Do³±czy³: 22 Lut 2009

Wys³any: 2010-12-05, 15:20

Constantine napisa³/a:

Bo odbywał się na obiekcie Lecha, który nie był przygotowany a organizatorzy z Polski nie wnieśli o przesunięcie spotkania co jest ich broszką.

Z tego co się orientuje, to o przerwaniu meczu w razie złych warunków decyduje sędzia oraz ludzie z UEFA, którzy byli przed jak i w trakcie meczu. Mieli szanse przerwać w przerwie przed drugą połową, nie zrobili tego. Więc co do tego miał Lech ?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”

Wys³any: 2010-12-05, 17:29

przed meczem bodajże 20 min przed meczem Delegaci UEFA sprawdzali temperaturę , wtedy uznali że mecz może się odbyć.
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen

Więc co do tego miał Lech ?

Zgodnie z regulaminami Fifa, UEFA i com.per.EL o mają być widoczne pasy boiska, by sędzia mógł prowadzić spotkanie. Główny arbiter wraz z sędzią technicznym lub delegat UEFA mógł zrobić jedną przerwę 10 minutową na odgarnięcie pasów, a przy ponownym ich zakryciu odwołanie. Lech jako organizator znając warunki pogodowe musiał: Zapewnić optymalne warunki ( nasze stadiony nie są przystosowane), jako SKW musiał zadbać o zdrowie rywali i swoich zawodników, murawa nie jest odpowiednia na śnieg (gatunek). Samo dopuszczenie meczu to ryzyko dla klubu zgadzającego się.

Wys³any: 2010-12-16, 22:34

Zabrakło 13 minut, żeby Lech wygrał tę arcytrudną grupę. W 77 minucie meczu Juve- MC gola strzelił jednak Jo i to Anglicy zajęli 1 miejsce. Lech w Salzburgu zagrał dość szczęśliwie, tzn poza bramką Stilicia i okazją Peszki pod koniec meczu nie przypominam sobie jakiejś groźnej akcji Kolejorza. Przewaga Red Bulla w środku pola była coraz bardziej wyraźna, mieli kilka świetnych okazji ( najbardziej zapadła mi w pamięć Boghossiana), świetnie bronił Kotorowski lub pomógł nam sędzia ( bramka Boghossiana zdobyta jak najbardziej słusznie). Ale zwycięstwo jest, to najważniejsze. Jutro losowanie, i zobaczymy na kogo Lech trafi. Ja wolałbym jednak jakiś zespół troszkę słabszy niż potentanci jak Liverpool choćby. Chciałbym, żeby Kolejorz przeszedł jeszcze chociaż tą jedną rundę, to bedzie wielki sukces. By to było możliwe przede wszystkim Kolejorz musi utrzymać obecny skład i dokupić kilku graczy. Potrzebni napastnicy ( myślę, że 2, Sernas podobno już prowadzi negocjacje), środkowi obrońcy i kogoś do rozegrania. Tak czy inaczej, dla Lecha wielkie słowa uznania, mecze z Juve (3-3) i MC (3-1) przeszły do historii polskiej piłki. Niech Lech piszą ją jak najdłużej.
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman

sydnej

Last White Hope

Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

Wys³any: 2010-12-17, 14:09

I po losowaniu. Przeciwnikiem Kolejorza będzie portugalska Braga - przeciwnik jak najbardziej do ogrania.

Wys³any: 2010-12-17, 16:57

A ja się będę upierał, że Lech nie gra tak ładnie jak w poprzednich latach.Oczywiście osiągają wyniki, ale Juve nie wygrało meczu w tej grupie więc remis z nimi to nie jest wielki sukces a trzeba przyznać, że co najmniej jeden był bardzo szczęśliwy. Nie było tak naprawę meczu, w którym Lech zaimponował grą. No może mecz z Man City, w którym o dziwo powinni przegrać tyle, że na końcu zaliczyli chwilowy zryw, który pozwolił im wygrać. Powtarzam się, ale chciałem podsumować grę Lecha w grupie i trochę ostudzić zapał kibiców, bo nie jest tak dobrze jak pokazują wyniki. Nie wiem czy aby na pewno Sparta okaże się trudnym przeciwnikiem, aczkolwiek przy aktualnej grze można się spodziewać i odpadnięcia i awansu, mogli trafić gorzej.
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"

Constantine

Odszedł.

Wiek: 37

Wys³any: 2010-12-28, 16:05

Peszko welcome Kolonia, z Bragi w tym okienku odchodzi 8 zawodników.

Wys³any: 2010-12-29, 10:24

dla mnie lech samym tym jak podchodzi do meczy to już jest sukces i powód do dumy możliwe że juve nie ma najlepszego okresu ale porównaj man city ile kasy mają ile wyrzucili na zawodników mogli by 3 takie drużyny lecha kupić jak nie więcej dla mnie to co robią chłopaki z Lecha to coś wspaniałego. ;)

Michael Cera

angielski lord

Do³±czy³: 30 Gru 2010

Wys³any: 2010-12-30, 15:57

Przyszedł ¦lusarski, odeszli Sławek i Joel. Myślę, że po przemyślanych ruchach transferowych Pogo oraz zarządu, uda się przejść Bragę i trafić na Liverpool. Na dzień dzisiejszym na gwałt należałoby kupić 2 napadziorów, lewego pomocnika oraz 2 stoperów. W mediach obija się nazwisko obrońcy Lechii Gdańsk, lecz szczerze powiedziawszy, on nadaje się jedynie na zmiennika (na chwilę obecną). Zobaczymy w połowie stycznia, co wymyśli zarząd Lecha :) Obyśmy nie musieli czekać do ostatniej chwili na transfery z łapanki.
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."

Rockstar

User

Do³±czy³: 08 Cze 2010

Wys³any: 2010-12-30, 16:25

Ja mam jedynie nadzieję, że nie wyjdzie ta typowa dla polskich klubów pazerność i nie będziemy chcieli za jednego dobrego zawodnika kupić trzech ... :wstyd:

Wys³any: 2010-12-30, 21:11

Dokładnie. W najgorszym razie pieniądze uzyskane za Sławka przeznaczą na kontrakt Manuela :) Zastanawia mnie, gdzie się podziały te ponad 4.5mln. ojro za Roberta. Słyszałem, że w większości zagospodarowane na łatanie dziury budżetowej spowodowanej rozgrywaniem meczów we Wronkach.

Feuerleben

Nowik

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

Wys³any: 2011-02-26, 23:21

Niestety w czwartek skończyła się piękna przygoda Lecha Poznań z LE. Kolejorz przegrał z Bragą w Portugalii 2-0 i odpadł z europejskich pucharów.
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.

Grabarz91

ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Sk±d: WLKP

Wys³any: 2011-02-27, 09:17

Przegrali mecz w słabym stylu. Możliwe, że zabrakło na końcu charakterystycznego dla poznaniaków szczęścia, ale z pewnością nie było by sprawiedliwe przejście Bragi po takiej grze.