Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-07, 15:37   

A dla mnie po prostu homoseksualizm stał się teraz modny. Ludzie chcą być indywidualni więc robią siebie za homo.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-07, 15:38   

cretultix napisa³/a:

to sporo gatunków waleni ma własny język, dodatkowo z kilkoma dialektami

Nigdy nie potwierdzono, że jest to twór produktywny, więc nie można nazwać tego językiem. Co najwyżej systemem sygnałów.
 

Visage  

Mega wymiatacz


Wiek: 37

Do³±czy³: 03 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-07, 15:57   

Cytat:

Chodzi po prostu o to ze u zwierząt występują analogiczne zachowania jak u ludzi
http://pl.wikipedia.org/w...a_zwierz%C4%85t

Nawet w tym linku jest info o zachowaniach homoseksualnych u zwierzÄ…t, a nie homoseksualizmie, czemu sam siÄ™ wkopujesz?
_________________
We are Satan's generation and we don't give a fuck(...)
Infernal blood runs in our veins
Alcohol and drugs is what we need and take
We need no stupid fucking conscience
Go get fucked if you are not one of the bestial ones
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2010-01-07, 20:46   

Straho napisa³/a:

A dla mnie po prostu homoseksualizm stał się teraz modny. Ludzie chcą być indywidualni więc robią siebie za homo.


raczej ktoś dla mody nie obali wszystkich swoich poglądów.
zresztą jaka tu moda skoro własnie tolerancji co do tego nie ma takiej jaka powinna być.
_________________
ona umrze martwa.
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-01-07, 21:46   

staho właśnie zaszpanowałeś swoją "mądrością"

HOMO TO NIE POGL¡D TYLKO ORIENTACJA!!!
poglÄ…dy siÄ™ wybiera, a orientacji nie!
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Visage  

Mega wymiatacz


Wiek: 37

Do³±czy³: 03 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-07, 21:47   

Cytat:

poglÄ…dy siÄ™ wybiera, a orientacji nie!

Proof?
_________________
We are Satan's generation and we don't give a fuck(...)
Infernal blood runs in our veins
Alcohol and drugs is what we need and take
We need no stupid fucking conscience
Go get fucked if you are not one of the bestial ones
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-01-07, 23:00   

Rorschach napisa³/a:

Nigdy nie potwierdzono, że jest to twór produktywny, więc nie można nazwać tego językiem. Co najwyżej systemem sygnałów.


potwierdzić nie potwierdzono, ale coraz więcej wskazuje na yo że potrafią one się porozumiewać w takim stopniu jak my.
taki szybki googel
http://deser.pl/deser/1,83453,4780549.html
http://www.makbet.pl/arty...cy-sa-wsrod-nas

naprawdę różnice między ludźmi a delfinami mogą się okazać minimalne.

[ Dodano: 2010-01-07, 23:02 ]

Visage napisa³/a:

Cytat:

poglÄ…dy siÄ™ wybiera, a orientacji nie!

Proof?



w takim razie stań się od jutra homoseksualistą, jeśli jesteś hetero, bo pogląd bez problemu można zmienić w jednej chwili spróbuj zrobić to samo z orientacją.

[ Dodano: 2010-01-07, 23:10 ]

Visage napisa³/a:

Cytat:

Chodzi po prostu o to ze u zwierząt występują analogiczne zachowania jak u ludzi
http://pl.wikipedia.org/w...a_zwierz%C4%85t

Nawet w tym linku jest info o zachowaniach homoseksualnych u zwierzÄ…t, a nie homoseksualizmie, czemu sam siÄ™ wkopujesz?



bo homoseksualizm to jeszcze dodatkowo płaszczyzna umysłowa a nie tylko chemiczna/hormonalna, o czym pisałem, umysłowa czyli wspomnienia z przeszłość plus halucynacje o tym co będzie w przyszłości co prowadzi do przywiązania w połączeniu z działaniem feromonów tworzy miłosc w pojęciu ludzkim.

sowią drogą te feromony mogą być kolejnym dowodem na naturalność homoseksualizmu, bez feromonów nie jest możliwe uczucie pożądania, a skoro facet odczuwa pożądanie do faceta to znaczy ze tak mózg jest zaprogramowany by to odbierać, co jednoznacznie obala teorie o tym jako był by to wybór bo zdaje się że feromony działają poza kontrolą zarówno świadomości i podświadomość czyli wynikają z budowy mózgu.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-07, 23:46   

cretultix napisa³/a:

ale coraz więcej wskazuje na yo że potrafią one się porozumiewać w takim stopniu jak my.

