Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Dorn  

Stały User


ImiÄ™: Radek

Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-07-31, 12:14   Upodobania kobiet

Zainteresował mnie mit dotyczący upodobania dziewczyn. Dużo się mówi o tym że dziewczyny lubią wrażliwych i inteligentnych facetów.

Ja np uważam, że to nieprawda, bo facetami którzy mają dziewczyny najczęsciej są tacy ludzie przebojowi, niekoniecznie wrażliwi czy inteligentni.

Tak prawde mówiąc ludzie którzy są wrażliwi co widze to raczej są oni sami.
Ja sam jestem typem intelektualisty (tak mi sie wydaje) nie jestem nieśmiały, mam dobry kontakt z dziewczynami, a przez 20 lat żadna mnie nie chciała, nawet taka większa niż płytkie koleżeństwo znajomośc nie wychodziła. Dopiero po 20 latach się znalazła jedna taka osoba.
 

kariosa  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-31, 17:25   

Też zauważyłam, że dziewczyny wolą bardziej "przebojowych" chłopaków, niż wrażliwych intelektualistów. I to nie mit.
_________________
Iluzją jest, że możemy zmniejszyć odległosć między naszymi myslami.
 

jellyfish  

Stały User



ImiÄ™: Marta

Wiek: 32

Do³±czy³a: 15 Lip 2011

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2011-07-31, 17:30   

Dorn napisa³/a:

Zainteresował mnie mit dotyczący upodobania dziewczyn. Dużo się mówi o tym że dziewczyny lubią wrażliwych i inteligentnych facetów.


Wrażliwy i inteligentny - tak.
Rozhisteryzowany, zakompleksiony i pseudo intelektualista. - nie.

Dorn napisa³/a:

Dopiero po 20 latach się znalazła jedna taka osoba.


No, bo podświadomie wiedziałeś, że żadna z poprzednich dziewczyn jakie spotykałeś, to nie ta jedyna, więc nie narzekaj. ;)
_________________
"Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
Wehikuł czasu to byłby cud.
Mam jeszcze wiarÄ™, odmieni siÄ™ los,
Znów kwiatek do lufy wetknie mi ktoś"
 

Dorn  

Stały User


ImiÄ™: Radek

Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-07-31, 20:58   

jellyfish napisa³/a:


No, bo podświadomie wiedziałeś, że żadna z poprzednich dziewczyn jakie spotykałeś, to nie ta jedyna, więc nie narzekaj. ;)



Prawda, że większośc dziewczyn od razu widze że do nich nie pasowałbym. Jednak były też i takie dziewczyny które mi odpowiadały (nie było ich wiele) a jednak ja im w ogóle nie odpowiadałem. Z jednym takim przypadkiem zmarnowałem rok życia ;)
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-31, 21:11   

Dorn napisa³/a:

Dużo się mówi o tym że dziewczyny lubią wrażliwych i inteligentnych facetów.

Te cechy u każdej będą w różnych proporcjach.

kariosa napisa³/a:

Też zauważyłam, że dziewczyny wolą bardziej "przebojowych" chłopaków, niż wrażliwych intelektualistów.

Trudno się dziwić, z tymi przebojowymi czują, że nie będą się nudzić. Druga sprawa, że część dziewczyn uwielbia operować sloganami typu "nie liczy się wygląd", "cenię wrażliwość nad mięśniami", w życiu wychodzi, że jednak z tym wrażliwym po pewnym czasie nie mają już o czym rozmawiać, a na imprezie nie potrafią się wspólnie bawić. Nie znoszę sformułowania wrażliwy intelektualista, zwłaszcza kiedy pada z ust nudnego wymoczka, który chce zabłysnąć.
Mój chłopak jest i inteligentny i przebojowy. Mogę z nim pójść do klubu, a następnego dnia do galerii sztuki i rozkładać obrazy na czynniki pierwsze. Przy okazji wiem, że stanie w mojej obronie i pomoże gdybym tego potrzebowała. A przede wszystkim się nie szufladkuje.
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

Paolena  

User



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 29 Lip 2011

Sk±d: Ostrów

   

