Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Dream  

Stały User

nieposkromiona



Do³±czy³a: 18 Lut 2010

Sk±d: z teatru

   

Wys³any: 2010-02-21, 12:21   

Zależy jakie byłyby między nami relacje, co ja bym do niego czuła.
Jeśli miałoby to być coś - nie wiem jak to nazwać - zaplanowanego? Nie weszłabym w to. Bałabym się, że zacznę inaczej na niego patrzeć, że coś się między nami zmieni. Jednak gdyby byłoby to spontaniczne, a on by mnie pociągał pewnie nie zastanawiałabym się nad ewentualnymi konsekwencjami i dała ponieść chwili.
_________________
"Cały świat to scena
A ludzie na nim to tylko aktorzy
Każdy z nich wchodzi na scenę i znika
A kiedy na niej jest, gra różne role
W siedmioaktowym dramacie żywota"
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-21, 12:30   

Cytat:

diego, ależ nikt Ci nie każe uprawiać seksu, więc skoro ktoś nie ma stałej partnerki wcale nie musi uprawiać go z koleżanką, czy też przypadkowa osobą.



Nie napisałem, że wszyscy muszą to robić ale człowiek potrzeby swoje ma i jak napisałem:

Cytat:

a inni po prostu potrafią się wstrzymać i czekać.



Jednak nie każdy potrafi.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

caluski125  

Stały User



ImiÄ™: Anita

Do³±czy³a: 21 Lut 2010

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-02-21, 13:05   

Ja osobiście nie zgodziłabym się na seks z kolegą.. Byłoby to dla mnie dość niezręczne i wiem, że po takiej sytuacji nasze relacje by się zmieniły. Albo ktoś by coś poczuł, albo w ogóle byśmy się nie odzywali do siebie. Wolę nie ryzykować. Ale martwić się o to nie muszę, bo partnera mam :)
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-02-21, 15:22   

diego napisa³/a:

a inni po prostu potrafią się wstrzymać i czekać.

To sugeruje, że jest to jakieś wielkie wyrzeczenie i dowód silnej woli...
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2010-02-21, 16:15   

NIGDY ale to NIGDY nie zgodziłbym się na takie coś ani też nie zaproponował bym tego. Zbyt duże prawdopodobieństwo zniszczenia sobie życia żeby ryzykować dla chwili wątpliwej przyjemności.
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-02-22, 10:17   

Czasami mnie ciągnie (szczególnie, że dosyć często spotykam się z tego typu propozycjami), ale nie - mam swoje zasady. Jeśli seks, to tylko z jedną osobą i tylko po ślubie.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-03-03, 22:20   

gdybym nie miał partnerki i usłyszał to od koleżanki która by mi się podoba no niema sprawy :D letko :D
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

osiol182b  

User


Do³±czy³: 10 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-03-10, 12:39   

jakby mi koleżanka zaproponowała sex tylko dla sexu i dziewczyna byłaby przynajmniej normalna z wyglądu to czemu nie... oczywiście zgodziłbym się...

mam jedną taką koleżankę, którą sam kiedyś na to namawiałem, dała się w końcu namówić i było naprawdę bardzo fajnie, dzisiaj mimo, że mam stałą partnerkę czasem się z nią spotykam, czasem to ona nawet pisze sms w stylu "dzisiaj o 21:30 u mnie" i ja już wiem o co chodzi...
_________________
Wiarę bardzo łatwo pomylić z nadzieją...
Dziewczyny z Naszej Klasy
 

em's  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Mar 2010

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-03-10, 20:31   

Wojtas napisa³/a:

NIGDY ale to NIGDY nie zgodziłbym się na takie coś ani też nie zaproponował bym tego. Zbyt duże prawdopodobieństwo zniszczenia sobie życia żeby ryzykować dla chwili wątpliwej przyjemności.



Jakiej wątpliwej przyjemności? Jakie zbyt duże prawdopodobieństwo zniszczenia sobie życia? Co ty bredzisz?

