Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2011-01-22, 19:24   

Michael Cera napisa/a:

Jakim cudem państwo ma płacić z pieniędzy podatników każdej z rodzin po 250tys. za coś, za co to państwo nie jest odpowiedzialne?


A kto jest odpowiedzialny? Rząd- PO- mógł kupić samoloty. Skończyło się jednak na limuzynach.

Michael Cera napisa/a:

Gdyby tak wytępić wszystkich zwolenników PIS-u, może w tym kraju byłoby normalnie?


Zacznij się uczyć cyrylicy i powiedz mi, czy to normalne.

Michael Cera napisa/a:

Rozumiem, że rodzina mogłaby dostawać emeryturę równoznaczną z miesięcznym uposażeniem zmarłem osoby. Ale nie ćwierć miliona złotych!


Matematyka i funkcja liniowa podpowiada mi, że tak, jak jest będzie jednak taniej.

Michael Cera napisa/a:


Ile PIS Ci płaci za pisanie takich bzdur? Słuchaj, czemu całe państwo, zwykli podatnicy mają płacić za błędy jednej osoby, "głowy" państwa?


Rozwiń tę myśl.

Michael Cera napisa/a:

Czemu właściwie PIS próbuje obrócić kota ogonem? O co w ogóle się rozchodzi? Idąc tym chorym tokiem rozumowania, do katastrofy by nie doszło, gdyby u władzy był PIS? Może PIS miałbym wpływ na warunki atmosferyczne poza granicami kraju.


A samoloty? Można było je wymienić. A fakt, że Tusk ściskał się i śmiał z Putinem tuż obok miejsca katastrofy, kilka godzin po niej? A wreszcie to, że w Obwodzie Kaliningradzkim są rakiety mające zasięg na 3/4 RP?

Michael Cera napisa/a:

Ja nigdy w życiu nie zagłosowałbym na tego typu postać rodem z ze słabego dramatu.


Idź pod Belweder i walcz! Gdzie jest kasa?

Michael Cera napisa/a:

Jednakże pragnę przypomnieć, że to nie ma nic do rzeczy, iż na pokładzie byli inni członkowie załogi.


No tak, król umarł, niech żyje błazen!

Uesugi napisa/a:

Utożsamiasz katastrofę smoleńską z "prywatną" katastrofą PiSu i jego zwolenników. A to się idealnie wkomponowuje w ich propagandę i próbę, "zawłaszczenia" tego zdarzenia.


I śmierć Walentynowicz, która "oczerniała" Wałęsę.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Doczy: 02 Pa 2009

Skd: £dz

   

Wysany: 2011-01-22, 19:35   

Cytat:

A samoloty? Można było je wymienić. A fakt, że Tusk ściskał się i śmiał z Putinem tuż obok miejsca katastrofy, kilka godzin po niej? A wreszcie to, że w Obwodzie Kaliningradzkim są rakiety mające zasięg na 3/4 RP?



Cytat:

A kto jest odpowiedzialny? Rząd- PO- mógł kupić samoloty. Skończyło się jednak na limuzynach.


To nie jest temat o zwalaniu winy na kogokolwiek za katastrofę oraz o snuciu teorii spiskowych, te zagadnienia chyba już gdzieś omawialiśmy, wiec daruj nam tego tutaj.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

sebas  

Stały User



Doczy: 30 Gru 2010

Skd: ¦l±sk

   

Wysany: 2011-01-22, 22:00   

Michael Cera napisa/a:

Gdyby tak wytępić wszystkich zwolenników PIS-u, może w tym kraju byłoby normalnie?



Widzę, że dużo wiesz o polityce... chyba oglądasz dużo telewizji...

Michael Cera napisa/a:

To prezydent dobierał załogę, która poleci z nim do Smoleńska

Prezydent wybierał co najwyżej delegację(polityków, żołnierzy itp) załoga oraz ochrona BOR jest przydzielana przez inne osoby

Cytat:

Wybrałeś, płać. Ja nie wybrałem, ale też będę musiał sponsorować te 250tys. zł.



