Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-03-26, 11:23   

CaptainMario napisa³/a:

To jest właśnie myślenie przeciętnego faceta, nie każda poda numer.
Ale wiesz co, Ty tak uważasz i masz ograniczające przekonania, ja mam inne zdanie. Gdy używa się tych metod to dziewczyny są zainteresowane, a jak już są, to numer podają.


to teraz będzie myślenie przeciętnej baby, która nie rozdaje każdemu swojego numeru, bo to może być niebezpieczne i mało komfortowe.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-26, 14:34   

przeciez sam wiesz, ze kazdy mysli po swojemu i nie wszystkie nabiora sie na to samo .
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-04-06, 19:54   

Co Ty mi ******, że wysyłając do dziewczyny np na fotce skleconych 10 zdań ona mi poda numer telefonu a potem sama mi wejdzie do łóżka? Nawet jeśli jestem gruby, niski ipryszczaty ?
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

CaptainMario  

User


Do³±czy³: 03 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-06, 23:07   

Co ma waga i wzrost do tego ? :) Sam siebie ograniczasz, co z tego, że dziewczyna jest wyższa, czy masz parę kg nadwagi.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-04-07, 18:21   

CaptainMario napisa³/a:

Co ma waga i wzrost do tego ? :) Sam siebie ograniczasz, co z tego, że dziewczyna jest wyższa, czy masz parę kg nadwagi.


bo skoro jest paskudny, to choćby miał najlepszy bajer na świecie, będzie miał branie minimalne, w granicach błędu statystycznego. i żadne cudowne manipulacje nie pomogą, skoro zwyczajenie odstrasza wyglądem. nie da rady. chyba że wśród dziewczyn niedowidzących, ślepych lub równie brzydkich, które na nic więcej liczyć nie mogą i z braku laku biorą każdego, który się nimi zainteresuje.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-04-17, 13:15   

Kobiet się nie manipuluje. Bo albo są zbyt głupie i się za takie nie bierzemy, albo zbyt mądre, żeby dały się manipulować.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-04-17, 14:31   

Jimmy FoX, o prosze jaki znawca. Kazda kobieta jest inna ale ty wszystkie dzielisz na dwie kategorie
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-17, 17:48   

Feuerleben, Tak się składa że Jimmy ma rację.
Chociaż może należysz do tych, którym wszystko jedno i lubią głupie dziewczyny ;)
 

CaptainMario  

User


Do³±czy³: 03 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-22, 20:26   

Kobiety są tak skonstruowane i tak emocjonalne, że same siebie nie rozumieją.

Dlatego wielu facetów próbuje zrozumieć, te stworzenia i przerobić ich na swoją logikę. Tego nie da się zrobić!


Jednak kiedyś przeczytałem książkę o tym jak wpływać i kierować kobiecymi emocjami.

To najbardziej szczegółowa książka, która pokazuje jak myślą kobiety, jak czują i jak tym sterować. To tak jakbyś dostał pilota do kobiecej psychiki i robił co chcesz.


Tam są gotowe teksty, rutyny i metody które świetnie działają.

Obejrzenie trailera pozwoli Wam w pełni przekonać się, że to działa i jest skuteczne

http://www.youtube.com/watch?v=20WWg8zsknY

Chcecie dowiedzieć się więcej zapraszam do pobrania

http://www.voila.pl/086/u8vh2/
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-04-22, 20:44   

Jimmy FoX napisa³/a:

Kobiet się nie manipuluje. Bo albo są zbyt głupie i się za takie nie bierzemy, albo zbyt mądre, żeby dały się manipulować.



Bingo, Tomek!

CaptainMario napisa³/a:


Jednak kiedyś przeczytałem książkę o tym jak wpływać i kierować kobiecymi emocjami.



Tak? A ja czytałem książkę z przepisami kucharskimi i nauczyłem się rozbijać jajka.

CaptainMario napisa³/a:

To tak jakbyś dostał pilota do kobiecej psychiki i robił co chcesz.



Wolę niezależnie działające kobiety.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-04-23, 10:53   

dzilu96 napisa³/a:

lbo zbyt mądre, żeby dały się manipulować.



Każdego da się zmanipulować na swój sposób. Pytanie tylko, czy jest sens.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2011-04-23, 14:00   

Witam

Jimmy FoX napisa³/a:

Bo albo są zbyt głupie i się za takie nie bierzemy, albo zbyt mądre, żeby dały się manipulować.



