Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

truskawka17.18  

Wymiatacz

katarzyna


Wiek: 38

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-31, 17:15   Metamorfozy ludzi

znacie osoby które zmieniły sie nie dopoznania?z szrych myszek w gwiazdy czy odwrotnie???co o tym myślicie? :-D
 

BoSsSki  

Stały User



Do³±czy³: 31 Pa¼ 2008

Sk±d: Arnhem

   

Wys³any: 2009-04-03, 22:08   

Słuchaj być może każdy z nas przeżył taką metamorfoze :) czy to z jednego na drugie czy drugiego na pierwsze :) różnie to bywało i bywa :) a ty nie przeżyłaś czasem jakiejś ? metamorfozy ? ;>
_________________
I Live For Weekend, I Live For HardStyle, I Live For HardStyle Baby
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-04-04, 08:34   

Ludzie się zmieniają..cały czas.
Znam, znałam..
Co o tym myślę ? Wiele rzeczy , ale bardzo źle mi się to kojarzy ,lecz to tylko z powodów osobistych. Nigdy nie wiadomo, w czym się odnajdziemy, w czym się będziemy dobrze czuli, zmiany są po prostu potrzebne.
_________________
Drugs&hugs.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-04, 11:22   

Znam takie osoby i bardzo to cenie, bo to pewnie trudne zwalczyć swoją nieśmiałość, jakieś tam lęki, i stać się śmiałym, pewnym siebie, rozmownym...
Sama taka nigdy nie byłam i nie miałam z tym problemów, ale znam dziewczyny, które np. jeszcze za czasów gimnazjum były cichutkie, przesadnie skromne, jakieś dziwnie wylęknione, a teraz, na studiach mają znajomych, są lubiane, towarzyskie, tryskają humorem... Każdy, kto ma taki problem powinien spróbować przynajmniej przejść taką metamorfozę, bo myślę, że o wiele łatwiej i przyjemniej się wtedy żyje.
Chociaż nie mówie tu o takich ludziach, którzy ponad wszystko cenią właśnie swoją samotność - to też rozumiem, ile ludzi tyle charakterów ;)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-04-04, 11:35   

Ludzie sie zmieniaja - dokladnie
Sam portrafie sie zmieniac w danym kierunku tak, ze zmiany sa na prawde widoczne
Nie trwa to tydzien ani dwa, ale za to jest widoczne po dluższym czasie
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Noele  

Wymiatacz



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-04, 11:48   

Znam. I tej osobie wyszło to na dobre. Mówi się, że ludzie się nie zmieniają- to nie prawda :D
_________________
Bit wyznacza rytm mojego serca.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-04-04, 12:06   

Noele napisa³/a:

Mówi się, że ludzie się nie zmieniają- to nie prawda :D


dlaczego nieprawda?

metamorfozy takie są dobre. każdy zmienia się, czy wolniej czy szybciej, bez znaczenia, bo i tak. nikt chyba nie jest taki samym człowiekiem od czasow przedszkola do dziś, jedne cechy gubimy w tłumie, inne wychodzą z nas po czasie.
sama chyba jestem dobrym przykladem, kiedyś byłam mała, szara i cicha, a dzisiaj przeciwieństwo. chociaż 'gwiazdką' nie jestem i być nie chcę, to dobrze mi jest.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-04-04, 15:19   

Miałem znajomego, który z osoby dość otwartej, uczciwej, rozważnej i logicznie myślącej stał się kryminalistą i że tak powiem 'czarnym charakterem'...
Spotkałem się także z przypadkiem odwrotnym....
Ludzie się zmieniają, duży wpływ ma także środowisko.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-05, 18:34   

Znam dużo takich osób jeszcze z podstawówki i widzę , że teraz , w gim, są zupełnie innymi ludźmi. Nie mam pojęcia, to się z nimi stało ale zmienili się o 180 stopni...
Sama pewnie też się zmieniłam.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-04-05, 18:40   

