Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Jakiej jest orientacji seksualnej?

  • Hetero 74% [ 371 ]
  • Homo 6% [ 33 ]
  • Bi 19% [ 96 ]

G³osowañ: 500

Wszystkich G³osów: 500

Autor

Wiadomo¶æ

wegrrrry  

Mega wymiatacz

paranoid



ImiÄ™: Diana

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-11-20, 15:11   

Raczej hetero... chociaż.. zastanawiam się nad bi.
Z drugiej strony nie mogłabym stworzyć związku z kobietą, ale jakieś kontakty intymne to myślę, że śmiało. ¯ycie pokaże.
_________________
Go away go away
You fill my headspace
With evil thoughts unkind
 

CiociaSamoDobro  

Mega wymiatacz

sarcasm-fluent



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Lis 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-11-20, 15:14   

hetero, ale jezeli byla bym facetem napewno byla bym homo :evil:
_________________
"Act like a lady, think like a boss."
 

mlody92r  

User

Mlody92r


ImiÄ™: NN

Wiek: 32

Do³±czy³: 23 Cze 2013

Sk±d: wlkp

   

Wys³any: 2013-06-23, 20:57   

100% gej ;-) nie wstydzÄ™ siÄ™ tego. :-)
_________________
Gej- nie pedał !
 

fosforyka  

User


Do³±czy³a: 08 Lip 2013

Sk±d: P³ock

   

Wys³any: 2013-07-08, 15:40   

ciekawe że bi jest popularniejsze niż homo. wydawało się że ta orientacja jest najrzadsza
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-07-09, 22:17   

Cytat:

ciekawe że bi jest popularniejsze niż homo. wydawało się że ta orientacja jest najrzadsza



a skądże, przecież to podwójna szansa na randkę :-D mnie się wydaje, że ostatnio zapanowała "moda" na bycie bi. szczególnie wśród młodzieży ;)
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-07-09, 22:39   

Ja 'znam' (chodzi ze mna do szkoly, siema mu nie mowie) chlopaka bi, przyznal sie do tego kilku kolezankom. Teraz cala szkola ma z niego smiechy.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

koczkodanus

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 04 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-07-10, 02:51   

Cytat:

a skądże, przecież to podwójna szansa na randkę :-D


Zapomniałaś też o podwójnej szansie na zdradę oraz na złapanie jakiegoś syfu.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-07-11, 12:22   

fosforyka napisa³/a:

ciekawe że bi jest popularniejsze niż homo. wydawało się że ta orientacja jest najrzadsza


A gdzieżby. Osobiście znam dwóch gejów, z widzenia kolejnych dwóch i o paru ze swojego otoczenia słyszałam. Lesbijki nie znam chyba żadnej. Natomiast biseksualistów- i kobiet, i mężczyzn- znam masę. Przy czym z biseksualizmem to jest tak, że często jest po prostu synonimem otwartości seksualnej. Osobie nazywającej się biseksualną (ale biseksualną nie będącej) po prostu obojętne jest, z kim wyląduje w łóżku (byleby ta osoba odpowiednio się prezentowała), natomiast nie jest ona w stanie związać się emocjonalnie z przedstawicielem swojej płci.
Sama siebie określam jako jedynkę w skali Kinseya.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-07-11, 12:25   

Cytat:

Osobie nazywającej się biseksualną (ale biseksualną nie będącej) po prostu obojętne jest, z kim wyląduje w łóżku (byleby ta osoba odpowiednio się prezentowała), natomiast nie jest ona w stanie związać się emocjonalnie z przedstawicielem swojej płci.



Zazwyczaj jest to też tylko takie gadanie. "Jestem bi !" - ale w życiu taki ktoś nie całował się nawet z osobą tej samej płci.
Co do mnie - 100% hetero.
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-07-11, 13:04   

Makabraa napisa³/a:

Cytat:

Osobie nazywającej się biseksualną (ale biseksualną nie będącej) po prostu obojętne jest, z kim wyląduje w łóżku (byleby ta osoba odpowiednio się prezentowała), natomiast nie jest ona w stanie związać się emocjonalnie z przedstawicielem swojej płci.



Zazwyczaj jest to też tylko takie gadanie. "Jestem bi !" - ale w życiu taki ktoś nie całował się nawet z osobą tej samej płci.
Co do mnie - 100% hetero.



Istotnie, teraz to taki szpan, żeby się przypodobać społeczeństwu (czytaj: gimnazjalistom :mrgreen: ). Taka moda...

Ja osobiście jestem innym bi niż wszyscy. Bo mi chodzi TYLKO o to, by kogoś mieć, niezależnie od płci (chociaż do trans mnie nie garnie... :niepewny: ). Prawdopodobnie dlatego, że jestem aseksualny dodatkowo i pewnie wiecie co to oznacza :-x Nie interesuje mnie taka przyziemna sprawa jak seks i dodatkowo nie podniecają mnie "tutaj wstawić części ciała kobiet i mężczyzn".
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

koczkodanus

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 04 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-07-11, 22:30   

Cytat:

Natomiast biseksualistów- i kobiet, i mężczyzn- znam masę. Przy czym z biseksualizmem to jest tak, że często jest po prostu synonimem otwartości seksualnej. Osobie nazywającej się biseksualną (ale biseksualną nie będącej) po prostu obojętne jest, z kim wyląduje w łóżku (byleby ta osoba odpowiednio się prezentowała), natomiast nie jest ona w stanie związać się emocjonalnie z przedstawicielem swojej płci.


