Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

damiano25  

User

ciagle szukam


ImiÄ™: Damian

Wiek: 33

Do³±czy³: 21 Lip 2011

Sk±d: ciechanów

   

Wys³any: 2011-07-22, 18:01   

nie bede sciemnial tez nikogo jeszcze nie mialem , ale to glownie z powodu mojego zobojętnienia na ten temat,teraz mysle ,ze byl to blad .Powodem tego moze byc moja niesmialosc ,gdy rozmawiam z jakas dziewczyna zaczynam sie denerwowac itd.Ale mysle ze kiedys znajde to jedyna .
 

BB.  

Wymiatacz

la rage des gens



ImiÄ™: Buffalo Soldier

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Lis 2010

Sk±d: w¶ciek³o¶æ ludzi?

   

Wys³any: 2011-07-22, 18:28   

Też nikogo nie miałem bo nie lubię rutyny. Wiem, że związek może być ciekawy, ale czy ja się do tego związku nadaję, to nie mnie oceniać.
_________________
Psychic spies from China try to steal your mind's elation
Little girls from Sweden dream of silver screen quotations
And if you want these kind of dreams it's Californication
http://img207.imageshack....honsideway1.gif
 

damiano25  

User

ciagle szukam


ImiÄ™: Damian

Wiek: 33

Do³±czy³: 21 Lip 2011

Sk±d: ciechanów

   

Wys³any: 2011-07-22, 20:24   

heh kolega wyzej podobnie jak ja ,tylko z tym wyjatkiem ze ja juz niedlugo będe mial 21 lat,mysle ,ze to juz czas najwyzszy na poszukiwania,milo bylo by poszielic sie z kims swoimi problemami itd,życie singla mi sie jakos nie widzi .
 

robert

User


Do³±czy³: 09 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-10-04, 18:29   

Ja tak samo, 21 lat i zawsze sam. Pierwszy powód jest taki, że nie lubię standardu i chciałbym nawiązać znajomość w ciekawszy sposób niż jakieś "co studiujesz" "jakiej muzyki słuchasz" bo to żenada, a nie mam pomysłu na rozmawianie o tym z dziewczynami zarówno tych których nie znam jak i z tymi które znam. Druga to to, że bardzo mało ich poznaje. Niby żyje normalnie, chodzę z kolegami gdzieś, studiuję, ale nowych ludzi jak na lekarstwo. Ciekawe, czy to się kiedyś zmieni.
 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-10-04, 19:54   

16 lat, mam jeszcze swój czas, nigdzie mi się nie pali, znajdzie się to znajdzie, nie znajdzie to nie znajdzie, proste ;)
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Do³±czy³a: 29 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-10-05, 22:47   

Obciach.. To chyba nie jest odpowiednie określenie. Jeśli ktoś nie chce być w związku to jego sprawa, jego życie. Według mnie, wśród młodzieży nie jest to zbytnio dziwne, ale przykładowo facet, dwadzieścia pare lat i zero doświadczeń jeśli chodzi o bycie w związku. Jak on potem zadba o kobietę? Nijak. To w pewnym stopniu jest dziwne.
_________________
hey you out there on your own
sitting naked by the phone
would you touch me?
 

Ayris  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-10-15, 18:55   

Nie uważam, żeby to był obciach, bo tak jak piszecie nie można się zakochać na siłę. Ale to nieco przygnębiające, kiedy widzę, że wszyscy dookoła się dobierają. : / Zastanawiałam się, od czego właściwie to zależy i doszłam do wniosku, że od niczego... bo w końcu są ze sobą ludzie w różnym wieku, o różnym wyglądzie, o różnych charakterach, różnym podejściu do związków. Chyba to tylko przypadek.
 

ninja666  

Wymiatacz



ImiÄ™: Radek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-10-15, 20:57   

Też jeszcze nikogo nie miałem, podobnie jak co najmniej połowa moich znajomych. Moim zdaniem z lekka już jest obciach, bo zbliżam sie do 18, a nawet jeszcze za sobą żadnego mniej poważnego związku nie miałem. Jednocześnie jak widzę na korytarzu w szkole, w parkach, czy ogółem na mieście jakieś pary liżące się, miziające się i łapiące się nawzajem za dupy, to mi się odechciewa. Rozumiem, pocałować się, czy popieścić, ale nie w miejscu publicznym i na widoku...
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-10-15, 21:53   

Zgadzam się Ninja. Nie rozumiem tego i trochę mnie to przeraża... Tak samo fakt że ludzie mają pomysły pomyśleć że bycie samemu to obciach. Uważam, że lepiej być raz a dobrze a nie kilka razy po łebkach. Mam dosyć... Bujną przeszłość ale to przez... Problemy z klasyfikowaniem uczuć i ich wartościowaniem. Teraz jak o tym myślę to sam nie wiem, czasem chcę by moja przeszłość była pusta a czasem szkoda mi wyzbyć się traumy która to wywołała. Solę bez sensu chyba... Przepraszam. Przechodząc do meritum - to NIE jest obciach.
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

ninja666  

Wymiatacz



ImiÄ™: Radek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-10-15, 22:05   

Atsushi, może to odrobinę niedorzeczne, że myślę, że to obciach być samemu, ale tak samo niedorzeczne jest bycie wiecznie samemu i walenie konia przez pół życia, bo nie ma się innego wyboru. Jeśli chodzi o pierwszy związek, to nigdy nie jest on poważny, ale nie oznacza to, że zostawia on traumę. Najwyraźniej ciągle źle trafiałeś i tyle. Współczuję ci, bro, szczerze, bo najwyraźniej związywałeś się z okropnymi ludźmi.
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-10-15, 22:16   

Nie no, nie byłem bez winy. Jak to w życiu bywa. Tylko na trochę zapomniałem że da się kochać a nie tylko mieć obsesję na punkcie nieosiągalnego. W sumie... Myślę że przede wszystkim trzeba wiedzieć czego się od życia oczekuje i jakie się ma priorytety. Kończąc życzę uczucia wszystkim go spragnionych. Złapmy życie za nogi i GERANIMOO~~~!
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-10-15, 22:30   

Przecież jakimś obowiązkiem to nie jest. Każdy się zakocha w swoim czasie, a nawet zakochiwać się wcale nie musi. Niby ludzie mogą sobie pomyśleć, że to obciach, a jak ta osoba ma np ważniejsze sprawy na głowie, niż interesowanie się płcią przeciwną. No trochę to nieprawdopodobnie brzmi, ale jak już napisałem - każdy zakocha się w swoim czasie.
_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

ninja666  

Wymiatacz



ImiÄ™: Radek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-10-15, 22:40   

PanTotenowy napisa³/a:

Przecież jakimś obowiązkiem to nie jest.



Racja, ale daje to dużo korzyści, bo z takiego niepoważnego związku wynosisz rzeczy na przyszłość. Z przykładu kolegi: od swojej pierwszej dziewczyny nauczył się, jak się całuje, dowiedział się o różnych punktach erogennych u kobiet, a także jak kobietom zaimponować i jak z nimi rozmawiać. Gdy się rozstali, to z szukaniem następnych nie miał już w ogóle problemu.
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2012-10-15, 22:55   

Ja też nigdy z nikim nie byłam. Mam 20 lat, nic nie wiem o tym jak być w związku... a podobno dobrze innym radzę kiedy mają problemy albo nie wiedzą jak się zachować.
¦mieszne, nie?
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

elwira86  

User


Wiek: 34

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-10-16, 12:07   

jeszcze sobie znajdziecie towarzysza życia:) nie ma co szukać też na siłę, a miłość sama się znajdzie;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com