Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 22:38   

¯aden obciach w żadnym wieku :)!!! Jak dla mnie!
blabla napisała:

Cytat:

samo przyjdzie jesli ma przyjsc


Dokładnie, nic na siłę! Jak się szuka na siłę, bierze się, co popadnie (trochę brzydkie porównanie :)), a jak się poczeka, nawet dłużej niż inni, to jak się już tego Kogoś odnajdzie, to się Go bardziej docenia :).
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Spencer42

User


Do³±czy³: 17 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-10-05, 00:12   

Witam, wiesz zależy, jak dla mnie to to nie jest żaden obciach, niestety są jednak ludzie którzy myślą inaczej. I to według mnie jest błędne podejście, co z tego że ktoś tam znalazł sobie dziewczynę lub chłopaka w wieku np.16 lat , to jego/jej sprawa, widać do tej osoby uśmiechnął się los i znalazł tą drugą połówkę, ale to nie znaczy że ty musisz znaleźć swą ukochaną w tym samym wieku. Pamiętaj że na każdego przyjdzie pora i wiesz mi że pewnego dnia na pewno poznasz tą jedyną.

Pozdrawiam
_________________
Twójtwór- Portal gdzie znajdziesz streszczenia, wiersze, kawały, opowiadania, recenzje i prace domowe www.twojtwor.pl
 

Melancholik  

Stały User

WymierajÄ…ca tradycja



Imię: £ukasz

Wiek: 29

Do³±czy³: 05 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-05, 16:46   

Ja w zasadzie nigdy z nikim nie byłem, i nie czuję się "niedowartościowany". Mam czas ;)
Zresztą jestem dość skomplikowanym człowiekiem, więc potrzebuję jeszcze więcej czasu ;)
Chociaż z drugiej strony... zachodzi pewna losowość zdarzeń, więc można spotkać kogoś szybciej niżby się tego spodziewało.
_________________
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
There is no passion, there is serenity.
There is no chaos, there is harmony.
There is no death, there is the Force.
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-10-05, 16:48   

wielu moich kumpli jest samotnych i jakoś nie uważam że to wstyd..
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

Chaos  

Wymiatacz

Wcielenie chaosu



ImiÄ™: Brzydkie

Wiek: 30

Do³±czy³: 24 Lip 2009

Sk±d: Kwidzyn

   

Wys³any: 2009-10-05, 16:53   

W mniejszym stopniu mnie to nie obchodzi czy kogoś ma, miał czy nie.
_________________
[..]
My blackened soul's lit by your fuel
Implode your moral
And drains your pride
Too late for debate or run and hide
Time to take your life tolls the bell
To your hell I'd like to welcome you

 

kropkowa

User


Do³±czy³: 03 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-05, 18:00   

Nie,nie uważam to za obciach.Sama mam prawie 18 lat i jeszcze nie miałam chłopaka i jakoś się nie czuje się z tego powodu gorsza czy coś.Wiadomo,czasem chciałoby się kogoś mieć ale nie będe chodzić z nikim na siłe.
 

ta_mloda_panna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Jusia :)

Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Kwi 2009

Sk±d: Wyspa marzeñ...

   

Wys³any: 2009-10-06, 17:31   

Mam 16 lat, nigdy z nikim nie byłam i bynajmniej nie uważam tego za obciach ;) A co w tym takiego wstydliwego? :P Większosc ludzi gdy się dowiaduje, to na początku nie może uwierzyc... xD Ale nie żeby się śmiali czy coś podobnego ;)
 

Pinkish  

Stały User

Różowa Pantera



Imię: Małgorzata

Wiek: 28

Do³±czy³a: 13 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-10-06, 18:05   

To nie jest żaden wstyd. Zależy jak to odbierają inni. Mnie osobiście by to nie przeszkadzało. Teraz, nawet bym się cieszyła gdybym do tej pory nie miała żadnego faceta. ;)
_________________
`Przedstawione, co piękne, zakończone, co straszne.
...Nie wszystko, co piękne, jest nasze...`
 

..karinka..  

Stały User

..karinka..


ImiÄ™: <Karina>

Wiek: 34

Do³±czy³a: 12 Sie 2009

Sk±d: malopolska

   

Wys³any: 2009-10-07, 18:59   

Nie widze tu powodu do obciachu... ;) ...a podobno milosc sama przychodzi nie czeka sie na nia... ;) ;) wiec sie nie przejmuj :-)
 

Carolin*  

Mega wymiatacz

panna z cukru



ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-07, 20:05   

Ja też nikogo nie miałam nigdy... czasami smutno mi z tego powodu ale z 2giej strony to sie ciesze bo nie jestem pierwszą lepszą ku*** która da sie przelecieć i tyle go widzieli.
Czekam na kogoś kto mnie zrozumie, pocieszy, przytuli... Może gdzieś tam on jest :oops:
 

NikaNi  

Stały User



ImiÄ™: Weronika

Wiek: 32

Do³±czy³a: 20 Maj 2009

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2009-10-31, 17:28   

Jeśli chodzi o mnie to ja ostatniego chłopaka miałam w 6 klasie podstawówki...jak wiadomo to dziecięcy jeszcze wiek różne tam zauroczenia i wogóle hehe;p a tak po tym nie miłam chłopaka, bo nie znalazłam jeszcze takiego do którego naprawde bym coś czuła :) wierze że jest on gdzieś tam na świecie i prędzej czy później się spotkamy :) nie wstydze się tego że nie mam chłopaka, bo czego tu się wstydzić? Poprostu jeśli nie znalazłam tego odpowiedniego to po co mam chodzić z kimś kogo nie kocham ...tylko dla szpanu? :/ dla mnie to jest dziecinne i śmieszne ;p
_________________

 

bartusiak  

User

Nie krytykuj-Zrozum



Wiek: 36

Do³±czy³: 02 Lis 2009

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2009-11-02, 22:11   

ja zawsze twierdziłem ze chce znaleść coś poważnego w życiu, na co byłem za młody. teraz gdy jestem starszy chciałbym mieć kogoś z którym mogłbym robić milion rzeczy które chce zrobić w życiu, ale to nie możliwe znaleść taką osobe. Wiec jestem sam:) i tak pozostanie do momentu jak trafie sie na liście amora;)



Pozdrawiam;)
_________________
Nie krytykuj...Zrozum
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-11-03, 10:11   

Wiecie co tu jest najciekawsze??
że przy wieku 20+ jak powiesz komuś że nigdy z nikim nie byłęs/aś to nie chcą uwierzyć :mrgreen: takie wyśmiewanie i uszczypliwe uwagi to trwają do 18 lat i zaczynają się ponowie około 27 wtedy cisnie rodzina ustatkował byś się, rodzinę założył....
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2009-11-03, 21:52   

Ja tesz nikogo nie miałem właściwie to całe życie ( mam 15 lat) uciekałem od miłości. W końcu poznałem fajną dziewczynę, zakochałem się niestety bez wzajemności. Taki pech. 3 lata jestem zakochany bez wzajemności. Więc uważam że lepiej nikogo nie poznać niż zakochać sia tak jak ja.
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

ana4312

User



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-11-09, 11:43   

Ja myślę że to nie jest obciach!
Przecież gdyby każdy miał chłopaka lub dziewczynę to byłoby trochę głupio :-D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com