Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-11-08, 13:07   

W tej chwili daję jakieś 90 % szans na awans. Teraz tylko słaba gra Lecha i udane występy Juve mogą zmienić kolej losu.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Edyn

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-11-14, 15:48   

Pozostaje czekać na następną kolejkę. Można powiedzieć, że Lechowi wystarczy jedno zwycięstwo, chyba że Juve wygra dwa kolejne mecze co jest raczej nie do zrobienia. Czyli wychodzimy z grupy, a możliwe że i na 1 miejscu - jeśli będziemy mieli teraz lepsze bądź takie same wyniki na City, bo strzeliliśmy aż 4 gole na wyjeździe, do tego dojdzie gra ze słabym Salzburgiem, gdzie jeszcze pewnie ze 2 strzelimy.
_________________


Trudno jest powiedzieć akurat tyle, ile się chce powiedzieć.
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-11-16, 17:16   

Edyn napisa³/a:

słabym Salzburgiem


w LE nie ma słabych drużyn
nawet w eliminacjach nie ma(patrz Dinipro)
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

Edyn

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-11-16, 22:46   

mlody113a napisa³/a:


Edyn napisał/a:
słabym Salzburgiem

w LE nie ma słabych drużyn


Miałem na myśli, że jest wyraźnie najsłabszą drużyną w grupie Lecha.
_________________


Trudno jest powiedzieć akurat tyle, ile się chce powiedzieć.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-12-02, 11:38   

Mecz powinien być odwołany. lub przełożony. Większa ilość pasów była zakryta śniegiem, i zawodnicy się przewracali co utrudniało im grę. Lech wszedł, teraz przed nimi wszystko skupić się na LE czy na lidze.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-12-02, 12:05   

no i przeszedl. mecz - pogoda wygrala z pilka nozna.
jak dla mnie wynik byl nie sprawiedliwy.
Fakt - bramkarz Lecha swietnie sie spisal, ale mecz nie powinien odbywac sie w takich warunkach, troche to byla parodia meczu.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-12-02, 15:16   

Warunki były jakie były, obydwie drużyny miały takie same warunki i nikt nie był faworyzowany. Zresztą zawodnicy Juventusu są przygotowani na takie warunki (śnieg) jedynie co, to pewnie nie ma takich wielkich minusów.
Szkoda, że Lech stracił tę bramkę pod koniec meczu, bo przez cały mecz spisywał się dobrze. I piękna bramka Rudnevsa z główki po kornerze. Peszko również grał świetnie, szkoda, że Kikut zmarnował szansę na bramkę, tak by było już po meczu.

Weszli, ciesze się w końcu to moja drużyna, lecz teraz pewnie w 1/16 już tak łatwo nie będzie i napotkają większy opór, tym bardziej, że wchodzą z 2 miejsca w tabeli.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-12-02, 19:45   Re:

Imo byÅ‚ to dość sÅ‚aby mecz. Lech graÅ‚ dobrze przez pierwsze 30 / 40 minut, później to byÅ‚o w wiÄ™kszoÅ›ci bronienie siÄ™ przed stratÄ… gola, co okazaÅ‚o siÄ™ bodajże w 84 minucie nieskuteczne. ByÅ‚o parÄ™ fajnych akcji, byÅ‚ Å‚adny gol, mógÅ‚ być drugi, Kikut spier****‚ i gola nie byÅ‚o.

Wkurza mnie bardzo fakt, że piłkarze Juventusu w wywiadzie po meczu powiedzieli, że zremisowali przez pogodę. Oba zespoły miały taką samą sytuację, wszystkim ciężko się grało, piłkarze się ślizgali a biała piłka w pierwszej połowie to była chyba żartem jakimś.

Kiepskie sędziowanie, bardzo kiepskie. Odgwizdywanie najmniejszych fauli, pociągnięć za koszulkę czy cuś, od razu rzut wolny. 0 żółtych kartek, któryś z komentatorów powiedział, że hiszpanowi w kieszeni chyba zamarzły.

Ogółem się bardzo cieszę, bo postawiłem 200zł na remis i wygrałem.

Co do szans w 1/16, zobaczymy kto się trafi. Jak trafiliśmy do tej grupy każdy mówił, że nie wyjdziemy z niej. A tu proszę.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-12-04, 10:24   

Mizantrop napisa³/a:

Warunki były jakie były, obydwie drużyny miały takie same warunki i nikt nie był faworyzowany.


Był faworyzowany Lech, i nie da się tego ukryć. Sędzia przez przerwanie meczu, mógł dać korzyść 3 pkt Juve. Co powinno się stać, ale się nie stało. Sędzia prowadzący mecz, spisał się bardzo ale to bardzo źle. Przez samą zaistniałą sytuacje, aż prowadzenie meczu. Za który gwizdał każdy wślizg, jak i odebranie ciałem. Nie karmy Lecha pochwałami, bo tylko szczęście przesądziło. Po zimie jak wiemy będą odejścia ( Peszko, i pewnie za nim inni) oraz przyjdą zawodnicy. Co do plotek mediów Rudnevs nigdzie sie nie wybiera, a Juve to bajki mediów.
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-12-04, 16:06   

Constantine napisa³/a:

Sędzia przez przerwanie meczu, mógł dać korzyść 3 pkt Juve.



