Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

BlackCherry  

Stały User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-05-05, 21:18   

Matko ja na poczatku myslalam,ze jajca se ze mnie robia,ze to ta piosenka wygrala,a tu taki szkok. Jakie to debile wybieraly,az policzki plona ze wstydu jak sie tego slucha. Z czym do ludu ja sie pytam z czym
_________________
Wszyscy mamy zle w glowach ze zyjemy
Hej hej la la la la hej hej hej
 

cala_w_trawie  

Hiper wymiatacz

alternatywna



ImiÄ™: Anet

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2012

Sk±d: z lubelskiej wsi

   

Wys³any: 2012-05-05, 21:26   

TQIT napisa³/a:

Nie wiem co mają na celu wszelkie porównania do wsi. Po wiejsku to zachowujecie się właśnie wy.


No. Już wcześniej zapytałam, co wobec tego zrobiłoby miasto, ale odpowiedzi brak.

Powtarzam: wisi mi to. I tak każdy z obcokrajowców będzie miał gdzieś tę piosenkę.
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-05-05, 21:31   

TQIT napisa³/a:

Nie wiem co mają na celu wszelkie porównania do wsi. Po wiejsku to zachowujecie się właśnie wy.


Dlatego, że krytykujemy tą piosenkę? Nie mam więcej pytań...
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-05-05, 21:32   

Trzeba było głosować, a nie teraz narzekacie!
 

cala_w_trawie  

Hiper wymiatacz

alternatywna



ImiÄ™: Anet

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2012

Sk±d: z lubelskiej wsi

   

Wys³any: 2012-05-05, 22:59   

JustAnotherGuy napisa³/a:

Dlatego, że krytykujemy tą piosenkę? Nie mam więcej pytań...


:facepalm:
Dlatego że krytykując piosenkę, szyderczo odwołujecie się do wiejskości.
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-05-05, 23:44   

Ale jaka piosenka to musi być podobny klimat, zrobią stodołę gdzieś zboku, kurnik
i koko koko euro ze wsi jest spoko
niezły ubaw mają z tego zagraniczne media, zakłada się zaje******* euro na ukrainie zamachy i to odwoływanie przylotów a u nas pośmiewisko i siara na całą Europę już nie mogę doczekać się 16
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-05-06, 11:23   

cala_w_trawie napisa³/a:

Dlatego że krytykując piosenkę, szyderczo odwołujecie się do wiejskości.


Bo to jest wieś? I przestań się łaskawie czepiać każdego mojego postu.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

cala_w_trawie  

Hiper wymiatacz

alternatywna



ImiÄ™: Anet

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2012

Sk±d: z lubelskiej wsi

   

Wys³any: 2012-05-06, 12:39   

JustAnotherGuy napisa³/a:

Bo to jest wieÅ›?


Tu chodzi o samą piosenkę, a nie o to, czy została zaśpiewana przez baby ze wsi. A poza tym wieś to coś gorszego?

JustAnotherGuy napisa³/a:

I przestań się łaskawie czepiać każdego mojego postu.


Po pierwsze, nie każdego. Po drugie, nie chodzi mi o to, kto pisze, ale co pisze. Po trzecie, najpierw Ty się przestań czepiać moich postów. Nie mów drugiemu, co Tobie niemiłe - naprawdę zapamiętaj.
 

schlank  

Stały User

hello, my darling.



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 28

Do³±czy³a: 28 Kwi 2012

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2012-05-06, 12:58   

przymiotnik "wieśniacki" przecież nie ma na celu obrażania wsi, tak się przyjęło i tak się często mówi. a jak ktoś odbiera to bezpośrednio do siebie, bo mieszka na wsi to cóż, jego problem:>
_________________
"Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć.
To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić.
Trafiło na Ciebie. Czy mogę Ci o tym opowiedzieć?"
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-05-06, 14:15   

W wiadomościach mówili że to gówno to jest plagiat jakiejś ¦ląskiej piosenki.
Hehe niezłe jaja będą jak ich zamkną.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-05-06, 14:18   

Jedno jest pewne: po pewnym czasie usłyszę tą piosenkę nawet w lodówce, albo jeszcze gorzej- w piwnicy. Bo co jak co, ale piosenka wpada w ucho. Czy się tego chce, czy nie :<
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2012-05-06, 14:22   

cala_w_trawie napisa³/a:

A poza tym wieÅ› to coÅ› gorszego?



Tak, przypieprzcie się szczegółów.
Wieś to wieś, jest tam masa głupich ludzi, co nie znaczy że nie ma masy głupich ludzi też w mieście. No wszędzie są, w biednych wsiach za to tak, jest więcej głupich ludzi niż w jakimś mieście. Ale to nie chodzi o to, że piosenka jest wiejska, tylko że jest idiotyczna, estetycznie niewyobrażalnie marna, zaśpiewana przez masę grubych bab śmiesznymi głosami z głupim tekstem, jakbym jakoś przejmował się piłką nożną, czy wizerunkiem Polaków byłbym bardzo wkurzony na to.

