Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2009-12-17, 20:50   

Gimnazjum , razem z kolegami w 3 klasie , postanowiliśmy umilić sobie dyskotekę na godzinę przed kupiliśmy jakieś wina i wódkę , potem na 18 do szkoły , każdy wchodził osobno ,żeby nie wzbudzić podejrzeń , śmierdzieliśmy alkoholem na kilometr.
Koordynator do spraw bezpieczeństwa w szkole zaprosił mnie jako pierwszego do sali, już wiedziałem co się szykuje, potem moich 5 kolegów po kolei, udało się ,że każdy po pijaku skleił taką samą wersje wydarzeń potem przyszedł dyrekotor, wice, rodzice-wtedy było mi obojętne bo byłem tak nawalony ,że głowa mi opadał a moja matka się ze mnie śmiała :)
Potem do domu , rano rozmowa , 2 tygodnie psychologa w szkole, zachowanie na semestr naggane(tak te najgorsze) a potem mama zrozumiała ,że nie ma co się szczypać , też była młoda, podziękowalismy dyrektorowi ,że nie wezwał policji i nas nie wyrzucił bo miał już więcej niż podstawy.

I było to we wrześniu i udało się znaleźć plusa tej sytuacji: +100 do lansu w szkole.
Nikt jeszcze tego nie zrobił nawet, portier chciał z nami zdjęcie.
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-12-18, 09:52   

Po raz pierwszy w drugiej klasie liceum.... ale nigdy tak żeby nie być w stanie wejść po schodach, rodzice nic mi nie mówią....
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

najutta  

User

; ' d



ImiÄ™: martyna

Wiek: 32

Do³±czy³a: 19 Gru 2009

Sk±d: trn

   

Wys³any: 2009-12-20, 00:10   

ja miałam 13 lat ; d no i rodzice mnie odbierali ze szpitala -_____________- głupota 100%
_________________
'najbardziej chore gówno na wschód od missisipi.'
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-12-20, 00:14   

rodzice nigdy mnie nie widzieli pijanej. zwykle zdąrzyłam wytrzeźwieć, zanim wróciłam do domu.
_________________
meow
 

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wys³any: 2009-12-20, 00:18   

Hm, pierwsza liceum, po koncercie, wypiłam "duszkiem" ćwiartke czystej i miałam całonocny melanż w kibelku przy kibelku. :) Na drugi dzień się ze mnie śmiała, że mam takiego kaca. :-P
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

ewexewe  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

Sk±d: Soko³ów Podlaski

   

Wys³any: 2009-12-20, 00:24   

poprzednie wakacje, miałam 15 lat osiemnastka koleżanki, zaliczyłam zgona, matka mnie zabierała z jedna z solenizantek, bo cos przeczuwała ze cos jest ze mna nie tak.pogadanka była, a potem to już lajt.Babcia miała ze mnie dobra beke xd
_________________
Uszy ani oczy nie dostrzegajÄ… promyka serca.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-12-20, 15:52   

14 lat , przyszłam od kuzynki. No cóż , było trochę krzyku , ale rozeszło się po kościach.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2009-12-27, 18:45   

Moje 11 urodziny, akurat tak się składa że mam w Wigilię, wiec rodzinka się zjawiła na kolację, a ja zalany w trupa;d Oczywiście nie zjadłem wtedy wigilli, a rodzinie powiedzieli że się źle czuję..:D

W Boze narodzenie w kościele myślałem że mnie ch*j strzeli, 50 moherów śpiewa na całego ryja, a mnie łeb napi**dala...

Reakcja rodziców? Prezentów nie dostałem, szlaban na chyba miesiąc (skonczyl sie po tygodniu), i tyle:)
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

FanatykOW  

User

Pozytywnie!


ImiÄ™: Daniel

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Gru 2009

Sk±d: Go³kowice^^

   

Wys³any: 2009-12-27, 19:39   

Wpadłem po imprezie u ziomka, zgon. Było to jakoś, około 13 lat, sam nie wiem, ale też rozeszło się po kościach!
_________________
Seks jest jak Danone - oddaje Tobie, co kryje w sobie.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-27, 23:29   

Bal siódmoklasisty :-D Wino samorobne w ohydnym kiblu
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Yvaine  

User

Po prostu pastelowe!



ImiÄ™: Nata

Wiek: 33

Do³±czy³a: 14 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-12-31, 04:43   

Ale niektórzy mają fajne historie :D - i to nie jest złośliwie powiedziane :)

Mnie rodzice nigdy pijanej nie widzieli :D zawsze się zdarzało tak, że po imprezach spałam u koleżanki, ale też nigdy nie schlałam się tak żeby haftować.

Ale jakiś miesiąc temu poszłam z kumpelami z akademika na imprezkę, a że był czwartek studencki to się trochę zaprawiłyśmy w akademiq, a doprawiłyśmy się w klubie wróciłyśmy jakoś o 5 rano, no i ma 8 rano na zajęcia poszłam na niezłym kacu xD
Dziwię się, że ludzie ode mnie nie po uciekali^^
_________________
W niedalekiej przyszłości Pani Prezydent, Premiera też już mam i będziemy fajniejsze niż Tusk i Kaczyński xD
 

lotnikk

Stały User


Do³±czy³: 11 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-12-31, 14:33   

w 2 klasie gimnazjum na zakończenie u kumpla, jak sie dorwałem do browarów to po 20 minutach byłem już na innej planecie ... nie wiem jak trafiłem do domu, najlepsze jest to że mnie pierwsza zobaczyła opiekunka od siochy, potem starsza , nieogar był ładny, popłakałem, kazanie od starszej i z 10 dni bez neta,komy, wcześniej musiałem przychodzic do domu z dworu. Potem jakos 0,5 roku po w garażu u kumpla obaliliśmy wódke, ładnie sie trzymałem,ogarniałem , niestety czuć było ode mnie i te same konsekwencje co poprzednio,ale tu już byli o wiele bardziej wkurzeni. Był taki u mnie czas że sie piło nonstop ,gimnazjum to niedojrzałe czasy jednak były heh, w liceum picie z kulturą i bez przypału
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-01-01, 16:09   

Jak miałam 11 lat i mama mnie wyrzuciła z domu, bo powiedziała, że z pijakami pod dachem nie będzie spać:( Traumatyczne przeżycie:((
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-01-01, 16:47   

15 lat? Nic się nie stało. Do łóżka i tyle.
 

Melancholik  

Stały User

WymierajÄ…ca tradycja



Imię: £ukasz

Wiek: 29

Do³±czy³: 05 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-01-01, 17:16   

Dziwnie to zabrzmi, tak jakoś wybiję się z tłumu i wogóle, ale nigdy :mrgreen:
_________________
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
There is no passion, there is serenity.
There is no chaos, there is harmony.
There is no death, there is the Force.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com