Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

ściągaliście?

  • tak 90% [ 220 ]
  • nie 9% [ 23 ]

G³osowañ: 243

Wszystkich G³osów: 243

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-03, 21:10   

W mojej całej historii szkolnictwa ściągałem z jakieś 5 czy 6 razy i zawsze był taki skutek, ze dostałem 1 bo nic nie umiałem, a ściąga była na inny temat :-P
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

indie_babe  

Wymiatacz

mgiełka



Do³±czy³a: 22 Lis 2008

Sk±d: Górny ¦l±sk...

   

Wys³any: 2008-12-03, 21:13   

nieźle xD.
ale żeby ściągać, trzeba też umieć to robić.
_________________
...każdy element po setce to początek kolejnej setki. Taka nierówność pierwszej setki. Nierówność równa się beznadziejności, beznadziejność - upadkowi.
I koło się zamyka.
 

Lalaith  

Wymiatacz

Arcobaleno



ImiÄ™: Anita

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Lis 2008

Sk±d: szara rzeczywisto¶æ

   

Wys³any: 2008-12-03, 21:18   

ja nigdy nie ściągałam a w ostatniej kl. gimnazjum zaczęłam. Wszyscy w mojej klasie ściągają i jest ok. Oczywiście ściągam raz na jakiś czas gdy kompletnie nic nie umiem. Zwłaszcza z geografii. W mojej kl nikt nie ma do nikogo pretensji że oceny są niesprawiedliwe ;-)
_________________
Człowiek może znieść bardzo dużo, lecz popełnia błąd sądząc, że potrafi znieść wszystko.

— Fiodor Dostojewski
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-05, 15:06   

@up pisać samemu?


Ja nie sciągałem nigdy... i dobrze mi z tym;D
_________________
JakbyNikt LoVV
 

_Miyabi_  

User



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 04 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-06, 10:06   

indie_babe napisa³/a:

wolę dostać sprawiedliwie jedynkę, niż niesprawiedliwie piątkę. czułabym się źle, gdybym ja właściwie za nic dostała dobrą ocenę, a osoba, która się nauczyła, też taką by miała.


Haha kłamczuch :mrgreen:
Moze rzadko masz ściągi, ale... np. na polskim 8-) 8-)
Ja wole sie pouczyć, ale kiedy mam jakąś ściągę, czuje sie pewniej.
 

pipi  

Stały User



Do³±czy³a: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-06, 10:36   

a ja ściągam bardzo często. Bo wiem że neiktóre rzeczy nie przydacą mi sie w życiu
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 32

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-06, 10:37   

pipi napisa³/a:

a ja ściągam bardzo często


To na pewno z ogroooooomną wiedzą skończysz szkołę.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Amaya

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-06, 11:51   

Nie lubie gdy ktoś w mojej klasie CI¡GLE ściąga i dostaje 5 a ja siedzialam caly wieczor i sie uczylam i dostalam 3... Owszem, ktoś może powiedziec to też rób ściągi, ale ja chce dojsc do czegos sama a nie isc na latwizne. Poza tym nie potrafię ;) Jak ktoś raz na jakiś czas zrobi sobie ściage to ok, moze nie mial czasu nie nauczyc ale zeby na kazdym sprawdzianie na nich jechac? Dla mnie to przesada, bardzo wkurzająca.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-06, 11:58   

Amaya, w gimnazjum jeszcze twoi rówieśnicy nie zrozumieją pewnych rzeczy. Bardzo dobrze, że myślisz poprawnie.
Bo niby ściąganie jest fajne nic nie musisz się uczyć a masz dobre oceny ale co z tego?
Pójdziesz dalej do liceum i nic. Może tam nie będzie tak łatwo ściągać, poza tym jest więcej ustnych...np. matura.
A jeśli studia to już całkowicie się nie sprawdza lepiej się uczyć na bieżaco niż potem mieć duuże problemy, wiele moich kolegów z gim. tak robiło i co? Dostali się do LO i ledwo zdają jeśli w ogóle
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Amaya

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-06, 12:05   

No dokładnie. Mam nadzieję, że w LO się opamiętają, bo to jest niesprawiedliwe wobec uczniów którzy naprawde się starają. Tylko dziwi mnie też postępowanie nauczycieli. Usiądą sobie przy biurku i czytają gazetę. Moim zdaniem powinni byc bardzej uwazni. Ja nie ściągam i mi lżej na sprawdzianach ;) A nie ciągły strach: " A jeśli wstanie i zobaczy?" Poza tym przy odpowiedzi już nie da się ściągac :)
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-12-06, 14:36   

nie uskuteczniam tego procederu.
oszustwo nie jest dla mnie powodem do dumy.
i nie rozumiem ludzi, którzy chwalą się, jak to nic nie umieli, naściągali i cieszą się swoją niesprawiedliwą piątką.
kiedyś tak, byłam w tym całkiem niezła.
jednak wolę mieć coś w głowie.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Zaczarowana*  

Wymiatacz



Wiek: 46

Do³±czy³a: 08 Lis 2008

Sk±d: z Krainy Magii

   

Wys³any: 2008-12-06, 20:02   

Zauważyłam, że najwięcej ściągają wzorowi uczniowie. Tak bynajmniej jest w mojej klasie. Moja koleżanka jest uważana za jedną z najlepszych, systematycznie uczennic. lecz w gruncie rzeczy jest odwrotnie. Większość spr. leci na ściągach. Poza tym mówi się, że egzamin pokaże rzeczywiście kto coś umie. Guzik prawda! Wystarczy, że siądziesz w ostatnich ławkach niedaleko osoby dobrze umiejącej i już. Cały egzaminek spisany....
 

Lalaith  

Wymiatacz

Arcobaleno



ImiÄ™: Anita

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Lis 2008

Sk±d: szara rzeczywisto¶æ

   

Wys³any: 2008-12-06, 20:06   

tak też jest u mnie w kl, najlepsi jadą na ściągach, najgorsze jest to że się do tego wywyższają i nie przyznają się do ściągania;-/
_________________
Człowiek może znieść bardzo dużo, lecz popełnia błąd sądząc, że potrafi znieść wszystko.

— Fiodor Dostojewski
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 34

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-12-06, 20:06   

Osoby, które są niby systematyczne mają jakieś tak jakby "chody" u nauczycieli, bo ci ich nie pilnują, mianowicie dlatego, że nigdy by nie podejrzewali takich uczniów o ściąganie, więc mogą sobie pozwalac na takie rzeczy.
U mnie w klasie osoba, która nie uczy się dobrze, a dokładniej ledwo ciągnie, gdy się nauczy i napisze sprawdzian dobrze, np na 4, bo się postarała, to i tak jest podejrzewana o ściąganie.
 

Zaczarowana*  

Wymiatacz



Wiek: 46

Do³±czy³a: 08 Lis 2008

Sk±d: z Krainy Magii

   

Wys³any: 2008-12-06, 22:03   

Wystarczy być dzieckiem nauczyciela i już ma się te 'chody'. Wg. mnie to jest bardzo nie fair ale no cóż... Nic nie poradzimy... :-|
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com