Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

orzesek  

User

< 3 .



Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-09, 16:56   Å›mieszne a zarazem niepokojÄ…ce

Ostatnio w internecie znalazłam artykuł młodej dziewczyny. Brzmiał jakos tak:
Niedawnbo kochałam sie z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. Po jakimś czasie wyskoczył mi guz na kolanie. Proszę, powiedzcie, czy to może być ciąża pozamaciczna?


Czy nie uważacie, że seks jest za bardzo rozgłaśniany? Przez to młodzi próbują tego, do czego jeszcze nie dojrzeli. tj.np. S£ONECZKO. :-D
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-06-09, 17:00   

orzesek napisa³/a:

Niedawnbo kochałam sie z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. Po jakimś czasie wyskoczył mi guz na kolanie. Proszę, powiedzcie, czy to może być ciąża pozamaciczna?


Prowokacja.

orzesek napisa³/a:

Czy nie uważacie, że seks jest za bardzo rozgłaśniany?


Przyczyną jest upadek ideałów, brak autorytetów i liberalne społeczeństwo. £ączy to się ze zdaniem powyżej bo seks jest PROPAGOWANY i określany jako forma "zabawy" dla większych dzieci.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

TikTak!  

Stały User

Czopuuus



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Cze 2010

Sk±d: ¯arów ;D

   

Wys³any: 2010-06-09, 17:15   

zapewne artykuł napisał albo zboczony 50 latek, albo popieprzony 14 latek (gimnazjum zmienia ludzi, wiem bo sam to przeszłem xD) i dlatego ja przymykam oko na takie głupkowate zjawiska ;p
_________________
Wszystko ma swoje priorytety... niestety
[*] 22 lata :(
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2010-06-09, 18:07   

orzesek napisa³/a:

Niedawnbo kochałam sie z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. Po jakimś czasie wyskoczył mi guz na kolanie. Proszę, powiedzcie, czy to może być ciąża pozamaciczna?

nie trzeba wierzyć w wszystko co piszą. Jestem pewna że ta historia jest zmyślona, napisana żeby zobaczyć reakcje innych.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-06-09, 18:56   

Cytat:

brak autorytetów



"Wiara w autorytety powoduje, że błędy autorytetów przyjmowane są za wzorce." Lew Tołstoj

więc na wszelki wypadek lepiej nie mieć

btw ta dyskusja do niczego nie prowadzi, niczego z niej nikt nie wyciągnie, bo myślę, że 99% ludzi z tego forum ma takie samo zdanie na ten temat...
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-09, 19:12   

No wiecie. Ja generalnie kwestie tego typu mam bardzo bardzo w dupie, ponieważ jak się nie jest odpowiedzialnym zwłaszcza w tej sprawie, to jest się kretynem, którymi się przejmować nie trzeba. Guz na kolanie to prowokacja, ale ciąże w wieku 13 lat to poważna sprawa i trzeba nie mieć moralności, żeby się dopuścić czegoś takiego. Bo normalny 13-latek jeszcze nie ma tak bardzo potrzeby seksu (w ogóle nie ma, są złudne wyobrażenia) jak raczej wyładowania czyli sami wiecie czego. Jak się człowiek urodzi bez okolic przedczołowych to nie jest w pełni człowiekiem, a ilu ludzi takich się widuje. Trudno. Autorytety to zaczynają się pojawiać nieco później, ale tak czy siak lepiej nie rezygnować z własnej osobowości, bo kto urodził się debilem, ten debilem pozostanie. A że upadek ideałów? To z pewnością prawda i może przyczyna takich zachowań. Wiąże się to z otoczeniem i natłokiem brzydkich obrazków.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-06-09, 19:27   

Cytat:

Ostatnio w internecie znalazłam artykuł młodej dziewczyny. Brzmiał jakos tak:
Niedawnbo kochałam sie z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. Po jakimś czasie wyskoczył mi guz na kolanie. Proszę, powiedzcie, czy to może być ciąża pozamaciczna?



