Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Janet Damita Jo  

User

Scream <3


Do³±czy³a: 05 Wrz 2009

Sk±d: Neverland

   

Wys³any: 2009-09-05, 21:28   "O, patrzcie, chiÅ„czyk idzie!"

Czyli o dyskryminacji w Polsce.
Ostatnio w pewnym układzie miałam do pary chłopca z korzeniami japońskimi-fajny chłopak, świetnie się z nim gada, doskonale tańczy. Co, niestety, innym nie przeszkadzało w nabijaniu się z niego. Gadali do mnie: co, Gośka zarywa do jakichś krzywych dzieci? i tego typu przykre rzeczy.
Strasznie nie podoba mi się takie traktowanie ludzi o innym koloru skóry, wyznaniu, orientacji...
A co wy o tym myslicie?
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-09-05, 21:34   

mi osobiście bardzo podobają się Chińczycy xD
Nie jestem rasistką, nie obrażam ludzi tak jak napisałaś tylko dlatego że mają inny kolor skóry.
Hm...ale np. nie potrafiłabym mieć bliższych kontaktów z murzynem xD
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Ostatnio zmieniony przez jr_ 2009-09-05, 22:02, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 21:36   

Także jestem temu przeciw, ludzie są ludźmi i obojętnie czy są w plamki czy w kropki jesteśmy tacy sami, a to że wyglądają inaczej to nie ich wina tylko klimat robi swoje. Bardzo dziwie się ludziom co gnębią tych co są innej narodowości. :wstyd:
 

rozczochrany

Stały User



Do³±czy³: 01 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 21:36   

jr_ napisa³/a:

nie potrafiłabym mieć bliższych kontaktów z murzynem


Dlaczego?

Nie jestem rasistą, nie uważam tych ludzi za gorszych. Nie rozumiem ludzi, którzy ich poniżają, wyzywają, biją. Przecież nic nas nie różni poza kolorem skóry.
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2009-09-05, 21:37   

Janet Damita Jo napisa³/a:

Gadali do mnie: co, Gośka zarywa do jakichś krzywych dzieci? i tego typu przykre rzeczy.


To chyba raczej były jakieś nie dojrzałe dzieciaki :-o
W moim środowisku są na tyle dojrzali ludzie że nie zdarzają sie takiego typu akty dyskryminacji :] No ale zdarzają sie wyjątki i ich trzeba ignorować i współczuć ;) żal mi takich ułomnych ludzi. Dla mnie nie ma znaczenia kolor skóry i czy wierzą czy nie , czy bądź mają inną orientacje (byle sie z tym nie afiszowali) Takie jest moje zdanie o! :-)
_________________
___________________________
 

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 21:37   

jr_ napisa³/a:

Hm...ale np. nie potrafiłabym mieć bliższych kontaktów z murzynem xD



A ja np. bardzo bym chciała, nie wiem czemu, ale nie miała bym nic przeciw :hyhy:
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-09-05, 21:42   

rozczochrany napisa³/a:

Nie jestem rasistą, nie uważam tych ludzi za gorszych


A ja uważam ich za gorszych. Znaczy się rasistów.

Powiem krótko: Polacy to naród w 99% złożony z rasistów, którzy widząc czarnego na ulicy wreszeszczą "Patrz! Murzyn! Zrób mu zdjęcie". Byłem na wycieczce z Polakami we Włoszech i nawet tam były dokładnie takie komentarze gdy tylko gdzieś był czarnoskóry.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Janet Damita Jo  

User

Scream <3


Do³±czy³a: 05 Wrz 2009

Sk±d: Neverland

   

Wys³any: 2009-09-05, 21:43   

Girtz, wszyscy od 13 do 17 lat. I są na poziomach dzieci siedmioletnich dzieci, modlę się do samego Boga, żeby im kiedyś przeszło.
A z Arturem odtańczyłam co miałam, teraz się kumplujemy. A tak peesem to mnie też się azjaci podobają, jr ^^
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-09-05, 22:01   

rozczochrany napisa³/a:

jr_ napisał/a:
nie potrafiłabym mieć bliższych kontaktów z murzynem

Dlaczego?

Nie jestem rasistą, nie uważam tych ludzi za gorszych. Nie rozumiem ludzi, którzy ich poniżają, wyzywają, biją. Przecież nic nas nie różni poza kolorem skóry.


bo mnie to obrzydza, miałam z czarnoskórym kontakt i po prostu mnie odpychało.
bynajmniej nie obrażam ich ani nie uważam za gorszych
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2009-09-05, 22:01   

Janet Damita Jo napisa³/a:

Girtz, wszyscy od 13 do 17 lat. I sÄ… na poziomach dzieci siedmioletnich dzieci,


Nie dyskryminujmy biednych 7 latków xD nikomu nic nie zrobiły :-P Nazwałbym tą grupkę : niedojrzałą emocjonalnie banda ciemniaków :]
_________________
___________________________
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-09-05, 22:30   

Z reguły nie mam uprzedzeń.. z małym wyjątkiem,bo nie bardzo przepadam za Rosjaninami.. no,ale miałam ostatnio w otoczeniu jednego i sie nie nabijałam...
po prostu dystans :)
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

bella16  

Stały User



ImiÄ™: Iza

Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 22:56   

nigdy nie byłam rasistką i nie będę. jedna moja kuzynka wyszła za Niemca druga za Turka i mi to nie przeszkadza :-P uwielbiam ich.
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-09-05, 23:34   

FAIR PLAY !!!

NIE BY£EM I NIE BÊDÊ RASIST¡ ani antysemitą ...
Ogólnie to i na stadionach rozpowszechniamy hasło : "WYKOPMY RASIZM ZE STADIONÓW"


P.s Egzotyczne gusta , to moja słabość :-P
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-09-06, 08:16   

I czemu się dziwisz Szanowna Autorko tematu? Wszystko, czego się nie zna stwarza potencjalne niebezpieczeństwo.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 13:52   

Dla mnie takie uprzedzenia to dziecinada, ale wiadomo, ludzie są różni i różne mają poglądy. Dla mnei brak tolerancji to ciemnota i zacofanie, ale co poradzić...
Kiedyś widząc w moim małym mieście czarnoskórego faceta, uśmiechnęłam się szeroko i pokazałam go mamie palcem, dosyć idiotycznie. I patrzyłam się na niego jak zahipnotyzowana, a on szedł po chodniku po drugiej stronie ulicy.
I on też zaczął się na mnie patrzeć i uśmiechać, i nawet mi pomachał..
To było głupie, jednak ja patrzyłam po prostu z zaciekawieniem bo uwielbiam obserwować czarnoskórych, i on na szczęście to wyczuł chyba.. ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com