Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

xFanatiC  

Stały User

sarmata



Wiek: 26

Do³±czy³: 01 Sty 2013

Sk±d: ¿e znowu?

   

Wys³any: 2013-01-03, 15:29   

http://www.youtube.com/watch?v=lkQ1284xNso
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-01-04, 10:12   

czerpiesz wiedze historyczna z tendencyjnych kreskowek? z nacjonalistami naprawde jest gorzej niz myslalem
 

xFanatiC  

Stały User

sarmata



Wiek: 26

Do³±czy³: 01 Sty 2013

Sk±d: ¿e znowu?

   

Wys³any: 2013-01-04, 17:32   

MichaÅ‚ napisa³/a:

czerpiesz wiedze historyczna z tendencyjnych kreskowek? z nacjonalistami naprawde jest gorzej niz myslalem


Jaką wiedzę HISTORYCZN¡? Na prawdę to zbyt skomplikowane by zrozumieć, że to metafora? A filmik odnosi się do obecnych czasów i problemów imigrantów w Europie...
 

Oriflamme  

Hiper wymiatacz

FSM!



Wiek: 31

Do³±czy³: 03 Gru 2012

Sk±d: Kalisz

   

Wys³any: 2013-01-05, 00:27   

xFanatiC napisa³/a:

Na prawdę to zbyt skomplikowane by zrozumieć, że to metafora?


Te, Wielka Polska, naprawdę piszemy razem. Polska może i wielka, ale Twoja mowa ojczysta licha.

xFanatiC napisa³/a:

A filmik odnosi się do obecnych czasów i problemów imigrantów w Europie...


Problemów? Jakich niby problemów? ¯adnych problemów nie ma, chociaż rasistodebile widzą problem w "ochronie czystości rasy białej", bo sobie ubzdurali w swoich zgniłych mózgach że mieszanie się ras je niszczy. Jest to typowy nazistowski koncept, który nie ma żadnego potwierdzenia w nauce. Pomijam już fakt, że to USA, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, czy też Chiny są największymi i najpotężniejszymi państwami i to co je cechuje, to właśnie różnorodność kulturowa, językowa, religijna i światopoglądowa. To idee narodowe doprowadzały do największych masowych mordów i do wybuchu obu wojen światowych.
Jak się tak martwisz o swoją kulturę, to wywal z kraju Kościół, bo to on zniszczył naszą kulturę - kulturę Słowian.
_________________
"Nauka to nie tylko element wiedzy. To sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości" - Carl Sagan
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2013-01-05, 06:17   

...a Slowianie sa zreszta sami imigrantami. Tak samo, jak Germanie i Celtowie tu wczesniej mieszkajacy. Hell, oddajmy ten kraj dinozaurom! To dopiero bedzie zabawa! : )
_________________
Smile or die!
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2013-01-05, 11:53   

Oriflamme napisa³/a:

Problemów? Jakich niby problemów? ¯adnych problemów nie ma, chociaż rasistodebile widzą problem w "ochronie czystości rasy białej", bo sobie ubzdurali w swoich zgniłych mózgach że mieszanie się ras je niszczy. Jest to typowy nazistowski koncept, który nie ma żadnego potwierdzenia w nauce. Pomijam już fakt, że to USA, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, czy też Chiny są największymi i najpotężniejszymi państwami i to co je cechuje, to właśnie różnorodność kulturowa, językowa, religijna i światopoglądowa. To idee narodowe doprowadzały do największych masowych mordów i do wybuchu obu wojen światowych.



:facepalm:

Oriflamme napisa³/a:

Jak się tak martwisz o swoją kulturę, to wywal z kraju Kościół, bo to on zniszczył naszą kulturę - kulturę Słowian.


Z tym mogę sie zgodzić.

[ Dodano: 2013-01-05, 11:56 ]

Ranger napisa³/a:

Hell, oddajmy ten kraj dinozaurom! To dopiero bedzie zabawa! : )



Oddajmy ten kraj komunistą , niech wprowadzą jeszcze większe podatki i niech jeszcze bardziej ingerują w nasze życie prywatne.

