Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

manga  

Stały User



Wiek: 31

Doczya: 14 Kwi 2009

   

Wysany: 2010-01-01, 19:53   

Czarodziejek napisa/a:

nawet, portier chciał z nami zdjęcie.



:super: rozwaliło mnie to

Tak żebym nie mogła dojść do domu, to jeszcze nigdy.
 

Trash  

User


Wiek: 30

Doczy: 08 Pa 2009

   

Wysany: 2010-01-02, 11:33   

Raczej nie bawi mnie upijanie się do tego stopnia, żeby urwał mi się przysłowiowy film. Nie zdarzyło mi się, żeby rodzice mnie wyczuli. No... w każdym razie tak mi się wydaje ;)
 

Visage  

Mega wymiatacz


Wiek: 37

Doczy: 03 Sty 2010

   

Wysany: 2010-01-03, 22:00   

Dość późno, bo dopiero w liceum. Przy czym zwykle było to tak, że jak po jednym piwie się przychodziło, to olaboga, ile ty wypiłeś! A po 6 żubrach efekt odwrotny. Widać, im więcej się pije tym lepiej się wygląda :hyhy:
_________________
We are Satan's generation and we don't give a fuck(...)
Infernal blood runs in our veins
Alcohol and drugs is what we need and take
We need no stupid fucking conscience
Go get fucked if you are not one of the bestial ones
 

kwiatkova  

Stały User



Wiek: 32

Doczya: 01 Sty 2010

Skd: Tarnów

   

Wysany: 2010-01-03, 22:10   

3 klasa gimnazjum pierwszy raz tak porządnie :-) W domu ani raz nie byłam pijana, więc nie znam reakcji :-)
_________________
M <3
 

Kotek;*  

User



Doczya: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-01-08, 16:08   

ja pierwszy raz w 2 gimnzjum xd ale nigdy nie wróciłam tak zcięta do domu żeby było widać :-D
_________________
Gdzie jest granica, co wolno i co warto, szukam, a każdy krok jest dla mnie w życiu niespodzianką .
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-01-08, 16:37   

Nie piję, jednak widzę wokół siebie takich, którzy piją regularnie, częściej niż niejeden dorosły. Trudno mi przewidzieć skutki uboczne, mogą być katastrofalne.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Martyna034  

User


Doczya: 20 Sty 2010

   

Wysany: 2010-01-21, 17:34   

Ja to dopiero po 4 piwach jestem nawalona i to nie zawsze da się zauważyć.
Pierwszy raz się nawaliłam jak miałam 12 lat :wstyd:
No cóż...nie było to tak dawno ;P
 

Kasias  

Hiper wymiatacz

Tak, drażnie Cię.



Imię: Kasia

Wiek: 31

Doczya: 22 Sie 2009

   

Wysany: 2010-01-22, 15:35   

W II klasie gimnazjum ze znajomymi przed dodatkowymi sportowymi zajęciami w szkole. Co gorsza, wszyscy później poszlismy na nie. Przez cały czas siedziałam przy oknie i chyba nikt się nie zorientował. Najgorzej zachowywał się koleś, kóry grał w nogę. Postawili go na bramce, a on udawał Dudka i ten jego taniec xD
_________________
Nie ma już nic.
I już nic nie spotka nas.
Nie ma w niebie naszych gwiazd
Kolejny raz,
¦wiat zatoczył z nami krąg.
Wyrwał wiarę z naszych rąk,
Nie ma już nic.
 

ona89  

Wymiatacz


Doczya: 26 Lip 2009

   

Wysany: 2010-01-22, 17:00   

a mnie się jeszcze nigdy nie zdarzyło, żeby się uchlać tak, żeby nic nie pamiętać.
Ale rodzice nigdy mnie nie przyłpai, że w ogóle byłam pod wpływem. Miałam po prostu szczęście :D.
_________________
"Każdy z nas ma dwie rzeczy do wyboru: jesteśmy albo pełni miłości... albo pełni lęku" Albert Einstein
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Doczya: 05 Sty 2010

   

Wysany: 2010-01-22, 17:10   

Hmmm nigdy nie przyszlam do domu w jakims strasznym stanie. Jednak kiedy pierwszy raz rodzice zauwazyli ze pilam to tego dnia nie mowili nic, natomiast nastepnego dnia kiedy bylam na kacu mnie wysmiali i pytali sie czy przypadkiem wody nie chce.
 

Cathleen  

Stały User

Feel the music



Wiek: 31

Doczya: 19 Sty 2010

   

Wysany: 2010-01-22, 18:06   

Ja raz się upiłam tak że mi się film urwał - w sylwestra 2008-2009, ale po powrocie do domu byłam w stanie lekkiej nietrzeźwości i "trochę" skłamałam mamie że wypiłam tylko piwo i szampana - uwierzyła. Od tamtego sylwestra nie wzięłam do ust nawet kropelki alkoholu, stwierdziłam że mnie to nie rajcuje i można się dobrze bawić bez alkoholu:)
_________________
Przestań się bać
Krzycz jeśli zechcesz
Poczuj że żyjesz
Zrozum że jesteś...!!!
 

Farenthide  

User



Imię: Dawid

Wiek: 27

Doczy: 24 Sty 2010

Skd: ¯ary

   

Wysany: 2010-01-24, 14:05   

To bylo rok temu poszedlem z kolegami na wagary kupilismy wino amarene slodkie wali w czub :D przyszedlem do domu mamusia strzelila mi w twarz starszy przyszedl z pracy tez dostalem ale w glowe z tylu hehehe no i poszedlem spac rano byla awantura pytali sie dlaczego ucieklem z lekcji i przyszedlem pijany takie tam xD
 

kozi8  

User



Imię: Karolina

Wiek: 31

Doczya: 15 Lis 2009

   

Wysany: 2010-01-30, 22:57   

Pierwszy raz mama zauważyła, że wróciłam do domu pijana jak miałam 14 lat. To było dzień przed zakończeniem roku szkolnego ;D Nic mi wtedy nie zrobiła. Na drugi dzień wspomniała tylko o tym jak jej pokazałam świadectwo :kwasny:
 

lil_bunny  

User



Wiek: 33

Doczya: 28 Sty 2010

   

Wysany: 2010-01-30, 23:30   

tak konkretnie schlana to chyba jak mialam jakies 15 lat... lapalam sie wszystkigo po drodze ponoc, jak szlam do pokoju, ale to sie dowiedzialam jak wstalam rano ;p

kac byl tak zauwazalnie ciezki ze nie dostalam innej kary ^^
 

adikox  

Mega wymiatacz



Wiek: 31

Doczy: 01 Lut 2009

   

Wysany: 2010-01-31, 00:20   

Pierwszy raz gdy przyszedłem pijany do domu miałem chyba 14 lat.. Nic nie wyczuli rodzice, bo nie było ich w domu ;]
_________________
Anarchia Jest Stanem Umysłu
A Nie Jeszcze Jednym Rządem, Systemem
Oznacza To Ciężką Pracę I Dużo Myślenia
Oznacza To Ciągłą Naukę ¯ycia Swoim Własnym ¯yciem
Naukę Dokonywania Właściwych Wyborów...
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com