W takim stopniu jak my? To znaczy za pomocą 1600 komunikatów? Nie no, nie wiem jak ty, ale ja używam większej ilości...

cretultix napisa³/a:

w takim razie stań się od jutra homoseksualistą, jeśli jesteś hetero, bo pogląd bez problemu można zmienić w jednej chwili spróbuj zrobić to samo z orientacją.

To żaden dowód.
 

Visage  

Mega wymiatacz


Wiek: 37

Do³±czy³: 03 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-08, 08:57   

Cytat:

bo homoseksualizm to jeszcze dodatkowo płaszczyzna umysłowa a nie tylko chemiczna/hormonalna

:mrgreen:

Visage napisa³/a:

Tia, tylko zapominasz, że homoseksualizm to nie tylko seks


cre napisa³/a:

homoseksualizm «pociÄ…g seksualny do osób tej samej pÅ‚ci»

jeśli jest seks jest pociąg czyli mamy homoseksualizm


Cytat:

o czym pisałem

Chyba na swoim różowym blogasku ...
_________________
We are Satan's generation and we don't give a fuck(...)
Infernal blood runs in our veins
Alcohol and drugs is what we need and take
We need no stupid fucking conscience
Go get fucked if you are not one of the bestial ones
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-01-08, 12:01   

Rorschach napisa³/a:

W takim stopniu jak my? To znaczy za pomocą 1600 komunikatów? Nie no, nie wiem jak ty, ale ja używam większej ilości...


aby dogadać się w jakimkolwiek języku wystarczy mniej niż 1000 słów, i przeciętny człowiek codziennie korzysta z takiej liczby, a i to tylko dlatego zę sami wytworzyliśmy wiele rzeczy którym nadaliśmy osobne nazwy, takim ludziom z przed 2000 lat wystarczało pewnie 500 słów.
wiec 1600 komunikatów jest liczba wystarczającą by bezproblemowo toczyć rozmowę.

Rorschach napisa³/a:


To żaden dowód.


ta to klasyczna odpowiedź ludzi którzy widza ze przegrywają na argumenty, proszą o dowód a potem mówią że to nie dowód, napisze coś innego i też powiesz ze to nie dowód.
napisz co dla ciebie będzie dowodem, bo pewnie na uzasadnienie dlaczego to nie dowód nie mam co liczyć??

[ Dodano: 2010-01-08, 12:05 ]

Visage napisa³/a:


Chyba na swoim różowym blogasku ...



i co z braku argumentów będziesz odwracał kota ogonem??

dobrze wiesz że to wszystko kwestia definicji, przyjąłem twoja definicje, to teraz będziesz mi wytykał ze zę na początku używałem innej??

zdecyduj sie w końcu, podaj dokładną definicje tego co tu używasz za homoseksualizm, i dodatkowo napisz co by musiało się stać żebyś uznał istnienie homoseksualizmu zwierząt i możemy dyskutować dalej.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-08, 12:09   

Cytat:

ta to klasyczna odpowiedź ludzi którzy widza ze przegrywają na argumenty, proszą o dowód a potem mówią że to nie dowód, napisze coś innego i też powiesz ze to nie dowód.
napisz co dla ciebie będzie dowodem, bo pewnie na uzasadnienie dlaczego to nie dowód nie mam co liczyć??

Tak? To wybraź sobie sytuację, kiedy na egzaminie z matmy każą ci przeprowadzić dowód na to, że zbiór otwarty nie ma największego elementu, a ty to kwitujesz odpowiedzią "nie ma, jak pan uważa inaczej to proszę zapisać mi tą największą wartość". Tu było tak samo. "To spróbuj" to nie jest dowód z definicji.

