Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

juicy

User


Do³±czy³: 26 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-26, 17:21   Nowa znajomosc

Cześć, poznałem ostatnio świetną dziewczynę. Na pierwszym spotkaniu ewidentnie dawała mi znaki, że jej się podobam. Na kolejnych spotkaniach też, pomimo tego, że byliśmy ekipą bawiliśmy się praktycznie tylko we dwójke. Jest tylko jedna rzecz, która mnie martwi. Mój kolega powiedział, że zaczęła się mu podobać. Już sam nie wiem czy mam u niej jakieś szanse, czy to tylko zwykła znajomość. Wczoraj zadzwoniła do mnie po 2 w nocy, z prośbą czy nie przeszedłbym się z nią od niej z domu i odprowadził ją do koleżanki. Jakoś tak w rozmowie zapytała o tego kolegę, czemu z nim nie imprezuje itd. i powiedziała, że sama chętnie by z nim gdzieś poszła. Trochę mnie to zbiło z tropu... Jak myślicie, powiedziałą tak, żeby wzbudzić moją zazdrość, czy może jest coś na rzeczy? Czy, gdybym był dla niej tylko kolegą (znamy się z miesiąc) to zapraszałą by mnie na spacery i wspólne wyjazdy? Dodam tylko, że z moim kolegą nie ma ona żadnego kontaktu :/
 

aragorn  

Wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 12 Mar 2014

   

Wys³any: 2016-11-26, 18:26   

Jeśli jest to typowa kokietka to do każdego będzie tak gadać więc sobie daruj. Ale jeśli taka nie jest, a to powinieneś wiedzieć, bo to widać, to jak dla mnie robi z Ciebie przyjaciela
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2016-11-27, 21:03   

a ja bym miał w nią wyje...chane, nie ignoruj jej totalnie ale też nie lataj za nią a na imprezie zachowuj się uprzejmie ale nie nawiązuj samemu rozmowy. Jak będzie chciała to sama zacznie zagadywać i iść w wiadomo jaką stronę
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

juicy

User


Do³±czy³: 26 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-27, 21:39   

Fowo napisa³/a:

a ja bym miał w nią wyje...chane, nie ignoruj jej totalnie ale też nie lataj za nią a na imprezie zachowuj się uprzejmie ale nie nawiązuj samemu rozmowy. Jak będzie chciała to sama zacznie zagadywać i iść w wiadomo jaką stronę



wlasnie tak robie i ona sama mi proponuje jakies wyjscia. zmartwilo mnie jedynie to, ze poruszyla ostatnio temat tego kumpla i ze chetnie by z nim gdzies poszla na impreze... :niepewny:
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2016-11-29, 18:49   

Im bardziej to rozkminiasz tym bardziej się samemu wkręcasz w relację, tym bardziej zawiedziesz się/dajesz jej podświadomie sygnały że to ona decyduje. Ochłoń.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

markoch

User


Do³±czy³: 30 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-30, 09:22   

Skoro zachowujesz się tak, że nie pokazujesz tego, że Ci się podoba, to skąd ona ma to wiedzieć? Jeśli dawała Ci znaki, że jej się podobasz, to trzeba było to pociągnąć dalej i też jej to okazać. A teraz Twój kolega może być szybszy i zwinie Ci ją sprzed nosa bo przecież "nie chcesz za nią latać" :-D
 

N4VV  

Stały User

INTJ



Do³±czy³: 11 Lis 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2016-12-25, 15:58   

Mar_Tuska napisa³/a:

Zbyt dużo sobie chłopcy obiecujecie po każdym sympatycznym geście od kobiety.


Fakt.
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-12-26, 13:39   

Opcji jest tyle, że aż żal gdybać. Chcesz, to jej pokaż że Ci się podoba i zrób coś. Tylko nie czekaj jak ostatni kołek, aż w końcu się umówi z kolegą i będzie po wszystkim, co potem płacz dlaczego tak... a jak nie, to po prostu olej.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

edddd

User


Do³±czy³: 15 Kwi 2016

   

Wys³any: 2016-12-26, 14:00   

Temat juz baaardzo nie aktualny :mrgreen: Sprawy pomiedzy nia a mna maja sie bardzo dobrze. Sprawa z kolega rozwiazala sie sama i wyszlo na to, ze to ja za duzo sobie wkrecam czasami :D Jedyne co teraz mozecie to zyczyc mi, albo nam szczescia i zeby to sie jakos fajnie potoczylo :oops:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com