Staaaaare, nie wiem czy to nawet w jakimś bravo girl nie było i historia oczywiście zmyślona.
 

emka32  

User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-09, 20:52   

Tak jak już wcześniej kilka osób napisało, zapewne jest to historia wymyślona właśnie przez jakiegoś gimnazjalistę. Coś w rodzaju prowokacji. Oczywiście nie oznacza to, że sex wśród wielu nastolatków nie stał się coraz bardziej 'popularny'. Nie wiem, może to jest jakaś nowa metoda zaimponowania kolegą? No bo w końcu jest o czym opowiadać... Tylko szkoda, że czasem nie tylko na opowieściach się kończy, a raczej na posiadaniu 'dziecka przez dziecko'... Co ma na to wpływ? Chyba tak jak właśnie napisałaś, za bardzo ten temat został chyba rozgłośniony.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-06-10, 06:59   

LUDZIE ! Przecież już na pierwszy rzut oka widać, że tamto "wyznanie" jest prokowacją. Skupcie się może na głównym temacie wątku, chyba że tylko ja zauważyłem że jest do dalsza część wątku:

orzesek napisa³/a:

Czy nie uważacie, że seks jest za bardzo rozgłaśniany? Przez to młodzi próbują tego, do czego jeszcze nie dojrzeli. tj.np. S£ONECZKO.



Frozy napisa³/a:

"Wiara w autorytety powoduje, że błędy autorytetów przyjmowane są za wzorce." Lew Tołstoj

więc na wszelki wypadek lepiej nie mieć


Nie ma ludzi idealnych, nie było i nie będzie.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-06-10, 07:59   

Bardziej hardcorowe jest zapłodnienie przez ogórka.
 

orzesek  

User

< 3 .



Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-10, 13:23   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

Bardziej hardcorowe jest zapłodnienie przez ogórka.



wtf? :-D
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-10, 16:36   

Młodzi ludzie próbują, bo to dla nich wejście w dorosłość. Tylko jak dla kogoś swoja albo czyjaś dupa jest wyznacznikiem dojrzałości, to jest to chore. A tego oni nie dostrzegają. Myśli się głową, człowiek jest jedyną istotą, która tłumi instynkty i popędy w życiu, dlatego wszystko byłoby lepiej gdyby zaczęto patrzeć realniej i bardziej po ludzku. Nie po zwierzęcemu. "Zabawy" pffi a później potomstwo, taka głupota to nawet u zwierząt się nie trafia.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-06-10, 20:06   

Cytat:

Niedawnbo kochałam sie z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. Po jakimś czasie wyskoczył mi guz na kolanie. Proszę, powiedzcie, czy to może być ciąża pozamaciczna?



Znam to, to jeden z "najlepszych" listów do Bravo, o ile się nie mylę, można znaleźć je w internecie...
http://www.fotka.pl/forum...p?f=4&t=5905445

Cytat:

Czy nie uważacie, że seks jest za bardzo rozgłaśniany?



I to od jak dawna. Osobiście już mnie to tak nie bulwersuje jak kiedyś, teraz śmieję się ironicznie na widok kolejnych seks poradników w gazetach czy programach, które bazują tylko na tym jednym, aby mieć jakąkolwiek oglądalność. Seks jest dla mnie zbyt prywatną sprawą.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-06-10, 20:16   

tak słynne artykuły z bravo.... po prostu edukacja seksualna nadal u nas lezy i stąd potrem biorą sie takie akcje....
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

DeziRe  

User



Do³±czy³a: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-11, 11:37   

Wypowiem się na swoim przykładzie. Mam 18 lat, jeszcze tego nie robiłam i nie wiem czy prędko zrobię bo wolę być na to gotowa. Jakie było moje zdziwienie kiedy w wieku 15 lat połowa rówieśników miała już to za sobą. Ja zostałam tak nauczona i do tego mi się nie śpieszy. Owszem każdy ma inne podejście do tych spraw bo nie wszyscy wierzą w np. "sex z miłości". Tylko potem co druga dziewczyna chodzi z wózkiem zamiast chodzić na imprezy i korzystać z życia. Bywa tak że idąc ulicą widzę młodą dziewczynę z wózkiem i zastanawiam się czy to rodzeństwo czy matka z dzieckiem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com