Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-01-21, 15:55   SÅ‚awa : za i przeciw

Jakie widzicie dobre i złe strony sławy ?
Chcielibyście być sławni i rozpoznawalni . ?
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-01-21, 15:56   

to zależy -.- gdybym miał być sławny jak Kononowicz to wolałbym nie
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Cathleen  

Stały User

Feel the music



Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-21, 15:58   

Pierwsze co kojarzy mi sie ze sławą, przynajmniej u nas w Polsce to brak prywatności, ja nie mogłabym tak żyć. Chociaż z drugiej strony sława daje dużo możliwości...
_________________
Przestań się bać
Krzycz jeśli zechcesz
Poczuj że żyjesz
Zrozum że jesteś...!!!
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-21, 16:06   

SweetGirl napisa³/a:

Jakie widzicie dobre i złe strony sławy ?


Długo by wymieniać to powiem skrótowo: Każdy w jakim stopniu próbuje być doceniony i zauważony, każdy chce by mówiono o nim w superlatywach. Lecz zawsze za fanami są antyfani i czym większa sława i rozgłos tym więcej plotek i zakłamań czy wyciągania rzeczy które ośmieszają człowieka. Ludzie pokroju mnie czy Ciebie i innych tutaj zainteresuje bardziej artykuł jak dana gwiazda leżała pijana na chodniku niż ma plany nad kolejna płytą. Czym większa sława tym więcej rządni sensacji wchodzą w życie prywatne idoli, a nawet ich rodzin czy przyjaciół.

Cytat:

Chcielibyście być sławni i rozpoznawalni . ?


Był taki moment w moim życiu że mogłem tego zakosztować jak by to napisać metaforycznie " z naparstka". Małym i krótkim stopniu, lecz wywołało to u mnie marzenia ściętej głowy. Więcej żyłem marzeniami, niż drogą jej dojścia. Czy teraz chciałbym być sławny, nie wiem lecz nabieram doświadczeń i chce być lepszym w tym co robię, a czym lepszy status tym bardziej jest się zauważonym. Ale muszę przyznać że zbyt wielka sława mogła bardzo źle na mnie wpłynąć i zmienić mój stosunek do przyjaciół i innych. Stałbym się nawet innym człowiekiem, sława nie jednego człowieka odmieniła, nie jednego uszczęśliwiła a na pewno nie jednego zniszczyła.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-01-21, 16:11   

Chciałabym być sławna, ale nie jak niektóre gwiazdy pop czy aktorzy, nie chciałabym być też sławna poprzez skandale. Chciałabym być sławna, bo na przykład napisałam dobrą książkę - na przykład metodyczną do nauki j. niemieckiego.
Sława może mieć dobre i złe strony - kiedy woda sodowa uderzy do głowy to więcej w tym samouwielbienia niż sławy. Ale sława jako rozpoznawalność może bardzo pomóc osobom, które udzielają się dla innych - mają wtedy więcej kontaktów, aby jeszcze skuteczniej działać społecznie.
Wszystko chyba zależy od tego jak kto ma poukładane w głowie :-)
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-01-21, 18:46   

sławna jako np, naukowiec, tak, ale w ten sposób, kiedy łazą za tobą paparazzi, a różne śmieszne gazety wymyslają co raz to lepsze rewelacje na mój temat- w życiu mariana!
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

merlin m.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 29

Do³±czy³a: 16 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-01-21, 18:56   

Eeee, czy ja wiem. Zależy jaka ta sława, można być sławnym na wiele sposobów. Na pewno nie coś pod Bravo, za cholere. Ale sława za inteligencję, za czyny, a nie za gołą dupe... może być.
_________________
'kontrasty są potrzebne, by czuć smak życia'
 

ta_mloda_panna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Jusia :)

Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Kwi 2009

Sk±d: Wyspa marzeñ...

   

Wys³any: 2010-01-21, 19:52   

merlin m. napisa³/a:

Na pewno nie coś pod Bravo, za cholere. Ale sława za inteligencję, za czyny, a nie za gołą dupe... może być.


Otóż to! ;)
 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-21, 20:49   

Nie chciałabym być sławna w ten sposób, abym musiała się pilnować na każdym kroku, żeby tylko nie opisano mojego potknięcia w jutrzejszej gazecie, bo pokazałam się w tej samej sukience czy też wyszłam bez makijażu. Za nic w świecie! Nigdy nie chciałabym być sławna kosztem mojej prywatności, którą bardzo cenię. Natomiast sława wskutek naukowy np. mogłaby mi odpowiadać ;P Byle nic nie burzyło mojego prywatnego życia.
 

kinder

User



Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-01-21, 21:00   

Sława, tak. Ale ta "zdrowa sława", nie usidlenie się w komercji i ujawnianie swojej prywatności w brukowcach. Czy chciałabym być sławna? Owszem, gdyż sławni mają dużo, dużo więcej możliwości do zrobienia czegoś dobrego, szlachetnego niż zwykły, przeciętny człowieczek.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2010-01-21, 21:01   

Widzę że większość z was chciała by być sławna, ale za to że jesteście taaacy mądrzy i inteligentni. No cóż, małe szanse. Maria Curie czy jak jej tam szczerze mówiąc mnie obchodzi mniej niż gwiazdy. Chociaż gwiazdy mnie też nie obchodzą. Ogólnie nie interesuję się tym że doda nie założyła majtek, Chylińska sprzedała wibrator itd.
Ale ja tam bym chciał być, byłby hard-core
_________________
 

kinder

User



Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-01-21, 21:07   

Nadeszły takie czasy, że rzucając hasło "ludzie sławni" kojarzone są te paskudne celebrytki.
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-01-21, 21:09   

Nie,raczej nie chciałabym być sławna.Prędzej darzona szacunkiem,podziwiana-przez najbliższych.Nie chciałabym być znana w całym kraju,na świecie,bo to wiąże się z utratą prywatności,a tą sobie cenię.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2010-01-22, 20:42   

raczej nie, jestem zwolenniczką świętego spokoju...a "Gwiazda" raczej tego nie ma
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-01-22, 21:07   

Slawna na cały kraj/świat to raczej nie. Niepotrzebne mi to, cenię prywatność.
Natomiast chciałabym być znana i szanowana w pewnym środowisku.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com