Cytat:

wiec 1600 komunikatów jest liczba wystarczającą by bezproblemowo toczyć rozmowę.

Przed chwilą mówiłeś o słowach, a teraz wyjeżdżasz z komunikatami. Informuję, że to nie to samo. Poza tym, czy delfiny wypracowały metajęzyk?
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-01-08, 12:41   

Rorschach napisa³/a:

Tak? To wybraź sobie sytuację, kiedy na egzaminie z matmy każą ci przeprowadzić dowód na to, że zbiór otwarty nie ma największego elementu, a ty to kwitujesz odpowiedzią "nie ma, jak pan uważa inaczej to proszę zapisać mi tą największą wartość". Tu było tak samo. "To spróbuj" to nie jest dowód z definicji.


a czy ja to skwitowałem odpowiedzią nie ma??
skwitowałem to odpowiedzią ze poglądy można bez żadnych problemów można wybierać/zmieniać, każdy z nas zmienia poglądy na rożne rzeczy czyli jest to możliwe, zgoda??
Natomiast ja osobiscje orientacji nigdy ie zmieniłem, nie wyobrażam sobie sposobu w jaki można było by ją zmienić/ wybrać inną, co więcej nie istnieją żadne badania naukowe wykonane przy zachowaniu metodologij naukowej i medycznie które by potwierdzały możliwość takiej zmiany co prowadzi do wniosku ze taka zmiana jest niemożliwa, przynajmniej jeśli chodzi o obecny stan wiedzy.


Rorschach napisa³/a:


rzed chwilą mówiłeś o słowach, a teraz wyjeżdżasz z komunikatami. Informuję, że to nie to samo. Poza tym, czy delfiny wypracowały metajęzyk?



owszem nie to samo każde słowo jest komunikatem, ale niektóre komunikaty składają się z zespołu słów, natomiast jeśli chodzi o delfiny to my nie mamy pojęcia czy poszczególnym dźwiękom przypisany jest odpowiednik naszego słowa, czy całego zdania, dlatego użyte jest stwierdzenie komunikat, ale to nie ma znaczenia, bo czy konkretnemu dźwiękowi będzie odpowiadało słowo, czy zespół słów w stylu "tam jest pokarm" 1600 takich komunikatów wystarczy do prowadzenia rozmowy.

narazi udało się rozgryźć kilka komunikatów, i do tego przypuszczamy co one oznaczają a ty się pytasz o meta język?? kpisz czy jak??
póki co nie można nic wykluczyć, może nawet maja złożone zasady gramatyczne i opowiadają sobie legendy, na dzień dzisiejszy nie można czegoś takiego wykluczyć

zreszta to jest oftop, a ja już pisałem ze się specjalnie nie zagłębiałem w ten temat, interesuję cię to to poczytaj, poszukaj źródeł, ja kończę ten oftop na tym etapie.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

Visage  

Mega wymiatacz


Wiek: 37

Do³±czy³: 03 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-08, 15:28   

Cytat:

i co z braku argumentów będziesz odwracał kota ogonem??

A co tu argumentować, przecież sam sobie zaprzeczasz, nawet nie muszę niczego odwracać :padam:
_________________
We are Satan's generation and we don't give a fuck(...)
Infernal blood runs in our veins
Alcohol and drugs is what we need and take
We need no stupid fucking conscience
Go get fucked if you are not one of the bestial ones
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-01-08, 17:56   

a możne odpowiesz na cały mój post??
a nie tylko na to co ci pasuje.
maż zamiar uciekać od dyskusji??
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

Visage  

Mega wymiatacz


Wiek: 37

Do³±czy³: 03 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-08, 18:38   

Cytat:

a możne odpowiesz na cały mój post??

A całość była kierowana do mnie? ^^'

Przecież odpowiedzi masz w poprzednich postach, to chyba oczywiste, że nie będę się powtarzać.
_________________
We are Satan's generation and we don't give a fuck(...)
Infernal blood runs in our veins
Alcohol and drugs is what we need and take
We need no stupid fucking conscience
Go get fucked if you are not one of the bestial ones
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com