Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

madzius0024

User


Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 20:51   

Moim zdaniem to żaden obciach ... ale wielu ludzi czuje się z tym źle i wstydzi sie tego ...lepiej poczekać niż pchać się w związek bez miłości i oszukiwać się że to coś więcej ... albo co gorsza mieć partnera bo (wszyscy mają )- bycie samemu wcale nie jest takie złe--- wiem coś to tym !!!! :-D
 

patrycjaaaz  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 08 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 21:07   

sądzę jak inni,że to żaden obciach i lepiej poczekać na tą odpowiednią osobą niż pchać się w związek bez uczuć..
 

Marshall  

User


Do³±czy³: 27 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 23:08   

nigdy nie miałem dziewczyny i nie śpieszno mi z tym, nic w tym obciachowego, przykładem może być moja siostra, która swojego chłopaka poznała w wieku 23 lat ;)
 

pawel8891  

User


ImiÄ™: Faris al-Farik

Wiek: 35

Do³±czy³: 28 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 23:25   

Ja mam 20 lat i nie miałem nigdy dziewczyny. Po co być z kimś kogo się nie kocha poza tym warto czekać nic na siłę...
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 23:48   

Ja mam 15 lat i też nikogo nie miałam / nie mam.
W pewnym sensie jestem za młoda.. ale czasem chciałoby się mieć taką "ostoję".
Ale jak widzę jak para "eks" potem się "lubi" to mi się odechciewa związków :mrgreen:

zresztą jak wspomniał pawel8891, nie warto szukać na siłę.
jak miłość ma przyjść , to przyjdzie. Sama ;)
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

T85  

User

rozrabiaka



Wiek: 39

Do³±czy³: 13 Lip 2009

Sk±d: z piek³a rodem

   

Wys³any: 2009-07-14, 19:45   

No to ja ja mam 24 lata i też nie mam nikogo po prostu brak mi na to czasu .
Ale chyba pora wziąść się za siebie i poszukać ;)
_________________
Ale my chcemy spokojnie żyć, dlaczego tak się dzieje?
My chcemy normalnie żyć, a ten na górze się z nas śmieje
 

bella16  

Stały User



ImiÄ™: Iza

Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-15, 19:24   

ja za pare miesięcy mam 16 i też nie miałam chłopaka. czekam na kogoś odpowiedniego i nie obchodzi mnie co mówią inni bo chyba nawet lepiej samej ;) czas pokaże co i jak..
 

NieIstniejÄ…cy  

Wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-07-15, 21:22   

Ehh czy ja wiem..
Mam 18 lat, dziewczyne miałem, nawet dwie..

Mimo tego że nie spotkałem jeszcze tej jedynej, chyba dobrze się stało że coś miłego przeżyłem ;)
_________________
Ale ja naprawdÄ™ nie istnieje
 

Klaudia...;p  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-16, 23:23   

nie napisze nic oryginalnego... to nie obciach!

ja niedługo skończe 16 i nie miałam chłopaka i w najbliższym czasie nie mam zamiaru z kimś chodzic!
 

ewexewe  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

Sk±d: Soko³ów Podlaski

   

Wys³any: 2009-07-16, 23:46   

mam tak samo i tym siÄ™ wcale nie przejmuje
_________________
Uszy ani oczy nie dostrzegajÄ… promyka serca.
 

Mariette

User


Do³±czy³: 17 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-17, 23:21   

ja mam 16 lat i zero związków na koncie.
nigdy mi to nie przeszkadzało, tzw. "chodzenie"zawsze wydawało mi się strasznie dziecinne, ale czasem jak widzę "ładną" parę to im zazdroszczę, że mają siebie, a ja mogę liczyć wyłacznie na przyjaciółkę. ale zaraz potem gdy spotykam moich rówieśników to mi słabo ;> w większości zachowują się jak mali chłopcy, a ja wolałabym kogoś poważniejszego i pewnie dlatego zostanę starą panną xD
 

zÅ‚oÅ›nica.  

Stały User

boska. ;3



Do³±czy³a: 17 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-18, 11:45   

jeśli chodzi o 13 - 16 latki to żaden obciach, że nie miał jeszcze chłopaków. są młode i całe życie przed nimi. znajdą na pewno nie jednego.
co do dziewczyn starszych to trochę głupio. bo wiadomo że każdy ma swoje potrzeby i rosną one wraz z wiekiem.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-07-18, 12:45   

Cytat:

co do dziewczyn starszych to trochę głupio. bo wiadomo że każdy ma swoje potrzeby i rosną one wraz z wiekiem.


Potrzeby potrzebami. Ale co mam się z kimś całować, bo mam taką potrzebę, czy robić cokolwiek innego bez uczucia, z rutyną?;> To wolę nikogo nie mieć.
Też znam osoby, które nikogy nie miały, a mają po 20-23 lata, są ładne/przystojni, mają fajne charaktery, a do drugich połówek szczęscia nie mają, bądź ich jeszcze nie potrzebują. Więc to żaden wstyd, ani nic nadzwyczajnego.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

MJ  

Hiper wymiatacz

God sent us?



ImiÄ™: Michael

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Maj 2009

Sk±d: BDG

   

Wys³any: 2009-07-18, 14:10   

Ja z nikim nie byłem przez 19lat :P Nie liczę jakiś tam młodzieńczych eee... jak to ująć? "Związków". A z tym, że nikim nie byłem, to różnie bywało, czasami przeszkadzało, a czasami było to zaletą. Byłem 'sam' na własne życzenie. Nie pakowałem się w związki, jeśli widziałem, że stoi coś na drodze np. odległość, czy zbyt duża różnica charakterów.
Wiadomo, iż przeciwieństwa się przyciągają... ale nie na długą metę. Co do odległości to znam wspaniałą dziewczynę, dogadujemy się bardzo dobrze, świetnie się rozumiemy, lecz na tamten wiek nasz związek byłby bardzo trudnym... Ona chciała być ze mną, ale wyjaśniłem jej, że możemy coś niepotrzebnie zepsuć (przyjaźń) i lepiej zaczekać z tym. Zrozumiała to i ogólnie po dłuższym czasie (parę miesięcy) znalazła sobie faceta :)

Dobra wróćmy całkowicie do tematu... Nie jest to obciach żaden, niby czemu? Już lepiej nie być z kimś, niż być z kimś dla sportu - w sensie im więcej tym lepiej.
_________________
In this world people will always throw stones in the path of your success,it depends on you…
What you make from them, a wall or a bridge?
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-18, 16:34   

Dla mnie to żaden obciach. Szczególnie gdy się ma niecałe 16 lat. :-P Ale gdy się ma 20 to też żaden obciach. W życiu trzeba robic na co ma sie ochotę i na co jest się gotowym, a nie myślec sobie, że skoro wszystkie koleżanki kogos mają to ja też chyba powinnam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com