Dlaczego Juve dostałby 3 pkt. w razie przerwania meczu?

Constantine napisa³/a:

Nie karmy Lecha pochwałami, bo tylko szczęście przesądziło.



Typowe gadanie. Lech grał dobrze, słabiej od Juventusu ale nie na tyle, żeby z nim przegrać. I tu nie było tylko szczęścia, były dobre akcje i dobre okazje. Bramkę Rudnevsa nazwiesz szczęściem?
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-12-04, 18:06   

Przecież to nie był mecz, a zwłaszcza druga połowa. Oczywiście warunku każdy miał takie same, ale na pewno o jakości gry nie decydowały tu umiejętności gry w piłkę nożną... Gratuluję Lechowi chociaż moim zdaniem nie są tak mocną drużyną jak dwa lata temu mimo iż dalej udało im się zajść w pucharach. Nie patrzy się na ich grę z przyjemnością.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-12-04, 20:02   

Grabarz91 napisa³/a:

Nie patrzy się na ich grę z przyjemnością.



Pokaż mi choć jeden polski klub, którego gra jest przyjemna. Ekstraklasa jest tak żałosna, tak jak te wszystkie śmieszne polskie kluby, że to masakra. Tu nie zobaczysz fajnej piłki bo w Polsce takiej piłki nie ma.

Tak czy owak Lech jest obecnie najmocniejszym Polskim zespołem. Może w lidze tego nie pokazuje ale jako jedyny jest w 1/16 LE a to chyba bardziej świadczy o jakości zespoły niż polskie gówno zwane ligą.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-12-04, 20:19   

Tak, ekstraklasa jest obecnie słaba. W lidze Lech jest po prostu średniakiem zarówno pod względem punktów jak i jakości gry. Problemem Lecha są zawodnicy, którzy po prostu grają kiedy im się podoba i na polskim podwórku najlepsi nie są i mistrzostwa nie zdobędą. Wątpię by w przyszłym roku zagrali w pucharach jeżeli nie uda im się wybrać PP. Zakładam, że pamiętasz grę w pucharach dwa lata temu gdzie mecze były naprawdę ciekawe i dobrze się je oglądało. A teraz? grając średnio pokonują znane drużyny, które grają dużo poniżej oczekiwań, ale wiele w tym wszystkim szczęścia. Pierwszy mecz z Juve? Prowadzili 2:0 dali sobie strzelić 3 bramki grali słabo ale udało im się zremisować. Ostatni mecz z City? wygrali mecz, który powinni przegrać, albo najwyżej zremisować. Sam fakt, że powinni odpaść już z drużyną z Baku, ale znów szczęście się uśmiechnęło i przeszli po serii rzutów karnych. Oczywiście Wisła się skompromitowała i tak zapamiętano jej występ, ale równie dobrze tak samo mogło a nawet powinno być z Lechem, który wcisnął się dzięki dużemu szczęściu.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-12-04, 20:34   

zamiast mieć takie klubiki jak Wisła,Lech,Legia,Polonia wawa to by zrobiło się 1 silny klub który powalczyłby w Europie.Takim klubem jest BSC Young Boys.Lech gra dobrze w LE bo tam zawodnicy mogą się wypromować,liga nie promuje tak bardzo.
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-12-05, 10:47   

Nyksus napisa³/a:

Dlaczego Juve dostałby 3 pkt. w razie przerwania meczu?


Bo odbywał się na obiekcie Lecha, który nie był przygotowany a organizatorzy z Polski nie wnieśli o przesunięcie spotkania co jest ich broszką.

Nyksus napisa³/a:


Typowe gadanie. Lech grał dobrze, słabiej od Juventusu ale nie na tyle, żeby z nim przegrać. I tu nie było tylko szczęścia, były dobre akcje i dobre okazje. Bramkę Rudnevsa nazwiesz szczęściem?

Szczęściem nazywam to że mecz nie został odwołany, bramka jak bramka.

Nyksus napisa³/a:

Pokaż mi choć jeden polski klub, którego gra jest przyjemna.

Jaga, Korona, Górnik Zabrze, Widzew.

Nyksus napisa³/a:

Ekstraklasa jest tak żałosna, tak jak te wszystkie śmieszne polskie kluby, że to masakra.

Widać że stadionów to raczej nie odwiedzasz, a jarasz się telewizyjnym zagranicznym futbolem :facepalm:

Nyksus napisa³/a:

Tak czy owak Lech jest obecnie najmocniejszym Polskim zespołem.

:facepalm:

Grabarz91 napisa³/a:

Oczywiście Wisła się skompromitowała i tak zapamiętano jej występ, ale równie dobrze tak samo mogło a nawet powinno być z Lechem, który wcisnął się dzięki dużemu szczęściu.

Wiślaków największym problemem, jest i będzie rotacja trenerska. Niech dadzą komuś porządny długi kontrakt i zostawiają nawet w kryzysie by mieli w kim wsparcie.

mlody113a napisa³/a:

.Lech gra dobrze w LE bo tam zawodnicy mogą się wypromować,liga nie promuje tak bardzo.

Nikt nie kupi zawodnika że dobrze gra w LE, on przez to trafia do notesu gdzie potem są obserwacje ligowe i co za tym idzie najczęściej po 3 spotkaniach rezygnują z zawodnika.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com