Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-10, 18:41   

Po prostu 'niby-arystokrata' ten nasz manipulant.
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-11, 00:23   

sheilven napisa³/a:

osobiście nie znam nikogo, komu się rady z kolorowych pisemek o uwodzeniu przydały.



Ja nie znoszę wywyższania się w internecie różnych domorosłych mistrzów podrywu, ale co do samych tekstów mogę stwierdzić, że mają ziarno prawdy. Takie, że nic się nie zmieni w twoim życiu, dopóki sam nie zaczniesz działać, rozmawiać z jedną, drugą, dziesiątą dziewczyną, nie nabierzesz wprawy, nie nabierzesz pewności siebie, nie wyjdziesz z domu.

I to pisze ktoś, kto ledwo parę lat temu bał się dziewczyn. A niech sobie idą i zdobywają, życie to zweryfikuje.
_________________
lol
 

Karla005  

User

Karla005


ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

Sk±d: ...

   

Wys³any: 2011-03-11, 19:13   

tsa... chciałbyś... nie spotkałam jeszcze dziewczyny która potrafi tak ranić... jak na razie to chłopaki mnie ranili :-( a nie ja ich...
_________________
...
 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-11, 21:12   

Karla005 napisa³/a:

jak na razie to chłopaki mnie ranili :-( a nie ja ich...



życia jeszcze nie znasz.
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

Karla005  

User

Karla005


ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

Sk±d: ...

   

Wys³any: 2011-03-12, 18:16   

znam... i jak na razie chodź podoba mi się chłopak... to niestety trzymam się od niego z daleka, bo boje się że będzie taki jak poprzedni...
_________________
...
 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-12, 18:59   

jeden chłopak, dwóch i myślisz, że życie znasz.
masz jeszcze czas. nie jeden skrzywdzi Ciebie, nie jednego skrzywdzisz ty
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-03-12, 22:25   

Karla005 napisa³/a:

jak na razie to chłopaki mnie ranili :-( a nie ja ich...

to tylko 2chłopaków..Nie wiesz jacy sa inni faceci a juz masz jakies zdanie wyrobione i bedziesz podchodzic z dystansem do nich.
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-13, 17:55   

lepiej z dystansem niz bez.
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

Karla005  

User

Karla005


ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

Sk±d: ...

   

Wys³any: 2011-03-13, 19:53   

wiesz co blacklover.... tsa ale mi to pocieszenie, że nie jeden jeszcze mnie skrzywdzi... dopiero zbieram się po tamtym... a tu znowu ma mnie ktoś krzywdzić??? :-( wątpię czy ja kogoś skrzywdzę... bo wiem już jak czuje się człowiek skrzywdzony (niestety)....
takitampan, tak masz racje nie wiem jacy są inni... ale myślałam, że właśnie ten jest inny i co... tsa tylko sobie nadzieje robiłam i po co? zdania do końca wyrobionego nie mam.... może ktoś sprawi że ono kompletnie się zmieni (mam nadzieje).... ale nie dziw się że podchodzę z większym dystansem niż kiedyś...

[ Dodano: 2011-03-13, 20:09 ]
CaptainMario: Potem idÄ… na imprezÄ™ i pierwszemu lepszemu siÄ™ dajÄ…....
Mi się wydaje że dają się tylko puste laski, które nie mają za grosz rozumu... no ale... ty na pewno znów napiszesz że to nie prawda... ale takie jest moje zdanie i go nie zmienię....
_________________
...
 

CaptainMario  

User


Do³±czy³: 03 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-13, 21:04   

Na fotce są różne dziewczyny. Jedna są z tych, które lubią seks z każdym i chętnie idą z obcym się zabawić. Są też te inteligentne, jak również nie szukające niczego. Jak wiadomo dziewczyny lubią poznawać facetów, ale na fotce wielu do nich pisze i jest dość trudno się przebić. Ta metoda z książki jest skuteczna, od każdej bowiem dziewczyny jestem w stanie
zdobyć numer w ciągu 1,2 lub 3 listu. Mam kolegów, którzy lubią poznawać dziewczyny na fotce i nk. Nie czytali książek o uwodzeniu. Mają skuteczność dość niezłą, od 40 procent zdobywają numer, ale czym jest to gdy ja mam 100 procent? Im udało się uprawiać seks
z dwiema dziewczynami, a ja dwie mam dziennie.