Dość odważne stwierdzenie.
Może odbiegnę od tematu...ale czy osoba, która była manipulowana w jakiejkolwiek innym celu i formie od razu jest głupia?
Owszem, każdy jest inny ale rozum ludzki, nasze pragnienia i słabości często są podobne i ulegamy pokusom. Co jednak nie zmienia stanu naszej inteligencji.


Co do tematu... Są różne metody na podryw, jedni muszą podpierać się dziwnymi książkami, inni potrafią sami coś wymyśleć. Nie jest to żadna sztuka-po prostu płeć przeciwna szuka sposobu aby nas zaciekawić. To nam się podoba/

Autorowi tematu i wszystkim podzielającym jego zdanie gratuluje braku wyobraźni. Już samo "znajduje na fotce" świadczy o niedojrzałości (lub faktycznym wieku). Nie ma się czym chwalić
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

CaptainMario  

User


Do³±czy³: 03 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-23, 14:51   

Nie zdajesz sobie jeszcze sprawy z faktu, że przeciętny mężczyzna zmuszony jest szukać sam informacji na temat związków, kobiet i relacji damsko-męskich. Nasza kultura jest tak ułożona, że wiedza o kobietach rzadko jest przekazywana z ojca na syna. Brak w tej dziedzinie autorytetów. Kobiety mają o wiele łatwiej, zdobywają tę wiedzę praktycznie od początku w relacji matka-córka lub wśród koleżanek.

Ja odkąd pamiętam radziłem sobie z dziewczynami, chociaż czasami czegoś zabrakło. Wszystko zmieniło się gdy po wielu chwilach wahania zdecydowałem się zamówić tę książkę. Od tej pory z każdym dniem jest mną zainteresowanych więcej dziewczyn, co sprawia, że więcej rucham.

Gdy Ty gadasz wywody wyssane z palca i spędzasz czas bawiąc się z własną ręką.

Autorzy sami piszą, że


z książki dowiesz się :



jakie jest ego dziewczyn
dlaczego warto być niedostępnym i jak to okazać
w jaki sposób wykorzystać dobra koleżankę
jak stać się dla kobiet atrakcyjny
jak nauczyć się zakładać pozytywnie
zrozumiesz iż bycie potrzebującym nie pozwoli Ci skutecznie poderwać kobiety
poznasz psychologie czata
zaczniesz tworzyć nick, który nie tylko przyciągnie uwagę dziewczyny, ale tez sprawi, ze ona sama do Ciebie napisze
poznasz najlepszy sposób na rozpoczęcie rozmowy
dowiesz się w jaki sposób prowadzić rozmowę by dziewczyna była zainteresowana
nauczysz się umawiać na seks i umawiać na randkę
poznasz psychologie gg
zaczniesz wpływać na emocje dziewczyn
poznasz sposób myślenia kobiet
nauczysz się umawiać na randki po kilku minutach rozmowy
dowiesz się jak stworzyć ciekawy profil na fotce, nk i podobnych portalach
jakie są typy dziewczyn i jak w zależności od tego pisać
nauczymy Cię tworzyć dobry profil
poznasz najlepsza metodÄ™ uwodzenia na fotce sympatia nk itp
nauczysz się umawiać na randki
dowiesz się jak postępować na randce by doszło do seksu

To jest 100% prawdą, w końcu mam tę książkę i wiem co mówię.
Ale Ty skoro wiesz lepiej, a jej nie czytałeś to brawa :)

A jak ktoś jest choć trochę zainteresowany niech wpisze na allegro
strzelecuwodzenia
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-04-23, 15:03   

CaptainMario napisa³/a:

Nie zdajesz sobie jeszcze sprawy z faktu, że przeciętny mężczyzna zmuszony jest szukać sam informacji na temat związków, kobiet i relacji damsko-męskich. Nasza kultura jest tak ułożona, że wiedza o kobietach rzadko jest przekazywana z ojca na syna. Brak w tej dziedzinie autorytetów. Kobiety mają o wiele łatwiej, zdobywają tę wiedzę praktycznie od początku w relacji matka-córka lub wśród koleżanek.


to naturalne. każdy szuka sam. nawet jak dostaje wiadomości od matki czy ojca, to są to wiadomości nieaktualne, niedostosowane do rynku. i co robić? można czytać poradniki, by się życia nauczyć, a można żyć.

może jestem bardzo naiwna, ale nadal nie bardzo łapę, jaki jest sens w tej całej szopce. okej, poruchasz, ale co to za przyjemność, skoro musisz wszystko robić pod schemat, żeby ci laska nie uciekła?
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-23, 15:56   

CaptainMario, Nie obawiasz się, że Twój post zostanie potraktowany jako reklama?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com