Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Syndrom  

Stały User

The Blues!



ImiÄ™: Maciej

Do³±czy³: 08 Kwi 2012

Sk±d: Bromberg

   

Wys³any: 2012-05-03, 12:00   Polski Hymn Euro 2012

Jak zapewne wiecie, został wybrany humn EURO 2012. Naszą reprezentację wspierać będzie ten oto przebój :

http://youtu.be/MIsX5Rh1ktE

Został on wybrany w konkursie emitowanym w TVP. Za sprawą sms'ów przesyłanych przez "kibiców".

Co sÄ…dzicie o nowym hymnie?

Poniżej zamieszczam link do pewnego bloga,który sądzę,że dosadnie ukazał to co nas boli.
BLOG
 

Vanir  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2012-05-03, 12:04   

Myślę, że dla wielu może być przeszkodą, że śpiewają to "babcie", lecz mi się to osobiście podoba. Coś nowego, świeżego, jak dla mnie.

Syndrom napisa³/a:

Za sprawą sms'ów przesyłanych przez "kibiców".

czyli musi się komuś tam podobać.
_________________
Rozbieraj mnie powoli,
ze wstydu,
uprzedzeń,
doświadczeń,
do samej miłości
aż Bóg wstrzyma oddech...
 

cala_w_trawie  

Hiper wymiatacz

alternatywna



ImiÄ™: Anet

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2012

Sk±d: z lubelskiej wsi

   

Wys³any: 2012-05-03, 12:05   

"Wieś tańczy i śpiewa". A co zaprezentowałoby miasto? Darujmy sobie takie żałosne podziały.

Piosenka jak piosenka. Generalnie wisi mi to.
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-05-03, 12:10   

Na Euro to będę oglądał mecze, a nie słuchał piosenek więc:

Cytat:

Generalnie wisi mi to.

 

nuneczek10  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Lut 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2012-05-03, 12:35   

Głosowanie na EURO HYMN rozpoczęło się od kwalifikacji na stronie radia zet. Tam głosowałem na zespół NAPAD z Grzegorzem Wilkiem i piosenkę "Piłka w grze". Ale jak ten zespół nie przeszedł do tego 'wielkiego finału' który odbył się wczoraj to stwierdziłem, że musi wygrać Jarzębina, żeby były jak największe jaja na skale Europy. Niby zespół ludowy, i taki rytm piosenki, tradycja bla bla bla, ale tak jak ktoś wyżej napisał WIE¦ SIÊ BAWI :-D
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2012-05-03, 12:40   

Jak dla mnie piosenka jest genialna, zakochałem się i mówię to całkowicie szczerze. Babcie pozamiatały wszystko.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

kaliber131  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Andrzej

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Maj 2012

Sk±d: £om¿a

   

Wys³any: 2012-05-03, 12:56   

Noo nie, pierwszy raz gdy to usłyszałem pomyślałem, że to jakiś żart i nawet wydawało się śmieszne do czasu gdy okazało się, że serio ma to być hymn reprezentujący euro. Z tego miejsca chciałbym powiedzieć, że to jest jedna wielka ¯ENADA. dziękuje
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-05-03, 13:00   

"Koko koko Euro spoko" :-o Szkoda że nie "Srutututu majtki z drutu". Przykro mi, ale ta piosenka kojarzy mi się z jakimś jarmarkiem a nie imprezą sportową na skalę międzynarodową.
 

Masaki  

Stały User



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 25

Do³±czy³: 26 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-05-03, 13:02   

kaliber131 napisa³/a:

Noo nie, pierwszy raz gdy to usłyszałem pomyślałem, że to jakiś żart i nawet wydawało się śmieszne do czasu gdy okazało się, że serio ma to być hymn reprezentujący euro. Z tego miejsca chciałbym powiedzieć, że to jest jedna wielka ¯ENADA. dziękuje


Mam te same zdanie... Totalna żenada... :wstyd:
_________________

Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2012-05-03, 13:07   

E tam żenada, cokolwiek by nie było i tak byście marudzili. Dla mnie to lepsze niż "wesoła twórczość" jakiejś pseudo gwiazdki pop typu Edycia Górniak.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

kaliber131  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Andrzej

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Maj 2012

Sk±d: £om¿a

   

Wys³any: 2012-05-03, 13:11   

szostol napisa³/a:

Przykro mi, ale ta piosenka kojarzy mi się z jakimś jarmarkiem a nie imprezą sportową na skalę międzynarodową.



I masz rację, o to nasze piękne reprezentantki:



Zdjęcie zostało znalezione w jednym z filmików na youtube na którym prezentowany jest nasz wspaniały hymn.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2012-05-03, 13:31   

Oto Polska właśnie. Swoją drogą, żaden polski artysta nie wymyśliłby dobrego hymnu. Przynajmniej zagraniczni kibice będą mieć jako taką polewkę.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Hav0c  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marcin

Do³±czy³: 09 Sty 2012

Sk±d: Rzeszów~

   

Wys³any: 2012-05-03, 15:15   

Jakby nie było i tak źle. Tyapowe polskie myślenie, piosenka pozytywna wprawdzie tekst jest jaki jest ale to ma zagrzewać polskich futbolistów do gry ... i taką rolę spełnia znakomicie. Pozatym piszecie, że wieś się bawi. No tak, lepiej gdyby przyjechal jakis raper z zachodu, wielka gwiazda popu czy cokolwiek innego byle nie polskie. Swoją tożsamość trzeba mieć a jako, że polscy artyści prezentują sobą to co prezentują to juz inna sprawa. Zresztą dziwicie sie, starsze panie powaliły pomysłowością i wykonaniem młodsze pokolenia i bardzo dobrze!
_________________
„Póki jesteÅ›my, nie ma Å›mierci, gdy jest Å›mierć, nie ma nas”
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2012-05-03, 15:17   

Beznadzieja co do hymnu,ale najważniejsze że skupią się wszyscy na meczu
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-05-03, 15:42   

Już taka Waka Waka była zdecydowanie lepsza (miliard wyświetleń na youtube?). Jaki kraj, taki 'hymn', a raczej piosenka ludowa. Później wszyscy będą zastanawiali się nad tym, dlaczego taki Francuz uważa nas za wieśniaków i prostaków.

Btw. Jeśli ta piosenka wygrała drogą eliminacji, łatwo można dojść do wniosku, że konkurencja musiała być jeszcze gorsza.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com