Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-11-16, 10:35   

Czytałam dawno temu nie zachwyciła mnie choć w pewnych momentach poruszyła - dowiedziałam się z niej między innymi że miłość jest na sprzedasz... Co było dla mnie bardzo przykre.
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-11-16, 12:48   

Papryczka, pisz po ludzku.

Czytałam, fajne było jak rzygali.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Alice  

Wymiatacz

:) Anastazja :)



ImiÄ™: Ania

Wiek: 29

Do³±czy³a: 25 Maj 2009

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2009-11-17, 12:29   

Ja ją własnie teraz koncze czytać, i musze przyznać, ze ta ksiazka dała mi do myslenia... niesamowita jest... , polecam ja...;D
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-11-18, 12:24   

film, czy książka maja tylko jedno określenie - zaje*******
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Dianne  

Stały User



Do³±czy³a: 20 Lip 2009

Sk±d: z domku

   

Wys³any: 2009-11-18, 15:03   

Można by się rozwodzić nad poszczególnymi elementami książki , ale po co.? Wcale się nie dziwię, że zaraz po wydaniu stała się hitem. Szkoda, że teraz jest nieco zapomniana bo daje naprawdę wiele do myślenia.
 

Jason Birchson  

User

Roflmao!


ImiÄ™: rree

Wiek: 29

Do³±czy³: 27 Sty 2010

Sk±d: zadupie

   

Wys³any: 2010-01-31, 20:52   

Książka jest bardzo dobra i daje dużo do myślenia. Tyle na ten temat ;)
_________________
Roflmao!
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-01, 00:24   

Jedna z lepszych ksiazek mlodziezowych o narkotykach i narkomanach. Czytalam pare lat temu ale doskonale pamietam do dzis. Film duzo gorszy ale tez nie jest zly.
 

Panna Prym  

Stały User

Anima vilis



ImiÄ™: Milena

Do³±czy³a: 16 Sty 2010

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-02-12, 22:35   

Czytałam jakiś czas temu i bardzo mnie wzruszyła. Książka dużo lepsza od Pamiętnika narkomanki, przez który ledwo przebrnęłam, bo zaczęły mnie nudzić monotonne opisy.
_________________
"Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę?"
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-10-30, 13:36   

Ja też tak naprawdę nie przeczytałam tej książki, choć wszystkim mówię, że czytałam, kiedy każda bibliotekarka mi ją poleca.
Kiedyś interesowałam się narkomanią, ale zdecydowanie wolałam książki typu: Æpun, Odlot na samo dno.

A tej przeczytałam tylko początek, nie spodobała mi się i oddałam. Nie rozumiem czemu inni tak tę książkę chwalą.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Apila  

Wymiatacz

devil's sister



ImiÄ™: Dorota

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Sie 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-10-30, 15:38   

DeSade napisa³/a:

A tej przeczytałam tylko początek, nie spodobała mi się i oddałam. Nie rozumiem czemu inni tak tę książkę chwalą.



Chwalą, bo przeczytali do końca. :) Początek książki jest średni, ale naprawdę warto ją przeczytać do końca, bo potem jest coraz ciekawsza.


Książka naprawdę niesamowita i dająca do myślenia. Czytałam ją kupę czasu temu, ale jest to jedna z tych książek, które doskonale pamiętam. Dużo lepsza od polskiego "odpowiednika" Pamiętnika narkomanki, który był niesamowicie nudny.
_________________
Sound of the drums beatin' in my heart
The thunder of guns tore me apart
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-30, 15:40   

Sądzę, że wiele osób przeżywa szał na takie książki kole gimnazjum, może początków liceum.
Książka fajna, jak to książka - upadek człowieka zawsze jest ciekawy dla innych. Czytałam, pamiętam, ale chyba nie mam ochoty na powrót, bo i po co.
 

Robaksabina  

Stały User

Zakręcona;)



ImiÄ™: Sabina

Wiek: 27

Do³±czy³a: 09 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-31, 16:58   

Początek rzeczywiście dość średni ;) Ale cała książka jest obłędna . Odlot na samo dno to po prostu "dno" beznadziejna książka. Z młodzieżowych o narkotykach polecam jeszcze "¯egnaj Jasmino" Boska ;) )
 

Chelsi  

User



ImiÄ™: Zuza

Wiek: 27

Do³±czy³a: 31 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-31, 17:30   

Ja tam nic nie mam do początku, cała książka jest niesamowita. Przeczytałam przez dwa wieczory, tak mnie wciągnęła. Zgodzę się z Panną Prym, czytałam te dwie książki w mniej-więcej tym samym czasie i utknęłam w połowie Pamiętnika Narkomanki. po prostu zaczął być strasznie monotonny. Wracając do tematu - książka naprawdę godna polecenia dla nastolatków jak i dorosłych (;
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2011-10-31, 19:32   

Kinder vom Bahnhof ZOO - niesamowite, Pamiętnik Narkomanki - do połowy ok. Potem - nuda.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

alouettes  

User



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 31 Pa¼ 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-10-31, 20:54   

cappuccino napisa³/a:

Pamiętnik Narkomanki - do połowy ok. Potem - nuda.



jakiś czas temu miałam "parcie" na tego typu książki i jednym tchem czytałam po kolei Dzieci z Dworca ZOO, Pamiętnik Narkomanki, Kokainę, czy Hera moja miłość. bardzo polecam wszystkie cztery pozycje i nie powiedziałabym aby którakolwiek z nich była nudna. może akurat w Pamiętniku Narkomanki druga połowa nie jest przedstawiona aż tak ciekawie jak pierwsza, ale dla mnie zdecydowanie nudna nie była.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com