[ Dodano: 2013-01-05, 11:57 ]

Cytat:

http://www.youtube.com/watch?v=lkQ1284xNso



dobry film
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Graalon  

Wymiatacz

Nordland


Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Sie 2012

Sk±d: Valhalla

   

Wys³any: 2013-01-05, 14:05   

Widzę że user Michał jes typowym anty-polakiem i polako żercom sadzi pierdoły na teamty o których nic nie wie tak samo jak w moim temacie o sygnecie szkoda słów :znudzony:
Ale cóż właśnie dzięki takim ludziom czyli większości społeczeństwa które wierzy we wszystko co im media podadzą.
I to jest najgorsze bo całą tą masą coraz głupszych ludzi b.łatwo się kieruje wystarczy spojżeć na twój przykład i twój post o jak to było " ***** mi na ulicy" być może tak ale sam na sam wątpię w kogokolwiek do 19 roku życia aby mnie załatwił.
_________________
"Valkirie przyniosą świt, a ogień wysuszy łzy
Twój dumny i czysty ląd bez ciebie nie zbierze sił"
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-01-05, 14:16   

Cytat:

Widzę że user Michał jes typowym anty-polakiem i polako żercom sadzi pierdoły na teamty o których nic nie wie tak samo jak w moim temacie o sygnecie szkoda słów


Trzeba byc naprawde oporowym debilem, zeby po dwoch postach wysnuc taki wniosek na moj temat. Ale czego spodziewac sie po naziolku z gimnazjum.

Cytat:

Ale cóż właśnie dzięki takim ludziom czyli większości społeczeństwa które wierzy we wszystko co im media podadzą.
I to jest najgorsze bo całą tą masą coraz głupszych ludzi b.łatwo się kieruje wystarczy spojżeć na twój przykład i twój post o jak to było " ***** mi na ulicy" być może tak ale sam na sam wątpię w kogokolwiek do 19 roku życia aby mnie załatwił.


Wielka szkoda, ze ci "wielce swiadomi" z takim samym poziomem refleksji bezmyslnie lykaja to, co jest napisane na forach kibicowskich, filmikach na youtube albo w bastionie niezaleznych mediow typu niezalezna.pl albo inna wielkapolska.pl.

A lat mam 24.
 

Graalon  

Wymiatacz

Nordland


Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Sie 2012

Sk±d: Valhalla

   

Wys³any: 2013-01-05, 14:23   

Po pierwsze nie chodzę do gimnazjum tylko do 2 klasy szkoły średniej ;)
Nigdy nie wchodziłem ani nie zamierzam wchodzić na takiego typu strony bo są dla mnie denne i treści tam zawarte są bezsensu.
Nie porównój Kiboli i nnych tego typu debilstwa do prawdziwych patriotów bo jest to co najmniej niesmaczne.
Masz 24 lata i co z tego ja mam 16 od 2 lat chodzę na siłkę podnoszę na klatę 100-110 kg i ważę ok 85-90 kg wzrost 190cm i co ;)
_________________
"Valkirie przyniosą świt, a ogień wysuszy łzy
Twój dumny i czysty ląd bez ciebie nie zbierze sił"
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-01-05, 14:25   

Cytat:

Masz 24 lata i co z tego ja mam 16 od 2 lat chodzę na siłkę podnoszę na klatę 100-110 kg i ważę ok 85-90 kg wzrost 190cm i co


I nic, bo co z tego jak miesnie rosna, skoro w glowie pusto. Ps. ja ćwiczyłem boks i kickboxing.

A Twój brak poszanowania dla języka polskiego jest wręcz zatrważający, zwłaszcza że kreujesz się na patriotę.
 

Graalon  

Wymiatacz

Nordland


Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Sie 2012

Sk±d: Valhalla

   

Wys³any: 2013-01-05, 14:29   

Pisane na szybko nie chce mi się porawiać pierdół wystarczy mi szkoła.
Odpowiem ci jak ty mnie NIE znasz MNIE.
_________________
"Valkirie przyniosą świt, a ogień wysuszy łzy
Twój dumny i czysty ląd bez ciebie nie zbierze sił"
 

Oriflamme  

Hiper wymiatacz

FSM!



Wiek: 31

Do³±czy³: 03 Gru 2012

Sk±d: Kalisz

   

Wys³any: 2013-01-05, 15:37   

BiaÅ‚y diabeÅ‚ napisa³/a:

:facepalm:


Podaj dowody, że jest inaczej.

BiaÅ‚y diabeÅ‚ napisa³/a:

Oddajmy ten kraj komunistą , niech wprowadzą jeszcze większe podatki i niech jeszcze bardziej ingerują w nasze życie prywatne.


KomunistOM - liczba mnoga.
Zostawienie wszystkiego publicznym spółkom też nie jest rozwiązaniem.
_________________
"Nauka to nie tylko element wiedzy. To sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości" - Carl Sagan
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2013-01-05, 17:34   

Oriflamme napisa³/a:

KomunistOM - liczba mnoga.

:oops:
niestety już nie moge poprawić.