Ja nie wybrałem PO, a wyższe podatki też muszę płacić...?
 

Daniel_KLB  

User

szalony szaleniec ;)


Imię: Daniel

Wiek: 30

Doczy: 27 Gru 2010

Skd: Kluczbork

   

Wysany: 2011-01-22, 22:13   

Mógłbym sie urodzić w bogatszym kraju np. Niemcy, Francja, Szwecja, ale mógłbym równie dobrze w biedniejszym np. Ukraina, Gruzja, Czad. Dlatego mi pasuje że urodziłem się tutaj, jest jak jest nienajlepiej, ale w porównaniu do WIÊKSZO¦CI krajów świata żyjemy na bardzo dobrym poziomie :-)
 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2011-01-23, 09:11   

sebas napisa/a:

Ja nie wybrałem PO, a wyższe podatki też muszę płacić...?


Poznaj pojęcie demokracji :-D
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Inspiracjaa  

Stały User



Imię: Ania

Doczya: 20 Sty 2011

Skd: Poznañ

   

Wysany: 2011-01-23, 14:08   

http://demotywatory.pl/2609205/III-Wojna-niebawem
Wcale bym się nie zdziwiła.
_________________
Miłość każdego dnia.
Wierność każdej nocy.
Zaufanie przez całe życie.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Doczy: 30 Gru 2010

   

Wysany: 2011-01-23, 18:32   

Uesugi napisa/a:

Jak to nie ma znaczenia?;o W ogóle zdajesz sobie ilu i jakich ludzi tam straciło życie, oprócz oczywiscie prezydenta, bo jak widzę skupiasz się tylko na nim.


Powszechnie wiadomo, iż zmarły prezydent był mocno powiązany z PIS-em, był ich marionetką. Zdaje sobie sprawę, jak wielu ważnych ludzi straciło życie w tej katastrofie. Abstrahując, to byli zwykli ludzie, żadni królowie tego świata.

Uesugi napisa/a:

Utożsamiasz katastrofę smoleńską z "prywatną" katastrofą PiSu i jego zwolenników. A to się idealnie wkomponowuje w ich propagandę i próbę, "zawłaszczenia" tego zdarzenia.


Prywatna katastrofa PiS-u? Katastrofa smoleńska kojarzy mi się z nawoływaniem bezmózgich ludzi do walki o krzyż przed pałacem prezydenckim.

Uesugi napisa/a:

A to czemu? Przecież tamci chcą po MILION złotych od głowy, czemu cięto nie interesuje? Aaaa! Bo w Tupolewie leciał prezydent Kaczyński i jego najbliższe otoczenie? O to chodzi, nie?


¯yjąc w Polsce muszę interesować się wszystkim tym, co ma tutaj miejsce?

Szej-Hulud napisa/a:

A kto jest odpowiedzialny? Rząd- PO- mógł kupić samoloty. Skończyło się jednak na limuzynach.


Tak, rząd jest odpowiedzialny za tą katastrofę.. Mówisz o nowych samolotach, dlaczego PiS nie zrobił tego za swojej kadencji? Za kadencji PiS-u jeżdżono maluchami lub innymi rupieciami?

Szej-Hulud napisa/a:

Matematyka i funkcja liniowa podpowiada mi, że tak, jak jest będzie jednak taniej.


Rodziny prawdopodobnie dostaną po te 250tys. zł. z możliwością wywalczenia w drodze sądowej dodatkowej emerytury po zmarłym członku rodziny. Gdyby brać pod uwagę tylko te emerytury, ta kwota nie byłaby tak straszna.

Szej-Hulud napisa/a:

A samoloty? Można było je wymienić. A fakt, że Tusk ściskał się i śmiał z Putinem tuż obok miejsca katastrofy, kilka godzin po niej?


J/w. Czy masz na to dowody, iż Tusk z Putinem śmiali się kilka godzin po katastrofie? Zaprezentuj je szerszej publiczności.