Wys³any: 2011-07-31, 21:23   

Nie wiem dlaczego, ale każdy chłopak, na którego zwrócę uwagę jest niezbyt śmiały z wyglądu, lecz ma duszę artysty, np gra na gitarze, rysuje... . Po dłuższym poznaniu okazuje się bardziej rozmowny. Nie odnalazłam jeszcze takiego chłopaka, z którym mogłabym rozmawiac do woli. Mam pecha do takich, ktorzy z kolei mnie odpychają swoim sposobem bycia..Wiesz, mysle, że najlepszy jest taki 'do tanca i do różańca' - taki, który siedzi z tobą przy kubku z herbatą w zimne wieczory i taki, ktory szaleje z tobą w klubie i swiata poza tobą nie widzi ! :D
_________________
To the right, to the left
We will fight to the death
To the Edge of the Earth
It's a brave new world from the last to the first
 

Dorn  

Stały User


ImiÄ™: Radek

Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-07-31, 23:02   

Sade napisa³/a:

Nie znoszę sformułowania wrażliwy intelektualista, zwłaszcza kiedy pada z ust nudnego wymoczka, który chce zabłysnąć.


Mam nadzieje, że to nie była żadna aluzja skierowana w moją stronę. Chociaż szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem co masz na myśli mówiąc "nudny wymoczek" jaki to jest typ osoby ?

Paolena napisa³/a:


Nie wiem dlaczego, ale każdy chłopak, na którego zwrócę uwagę jest niezbyt śmiały z wyglądu, lecz ma duszę artysty, np gra na gitarze, rysuje... . Po dłuższym poznaniu okazuje się bardziej rozmowny.



Nie wiem w sumie jak dziewczyny patrzą na dusze artystyczne, ja niestety (a może i na szczęscie) jestem antyartystyczną duszą (zero kreatywności, nie umiem rysowac, nie umiem totalnie pisac, może troche śpiewac, ale do tego nie trzeba byc artystą), raczej osobą która kieruje się głównie rozumem i logiką. Miałem takiego znajomego który był (jak to sam określał) romantykiem. Bardzo wrażliwy typ, jak dla mnie przesadnie, co mnie już na nerwy działało, to jego gadanie że sie popłakał, wiecznie sie dołował i tak ciągle umartwiał byle czym (wkrótce się okazało że również ma on niepokolei w głowie). Jeszcze mam taką koleżankę co o byle pierdołę potrafiła się rozpłakac - też mnie to denerwowało. Ja sam nie wiem czy jestem mało wrażliwy czy raczej tak optymalnie ...(?) w każdym razie na pewno bym sie nie rozpłakał gdyby przyjaciel by mi sie popłakał czy przyjaciółka.
 

Behemoth  

Mega wymiatacz

Pazurzasty



Do³±czy³: 27 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-31, 23:15   

Przebojowy chłopak = lepsze geny. Biologia. No i tak się przyjęło, że to chłopak ma zabiegać o dziewczynę, a wszystkim znanym mi "wrażliwym intelektualistom" średnio to idzie.
_________________
Mój nickname w żaden sposób nie wiąże się z mocno umalowaną kapelą metalową. Wiąże się z czarnym, tłustym kotem.

Bierz, co chcesz, potem płać i płacz.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-08-01, 10:55   

Też jestem za tym, by nie szufladkować tak chłopców. Ważne, by jego różne cechy były w odpowiedniej proporcji, każda dziewczyna tak naprawdę ma inne wyobrażenie wymarzonego partnera. Ja nie przepadam za super przebojowymi ludźmi goniącymi z imprezy na imprezę, nie lubię też takich przesadnie pewnych siebie, którzy uważają, że mogą mieć wszystko. Cenię ponad wszystko inteligencję, także skromność i wrażliwość, ale jeśli gość potrafi wypłakiwać się o byle co w moje ramię to coś jest z nim nie tak. To, że człowiek jest zwyczajnie wrażliwy to nie znaczy że jest ciotą, w tym tkwi różnica. Fajny chłopak to dla mnie taki chłopak, który potrafi się dobrze bawić, jest wesoły i bywa dowcipny, ale jest także obowiązkowy i ambitny, ma podobne do mnie zainteresowania i ma odpowiednie podejście do życia. A tacy ludzie istnieją.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-08-01, 12:47   

Dorn napisa³/a:


Mam nadzieje, że to nie była żadna aluzja skierowana w moją stronę. Chociaż szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem co masz na myśli mówiąc "nudny wymoczek" jaki to jest typ osoby ?