Moja "koleżanka" w podstawówce cicha, spokojna, nawet dało sie z nią porozmawiać (wstyd przyznać ale w zerówce jej babcia zmuszała mnie żebym z nią siadała w autobusie).
W gimnazjum wpadła w towarzystwo "tych i tamtych" czyli lasek które mają złe priorytety. Teraz z tą dziewczyną nie da sie usiedzieć nawet chwili. Gada bez sensu, śmieje sie z swoich żartów, wazelina taka + myśli że jest fajna bo pali fajki za szkołą.
Zmiana tak zwana metamorfoza tyle że na gorsze.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Hannah1912  

Hiper wymiatacz

Dekadentka



Do³±czy³a: 19 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-04-08, 11:41   

margola napisa³/a:

Moja "koleżanka" w podstawówce cicha, spokojna, nawet dało sie z nią porozmawiać (wstyd przyznać ale w zerówce jej babcia zmuszała mnie żebym z nią siadała w autobusie).
W gimnazjum wpadła w towarzystwo "tych i tamtych" czyli lasek które mają złe priorytety. Teraz z tą dziewczyną nie da sie usiedzieć nawet chwili. Gada bez sensu, śmieje sie z swoich żartów, wazelina taka + myśli że jest fajna bo pali fajki za szkołą.
Zmiana tak zwana metamorfoza tyle że na gorsze.


właśnie, metamorfoza nie musi wychodzić na dobre. Wystarczy że osoba wpada w złe towarzystwo. Np mój kumpel, w podstawówce fajny gość, dało się z nim pogadać a w gim poznał takich głupich debili i we wszystkim ich naśladuje. Nawet chodzi tak jak oni, oni palą fajki on też, oni żucają kredą na lekcji on też, oni przeklinają on też. Normalnie aż się to śmieszne robi!
_________________
"Carpe diem. [...] Napisał tak, ponieważ jesteśmy tylko pokarmem dla robactwa. Ponieważ jest nam dane ujrzeć tylko kilka wiosen i kilka jesieni."
 

easy  

Hiper wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Lut 2009

Sk±d: pomorze

   

Wys³any: 2009-04-08, 12:28   

Każdy człowiek przez całe swoje życie ulega róznym metamorfozom.. czy to w swoim wyglądzie, cechach charakteru, podejścia do niektórych spraw..
Człowiek rodzi się, rozwija, dorasta, żyje, umiera. Całej ludzkiej egzystencji towarzyszą różne przemiany związane z upływem czasu, z jego przemijaniem, a także z odziaływaniem inych ludzi..
Jakby nie patrzeć wszystko może ulec metamorfozie..
_________________
be high, fly away..
 

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-08, 12:33   

Znam wiele takich osób, ale największą metamorfozę zauważyłam u mojego taty. Zmienił się nie do poznania, jest zupełnie innym człowiekiem.
Fakt, każdy się zmienia, ale nie każdy w tak ogromnym stopniu albo w tak gwałtownie.
 

Brendyx3  

Stały User

Panienka Brenda



ImiÄ™: Gosia

Do³±czy³a: 15 Mar 2009

Sk±d: Daaleko xD

   

Wys³any: 2009-04-08, 15:42   

Na www.papilot.pl
Są takie metamorfozy, które rzeczywiście
zmieniają nie do poznania. Również na TVN Style, Zone Club
i tych innych programach sÄ… takie metamorfozy nagrywane.
Ja bym się chętnie poddała takiej metamorfozie^^
_________________
`- A to dopiero - mruknął Edward. - Lew zakochał się w jagnięciu.
- Biedne głupie jagnię - westchnęłam.
- Chory na umyśle, lew masochista.`
 

Noele  

Wymiatacz



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-08, 19:54   

Brendyx3, o charakter chodzi, nie wyglÄ…d.
_________________
Bit wyznacza rytm mojego serca.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com