Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-14, 15:18   

Constantine napisa³/a:

Lech za sobą również średnie okienko transferowe


Podobno mają przyatakować zimą.

Constantine napisa³/a:

Dużym błędem klubu, było zostawienie Peszki za gigantyczne pieniądze.


Ile zarabia Peszko? Bardzo możliwe, że został przepłacony, ale jak na polskie boiska to piłkarz nieprzeciętny. Poza tym Kolejorz nie mógł sobie pozwolić na sprzedaż dwóch absolutnie czołowych piłkarzy ( po tym jak Lewy odszedł do BVB).
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-10-14, 15:29   

pablopavo napisa³/a:

ale jak na polskie boiska to piłkarz nieprzeciętny


¯eby być takim jak Peszko wystarczą 2 rzeczy a nawet 3:
1.Przyspieszenie
2.Szybkość
3.Waleczność
Jeszcze jesli byś umiał tak średnio dryblować że kogoś na ruski rok okiwie i jakoś dośrodkowuje i masz zawodnika na miare Polskiej ekstraklasy.Tacy zaw są w 4 lidze Angielskiej, jeśli przyszli by to są gwiazdami.No chyba że ktoś mi powie że Peszko idealnie podaje bo jak widziałem mecz z Salzburgiem to widziałem że kolesiowi z 2 m nie potrafi podać .Widać że u niego gra z pierwszej piłki kuleje a to niestety podstawa.

A i zimÄ… to tylko odpadki sie kupuje ;)
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

AngelBlue

User


Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-14, 15:50   

najlepsze co Peszko potrafi to sÄ… faule ;)
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-14, 21:18   

mlody113a napisa³/a:

A i zimÄ… to tylko odpadki sie kupuje ;)


http://poznan.gazeta.pl/p...__Norwegia.html

mlody113a napisa³/a:

¯eby być takim jak Peszko wystarczą 2 rzeczy a nawet 3:


2 a nawet 3? Ciekawie to zdanie zbudowałeś.

mlody113a napisa³/a:

No chyba że ktoś mi powie że Peszko idealnie podaje


Jakby Peszko świetnie podawał, dryblował, strzelał, do tego był szybki jak Bolt to grałby w Realu. A ja nie twierdzę, że Peszko to światowej klasy piłkarz, ale napewno piłkarz wyróżniający się w naszej lidze.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-10-14, 22:12   

pablopavo napisa³/a:

Jakby Peszko świetnie podawał, dryblował, strzelał, do tego był szybki jak Bolt to grałby w Realu


Ale podać z 2 metrów to ja nawet potrafie.Wystarczy trenować a nie żyć że już nie muszę sie starać bo i tak w sierpniu wyjadę do grecji.
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-14, 22:18   

mlody113a napisa³/a:

Ale podać z 2 metrów to ja nawet potrafie.


Ja też. A mam wrażenie, że Ty widziałeś tylko ten mecz z RB Salzburg, ewentualnie 2, 3 inne.

mlody113a napisa³/a:

bo i tak w sierpniu wyjadÄ™ do grecji.


?
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-10-14, 22:42   

pablopavo napisa³/a:

ewentualnie 2, 3 inne.


Deportivo,CSKA,Austria,Juve,Salzburg,Widzew.

Chodzi mi że dzisiejszy futbol polega głownie na szybkośći(która on ma) i na gre z pierwszej piłki.Zreszta jako skrzydłowy przydało by się lepiej strzelać
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-14, 23:08   

mlody113a napisa³/a:

Chodzi mi że dzisiejszy futbol polega głownie na szybkośći(która on ma) i na gre z pierwszej piłki.Zreszta jako skrzydłowy przydało by się lepiej strzelać


Jak widzisz, ja też zgodziłem się, że być może Peszko został przepłacony trochę, ale na miejscu Kolejorza też bym to zrobił. Bo w razie odejścia Peszki i Lewandowskiego ta drużyna rozsypałaby się. Niewykluczone jest, że kilku graczy również domagałoby się odejścia, ponieważ zespół został osłabiony. Mam wrażenie, że Peszko jest w Lechu jednym z liderów, także poza boiskiem.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-10-15, 12:01   

W tej chwili peszko jest średniakiem nawet jak na polskie warunki. Lech prezentuje się słabo, a najbardziej zawodzi chyba właśnie Peszko. w zeszłym fakt, że się wyróżniał. Kto się teraz wyróżnia w naszej lidze? Niedzielan, Grosicki i Sernas no i po kontuzji prezentuje się nieźle Robak. NIKT z dotychczasowych drużyn rządzących nie może być nazwany wyróżniającym się graczem
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-10-15, 14:58   

Ale popatrzmy,Lech mi imponuje obserwacja piłkarzy, zanim Rundners został kupiony obserwowało no na 15-20 meczach.A taka Legia na 1 meczu była i teraz widać że lepiej wydać te kilka tys. na scoutów i ich obserwować dokładniej niz kupić z youtube. Niemniej Stilic odejdzie za niedługo i za niego ma wejść młody Drygas ale drygas jest defensorem, przydałoby sie załatwić jakiegos utalentowanego juniora i szkolić i wtedy wejdzie on za Stilica.

Co do peszki liderów widze dużo:Wichniarek,Bosacki,Bandrowski,Djurdjevic
Dla mnie powinien Peszko wylecieć a wejść Kiełb bo widze że ma talent.
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-15, 20:01   

mlody113a napisa³/a:

Co do peszki liderów widze dużo:Wichniarek


Zwłaszcza Wichniarek, który wchodzi na 10-15 minut w meczu i strzelił jak narazie jednego gola ( poprawcie mnie, jak się mylę, ale ja pamiętam tylko gola w Baku )
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-10-15, 22:40   

Wichniarek=Dudek

To samo siedzi na ławce, ale tu chodzi o ta dobra atmosfere oraz duże doświadczenie.Dudek przechodząc do Realu wiedział że jest 2 lecz chciał poznać te gwiazdy , poznać tajniki Realu.Jak Real strzeli bramke do kogo najpierw biegną? Do dudka zawsze bo on tworzy dobrą atmosfere potrafi zmobilizować.
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

nickzaklepany

User

porzÄ…dkowy


Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 20 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-10-21, 13:15   

Polska liga jest słaba, nie oszukujmy się. Ale oglądam ją, kibicuje swojej drużynie bo poprostu to jest nasza krajowa liga. I nie ma co wybrzydzać.

Lech. Hmm. W pucharach mu kibicuje (ale w meczu z Juve byłem za Włochami), bo reprezentują Polskę na arenie międzynarodowej, ale w Polsce poznaniacy moczą i to ostro.

I jeśli ktoś chce teraz najechać na Legie, to pozdrawiam serdecznie :*
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-10-24, 11:39   

Z MC teraz przegrali, chociaz mecz nie byl najgorszy ale remis z Juve - duze zaskoczenie, ale coz.. szans zbyt wielkich nie widze;))
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-11-08, 09:21   

Dziwne że nikt nie pisał :-|
Wygrana 3-1 z kadrą rezerwową Manchesteru City cieszy cały kraj, lecz prawda jest taka że ci co wystąpili z Lechem mało kiedy grają w takim składzie i nie są ogranym zespołem. Mancini był za pewny swoich możliwości, do tego zmiana Zieliński na Bakero jest dla mnie czymś nie do pojęcia. Teraz tylko Juve dwa zespoły graja o życie, zobaczymy co z tego będzie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com