Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



Imię: Jakub

Doczy: 28 Kwi 2009

   

Wysany: 2011-02-27, 00:26   Restauracja z psiną w Warszawie

W związku z dość ciekawymi dyskusjami prowadzonymi na facebooku w tym temacie , postanowiłem spytać was o zdanie.

Konkretniej - restauracja z psiną w Warszawie, jakie jest wasze zdanie na ten temat? Za, czy przeciw?
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Arystoszmacja

User


Doczy: 27 Lut 2011

   

Wysany: 2011-02-27, 01:08   

nie jestem ani za ani przeciw bo to jest chore co człowiek robii jedne kocha drugie zabiaj to zdecydujmy się MY JAKO LUDZIE czy jemy wszystko co chodzi i rusza się czy nei jemy niczego

[ Dodano: 2011-02-27, 01:10 ]
http://www.tekstowo.pl/pi...poswiecone.html obowiązkowe do przeczytania
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2011-02-27, 07:31   

Nie podoba mi się to. Owszem, pies to zwierzę jak każde inne, ale w państwach Europy się go nie jada, tym bardziej, że innych zwierząt nie brakuje.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

coca.cola  

Hiper wymiatacz

Oh. Wow. Lovely.



Doczya: 27 Cze 2010

   

Wysany: 2011-02-27, 11:48   

Jasny gwint. Jestem w ostrym szoku. Niby nie ma problemu, żeby zarżnąć świniaka, czy mućkę, ale pies... nawet dzieciakom się wpaja, że to najlepszy przyjaciel człowieka. Przyjaciół będziemy wcinać?

Chińską dzielnicę robią, czy jak?
_________________
- Chyba się w panu zakochała, bo przeklinała pana całymi tygodniami.

Tumi Amar...
 

Introvert  

Stały User



Imię: Gabrysia

Doczya: 15 Lut 2011

   

Wysany: 2011-02-27, 13:25   

Pies? Mogłoby być dobre :mrgreen:
Nie, nie mogłabym zjeść dania z psa. To nie w naszym "cywilizowanymi stylu. Albo się z psami "przyjaźnimy", albo je jemy.
W Chinach czy innym Tiutiurlistanie mają zupełnie inną kulturę i inne zwyczaje dotyczące psów. I jedzenie psa to już nie jest to samo co u nas. Ale w Polsce?
 

Ostatnio zmieniony przez Introvert 2011-02-27, 13:53, w caoci zmieniany 1 raz  

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



Imię: Klaudia.

Doczya: 09 Sty 2010

Skd: Wadowice.

   

Wysany: 2011-02-27, 13:28   

Dyskusji poczytać nie moge, bo nie korzystam z fb.
Ale z tego co wydedukowałam.

Jeśli bierzemy sobie za autorytet Chiny to jasne, nie ma sprawy. Tylko czekać na kolejną restauracje z ludzkim płodem.

Nie, nie. Przeraża mnie to.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczya: 05 Gru 2008

Skd: Kraków

   

Wysany: 2011-02-27, 13:31   

a dla mnie pies to zwierzę jak każde inne. i skoro jemy ładne różowe świnki, jemy piękne konie, jemy słodkie baranki i inne ładne zwierzątka, to psa drogą analogii. jak ktoś ma ochotę i mu pies zasmakuje, to nie ma sprawy. przecież nie przychodzi z własnym psem-przyjacielem, do którego się przytulał za młodu, żeby go na miejscu zadźgali i usmażyli.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 14 Lip 2010

   

Wysany: 2011-02-27, 13:40   

Jeśli ktoś chce to niech je "psiny" ile chce i nie zmusza do tego kogoś innego. Jeśli chcą to niech otwierają, jeśli nie to nie.
 

Introvert  

Stały User



Imię: Gabrysia

Doczya: 15 Lut 2011

   

Wysany: 2011-02-27, 13:52   

sheilven napisa/a:

jak ktoś ma ochotę i mu pies zasmakuje, to nie ma sprawy



No w sumie słusznie, ale nie spodziewam się, żeby ta restauracja miała szczególne powodzenie. To po prostu takie nasze kulturowe zahamowania.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Doczya: 10 Cze 2008

Skd: Miasto Kobiet.

   

Wysany: 2011-02-27, 14:03   

nie jem zadnego miesa, a wiec i psiny nie zamierzam. tym bardziej, ze pies dla mnie nalezy do zwierzat, ktore szczegolnie traktuje, czasami sa madrzejsze od ludzi.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

szostol  

Pogromca postów


Doczy: 03 Kwi 2009

   

Wysany: 2011-02-27, 14:26   

Zgadzam się z sheilven w 100% :)
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczya: 05 Gru 2008

Skd: Kraków

   

Wysany: 2011-02-27, 14:38   

Introvert napisa/a:

No w sumie słusznie, ale nie spodziewam się, żeby ta restauracja miała szczególne powodzeni


a ja z kolei sądzę, że może mieć całkiem niezły obrót, bo będzie funkcjonować na zasadzie czegoś nietypowego, gdzie się z ciekawości idzie, jeśli się nie jest obrzydzonym tym, że to piesek.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Krit  

Pogromca postów



Doczy: 23 Maj 2009

Skd: Górny ¦l±sk

   

Wysany: 2011-02-27, 15:31   

Obrzydliwe, ale się tam nie wybieram. Niech istnieje.
_________________
#truestory
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Doczy: 02 Pa 2009

Skd: £dz

   

Wysany: 2011-02-27, 16:09   

A co mnie to obchodzi, ludzie i tak psy traktują jak bydło więc może lepiej żeby ktoś się najadł niż miałyby się szlajać bezpańskie po ulicach. Zjedzenie psa jest i tak o wiele bardziej "humanitarne" niż to co teraz ludziska robią ze zwierzętami.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2011-02-27, 16:20   

Nie dla mnie, obrzydza mnie to, co nie znaczy, że od razu zorganizuję pikietę w imię obrony psów, najlepszych przyjaciół człowieka - jeszcze czego. Swoją drogą restauracja dzięki takim wątkom, szczególnie na FB ma niezłą reklamę za free. Podziwiać twórców za zdolność przewidywania reakcji ludzi.

Krit napisa/a:

Niech istnieje.

_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com