Oriflamme napisa³/a:

Podaj dowody, że jest inaczej.


Nie wmówisz mi, ze Niemcy są potęgą światową, dlatego że są tolerancyjni dla pedałów i koziojebców i dają im wysoki social. Niemcy są potęgą dlatego że ten kraj dba o narodowe zakłady pracy i interes swojego narodu itd. W przeciwieństwie do naszego rządu komuszków, którzy dbają tylko o swoje własne interesy i wyprzedają nasz majątek narodowy zagranicznym koncernom.

[ Dodano: 2013-01-05, 17:40 ]

Oriflamme napisa³/a:

"ochronie czystości rasy białej", bo sobie ubzdurali w swoich zgniłych mózgach że mieszanie się ras je niszczy



co ty pie*dolisz?

Trzeba być idiotą ,żeby porównać nacjonalizm państwa okupowanego do nacjonalizmu państwa takiego jak III Rzesza.
 

Oriflamme  

Hiper wymiatacz

FSM!



Wiek: 31

Do³±czy³: 03 Gru 2012

Sk±d: Kalisz

   

Wys³any: 2013-01-06, 05:45   

BiaÅ‚y diabeÅ‚ napisa³/a:

W przeciwieństwie do naszego rządu komuszków, którzy dbają tylko o swoje własne interesy i wyprzedają nasz majątek narodowy zagranicznym koncernom.


Daruj sobie ten bełkot szaleńca. Siedzę dużo na angielskich forach i u nich słyszę DOK£ADNIE to samo - że w Anglii to nie dbają o nic, ale za to we Francji! A z kolei we Francji mówią że o nic nie dbają, no ale za to w Niemczech! A w Niemczech o nic nie dbają, ale za to...! I tak dalej i tak dalej. Słynna zasada "trawa zawsze jest zieleńsza po drugiej stronie płotu".

BiaÅ‚y diabeÅ‚ napisa³/a:

Nie wmówisz mi, ze Niemcy są potęgą światową, dlatego że są tolerancyjni dla pedałów i koziojebców i dają im wysoki social.


No tak, wiadomo. Bo w 90 milionowym kraju tylko ci "koziojebcy" (którzy mają 4 największą i najnowocześniejszą armię w NATO, oraz jako kraj islamski zakazują kobietom na uniwerkach nosić chusty) biorą zasiłek, ale za to "naziolscy" Niemcy to w ogóle. Najlepiej jeszcze zacznij wygadywać bzdury, że większość zasiłku oni zjadają... W Niemczech Turcy pracują tak samo jak Polacy w UK - jedni naprawdę dają z siebie wszystko, a inni z kolei siedzą na zasiłkowej dupie i tyle. Mamy dbać o dobra narodowe? Ok, niech każde państwo będzie narodowo hermetyczne - Deutschland den Deutschen! Polska dla Polaków! La France aux Francais! Nie wiem tylko jakim cudem w Polsce zrobisz nagle miejsce dla przybycia 20 milionów Polaków z zagranicy, jak ich wyżywisz i z czego utrzymasz.
Polska nie należy do Polaków, Polska należy do każdego, kto chce być jej częścią, rozwijać ją i żyć tu. Nie ważne czy to Turek, Kenijczyk, czy Koreańczyk. Polecam serię krótkich rozmów ze studentami i mieszkańcami Polski, którzy pochodzą z innego kraju: http://www.youtube.com/wa...t=ELvSXGO6OFUp4

BiaÅ‚y diabeÅ‚ napisa³/a:

Trzeba być idiotą ,żeby porównać nacjonalizm państwa okupowanego do nacjonalizmu państwa takiego jak III Rzesza.


Jak najbardziej trzeba być idiotą by tego nie odróżniać. Nie mniej jednak Polska nie jest pod żadną okupacją kogokolwiek, więc temat nadal pozostaje otwarty.
_________________
"Nauka to nie tylko element wiedzy. To sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości" - Carl Sagan
 

koczkodanus

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 04 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-01-07, 21:38   

Cytat:

Ach, nie mowiles? Chwila... Wydawalo mi sie, ze deklarowales sie jako narodowiec. No, ale skoro juz nim nie jestes i stales sie kosmopolita, jak ja, to ciesze sie bardzo. Przybijmy sobie kosmopolityczna piatke naszymi kosmopolitycznymi dlonmi. : )


Kompletnie mylisz pojęcia. Sprawdź sobie definicję kosmopolity, wtedy porozmawiamy.