Tu macie nowy trailer książki, jak macie wątpliwości to obejrzyjcie, jasno jest pokazane, że to działa

http://www.youtube.com/watch?v=1lctxyZORlc

Możecie mówić, że nie, ale ja z metod książki korzystam i wyniki mam duże i koledzy mi zazdroszczą, mimo iż na początku śmiali się, że inwestuję w tę książkę, ale teraz ja się z nich śmieję. Większość facetów radzi sobie z poznawaniem dziewczyn na fotce i realu, jednak mają skuteczność 30 procent, a ja większą, bo przeczytałem książkę i każdy kto ją przeczyta ma skuteczność znacznie lepszą od innych.
 

Karla005  

User

Karla005


ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

Sk±d: ...

   

Wys³any: 2011-03-13, 21:17   

lubię poznawać nowych ludzi...ale nie z takich powodów jak ty...

[ Dodano: 2011-03-13, 21:22 ]
dodałeś filmik..... obejrzałam i czy ja wiem... ja też podaje mój nr. gg jak ktoś poprosi... i to raczej nie są teksty z tego filmiku....
_________________
...
 

sakura

User



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³: 19 Mar 2011

Sk±d: Polska-wschód

   

Wys³any: 2011-03-19, 01:38   

Szkoda tylko, że i dziewczyny czytają książki o manipulacji ;)

do autora postu: proponuję zrobić sobie test ELISA ;)
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2011-03-19, 09:23   

CaptainMario napisa³/a:

bo przeczytałem książkę i każdy kto ją przeczyta ma skuteczność znacznie lepszą od innych.



Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. To, że przeczytasz jakąś książkę nie czyni z Ciebie zawodowca. Trzeba mieć jaja by techniki wdrożyć w życie po drugie znam wielu ludzi, którzy znakomicie radzą sobie z dziewczynami i żadnej książki w życiu nie przeczytali. Po przeczytaniu jakiś tam książek możesz być teoretykiem do praktyka jeszcze wtedy daleka droga.

CaptainMario napisa³/a:

Im udało się uprawiać seks
z dwiema dziewczynami, a ja dwie mam dziennie.



Większość osób piszących w ten sposób podnosi swoje ego i udaje, że spełnia swoje marzenia. Nic Ci nie zarzucam ale wg. mnie jesteś mało przekonywujący.

CaptainMario napisa³/a:

Mam kolegów, którzy lubią poznawać dziewczyny na fotce i nk. Nie czytali książek o uwodzeniu. Mają skuteczność dość niezłą, od 40 procent zdobywają numer, ale czym jest to gdy ja mam 100 procent?



Tutaj też wg. mnie kolejna bujda. Nie każda dziewczyna rozdaje numer i znam wiele dziewczyn które nie wiadomo kim być nie był tego numeru by Ci nie dało, chyba, że patrzysz do kogo piszesz i wybierasz tylko te które wyglądają na taką co daje numery i w dodatku masz w tym szczęście.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

CaptainMario  

User


Do³±czy³: 03 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-25, 22:12   

To jest właśnie myślenie przeciętnego faceta, nie każda poda numer.
Ale wiesz co, Ty tak uważasz i masz ograniczające przekonania, ja mam inne zdanie. Gdy używa się tych metod to dziewczyny są zainteresowane, a jak już są, to numer podają.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-03-26, 06:10   

CaptainMario, pamiętaj o jednym - jeśli te dwie dzienne ot tak dają tobie, to dają i innym.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com