Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Moni  

User


ImiÄ™: Monika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 11 Sie 2014

Sk±d: Dolny¶l±sk

   

Wys³any: 2014-08-17, 20:51   

Jak siÄ™ wkurzÄ™ to mi siÄ™ zdarza
 

Vanilly  

User



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-20, 11:35   

Przebywanie z osobami, które nadużywają przekleństw nie jest dla mnie przyjemne, niezależnie od płci danego człowieka. Kobieta czy mężczyzna, co za różnica? Co reprezentuje sobą osoba, która w co drugie zdanie wrzuca wulgaryzm?
Wiadamo, że raczej każdemu człowiekowi zdarzy się czasem użyć ostrzejszego słowa. Sama nie przeklinam zbyt często, moi znajomi mówią, że przekleństwa w moich ustach brzmią dziwnie nienaturalnie i do mnie nie pasują. Może coś w tym jest?
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-07-10, 10:50   

Według mnie nie ma różnicy czy przeklina mężczyzna czy kobieta. Są sytuacje, w których nie wypada używać wulgaryzmów i są takie, w których można sobie na to pozwolić. Przede wszystkim trzeba znać umiar i mieć wyczucie kiedy można sobie pozwolić, a kiedy nie. Mnie zdarza się od czasu do czasu, aczkolwiek zauważyłam, że odkąd staję się coraz to bardziej apatyczna i zamknięta w sobie, to emocje zanikają i potrzeba używania wulgaryzmów również.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-07-10, 11:39   

Czasami, kiedy jestem w stanie zupełnej furii.
To się zdarza, kiedy nie mogę czegoś znaleźć, a wiem, że położyłam w konkretnym miejscu. Wtedy, to nawet wszystkim rzucam i niszczę, bez namysłu, że będzie mi to potrzebne.
_________________
W miękkim futrze kota
 

julittka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-07-10, 19:29   

Nie lubię, kiedy kobiety przeklinają... |W sumie faceci też :P
 

Gosiaq  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-14, 00:50   

To tak jak ja ale przyznam że czasami mi się wymknie jakieś brzydkie słowo :-) .
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-14, 08:36   

Nie przeszkadza mi przeklinanie u kobiety, o ile wulgaryzmy nie pełnią roli przecinków.
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2015-07-16, 22:38   

Kobieta ma takie samo prawo przeklinać jak i mężczyzna. Czasem mi się zdarza, zależy od towarzystwa i poziomu zdenerwowania. Czasem po prostu inaczej się nie da :p
 

Amadus  

User

Amandus


ImiÄ™: Amanda

Wiek: 33

Do³±czy³a: 17 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-17, 10:48   

Przeklinanie to agresja słowna, a czasem jest to znacznie lepszy sposób niż agresja fizyczna :) Lepiej jest sobie poprzeklinać niż kogoś uderzyć. Zdarza mi się czasami jak jestem zła, ale mój facet bardzo tego nie lubi...
_________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz, również masz rację.
http://hairbodydesign.pl/uslugi/
 

PrawieGrzeczny  

User


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 25

Do³±czy³: 15 Lip 2015

Sk±d: Rawa Mazowiecka

   

Wys³any: 2015-07-17, 15:28   

Przeklinanie to agresja słowna, która jest lepsza niż agresja fizyczna? Większej głupoty, to chyba już nie można wygłosić. Wiadomo - każdemu zdarzy się raczej raz na jakiś czas użyć ostrzejszego słowa, w sytuacji irytacji, lub szczególnego poddenerwowania. Ważne jest to, żeby epizodycznych przekleństw nie zamieniać w regularne wiązanki. Jak wiadomo wplatanie wulgaryzmu w każde zdanie jest oznaką ubogiego zasobu słów i niskiej inteligencji. Wiadomo, że są gusta i guściki ale mnie osobiście ciągle i namiętnie klnące kobiety zniechęcają. Chciałoby się napisać, że -30 do atrakcyjności.
 

yp0c0  

Stały User

kolorowy



ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Lut 2015

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2015-07-17, 15:41   

Z Twoich słów można wnioskować, że agresja fizyczna ma +20 do atrakcyjności i, że tego typu nie da się przekształcić w swojego typu nałóg.

Cytat:

Jak wiadomo wplatanie wulgaryzmu w każde zdanie jest oznaką ubogiego zasobu słów i niskiej inteligencji.


Użycie siły pokazuje większy brak inteligencji.

Cytat:

Wiadomo, że są gusta i guściki ale mnie osobiście ciągle i namiętnie klnące kobiety zniechęcają.


Bijące zachęcają?

:mrgreen:
 

PrawieGrzeczny  

User


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 25

Do³±czy³: 15 Lip 2015

Sk±d: Rawa Mazowiecka

   

Wys³any: 2015-07-17, 16:45   

yp0c0 napisa³/a:

Z Twoich słów można wnioskować, że agresja fizyczna ma +20 do atrakcyjności i, że tego typu nie da się przekształcić w swojego typu nałóg.

Cytat:

Jak wiadomo wplatanie wulgaryzmu w każde zdanie jest oznaką ubogiego zasobu słów i niskiej inteligencji.


Użycie siły pokazuje większy brak inteligencji.

Cytat:

Wiadomo, że są gusta i guściki ale mnie osobiście ciągle i namiętnie klnące kobiety zniechęcają.


Bijące zachęcają?

:mrgreen:



Mistrzem dedukcji raczej nie zostaniesz. Nigdzie nie napisałem, że agresja fizyczna jest dobra.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-07-17, 18:06   

lexie napisa³/a:

Kobieta ma takie samo prawo przeklinać jak i mężczyzna. p


Teoretycznie nie mamy w ogóle prawa przeklinać, za to są mandaty i kary grzywny. :-D
Przeklinanie i używanie słów uznawanych za obelżywe, to wykroczenie.
 

yp0c0  

Stały User

kolorowy



ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Lut 2015

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2015-07-17, 20:27   

PrawieGrzeczny napisa³/a:

yp0c0 napisa³/a:

Z Twoich słów można wnioskować, że agresja fizyczna ma +20 do atrakcyjności i, że tego typu nie da się przekształcić w swojego typu nałóg.

Cytat:

Jak wiadomo wplatanie wulgaryzmu w każde zdanie jest oznaką ubogiego zasobu słów i niskiej inteligencji.


Użycie siły pokazuje większy brak inteligencji.

Cytat:

Wiadomo, że są gusta i guściki ale mnie osobiście ciągle i namiętnie klnące kobiety zniechęcają.


Bijące zachęcają?

:mrgreen:



Mistrzem dedukcji raczej nie zostaniesz. Nigdzie nie napisałem, że agresja fizyczna jest dobra.



Dedukcja nie polega na odczytywaniu czyjejÅ› wypowiedzi kolego.

@$karbówka tu raczej chodzi o to żeby ich nie używać z własnej woli, a nie przez możliwość otrzymania kary - tak mi się wydaje. I tyczy się to obu płci. :-P
 

PrawieGrzeczny  

User


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 25

Do³±czy³: 15 Lip 2015

Sk±d: Rawa Mazowiecka

   

Wys³any: 2015-07-17, 20:37   

Ale polega na zdolności do wyprowadzania logicznych wniosków z czyjejś wypowiedzi. Przyczepiłeś się jak niedowartościowany dwunastolatek i na dodatek nie potrafisz odpuścić.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com