Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-01-24, 17:50   

Feuerleben napisa³/a:

Dlatego należy w Polsce wprowadzić PRAWDZIWY komunizm!


Ironia?
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-01-24, 17:51   

TQIT, NIE!
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-01-24, 17:53   

Feuerleben napisa³/a:

TQIT, NIE!


Drugi Fedorowicz :facepalm:
EOT.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-01-24, 17:56   

Ja i Fedorowicz to zupełnie dwie inne postacie
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-01-24, 18:30   

Cytat:

Jeśli obejrzysz najpierw "Fakty" na TVN, a potem "Wiadomości" na TVP1 to, w sprawach PO/PIS, zobaczysz często dwie różne "obiektywne opinie" na temat danego zdarzenia, przy czym w przypadku TVN widać pewne próby ośmieszenia PIS. Nie mówię, że PIS jest idealny itp., ale TVN przesadza.


Nawet jeśliby uznać za prawdziwe te banialuki, to co to ma wspólnego?

Cytat:

Mądralo, pokaż mi choć jednego normalnego człowieka w strukturach tej partii. Wszyscy anty nastawieni do PO i obecnego prezydenta. Paranoja i stek bzdur w każdej głowie.


Mówimy o katastrofie i odszkodowaniach dla rodzin tragicznie zmarłych, a ty mi tutaj charakteryzujesz PiS. O co ci chodzi człowieku?

Cytat:

Każdy zapłaci dokładając do długu publicznego kolejne 96mln. zł.


No i git. Zajmij się długiem publicznym, zamiast podliczać ile kto dostanie odszkodowania.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Elisah  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-25, 15:14   

W niedzielnym programie Moniki Olejnik w Zetce usłyszałam p. Marka Siwca, który mówił,że kwota 250 tys.zł to kwota uwłaczająca, że połowa osób tego tragicznego rejsu zarabiała 10 tys. zł i to zdecydowanie się należy. Nie mam szczególnej postawy, jeśli o to chodzi. Wydaje mi się jednak, że 250 tys. zł to dobra kwota dla całej kilkuosobowej najbliższej rodziny - żona, córka, syn i brat, przykładowo.
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2011-01-25, 15:58   

¯ałosne...
Mi zdechł kot a na pewno robił więcej pożytecznego niż Kaczyniak. Jednak ja odszkodowania nie dostanę...
 

sebas  

Stały User



Do³±czy³: 30 Gru 2010

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-01-25, 16:22   

lgtk napisa³/a:

¯ałosne...
Mi zdechł kot a na pewno robił więcej pożytecznego niż Kaczyniak. Jednak ja odszkodowania nie dostanę...



Twój kot też podpisywał ustawy niezbędne do poprawnego funkcjonowania państwa i blokował te które mogły by mu zaszkodzić? Twój kot też pomógł Gruzji gdy ta została zaatakowana przez inne państwo? Fajnego miałeś kota!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com