Nataniel napisa³/a:

Czasami mnie ciągnie (szczególnie, że dosyć często spotykam się z tego typu propozycjami), ale nie - mam swoje zasady. Jeśli seks, to tylko z jedną osobą i tylko po ślubie.


A potem się ludzie dziwią że na każde zawarte małżeństwo przypada jeden rozwód.
_________________
"Ej, nienawidzisz mnie to fajnie, twój hate tylko mi sił dodaje, jak tu stałem, stać tu będę dalej..."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-03-10, 20:40   

em's napisa³/a:

Jakiej wątpliwej przyjemności? Jakie zbyt duże prawdopodobieństwo zniszczenia sobie życia? Co ty bredzisz?


Ponieważ jaką masz pewność,że będziesz potrafił czerpać przyjemność ze współżycia z osobą,do której nic nie czujesz ? Ponadto o dziwo seks niesie za sobą ryzyko zajścia w ciąże, dobra gumka to jedno,ale zawsze należy brać pod uwagę różne okoliczności.
_________________
Drugs&hugs.
 

em's  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Mar 2010

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-03-10, 20:53   

Muszę Cię tu rozczarować, seks dla przyjemności też sprawia duża przyjemność. Z psychologicznego pkt widzenia podejście mężczyzn i kobiet jest całkowicie różne pod tym względem. 84% mężczyzn odczuwa przyjemność z przygodnego seksu gdy dla kobiet do tylko 54%*. Więc rozumiem twoje pytanie ;]

Co do zabezpieczeń, z wszystkim trzeba być odpowiedzialnym, a jeżeli się nie jest ponosić konsekwencje tego co robisz. To tak jak by powiedzieć, że nie będę jeździł autem bo za dużo osób codziennie ginie na drogach :).

*Badania z 2008r przeprowadzone przez prf. Anne Campbell, Durham University
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-03-10, 21:01   

Jestem tego świadoma,jednakże po prostu przedstawiłam pewną drugą stronę medalu,czy też oczywiste wyjaśnienia takiego stanowiska jakie zaprezentował kolega wyżej.
Przyjemność jest ściśle powiązana z naszym system wartości i podejściem do współżycia, bądź też umiejętności oddzielenia uprawiania seksu od kochania się.
Niemniej takie decyzje ,nawet jeśli są one podejmowane spontanicznie pod wpływem emocji,chwili etc, nie powinny iść w parze z lekkomyślnością.
_________________
Drugs&hugs.
 

em's  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Mar 2010

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-03-10, 21:08   

W pełni się z Tobą zgadzam :). Wypowiedz jak i wiek Wojtasa sugeruje, że nie miał żadnego, tudzież ma bardzo niewielkie doświadczenie w tej kwestii, dlatego zainteresowało mnie po czym wnosi że to wątpliwa przyjemność.
_________________
"Ej, nienawidzisz mnie to fajnie, twój hate tylko mi sił dodaje, jak tu stałem, stać tu będę dalej..."
 

pustuÅ‚  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lis 2009

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2010-03-10, 21:37   

Raz,że nic w tym złego , dwa,że to piękne przezycie jeśli z nią ni chodzisz ale lubicie się na tyle, że chce Ci się oddać ,zresztą co by dużo nie mówic mi się takie coś właśnie przytrafiło, było to około parę lat temu, kolezanka z klasy, super kumpela z którą często i chętnie spędzałem( i nadal spędzam) czas.
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-03-10, 22:01   

Cytat:

A potem się ludzie dziwią że na każde zawarte małżeństwo przypada jeden rozwód.


Według statystyk rozpada się bodajże 1 na 3 zawarte małżeństwa wśród ateistów, a jedynie 1 na 1395 u osób, które żyję w zgodzie z religią katolicką i z seksem czekały do ślubu. Osobiście wolę mieć stałego partnera i się z nim "dochodzić" w sprawach seksu, uczyć i wkładać wzajemny wysiłek w przyjemne i satysfakcjonujące współżycie, niż sypiać z wieloma osobami, które mogą mi to zapewnić "na miejscu", ale nie zapewnią mi, że nasze ewentualne dziecko będzie miało szczęśliwych, kochających się rodziców.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com