Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

tylkomniekochaj0000  

User



ImiÄ™: Ola

Wiek: 33

Do³±czy³a: 17 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-17, 20:56   SEX Z KOLEGA / KOLEZANKA ?

Wiadomo ze kazdy podchodzi do takich spraw inaczej jedni traktuja ludzi jak zabawki tylko do sexu inni czekaja na wlasciwa osoba ( staly zwiazek) ile ludzi tyle pogladow i wartosci moralnych.

Nie mam chlopaka.
Kiedy mam ochote na sex umawiam sie z kolega ktorego znam i który bardzo mnie podnieca
Jak pisal ktos poprzednio ,,trzeba sobie jakos radzic '' :)
ciesze sie ze go mam i niechce nikogo innego :)) .
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-17, 20:58   

Napewno nie z koleżanką, dla mnie to coś poważnego i czekam z tym do odpowiedniego czasu.
 

hetera  

Wymiatacz

Grzeczne dziewczÄ™.



Wiek: 32

Do³±czy³a: 09 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-18, 00:15   

tylkomniekochaj0000 - Jeśli nie czujesz się źle po jakimkolwiek zbliżeniu z kolegą - nie odmawiaj sobie tej przyjemności.
Ogólnie ja nie byłabym w stanie uprawiać seksu ze swoim znajomym. Nieco inaczej traktuję intymność.
_________________
I hate your face right now
I can't stand a sight of you
So please
Leave me alone...
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-12-18, 09:02   

hetera napisa³/a:

Nieco inaczej traktuję intymność.


Intymność to intymność.
Kwestia tylko tego, jakÄ… otoczkÄ™ sami jej nadamy.
 

tylkomniekochaj0000  

User



ImiÄ™: Ola

Wiek: 33

Do³±czy³a: 17 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-18, 17:46   

tak nie czuje sie z tym zle, nie mam wyrzutow sumienia ,lecz ciesze sie ze mam z kim sie kochac :)
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-19, 11:08   

Cytat:

tak nie czuje sie z tym zle, nie mam wyrzutow sumienia ,lecz ciesze sie ze mam z kim sie kochac :)



Ten temat zainspirował mnie do założenia konta na tym forum.
Ponieważ miałem taką sytuację, i się zgodziłem na intymną relację z przyjaciółką. Nie widziałem jej parę lat, od słowa do słowa... aż sam się zdziwiłem. Zobaczę, jak się potoczy znajomość, ale bez względu na wszystko, to nie był błąd, ciężko o lepszą osobę która może mnie wprowadzić w intymność.
Dziewczyny, nie ukrywajcie, też macie popęd seksualny, nie skreślajcie osób które lubią jasną sytuację. Którym brakuje bliskości.
Was najbardziej boli, i do tego doszedłem po dłuższej rozkmince, że to jest czarno na białym napisane, dziewczyna się czarno na białym umawia na to i owo z kimś, z którym nie chce dłuższego związku. Jaki problem, jeżeli obie strony potrafią zachować dystans? Problem się zaczyna, gdy jedna strona zaczyna o tym myśleć, ma wyrzuty sumienia (niby czemu??) lub chce być z taką osobą (to jest bardziej przerąbane...)
Was najbardziej boli to, że seks zamiast w sferze emocji, uczuć pojawia się jako normalna, racjonalna sytuacja. Dlatego tego nie rozumiecie, a dla odmiany większość facetów bez stałych partnerek by się zgodziło.
A dziewczyny... niektóre inteligentne obdarzone niemal męskim popędem dziewczyny nie widzą w tym nic złego, skoro obydwie strony na tym zyskują.
Czy to niszczy przyjaźń? Bardzo możliwe, zobaczymy.
_________________
lol
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-19, 13:30   

Everthus napisa³/a:

Problem się zaczyna, gdy jedna strona zaczyna o tym myśleć, ma wyrzuty sumienia (niby czemu??) lub chce być z taką osobą (to jest bardziej przerąbane...)



Pamiętam rozmowę na czacie (już pisałem gdzieś o tym na forum), seks bez zobowiązań istnieje ale jeżeli to było raz i nigdy więcej, jeśli się to ciągnie to prędzej czy później zacznie komuś zależeć, czy się tego chce czy nie. Seks choć by nie wiem jak do niego podchodzić zawsze ma jakąś otoczkę intymności i bliskości.

Everthus napisa³/a:

Czy to niszczy przyjaźń? Bardzo możliwe, zobaczymy.



Każdy przypadek jest inny, nie tyle co niszczy ale na pewno ją zmienia jednego dnia osobie której wypłakiwałeś się w ramie staje się kimś zupełnie innym.

Everthus napisa³/a:

Was najbardziej boli to, że seks zamiast w sferze emocji, uczuć pojawia się jako normalna, racjonalna sytuacja. Dlatego tego nie rozumiecie, a dla odmiany większość facetów bez stałych partnerek by się zgodziło.



Oj jak się mylisz, facet to dość prosty mechanizm nawet jeżeli mówi że by się zgodził nie każdy by się na to odważył, a na pewno nie jest to większość.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

tylkomniekochaj0000  

User



ImiÄ™: Ola

Wiek: 33

Do³±czy³a: 17 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-19, 14:16   

Tak to prawda mimo ze istnieje ,,uklad seks kolezenski'' po regularnych spotkaniach ktore trwaja dlugi czas CZASEM ALE NIE ZAWSZE albo dziewczynie albo chlopakowi zaczyna zalezec na tej drugiej osobie, ale seks to seks jedna osoba cos czuje druga nie wiec nie ma tu mowy w tym wypadku o uczuciach - wszystko inne musi przestac sie liczyc poza seksem.:)
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-19, 23:39   

To była druga u mnie sytuacja, tym razem do czegoś doszło. Wcześniej inna dobra kumpela proponowała seks bez zobowiązań, ale to się przedłużało i w pewnym momencie mi zaczęło na niej zależeć. W sumie sytuacja podobna, ale teraz potrafię to oddzielić.

Fakt, to sporo zmienia, mąci w głowach, bo dziewczyna nie wie czy traktować jako przyjaciela, czy jakoś inaczej. Też może wszystko zawalić.
Ja się zacząłem nad tym zastanawiać, bo miałem straszny problem z tym aby przestać być przyjacielem, a stać się kimś więcej dla dziewczyny która mi się podoba. W sumie to jest jakiś sposób. Ale ciężko to rozdzielić.
_________________
lol
 

Ghost  

User

Wolny strzelec



Do³±czy³: 19 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-19, 23:53   

Nie mam nic przeciwko. Kiedyś byłem rycerzykiem, który miał zasadę, że będzie uprawiał seks z osobą, którą kocha. Teraz nie ma takiej osoby, a mnie ciągnie do przygodnego seksu. Najważniejsze tylko, żeby była to znajoma kobieta.
 

tylkomniekochaj0000  

User



ImiÄ™: Ola

Wiek: 33

Do³±czy³a: 17 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-20, 09:53   

wlasnie ciezko jest wtedy gdy 1 osoba sie zakocha ale wtedy poprostu trzeba ukrywac uczucia(nieodwzajemnione) i dalej sie umawiac na seks :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com