Cytat:

Och, wszystko jasne. Czyli jestes kulturowcem, a nie narodowcem. Zmylilo mnie to, iz wczesniej (zartem? dla zabawy? z nieiedzy?) deklarowales poparcie dla ONR / MW, ktore to skroty, jak wszyscy wiemy, odnosza sie do narodowosci, a nie kultury. ONR to Oboz NARODOWY Radykalny, a nie Kulturowy Radykalny, a MW to Mlodzierz WszechPOLSKA, a nie Wszechpolskiej Kultury.


Kultura jest jednym z najważniejszych elementów danego narodu. Nie byłbym narodowcem, gdybym jej nie szanował.

Cytat:

Tak, bo ma francuskie, holenderskie, niemieckie.


Nie wiesz o czym mówisz. Duża część imigrantów pochodzi spoza Europy. ¬ródło .
Oczywiście nie obywa się bez problemów .

Cytat:

Super. Ale to juz wiem, od kiedy zdeklarowales, ze jestes anty-narodowcem. : )


Kompletna ignorancja. Narodowiec chce dobra narodu, a nie rasy.

Cytat:

To nie ja tak nie uwazam, to nauka ekonomii tak uwaza. : ) Zauwaz, iz kraje zamkniete dla imigrantow napotykaja nieprzekraczalna bariere wzrostu. Konkretny przyklad: USA vs Japonia. Wzrost gospodarczy w Japonii, kraju szczelnie zamknietym dla imigracji, od dwoch dekad (!!!) jest ujemny lub zerowy. W tym samym czasie, USA podwaja swoj PKB.


Japonia ma problem z przyrostem naturalnym, więc ubytki zapełniają imigrantami. Czyli po prostu zamieniają jeden problem na inny. Na ich miejscu skupiłbym się na polityce prorodzinnej. To chyba najrozsądniejsze rozwiązanie.

Cytat:

W ktorym kosmosie podwajanie PKB to zle, a stagnacja-recesja to dobrze? : )


Gdyby do Polski wpuścić 100mln muzułmanów, stalibyśmy się jednym z najbogatszych państw na świecie? Za proste to.

Cytat:

W Jordanii 8% to chrzescijanie, plus 2% inne religie nie-islamskie. 8 to nie 5, a 8+2 tym bardziej. Lolz.


Widocznie korzystamy z innych źródeł.

Cytat:

Sa jak najbardziej tolerancyjne, o ile nie propagujesz obcej religii na ulicy. Ale przyznajmy szczerze - gdyby jakis muzulmanin zaczal sie modlic na ulicy Pragi warszawskiej, tez nie wreczono by mu bukietu kwiatow. Zgodzisz sie chyba z tym, prawda? : )


Skąd czerpiesz te informacje? Rzetelne źródła: Jordania i Oman .

Cytat:

Ale co teraz starasz sie udowodnic? Ze ich tam nie ma? : ) W ktorym kosmosie Twoja uwaga zaprzecza faktowi, iz w ZEA jest o niebo wiecej imigrantow nie-Arabow, niz w ktorymkolwiek kraju europejskim?


Imigranci przybywający do Europy zazwyczaj brzydzą się robotą i wolą utrzymywać się z różnych socjalnych świadczeń oraz często z kradzieży.

Cytat:

Zauwaz, iz nie odpowiedziales na moje pytanie, tylko raczej niezrecznie zmieniles temat z Polski na Francje. Tak to nie bedziemy rozmawiac. Wrocmy do Polski. No wiec ilu z tych osob, ktore deklaruja niechec do Arabow, zna jakichkolwiek Arabow? Odpowiedz mi prosze.


Powiedziałeś, że Polacy nie znają muzułmanów (choć ja osobiście znam dwóch), więc podałem przykład narodu, który ma na co dzień z nimi do czynienia. Tak trudno zrozumieć?

Cytat:

...ktora jest wlasnie kosmpolityczna, bo ignorujac jzu fakt, iz inkorporowala wiele z kultur obu Ameryk i Azji, to i tak obejmuje caly kontynent ze wszystkimi jego roznicami.


Kosmopolityczna kultura? Co za bzdury! Każda kultura w pewnym stopniu czerpie z innej. Ale jak porównasz sobie kulturę europejską i chińską, zobaczysz mnóstwo różnic.

Cytat:

Och, to proste. Wszystkie zamieszki i niepokoje maja swoj poczatek w dzielnicach biedy. Wszczynaja je osoby wykluczone i pozbawione perspektyw, a nie te o okreslonej kulturze czy kolorze skory.


Wszystkie? A ostatni konflikt Izraela z Hamasem też wynikał z biedy jednych czy raczej chodziło o względy kulturowe i polityczne?