Szej-Hulud napisa/a:

Idź pod Belweder i walcz! Gdzie jest kasa?


?

Szej-Hulud napisa/a:

No tak, król umarł, niech żyje błazen!


Kogo nazywasz "królem", a kogo "błaznem"?

Szej-Hulud napisa/a:

I śmierć Walentynowicz, która "oczerniała" Wałęsę.


Na pewno Wałęsa maczał w tym palce.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2011-01-23, 18:38   

Michael Cera napisa/a:

Czy masz na to dowody, iż Tusk z Putinem śmiali się kilka godzin po katastrofie?


No tak, zapomniałem, że w TVN niczego o tym nie mówili...

Michael Cera napisa/a:

?


Taki niesmaczny żarcik.

Michael Cera napisa/a:

Kogo nazywasz "królem", a kogo "błaznem"?


Aby zostać królem, trzeba urodzić się błaznem.

Michael Cera napisa/a:

Na pewno Wałęsa maczał w tym palce.


Czy maczał... raczej tylko na tym zyskał, więc ckliwie wypowiedzi z jego strony jakoś do mnie nie przemawiają.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Doczy: 30 Gru 2010

   

Wysany: 2011-01-23, 18:42   

Szej-Hulud napisa/a:

No tak, zapomniałem, że w TVN niczego o tym nie mówili...


W Wiadomościach pewnie mówili, więc proszę o linka do tego reportażu.

Szej-Hulud napisa/a:

Aby zostać królem, trzeba urodzić się błaznem.


Masz na myśli zmarłego prezydenta? On był królem?

Szej-Hulud napisa/a:

Czy maczał... raczej tylko na tym zyskał, więc ckliwie wypowiedzi z jego strony jakoś do mnie nie przemawiają.


Pozbył się trudnego przeciwnika.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Doczy: 02 Pa 2009

Skd: £dz

   

Wysany: 2011-01-24, 00:19   

Cytat:

Powszechnie wiadomo, iż zmarły prezydent był mocno powiązany z PIS-em, był ich marionetką. Zdaje sobie sprawę, jak wielu ważnych ludzi straciło życie w tej katastrofie. Abstrahując, to byli zwykli ludzie, żadni królowie tego świata.


Ok. Zwykli ludzie w katastrofie zwykłego Concorda dostają po 8 mln. Nadal Cię to boli? ( info 2dni temu w Wiadomościach ).

Cytat:

Prywatna katastrofa PiS-u? Katastrofa smoleńska kojarzy mi się z nawoływaniem bezmózgich ludzi do walki o krzyż przed pałacem prezydenckim.


Kojarzy ci się tylko i wyłącznie z PiSem, którego jak widać nienawidzisz. Zacznij odróżniać LUDZI od PARTII. Bo ich rodziny to nie partia, wojskowi to nie partia. Ludzie kultury to nie partia. To nie krzyż. Mniej telewizji więcej myślenia.

Cytat:

¯yjąc w Polsce muszę interesować się wszystkim tym, co ma tutaj miejsce?


Oj oj nie umiemy odpowiedzieć? Przecież to jest ta sama sytuacja: katastrofa lotnicza, w której zginęli najważniejsi ludzie w kraju, w Casie sami wojskowi ( najwyższego szczebla, lotnicy ) a w Tu politycy, wojskowi, ludzie kultury itd. Gdzie widzisz różnicę? Jak cię boli jedno, to powinno drugie czyż nie?

Cytat:

Tak, rząd jest odpowiedzialny za tą katastrofę.. Mówisz o nowych samolotach, dlaczego PiS nie zrobił tego za swojej kadencji? Za kadencji PiS-u jeżdżono maluchami lub innymi rupieciami?


Państwo polskie. I ono zapłaci odszkodowania rodzinom.

Cytat:

J/w. Czy masz na to dowody, iż Tusk z Putinem śmiali się kilka godzin po katastrofie? Zaprezentuj je szerszej publiczności.


W ogóle o co chodzi z tym Putinem i Tuskiem? Tematy wam się :hyhy: pomyliły?