W żadnym wypadku nie było to skierowane w Twoją stronę :) Jest to osoba, która nie jest ani wybitnie inteligentna ani mądra, a wrażliwość ogranicza się do przewrażliwienia i zwracania uwagi na rzeczy nieistotne. Do tego często dochodzi podejście - każdy chłopak, który chodzi na siłownię to przygłup, nie to co ja. Chociaż jak się nad tym zastanowiłam to do nudnych wymoczków dodałabym wiecznie znudzonych pseudo hipsterów.

Dorn napisa³/a:


Nie wiem w sumie jak dziewczyny patrzÄ… na dusze artystyczne

Dobrze jeśli chłopak jest kreatywny, ale żeby od razu nazywać siebie artystyczną duszą? Takie stwierdzenia i tak wychodzą w praniu.

Dorn napisa³/a:

Miałem takiego znajomego który był (jak to sam określał) romantykiem. Bardzo wrażliwy typ, jak dla mnie przesadnie, co mnie już na nerwy działało, to jego gadanie że sie popłakał, wiecznie sie dołował i tak ciągle umartwiał byle czym (wkrótce się okazało że również ma on niepokolei w głowie).

Zawsze bawiło mnie nazywanie się przez takie osoby romantykami, na Wertera wystarczy, ale co dalej...
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-08-01, 16:36   

Nigdy siebie nie uważałem za intelektualistę/artystę. Coś tam we mnie siedzi niby, ale zostawiam to do oceny innych. Stwierdzenie, takie jak "jestem sam, bo jestem wrażliwy, a dziewczyny lecą na wygląd!" uważam za przykład ignorancji i właśnie krzyk nudnego szarego typka. Kompleksy, histeria... na szczęście się wyleczyłem.

Paolena napisa³/a:

każdy chłopak, na którego zwrócę uwagę jest niezbyt śmiały z wyglądu, lecz ma duszę artysty, np gra na gitarze, rysuje...


Po prostu cię ciągnie do takich osób. To chyba dobrze :-)

Sade napisa³/a:

Trudno się dziwić, z tymi przebojowymi czują, że nie będą się nudzić. Druga sprawa, że część dziewczyn uwielbia operować sloganami typu "nie liczy się wygląd", "cenię wrażliwość nad mięśniami", w życiu wychodzi, że jednak z tym wrażliwym po pewnym czasie nie mają już o czym rozmawiać, a na imprezie nie potrafią się wspólnie bawić. Nie znoszę sformułowania wrażliwy intelektualista, zwłaszcza kiedy pada z ust nudnego wymoczka, który chce zabłysnąć.


Dokładnie!
_________________
lol
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2011-08-01, 16:52   

Behemoth napisa³/a:

Przebojowy chłopak = lepsze geny. Biologia. No i tak się przyjęło, że to chłopak ma zabiegać o dziewczynę, a wszystkim znanym mi "wrażliwym intelektualistom" średnio to idzie.



Zgadza się natomiast idzie to bardzo dobrze facetom wrażliwym i inteligentnym którzy zazwyczaj są tez przebojowi.

Nie wiem dlaczego ale strasznie czÄ™sto Å‚Ä…tkÄ™ inteligentnego przypina siÄ™ kojonÄ… którzy z braku innych zajęć rja caÅ‚ymi dniami, otóż inteligencja ≠ wiedza a wrażliwy facet to nie zakompleksiony cherlak bojÄ…cy siÄ™ wÅ‚asnego cienia.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-08-01, 17:21   

Dorn napisa³/a:

mam dobry kontakt z dziewczynami, a przez 20 lat żadna mnie nie chciała, nawet taka większa niż płytkie koleżeństwo znajomośc nie wychodziła