Cytat:

Ale skoro wydanie kodeksu dwa wieki temu Twoim zdaniem pozbawia mocy krytyki jego zapisow, toooo... czemu wydanie szariatu czternascie wiekow temu nie daje tego samego efektu? Czemu dwa wieki to dluzej, niz czternascie wiekow?


Obecnie w kulturze europejskiej zabójstwo honorowe jest potępiane, a w islamskiej często tolerowane. Podobnie rzecz ma się z pedofilią. Dałem Ci link do wypowiedzi arabskiego urzędnika, który głosił, że można uprawiać seks z 9 latką. Z kolei Chomeini był autorytetem milionów Irańczyków i nie tylko, a gwałcił dzieci i nie został za to potępiony.

Cytat:

Tak samo, jak kazirodztwo jest praktykowane u chrzescijan. Zaprzeczysz?


Kazirodztwo nie jest dopuszczalne przez Kościół Katolicki, więc nie mów głupot.

Cytat:

islam potepia pedofilie (bo potepia), a w kosciele katolickim jest ona norma


Islam nie potępia pedofilii!!! Pedofile w Kościele nie są dużym odsetkiem. Większa szansa, że trafisz nauczyciela pedofila niż księdza pedofila.

Cytat:

A (idac Twoim tokiem msylenia) katolicy zachecaja do gwalcenia ministrantow. Bo gwalca ministrantow? Gwalca. Fixed.


Bezczelne kłamstwa.Zacytuj mi słowa obecnego wysokiego hierarchy kościelnego, który zachęca do gwałcenia dzieci.

Cytat:

A to dziwne, ze nie widzisz sensu w podawaniu przykladow dla wlasnych tez. : ) Gdybys czesciej usilowal to robic, byc moze niektorych bys nie postawil - mam na mysli te co smieszniejsze.


Kryzys z 1929 roku dotkliwie odczuło wiele państw demokratycznych.

Cytat:

...co udowadnia, iz demokracja i socjalizm to nie synonimy, wbrew temu, co pisaes post wczesniej. Socjalizm i populizm jest obecny w systemach autorytarnych tak samo, jak w demokracjach.


Aby wygrać wybory, trzeba mieć jak najbardziej populistyczny program. Taka jest cecha demokracji.

Cytat:

Wspolczesne dyktatury a la Napoleon, Mussolini, Hitler, Franco, z tradycja republiki rzymskiej wspolne maja wylacznie niektore symbole. Nic poza tym.


Ale zrodziły się w Europie.

Cytat:

Polacy po prostu o wszystkim maja zle zdanie.


Czyli nasz rząd sprawuje władzę wbrew woli ogółu, tak?

Cytat:

To jakbym ja powiedzial, ze nie interesuje sie pilka nozna, ale chodze na mecze i mam karte kibica. : )


Nieprawda. Co to za filozofia pójść na wybory i wybrać pierwszego lepszego kandydata? Każdy głupi może to zrobić i nie musi interesować się polityką.

Cytat:

Po prostu nie chcieli z Toba na ten temat rozmawiac. Nie dziwie im sie zreszta! ; D Pewnie sie bali, ze ich oblozysz pala.


Umiesz czytać w myślach, skoro wiesz dlaczego moi znajomi nie chcą ze mną rozmawiać?

Cytat:

w ktorym systemie autorytarnym istnial?


W systemie autorytarnym zazwyczaj nie ma wyborów, więc żadne cenzusy nie są potrzebne. Tak trudno to pojąć?

Cytat:

Hmmm... czy poslugiwanie sie ideologia liberalizmu oznacza, ze jest sie liberalem? A jak Ty uwazasz? : ) Czy poslugiwanie sie ideologia, nie wiem, nazizmu oznacza, ze jest sie nazista? Dla mnie odpowiedz jest prosta. : )


LOL. Korwin jest ideologiem liberalizmu? Ciekawe.

Cytat:

A Ty znasz? : ) Bo inaczej skad wiesz, ze nie glosuja?


Dlaczego pijaczek ma mieć prawo głosu?

Cytat:

Z praktyki. Autorytaryzm zawsze opiera sie na sile, czyli musi, po prostu MUSI opierac sie albo na armii, albo na policji. Nie ma przykladu panstwa autorytarnego, ktore nie opiera sie na formacjach zbrojnych. Jesli znasz takich z piec, czy chocby ze trzy, to bardzo Cie prosze, podaj mi je.


Każde poważne państwo opiera się na siłach zbrojnych i policji. Inaczej byłaby anarchia. Dziwne, że muszę tłumaczyć takie proste rzeczy.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com