie nie, też sie nie porywam na nie wiadomo jakie, tez sa przeciętne ale mimo wszystko jak widać, szukają przystojniejszych.


Coś w tym jest, te niezbyt urodziwe, mają spore mniemanie o sobie i częściej są chamowate.
Jakoś większość niemiłych bab które pamiętam ( z różnych sytuacji życiowych, czy to studia, sklepy, szkoła ) była właśnie brzydka lub bardzo przeciętna.
Wniosek - podbijaj do ładnych - jak się uda to będzie lepiej - a jak cię oleją to i tak lepiej być zlanym przez ładną, niż brzydką z dupą w chmurach. :-D
Zresztą, to truizm jeśli powiem, że łatwo można zobaczyć ładna kobietę z kompletnie źle wyglądającym facetem.

Poza tym jest jedna rzecz na którą kobiety, leciały, lecą i będą lecieć - dowód społeczny mężczyzny.
Czyli jak jesteś kimś znanym, sławnym, ( aktor, piłkarz, polityk, piosenkarz ) ktokolwiek kto ma władze lub sławę,
wtedy możesz wyglądać jak kupa gówna, a baby same się pchają żeby cię poznać czy strzelić z tobą fotkę ( widziałeś - nawet taki Wałęsa, gdyby nie był sławny, to żadna nawet by go w dupę nie kopnęła - a tak, fotki z laskami na basenie wstawia ).
Tyle, że to przywileje nikłego procenta mężczyzn.
Każdy przeciętny facet, musi liczyć na to, że może akurat wpadnie w oko danej kobiecie i tyle.
No bo chyba blachary lecÄ…ce na nowe alusy do Golfa III - odpadajÄ…?

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Wygląd u dziewczyn jest najważniejszy, brzydkiej nikt nie będzie podrywał,


Właśnie nie do końca, przecież te brzydkie chłopów jakoś znajdują, inaczej w Niemczech społeczeństwo by wymarło już dawno. :->
 

TDK

Stały User


Do³±czy³: 09 Gru 2011

   

Wys³any: 2014-07-17, 17:17   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Gdybyś był brzydką dziewczyną to byś miał przesrane i to po całości. Ale jesteś facetem. Ja już nie raz widziałem dziewczyny będące materiałem na miss świata które miziały sie z quazimodo. Wygląd u dziewczyn jest najważniejszy, brzydkiej nikt nie będzie podrywał, natomiast u facetów wygląd może pomóc może przeszkodzic ale koniec końców ma małe znaczenie.


Skoro juz kilkanaście dziewczyn mnie z tego powodu olało to jak widac ma jednak duze znaczenie.

Cytat:

Coś w tym jest, te niezbyt urodziwe, mają spore mniemanie o sobie i częściej są chamowate.
Jakoś większość niemiłych bab które pamiętam ( z różnych sytuacji życiowych, czy to studia, sklepy, szkoła ) była właśnie brzydka lub bardzo przeciętna.


Dokładnie, nawet miałem taki przypadek dziewczyna byla bardzo ladna a moj kolega bardzo przeciętny a mimo to sa razem a te brzydsze wymyślają jakby byly księżniczkami a potem i tak na starość pierwszego lepszego wezna, tylko czemu tak jest? ehh

Cytat:

Każdy przeciętny facet, musi liczyć na to, że może akurat wpadnie w oko danej kobiecie i tyle.
No bo chyba blachary lecÄ…ce na nowe alusy do Golfa III - odpadajÄ…?


Gorzej jak nie wpada w oko zadnej to tylko zniechęca sie jeszcze bardziej a jak jest nieśmiały to juz wgl. A i status sie liczy ale podobno kasa tez w mniejszym czy większym stopniu i oczywiście blachary odpadają bo chcialbym dziewczyne ktora mnie pokocha a nie to co mam.
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-07-17, 17:48   

$karbówka napisa³/a:

Właśnie nie do końca, przecież te brzydkie chłopów jakoś znajdują, inaczej w Niemczech społeczeństwo by wymarło już dawno.



Tak się składa, że koncepcja tylko i wyłącznie brzydkich Niemek to zwykły stereotyp. Jak wszędzie - są te atrakcyjne, i te mniej. Nie mówię o "turystkach".
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-07-17, 17:53   

TDK napisa³/a:

Gorzej jak nie wpada w oko zadnej to tylko zniechęca sie jeszcze bardziej a jak jest nieśmiały to juz wgl. A i status sie liczy ale podobno kasa tez w mniejszym czy większym stopniu i oczywiście blachary odpadają bo chcialbym dziewczyne ktora mnie pokocha a nie to co mam.


