Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

eli  

User



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-07, 16:44   

Dawniej jarałam się strasznie takimi tematami, obecnie szukam raczej czegoś innego. W każdym razie, książkę przeczytałam i mam o niej dobre zdanie. Jest wciągająca, ciężko było mi się od niej oderwać. Może sięgnę po nią drugi raz, ze względu, że przeczytałam ją jeszcze w podstawówce.
_________________
I came to this world with nothing
and I leave with nothing but LOVE.
Everything else is just borrowed.
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2012-05-07, 17:57   

eli, Ciesze się,że książka pt"My dzieci z dworca Zoo" Ci się spodobała,ja również ją przeczytałem ale powiedz o co Ci chodzi w twoim temacie?

¯adnych pytań do nas,naszych sugestii na temat tej książki, tak wogólę to podobny temat o tej książce już istnieje :)
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

eli  

User



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-07, 20:30   

C-47, chyba znalazłam styl, który czyta mi się najlepiej, a mianowicie sensacja, coś z dreszczykiem, odrobina fantastyki. Kilka lat temu przeczytałam chyba wszystkie możliwe książki z mojej miejskiej biblioteki o tematyce narkotyków i ogólnie uzależnień, ale po prostu mi przeszło. Więc to chyba już nie moje tematy.
_________________
I came to this world with nothing
and I leave with nothing but LOVE.
Everything else is just borrowed.
 

zustine

Stały User



Wiek: 27

Do³±czy³: 03 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-07-05, 13:46   

Jestem w trakcie czytania dziecki ... Na początku gdy było niewinnie hasz i jakieś proszki to troche mnie to zacząło że tak powiem pociągać? Wiem, że w u mnie w mieście jest taka grupka, która sobie to popala. Dobrze, że szybko przeszłam do drugiej części i troche mnie to zniechęciło, bo nie mam silnej woli i wiem, że jak bym w to weszła to koniec.
 

melancholia  

User



ImiÄ™: Kaja

Do³±czy³a: 28 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-07-11, 23:46   

przeczytałam. drugi raz po tę książkę bym nie sięgnęła; w pewnych momentach czułam się znudzona. Jednakże książka intrygująca.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com