Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2014-09-24, 23:25

Autor

Wiadomo¶æ

lovely.teenage.girl18

User


Do³±czy³: 25 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-25, 18:05   

Myślę, że w większości szkół WF u dziewczyn nie wygląda najlepiej :hyhy: więc trzeba sobie radzić inaczej. Na początku musisz zdać sobie sprawę z tego, że najprawdopodobniej chude koleżanki z twojej klasy nie miały figury zapisanej "w genach". Uwierz mi to nie jest kwestia dziedziczenia... One najzwyczajniej w świecie pracują nad sobą.
Osobiście lubię ćwiczenia w domu dlatego lubię ćwiczenia Chodakowskiej i MelB. Jest również cały kanał na youtube z krótkimi ćwiczeniami (ok.20 min). Nazywa się chyba beachbody czy coś koło tego.
Jeśli lubisz tańczyć, a przy tym nieźle się spocić polecam ci "pump it up". Ostatnio właśnie na to się przerzuciłam i muszę przyznać, że męczy bardziej niż killer Chodakowskiej ;) A przy tym daje mnóstwo endorfinek :-P
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2014-09-25, 18:06   

Ewentualnie zainwestuj w dietetyka. Wydane hajsy ponoć działają nadzwyczaj motywująco na trzymanie reżimu żywieniowo-ruchowego.
_________________
meow
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-25, 18:23   

lovely.teenage.girl18 napisa³/a:

Uwierz mi to nie jest kwestia dziedziczenia... One najzwyczajniej w świecie pracują nad sobą.



Nieprawda. Znam dziewczyne, która nie ćwiczy, żyje normalnie, nie uprawia sportów, je co chce a i tak ma dobrą figurę.
 

Bambosz  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Sie 2014

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2014-09-25, 21:04   

KillMySelf napisa³/a:

Niestety teraz chodze do szkoly i nie mam czasu na sport.

Jak nie potrafisz znaleźć godziny dziennie, na pracę nad sobą, to ani trochę ci na sylwetce nie zależy. Narzekasz na geny, a jesteś po prostu leniwa. Od nic nie robienia dupa rośnie i trzeba się z tym pogodzić albo zabrać do roboty. Ja obecnie chodzę do szkoły, po szkole idę do pracy prawie codziennie + czasem weekend i potrafię znaleźć czas na 3 treningi w tygodniu, na które muszę dojechać i trwają ok. 2-3h, a do tego w każdy dzień bez treningu chodzę biegać, więc nie mów mi że nie masz czasu bo szkoła. Po prostu nie chce ci się dupska ruszyć i liczysz na to, że kilogramy same znikną. Skoro ja potrafię znaleźć czas na szkołę, pracę, treningi, grę na gitarze i prowadzenie zespołu i mam jeszcze czas na odpoczynek to ty tym bardziej znalazłabyś godzinę dziennie na np. bieganie.
 

gÄ…bczasty  

Stały User

gÄ…bczasty


Wiek: 19

Do³±czy³: 05 Maj 2013

   

Wys³any: 2014-09-26, 16:39   

Wszyscy co wypowiedzieli sie w tym temacie, nie macie za grosz pojecia o odchudzaniu, to sie po prostu nie udzielajcie, a Tobie autorko tematu jeżeli chcesz naprawde schudnac napisz na pw na pewno ci pomoge, bo sie na tym znam :)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-09-26, 19:25   

psychickid napisa³/a:

Dieta wegetariańska = dieta cud.




Znam takie osoby, wszystkie majÄ… anemiÄ™.
Trzeba mieć naprawdę dużą wiedzę na temat żywienia, żeby do tego nie dopuścić.
_________________
W miękkim futrze kota
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2014-09-26, 20:33   

To schudnij.
_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" A. Einstein
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2014-09-27, 10:23   

Bambosz napisa³/a:

KillMySelf napisał/a:

Niestety teraz chodze do szkoly i nie mam czasu na sport.
Jak nie potrafisz znaleźć godziny dziennie, na pracę nad sobą, to ani trochę ci na sylwetce nie zależy. Narzekasz na geny, a jesteś po prostu leniwa.


Dokładnie.
Szkoła sprawia, że nie możesz 3x w tygodniu poświęcić 45 minut na ćwiczenia? To odpuść sobie. Siedź i narzekaj, że jesteś gruba. A w święta (czyli za równe 3 miesiące) uświadom sobie, że zamiast zrzucić 5 kilogramów i być o rozmiar mniejsza - wciąż ważysz te swoje 71kg (lub więcej), bo byłaś zbyt leniwa.
Ja jestem w stanie studiować, pracować na pełen etat, być żoną i gospodynią domową, prać, gotować, sprzątać - a mimo to znajduję czas na ćwiczenia. Może dlatego, że nie marnuje go na użalanie się nad sobą?
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2014-09-28, 19:39   

Z własnego doświadczenia wiem, że można zadbac o siebie.
Pracuję w sumie na dwa etaty, zajmuję się domem i od jakiegoś pół roku chudnę.
Zmieniłam troche nawyki żywieniowie i ćwiczę.
Często też specjalnie wybieram podejście gdzieś nawet kilka razy zamiast z wszystkim zabrac się za jednym zamachem
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

espresso  

Stały User

Fater



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Sty 2014

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-09-28, 19:48   

Aby schudnąć trzeba zdrowo jeść, zrezygnować ze słodyczy i słodkich napojów i ćwiczyć. Nie ma innej recepty, rzecz prosta jak budowa cepa. Wymówki w niczym nie pomogą, bez ćwiczeń się nie obejdzie. Ja zmienilem jakiś czas temu dietę, miedzy innymi zrezygnowalem całkowicie z masła. 5 kilo zeszło. Ale teraz jestem w takim miejscu ze wiem, ze bez ćwiczeń nie rusze juz ani grama. No to ćwicze, chodze na basen. Trzeba mieć trochę samozaparcia.
_________________
www.tatajakmama.eu
www.bycfotografem.pl
 

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2014-09-28, 20:44   

KillMySelf napisa³/a:

Chciałabym zacząć zagadywać do chlopakow lub oni do mnie zaczeli ale grubasa nikt nie chce.



Jesteś w ogromnym błędzie. Nawet nie wiesz jak ogromnym.
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2014-09-28, 20:53   

Jest już tak ogromna wiedza na temat redukcji tkanki tłuszczowej, że problem tego typu to tylko i wyłącznie użalanie się nad sobą z powodu własnego lenistwa. Szczerze mówiąc, nie dziwie się facetom, że nie chcą z Tobą rozmawiać skoro masz takie podejście.
_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" A. Einstein
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com