Jak dla mnie nieśmiałe osoby są zwyczajnie ślepe. Zapatrzone w siebie i swoje wady. Pewne siebie, przebojowe osoby w lot wychwytują nawet drobne sygnały zainteresowania, później rozwijając znajomość. A nieśmiałe? Robią coś w stylu: "mrugnęła do mnie? Niemożliwe, na pewno mi się zdaje. Nie ma szans, pewnie do tego po lewej" "zagadała na gg. Pewnie czegoś chce..."
Też mi się wydawało, że nie ma jednej dziewczyny, której bym się spodobał. A po latach wychodziło, że po prostu nie wiedziały, czy też mi się podobają.
_________________
lol
 

Dorn  

Stały User


ImiÄ™: Radek

Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-08-02, 17:46   

Sade napisa³/a:


Jest to osoba, która nie jest ani wybitnie inteligentna ani mądra, a wrażliwość ogranicza się do przewrażliwienia i zwracania uwagi na rzeczy nieistotne. Do tego często dochodzi podejście - każdy chłopak, który chodzi na siłownię to przygłup, nie to co ja. Chociaż jak się nad tym zastanowiłam to do nudnych wymoczków dodałabym wiecznie znudzonych pseudo hipsterów.



Sade napisa³/a:


Zawsze bawiło mnie nazywanie się przez takie osoby romantykami, na Wertera wystarczy, ale co dalej...



No tak jego zachowanie można przypisac do Wertera jak ulał. Bo dziewczyna o którą się ubiegał jakiś czas była wolna, wszyscy mu gadali żeby walczył a on wolał się dołowac że i tak nie ma szans, a jak już było za późno to dołował się jeszcze bardziej że mu się :zakrecony: nie udało... Osoba ta nigdy nie umiała się cieszyc, wiecznie chodziła smętna i "nieszczęśliwa", ja myśle że taki typ ludzi ma do dupy życie na własne życzenie, bo
zakochują się w dziewczynach które ich nie chcą, a Ci i tak bez sensu sie starają
Jak już jest coś dobrze, to umartwiają sie że zapewne zaraz wszystko się rozsypie

Jedyne co go różniło od wertera to to że postac literacka popełniła samobójstwo a on tylko umie szantażowac znajomych że się zabije, na co nie ma najmniejszego zamiaru.
Może i jak wymoczek, ale trzeba przyznac że dziewczyny go uwielbiają, dla wszystkich jest taki niewinny i biedny...
Osobiście nie ufam osobom, które są nieśmiałe i ciche. W moim życiu przekonałem się że takie osoby są na ogół obłudne, fałszywe.
 

Behemoth  

Mega wymiatacz

Pazurzasty



Do³±czy³: 27 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-02, 21:29   

Cytat:

Może i jak wymoczek, ale trzeba przyznac że dziewczyny go uwielbiają, dla wszystkich jest taki niewinny i biedny...



Pewnie znudziłby się po tygodniu szlochów, hamletyzowania i tego całego "och, jakiż to ja nie jestem wrażliwy".

Cytat:

Bo dziewczyna o którą się ubiegał jakiś czas była wolna, wszyscy mu gadali żeby walczył a on wolał się dołowac że i tak nie ma szans, a jak już było za późno to dołował się jeszcze bardziej że mu się nie udało..



Myślę, że to jest jedna z rzeczy, które dobijają nieśmiałych, to błędne koło, o którym wspomniałeś.

Cytat:

Zgadza się natomiast idzie to bardzo dobrze facetom wrażliwym i inteligentnym którzy zazwyczaj są tez przebojowi.



Hm, miałem jednego takiego kolegę, który chociaż nie wydawał mi się zbytnio atrakcyjny fizycznie w żaden sposób, ale był przebojowy właśnie, miał gadane no i był mądry, można było z nim pogadać, więc dziewczyny leciały do niego jak... brak mi metafory.
Z drugiej zaś strony jest też sporo prostaków, których pewność siebie ociera się o narcyzm (za to nienawidzą ich nieśmiali), by łączyć przebojowość z inteligencją, jak na mój gust. Ale może mam pecha do znajomych.

A tak właściwie, co dla Was oznacza "romantyk"?
_________________
Mój nickname w żaden sposób nie wiąże się z mocno umalowaną kapelą metalową. Wiąże się z czarnym, tłustym kotem.

Bierz, co chcesz, potem płać i płacz.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com