Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Przesunity przez: Jimmy FoX | 2013-02-26, 10:56

Wyniki ankiety

Czy Twoja wymarzona praca mono odbiega od realiów?

  • Tak, jeszcze nie stworzono pracy odpowiedniej dla mnie. Mam swoją własną wizję. 16% [ 37 ]
  • Tak, ale nie odstaje mocno. Po prostu brakuje mi jeszcze doświadczenia i bałbym/bałabym się, że nie podołam, dlatego chciałbym/chciałabym mieć mniejszy zakres obowiązków. 44% [ 102 ]
  • Nie, wiem dokładnie kim chcę być. 39% [ 89 ]

Gosowa: 228

Wszystkich Gosw: 228

Autor

Wiadomo

koolas1  

User


Doczy: 25 Mar 2013

   

Wysany: 2013-03-25, 18:02   

Ja bardziej bym się zastanowił nad tym kim będziemy po pracy:) Praca jest po to zeby zarobić pieniądze a po pracy zaczyna się nasze życie nasze pasje itd ;)
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



Imię: Karolina

Wiek: 29

Doczya: 01 Kwi 2013

   

Wysany: 2013-04-01, 23:49   

wizażysta, kosmetolog lub osoba organizująca festiwale
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówią, jak to zrobiłaś, co bierzesz? A ja mówię, że wypiłam butelkę porto, zapaliłam kilka fajek i przeleciałam obcego faceta.”
 

incomprensible  

User



Imię: Marcin

Wiek: 27

Doczy: 29 Mar 2013

   

Wysany: 2013-04-02, 00:13   

Trudne pytanie, najlepiej taka aby zarobić ale się nie narobić. Jednak w dzisiejszych czasach jest to niemożliwe. Fajnie by było robić w przyszłości coś co by mi sprawiało radość, na przykład: pilot samolotu, architekt, projektant wnętrz...
_________________
Niesamowite z jaką łatwością przychodzi nam pomaganie innym,
a sami nie potrafimy poradzić sobie z własnymi problemami.
 

merrtens  

Stały User



Wiek: 28

Doczy: 18 Gru 2011

Skd: future.

   

Wysany: 2013-04-02, 16:37   

Marzę zostać prawnikiem, a bardziej realistycznie to informatyk lub automatyk.
 

katecheta122

Wymiatacz


Doczy: 04 Lis 2010

   

Wysany: 2013-04-04, 17:18   

Mechanik motocyklowy i samochodowy.Niekoniecznie własna firma,jedynie warsztat po pracy :-)
_________________
"(22:12:50) Straho: katecheta masz moje uznanie, to był tekst dekady"
 

tigersuit  

Hiper wymiatacz



Imię: Lilia

Wiek: 27

Doczya: 19 Lip 2012

Skd: Gdañsk

   

Wysany: 2013-04-04, 22:50   

Chcę zostać patomorfologiem. *-*
_________________
"Stworzyłem wszechświat, ale proszę, nie wiń mnie za to. Bolał mnie brzuch."
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



Imię: Daria

Wiek: 29

Doczya: 21 Lis 2012

Skd: Sosnowiec

   

Wysany: 2013-04-05, 07:06   

W przyszłości chciałabym zostać trenerem pokemonów.


Ale tak na serio, nie chcę pracować.
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

Specjalista  

Stały User

inCLICK.pl



Imię: Krzysztof

Doczy: 06 Lut 2013

Skd: Poznañ

   

Wysany: 2013-04-05, 14:48   

Khair Udin napisa/a:

Ale tak na serio, nie chcę pracować.



to co chcesz robić na co dzień w takim razie?:mrgreen: Myślę, że na dłuższą metę taka strategia nie jest zbyt dobra :) nic nie robienie może nieźle zamulić człowieka i jego kreatywność
_________________
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2013-04-05, 15:05   

No właśnie.
A później prawdopodobnie znowu będziesz głośno rozpaczać, Miriam.
¯e rodzice wydają na ciebie pieniądze, to teraz mąż będzie wydawał.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Limonka  

Stały User



Doczya: 03 Pa 2012

   

Wysany: 2013-04-05, 17:14   

DeSade napisa/a:

"Ja również odnalazłabym się jako bibliotekarka. Chciałabym mieć właśnie taką spokojną pracę, bez krzyku, stresu, tego wiecznego pędu i odliczania czasu do końca pracy."

Powiedziałam tak kiedyś mojej nauczycielce polskiego. Postukała się w czoło i powiedziała, że tak ja zmarnuję sobie życie.