To pokazuje jaką pogardę żywią do moralności biseksualiści. Im nie zależy na miłości, tylko na seksie. Zwykłym seksie bez żadnych uczuć. Jak zwierzęta. Twoja wypowiedź całkowicie obala twierdzenie Migela, że biseksualistom zależy przede wszystkim na miłości. Również znam kilka biseksualistek. One nie mają żadnej moralności. Mogą uprawiać seks z kim się da. To obrzydliwe.

I poczytaj trochę więcej o Kinsleyu. Jego sławny raport pokazujący jak bardzo niemoralne jest społeczeństwo, został przeprowadzony na prostytutkach i alfonsach. Obecnie nikt poważny nie przywołuje Kinsleya w dyskusjach, bo jego fałszerstwa zostały już dawno zdemaskowane.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-07-11, 23:28   

koczkodanus napisa³/a:

I poczytaj trochę więcej o Kinsleyu. Jego sławny raport pokazujący jak bardzo niemoralne jest społeczeństwo, został przeprowadzony na prostytutkach i alfonsach. Obecnie nikt poważny nie przywołuje Kinsleya w dyskusjach, bo jego fałszerstwa zostały już dawno zdemaskowane.


Nie jest to dla mnie szczególnie istotne, posłużyłam się jedynie skalą, by nie tłumaczyć szerzej swoich pociągów.

koczkodanus napisa³/a:

To pokazuje jaką pogardę żywią do moralności biseksualiści. Im nie zależy na miłości, tylko na seksie. Zwykłym seksie bez żadnych uczuć. Jak zwierzęta. Twoja wypowiedź całkowicie obala twierdzenie Migela, że biseksualistom zależy przede wszystkim na miłości. Również znam kilka biseksualistek. One nie mają żadnej moralności. Mogą uprawiać seks z kim się da. To obrzydliwe.


Z wielką łatwością przychodzi Ci ocenianie ludzi, a kwestie moralne bywają względne. Rozumiem, że dla Ciebie niezobowiązujący seks jest czymś niewłaściwym, ale posuwasz się za daleko z krytyką tych, którzy go praktykują. Ale nieważne. Moja wypowiedź nie tyczyła się samych biseksualistów, a tych którzy się za nich uważają i miała na celu wytłumaczyć wynik ankiety. Nie wychodzi to naprzeciw słowom Migela. Swoją drogą, nie przedstawił on żadnego twierdzenia, a opisał jedynie swój przypadek. Chyba że nawiązujesz do innych jego wypowiedzi, ja czytałam tylko tę ostatnią.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

koczkodanus

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 04 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-07-12, 14:50   

Cytat:

Nie jest to dla mnie szczególnie istotne, posłużyłam się jedynie skalą, by nie tłumaczyć szerzej swoich pociągów.


Ta skala została opracowana w oparciu o raport Kinseya, który został uznany za nienaukowy i fałszywy. W związku z tym również ta skala ma niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Cytat:

Z wielką łatwością przychodzi Ci ocenianie ludzi, a kwestie moralne bywają względne. Rozumiem, że dla Ciebie niezobowiązujący seks jest czymś niewłaściwym, ale posuwasz się za daleko z krytyką tych, którzy go praktykują. Ale nieważne. Moja wypowiedź nie tyczyła się samych biseksualistów, a tych którzy się za nich uważają i miała na celu wytłumaczyć wynik ankiety. Nie wychodzi to naprzeciw słowom Migela. Swoją drogą, nie przedstawił on żadnego twierdzenia, a opisał jedynie swój przypadek. Chyba że nawiązujesz do innych jego wypowiedzi, ja czytałam tylko tę ostatnią.


Nie muszę niczego oceniać. Rozwiązłość seksualna jest zła i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. To m.in. dzięki niej mamy więcej rozwodów, rozbitych rodzin, zarażeń chorobami wenerycznymi, gwałtów, molestowania itd.
Migel napisał w innym temacie, że homoseksualistom chodzi przede wszystkim o miłość, a nie o seks i nazwał badania, które obalają jego tezę, bzdurnymi. W tym temacie natomiast Ty, czyli osoba biseksualna i obracająca się w takim towarzystwie, potwierdziłaś moje słowa.
 

mlody92r  

User

Mlody92r


ImiÄ™: NN

Wiek: 32

Do³±czy³: 23 Cze 2013

Sk±d: wlkp

   

Wys³any: 2013-07-12, 19:44   

koczkodanus napisa³/a:

Cytat:

a skądże, przecież to podwójna szansa na randkę :-D


Zapomniałaś też o podwójnej szansie na zdradę oraz na złapanie jakiegoś syfu.




No chyba teraz żartujesz... Co ty myślisz, że jeśli ktoś jest gejem to się puszcza na prawo i lewo ? Proszę Cię człowieku...

Równie dobrze możesz być 100% hetero i na każdej imprezie z inną. Syf możesz złapać również tak szybko jak w środowisku gejowskim.
_________________
Gej- nie pedał !
 

Boreae  

Mega wymiatacz

Faust



Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Cze 2011

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2013-07-13, 13:05   

Hetero i zmieniać tego nie mam zamiaru ;) .
_________________
11.07.2013 <3 .

"Wilcze spojrzenie na świat."
Zapraszam do odwiedzenia ;>.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com