Siedzą sobie jacyś goście tam nie wiem, w Niemczech i się śmieją
- Ciekawe jaką piosenkę na Euro będą mieli Polacy
- Hehe, pewnie jakieś ubrane tak jak tam się ubierają wiesz, stare grube baby będą śpiewac jakieś piosenki w klimatach disco-polo.

A tu niespodzianka, na prawdę tak będzie! :-D

[ Dodano: 2012-05-06, 14:24 ]

MichaÅ‚ napisa³/a:

Nasz kraj to skompromitują piłkarze, którzy grając u siebie nie wyjdą z najłatwiejszej możliwej grupy. A nawet jeśli wyjdą, to wtedy i tak nikogo ta piosenka nie będzie interesowała.



Tu jest trochÄ™ racji w sumie.

Ale to rozumiem że podejście mieli twórcy - Jak już jest siara i obciach, to dajemy na maksa, a co
_________________
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-05-06, 14:50   

Dziwne że nikt nie komentuje moich postów.
Ja o piłkarzy bym się aż tak nie bał to nie jest ta sama reprezentacja co w 2008 roku
wtedy to liderem był oczywiście Ebi który pokazał jak Polska gra w meczu z Kazachstanem 6;0 ale nigdy nie wygrali oni z takimi krajami jak Argentyna, Niemcy
A mecz w Gdańsku z Niemcami to mogliśmy bez problemu wygrać tylko sędzia był hmm przekupiony 1min po gwizdku gol
A Argentyna bez Messiego ale w dupę dostała prawie wygraliśmy z Francją ale ten samobój
Z Włochami też mogliśmy wygrać tylko ten Balloteli wykorzystał złe ustawienie Szczęsnego i dupa ale w pierwszych minutach to Włosi dostawali po dupach a jak naszym strzelili to już nie opłaca się grać jest po meczu
mecz z Portugalią gdyby zamiast Jelenia był tam Kuba albo Robert to pewnie Cristiano by się poryczał

Z grupy może wyjdziemy ale wtedy będzie ciężko bo mamy marne szanse na wygranie z Hiszpanią, Niemcami itp ale niby finał ma być Polska- Ukraina hehe ciekawe ile dali w łapę
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2012-05-06, 16:03   

Bard_Zerald napisa³/a:

Wieś to wieś, jest tam masa głupich ludzi, co nie znaczy że nie ma masy głupich ludzi też w mieście. No wszędzie są, w biednych wsiach za to tak, jest więcej głupich ludzi niż w jakimś mieście.


Znawca sie odezwał. Aż szkoda klawiatury, żeby z takim ignorantem polemizować.

Przesłuchałam kilka piosenek, które w ogóle były brane pod uwagę i powiem, że faktycznie nie było z czego wybierać. Więc Koko nie koko, podejrzewam, że przeboju na skalę światową byśmy i tak nie wyprodukowali.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2012-05-06, 16:39   

lola napisa³/a:

Znawca sie odezwał. Aż szkoda klawiatury, żeby z takim ignorantem polemizować.



Nie jestem ignorantem, jestem realistÄ….
Bycie wspaniale poprawnym politycznie nie jest równoznaczne z byciem mądrym i oświeconym, nie wiem czy wiesz.

Czy ty masz w ogóle kontakt z wsią i miastem żeby móc porównac, czy tylko tak sobie udajesz wrażliwszą?
Nie zakładam że wieś składa się z debili, a miasto ze wspaniałych oświeconych ludzi, mówię tylko, że na wsi jest większy współczynnik ludzi nieoczytanych, gorzej się wysławiających itd. W mieście też takich jest sporo, różnych wyjątkowo głupich ludzi, ale na wsi jest mimo wszystko mniejszy dostęp do internetu, mniej się czyta, więcej pracuje fizycznie itd. Nie jestem ignorantem, bo znam ludzi i stąd i stąd mam z tym i tym kontakt i tak, z doświadzenia że w małej biednej wsi ludzie ogólnie pomijając wyjątki będą głupsi, niż w bardziej bogatej większej wsi, albo mieście.


lola napisa³/a:

Więc Koko nie koko, podejrzewam, że przeboju na skalę światową byśmy i tak nie wyprodukowali.



Wiesz, ilu jest uzdolnionych muzyków w Polsce, którzy byli by w stanie zrobic cokolwiek nieporównywalnie lepszego od tego? Myślę że w każdym średnim mieście się przynajmniej jeden taki może znaleźc.
_________________
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com