Cytat:

No tak, zapomniałem, że w TVN niczego o tym nie mówili...


Wtf?

Cytat:

Pozbył się trudnego przeciwnika.


Wiadomo. Wałęsa siedział za sterami.
Chciałbym, żeby to co czytam było snem;]
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2011-01-24, 14:49   

Uesugi napisa/a:

Wtf?


Jeśli obejrzysz najpierw "Fakty" na TVN, a potem "Wiadomości" na TVP1 to, w sprawach PO/PIS, zobaczysz często dwie różne "obiektywne opinie" na temat danego zdarzenia, przy czym w przypadku TVN widać pewne próby ośmieszenia PIS. Nie mówię, że PIS jest idealny itp., ale TVN przesadza.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Krit  

Pogromca postów



Doczy: 23 Maj 2009

Skd: Górny ¦l±sk

   

Wysany: 2011-01-24, 15:00   

Szej-Hulud napisa/a:

Jeśli obejrzysz najpierw "Fakty" na TVN, a potem "Wiadomości" na TVP1 to, w sprawach PO/PIS, zobaczysz często dwie różne "obiektywne opinie" na temat danego zdarzenia, przy czym w przypadku TVN widać pewne próby ośmieszenia PIS. Nie mówię, że PIS jest idealny itp., ale TVN przesadza.



Teraz to już raczej nie.
_________________
#truestory
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Doczy: 30 Gru 2010

   

Wysany: 2011-01-24, 15:54   

Uesugi napisa/a:

Ok. Zwykli ludzie w katastrofie zwykłego Concorda dostają po 8 mln. Nadal Cię to boli? ( info 2dni temu w Wiadomościach ).


A co mnie obchodzi sytuacja w innym państwie? Koło nosa mi to lata.

Uesugi napisa/a:

Kojarzy ci się tylko i wyłącznie z PiSem, którego jak widać nienawidzisz. Zacznij odróżniać LUDZI od PARTII. Bo ich rodziny to nie partia, wojskowi to nie partia. Ludzie kultury to nie partia. To nie krzyż. Mniej telewizji więcej myślenia.


Mądralo, pokaż mi choć jednego normalnego człowieka w strukturach tej partii. Wszyscy anty nastawieni do PO i obecnego prezydenta. Paranoja i stek bzdur w każdej głowie.

Uesugi napisa/a:

Państwo polskie. I ono zapłaci odszkodowania rodzinom.


Każdy zapłaci dokładając do długu publicznego kolejne 96mln. zł.

Krit napisa/a:

Teraz to już raczej nie.


Chyba raczej tak. TVP jest pro PiS-owskie, TVN neutralny z lekkim wskazaniem na sympatię wobec PO.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Krit  

Pogromca postów



Doczy: 23 Maj 2009

Skd: Górny ¦l±sk

   

Wysany: 2011-01-24, 16:03   

Michael Cera napisa/a:

Chyba raczej tak. TVP jest pro PiS-owskie, TVN neutralny z lekkim wskazaniem na sympatię wobec PO.



Chyba zdecydowanie nie.

Michael Cera napisa/a:

Mądralo, pokaż mi choć jednego normalnego człowieka w strukturach tej partii. Wszyscy anty nastawieni do PO i obecnego prezydenta. Paranoja i stek bzdur w każdej głowie.



Czy ty czytałeś, co Useugi do Ciebie napisał? Bo coś tak nie na temat pisujesz.

Michael Cera napisa/a:

Każdy zapłaci dokładając do długu publicznego kolejne 96mln. zł.



Znacznie więcej, ale Ciebie to pewnie nie obchodzi. W ogóle widać, że nic Cię nie obchodzi, bo rozeznanie masz kiepskie.
_________________
#truestory
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



Imię: Dawid

Doczy: 24 Sie 2010

Skd: Zielona Góra

   

Wysany: 2011-01-24, 17:15   

Dlatego należy w Polsce wprowadzić PRAWDZIWY komunizm!
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com