Właściwie mam predyspozycje ponoć do przekazywania informacji. Czyli najlepiej, gdybym została nauczycielem, bo potrafię ładnie się wysławiać, jestem spokojna, cierpliwa i ładnie się uśmiecham, bla bla bla. Albo praca w radiu, prowadzenie imprez, jakieś konferencje.
Tak, praca głosem byłaby dla mnie najlepsza. Podobnie aktorstwo, na scenie tracę wstyd.
W sumie ćwiczę sobie wiersze, prozę, ale to chyba na nic, bo już mi się to przestaje podobać.
Wciąż poszukuję i wciąż nie wiem.

[ Dodano: 2013-03-04, 17:52 ]
To może też być głupie, ale lubię komuś coś opowiadać.
Sama czasami do siebie mówię. Opowiadam, kiedy coś mi się przypomni. Na przykład przeczytam coś o koniu Piłsudskiego- Kasztance. I tak zacznę sobie paplać o tym koniu do okna.
Sama sobie niekiedy odpowiadam i śmieję się z tego.
Więc mogłabym w końcu komuś o tym opowiadać.



Ja mam wręcz odwrotnie. Kiedy chcę coś komuś opowiedzieć, przekazać lepiej mi to wychodzi na piśmie, bo w rozmowie nigdy nie mogę dobrać odpowiednich słów. ,,Wciąż poszukuję i wciąż nie wiem." <---- Mam to samo. Próbowałam w moim krótkim życiu wielu rzeczy ( choć tutaj bardziej chodzi mi o hobby) i z większości prędzej czy później rezygnowałam stwierdzając, że to nie to.
Wiem, co lubię robić. Mam wiele marzeń, ale prawie żadnych planów. I strasznie nie lubię, kiedy ludzie - a zwłaszcza stare ciotki - pytają mnie na jakie studia chcę iść, w jakim zawodzie pracować. Odpowiadam im byle co na odczepne. Jakby człowiek żył tylko pracą i nauką!
Wiem, że lubię historię - ale nie całościowo, tylko poszczególne okresy. Wiem, że najchętniej spędzam czas na rowerze gdzieś w lesie lub parku. Wiem, że lubię czytać. I wiem, które miasta i kraje chciałabym zwiedzić osobiście. Wiem, że lubię j. francuski. Wiem, ze lubię czytać książki i słuchać muzyki leżąc przy ładnej pogodzie na trawie. Wiem, że lubię pomagać ludziom, którzy czesto zwierzają mi się ze swoich problemów, niektórzy się przy mnie bardzo otwierają, choć ja sama jestem uważana za osobę raczej skrytą. I nie, nie wiem w jakim zawodzie chciałabym w przyszłości pracować. Czy to źle? Nie sądzę. Zobaczę, co przyniesie mi życie, a do tego czasu będę robić to co lubię najbardziej i poswięcać się swoim małym i dużym pasją i marzeniom ;)
 

Lvcas  

Mega wymiatacz

Prawa ręka admina!



Imię: Łukasz

Doczy: 13 Pa 2007

Skd: Ty jesteś?

   

Wysany: 2013-04-11, 00:42   

Moja wymarzona praca? Być sam dla siebie szefem ;)








_________________
Klik: forum kredyty gotówkowe
 

sygma  

Stały User


Doczya: 09 Pa 2012

   

Wysany: 2013-04-11, 11:41   

o takiej, w ktorej bede sie spełniac i chodzila tam z chęcia
 

Knue  

Stały User



Doczya: 12 Kwi 2013

   

Wysany: 2013-04-13, 21:33   

Na pewno coś związanego z polonistyką, choć wiem, że humanistom dziś trudno jest znaleźć pracę. No ale gdy już ukończę filologię polską i anglistykę, myślałam o tłumaczeniu, korekcji, może pracy jako redaktor w gazecie, na początek dziennikarstwie.
 

SramNaFejsbuka  

Stały User


Wiek: 33

Doczy: 27 Mar 2013

Skd: pod karpatami

   

Wysany: 2013-04-14, 09:54   

Dietetyk. Jednak jest to raczej zawód nieosiągalny.
Realnie patrząc jakaś praca, która pozwoli mi się wyżywić, ale taka do której nie będę potrzebował żadnej specjalizacji bądź wielkich zdolności manualnych. Jakaś łopatologiczna.
 

Nieperfekcyjna  

Stały User



Imię: Blanka

Wiek: 32

Doczya: 12 Kwi 2013

   

Wysany: 2013-04-14, 11:35   

Studiuję ratownictwo medyczne i z tym wiążę swoją przyszłość. Dzięki temu będę spełniona, a w pracy to dość istotne
_________________
Mówisz, że kochasz deszcz, ale chowasz się pod parasolem gdy pada. Mówisz, że kochasz słońce, ale szukasz cienia by skryć się w nim gdy świeci. Mówisz, że kochasz wiatr, ale zamykasz okno gdy wieje. Dlatego się boje gdy mówisz, że mnie kochasz...
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com