To, ze nie ruchales i nie masz dupeczki to nie znaczy, że jest zle
jest normalnie, nie musiales jakis wyscigow robic, ze ruchales jak nie miales 18 lat jeszcze i ze teraz masz 18 lat i nadal nie ruchales, kiedys zaruchasz wkoncu ladne dziewczyny lub dziewczyny normalne i bedzie dobrze
wyluzuj sie ziomek i posluchaj kawałka TRUSKAWY - NAJLEPSZE DUPECZKI RUCHAM
jak on rucha dobre dupeczki ladne dziewczyny
a ty znajdziesz full jeszcze dupeczek i bedziesz ruchal full razy.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-07-17, 17:55   

$karbówka napisa³/a:

Wniosek - podbijaj do ładnych - jak się uda to będzie lepiej - a jak cię oleją to i tak lepiej być zlanym przez ładną, niż brzydką z dupą w chmurach


Indeed.

$karbówka napisa³/a:

Poza tym jest jedna rzecz na którą kobiety, leciały, lecą i będą lecieć - dowód społeczny mężczyzny


I kasa
_________________
There can be only one
 

TDK

Stały User


Do³±czy³: 09 Gru 2011

   

Wys³any: 2014-07-17, 18:12   

Alternatywny napisa³/a:

TDK napisa³/a:

Gorzej jak nie wpada w oko zadnej to tylko zniechęca sie jeszcze bardziej a jak jest nieśmiały to juz wgl. A i status sie liczy ale podobno kasa tez w mniejszym czy większym stopniu i oczywiście blachary odpadają bo chcialbym dziewczyne ktora mnie pokocha a nie to co mam.


To, ze nie ruchales i nie masz dupeczki to nie znaczy, że jest zle
jest normalnie, nie musiales jakis wyscigow robic, ze ruchales jak nie miales 18 lat jeszcze i ze teraz masz 18 lat i nadal nie ruchales, kiedys zaruchasz wkoncu ladne dziewczyny lub dziewczyny normalne i bedzie dobrze
wyluzuj sie ziomek i posluchaj kawałka TRUSKAWY - NAJLEPSZE DUPECZKI RUCHAM
jak on rucha dobre dupeczki ladne dziewczyny
a ty znajdziesz full jeszcze dupeczek i bedziesz ruchal full razy.


Po pierwsze nie mam 18 lat a ponad 20 po drugie jesli zależało by mi tylko na jednym to nie problem znalezc taka dziewczyne po za tym w zyciu nie tylko o to chodzi.
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-07-17, 18:48   

Koleś, łatwo jest spotkać fajną dziewczynę z brzydalem...

Krew mnie zalewa, bo podobno jestem przystojny, a niezłe laski wolą brzydkich, grubych kretynów. Charaktery!.
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-07-17, 19:24   

Sacher napisa³/a:

Tak się składa, że koncepcja tylko i wyłącznie brzydkich Niemek to zwykły stereotyp.


To duży kraj jeśli idzie o ludność więc wiadomo, że możliwość spotkania ładnych kobiet jest spora - prawda jednak jest taka, że ( pisze z własnego 20 letniego mieszkania tam ) Niemki w większości są zadbane lecz procentowo przeważają kobiety nieatrakcyjne.

Koncepcja tylko i wyłącznie brzydkich kobiet to oczywiście bzdura bo to byłby fenomen antropologiczny.

Jednak zaręczam, że ta eko-piękność która jest niemal ideałem urody "niemieckiej" o której chrzanili naziści:

http://www.youtube.com/watch?v=XZjyA9Z3570

- to nieliczny przypadek, Karolinka praktycznie nie miała konkurencji gdy spojrzysz na resztę kandydatek.
Ot, normalne, że na 40 milionów kobiet musi się trafić procent piękności. ;)


TDK napisa³/a:

Dokładnie, nawet miałem taki przypadek dziewczyna byla bardzo ladna a moj kolega bardzo przeciętny a mimo to sa razem a te brzydsze wymyślają jakby byly księżniczkami a potem i tak na starość pierwszego lepszego wezna, tylko czemu tak jest?



Temu, że kobiety nie myślą czy dobrze robią tylko, wydaje im się facet fajny to do niego lgną, mimo, że to kretyn.
Jak spytasz czemu jest z troglodytą to nie powie ci że to idiota, tylko, że jest miły, kochany bla bla bla.
Dopiero jak "kochany miś" coś odwali to zaczyna się płacz - podejrzewam, że tak było od czasów neolitu.


TDK napisa³/a:

Gorzej jak nie wpada w oko zadnej to tylko zniechęca sie jeszcze bardziej a jak jest nieśmiały to juz wgl


Tego to się nie wie, fakt jest taki, że nie ma tak, że się będziesz każdej podobał, a każda tobie.
Trzeba po prostu być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, gdybym wcześniej się zwinął , nie poznałbym obecnej dziewczyny i może właśnie byłaby teraz z takim Sebą. :-D
To chyba dotyczy wszystkich.


Akeyo20 napisa³/a:

I kasa


W sumie kasa niby też, jednak zastanawiam się czy to się tyczy kobiet w takim samym stopniu jak sława i pozycja społeczna, bo możesz mieć w kij kasy ale być anonimowym gościem z willą i Lambo w garażu, ale laski nadal cię będą zlewać.
No chyba, zÄ™ chodzi o typ "gold digger", czy blachary - ale chyba takie patologie wykluczamy?
Powiedziałbym, że kasa nie jest tak decydująca jak sława.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com