Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

momoko  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 24 Lis 2010

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2013-06-05, 18:04   Jak ograniczyć sÅ‚odycze ?

Witam

Niestety strasznie lubię słodycze. Najbardziej czekoladę :-/ . Nie mam pomysłu jak je ograniczyć, a bardzo silnej woli też nie mam. Czy macie jakieś pomysły jak ograniczyć jedzenie słodyczy ?

Pozdrawiam
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-06-05, 18:18   

Dlaczego chcesz je ograniczyć?
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

okimarek  

User


Wiek: 43

Do³±czy³: 13 Maj 2012

   

Wys³any: 2013-06-05, 18:57   

Tak, za każdy zjedzony pasek czekolady płać rodzeństwu jeżeli masz 1zł (oni będą szczęśliwi a ty biedny i nie będziesz miał za co kupić) Proste proste tylko oni muszą o tym wiedzieć. jak nie masz rodzeństwa to rodzicom albo kolegom
_________________
chce usnąć konto a tu się nie da a pier... to
 

mou  

Stały User



Do³±czy³: 02 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-06-05, 19:39   

Jeśli jedzenie słodyczy nie powoduje u ciebie problemów z otyłością, złym stanem uzębienia to chyba nie ma potrzeby wielkiego ograniczania. W innym wypadku będziesz musiała popracować nad swoją silną wolą.
 

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2013-06-05, 21:20   

YOLO. Ale tak do rzeczy - dlaczego chcesz ograniczyć? Jeśli przynoszą ci one jakieś problemy i jest już tragicznie - powód masz i się go trzymaj.
_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2013-06-05, 23:59   

O rany, też chcę ograniczyć słodkie, bo mam tyłek w rozmiarze 58 prawie, ale jakoś paradoksalnie-im wiecej sobie postanawiam, tym bardziej wcinam.
Ej, może to przez pogodę, żeby chandrę zajeść?
Jak nie silna wola, to nic innego Ci raczej nie pomoże. No, chyba, że chcesz odwiedzić hipnotyzera, który Ci wyperswaduje chęć na cukier. :D
_________________
meow
 

momoko  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 24 Lis 2010

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2013-06-06, 08:12   

Nie mam problemów z otyłością, ale po prostu jem ich za dużo.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2013-06-06, 09:08   

Tak naprawdę to jedzenie słodyczy w nadmiernych ilościach jest po prostu niezdrowe. Nawet jeżeli nie przejawia się w dodatkowych kilogramach.
Najlepszym sposobem jest ograniczanie. Po kilkunastu dniach zniknie chęć jedzenia słodyczy w tak duzżej ilości. Możesz zastąpić je świeżymi lub suszonymi owocami. Jogurtowe koktaile także powinny zastąpić chęć podjadania.
_________________
Drugs&hugs.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2013-06-06, 13:57   

momoko napisa³/a:

Nie mam problemów z otyłością, ale po prostu jem ich za dużo.


Jak nie wiesz, po co konkretnie chcesz coś zdobyć czy osiągnąć, to praktycznie całe zabieranie się za to jest bez sensu.
A sposób na ograniczenie słodyczy? Ja bym spróbowała metody małych kroczków. Skoro teraz jesz ich dużo, to ja się nie dziwię, że w momencie, kiedy sobie postanawiasz, że tego i tego dnia nie zjesz W OGÓLE słodkiego, wymiękasz. Spróbuj po prostu stopniowo, dzień po dniu, zmniejszać dawkę czekolady, czy co tam lubisz jeść. Nic na siłę, nic na szybko.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-06-06, 14:25   

Albo ogólnie przerzucić się na owoce, te świeże. Zważywszy na to, że lato już niedługo. Owoce są słodkie, bo zawierają cukry, jednak na pewno te cukry zawarte w owocach, nie wpłyną na Ciebie tak negatywnie jak ten cukier dostarczony podczas spożywania słodyczy.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Smutas  

Mega wymiatacz

MY¦L



Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Cze 2012

   

Wys³any: 2013-06-06, 20:06   

1kostka= 1km do przebiegnięcia.

Może polubisz bieganie.
_________________
I'm not a hero... Hero always Die. I'm.. LEGEND, LEGEND NEVER DIE.
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-06-06, 20:46   

Jak najdzie Cię ochota na słodycze jedź owoce - to zdrowy odpowiednik słodkości, ewentualnie orzechy bądź rodzynki ale w małych ilościach bo są kaloryczne. Polecam też łykać chrom i pić zielona herbatę, podobno pomaga zwalczyć apetyt na słodkie
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2013-06-08, 01:19   

generalnie to trzeba mieć mocną psychikę i samozaparcie po kilku dniach jest już dużo łatwiej bo mija jakaś ogromna chęć na słodycze...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-06-08, 16:10   

Problem dzisiejszego społeczeństwa. Nie chcesz/nie możesz - nie jedz, proste. Zdrowszym i bogatszym zamiennikiem czekolady jest banan. Dwa zaspokajają dzienne zapotrzebowanie na magnez.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

momoko  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 24 Lis 2010

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2013-06-11, 12:41   

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :) .
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com