Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 20:48   

Mikulovice-piękna miejscowość, wszędzie zieleń i lasy, jest cudnie
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 21:33   

Wilkasy-mala "wies" kolo gizycka, ale jedak piekna;p otoczona jeziorami, lasami i pieknym krajobrazem. jak ktos oglada serial "przystań" to wie o czym mowie ;P
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 21:33   

Przecław - od 1 I 2010 miasto... £adna, spokojna miejscowość z ładnym zamkiem i przyjaznymi okolicami.
 

pustuÅ‚  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lis 2009

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2009-12-06, 23:53   

Gdynia-piekne miasto,stale unowocześniające się,blisko do wody,piękne lasy w okolicy(nawet w mieście pomiędzy dzielnicami,min park krajobrazowy co jest chyba jednym z największych atrybutów Gdyni),dobry dojazd w każdą możliwą stronę,ale...fatalne drogi i za duży ruch na wąskich drogach,dlatego marzę o domu na wsi,ale ogólna ocena 4-
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-12-07, 01:43   

Moja miejscowośc jest stosunkowo mała, ale ładna, kolorowa, nie ma jakichś brzydkich kamienic, ulic jak np. w £odzi;p. Na trzydzieści tysięcy mieszkańców przypada już osiem kościołów, a chcą wybudowac i dziewiąty. Mamy i fontanne, Nowy i Stary Rynek, Galerie;p, a nawet dwie, bo jedna to Galeria Sztuki, a druga niby centrum handlowe, no i mamy empik;d, kilka pizzerii, kawiarnio-restauracji, restauracji, jakieś hotele, mnóstwo banków, sklepów z używaną odzieżą, a nawet salon pircingu. Chociaż ja go jeszcze nie widziałam. No i mamy dwie Biedronki, dwa Polo, Tesco, Intermarche, Kaufland, Alkohole ¦wiata i jeden monopolowy całodobowy, mamy swoje Błonia, rzekę, poligon i najbrzydszy dworzec kolejowy i autobusowy, trzy większe zakłady produkcyjne, znane w całej Polsce, ale nie będę robic reklamy;D. Ale ogólnie jest fajnie, w miarę spokojnie. Jedyny minus to taki, że daleko i w góry i nad morze.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Jamanuel  

User



Do³±czy³: 07 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-07, 20:29   

Jeżewo mała wieś z rondem szara i nijaka zero drzew (bo wójt wyciął) tylko trawa i nuda, jedyne plusy to to że w Borach Tucholskich i las jest niedaleko i kilka jezior, a tak tu Szara nuda
_________________
Jestem idiotÄ… stÄ…d
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-07, 21:14   

Heh, nie mógłbym mieszkać na Wsi. Prędzej przywyknąłbym do dużej Warszawy czy wielkiego Nowego Jorku. Potrzebuje, tego ruchu, hałasu, rozrywek i ogólnie miejskiego klimatu.
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2009-12-07, 22:05   

Leszno - małe miasto, ale ja większego nie potrzebuje; zadbane, czyste, a w okolicy kilka jezior. Mi to w zupełności wystarcza.
 

motyl14  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 30 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-12-07, 22:44   

Moja miejscowość hmm śliczna mała wioska w której dookoła jest las można powiedzieć ze Międzybórz jest otoczony lasem jest w środku lasu. Wieś nie jest zbyt burza ani mała jest sala wiejska świetlica przedszkole z zerówką szkoła 1-3 kościół polski kapliczka i teraz grekokatolicy są w trakcie budowy swojej cerkwi jest i cmentarz (a księża dojeżdżają 12 kilometrów do nas) mamy tu duże boisko do gry w noge buduje się boisko do siatki jest duży blok w którym mieszkam no i domki jednorodzinne. Wioska z pozoru wygląda śliczna idealna bo tak jest lecz wiem że nie ma sie czym chwalić ale ludzie się do tej wioski nie nadają nikomu nie można nic powiedzieć bo zaraz całą wioska wie. Z wyglądu ja naszą wioskę oceniam na 6+ ale jak by miała ocenić ludność to nie wiem czy była by nawet 1+(a i w zadnym wypadku nie chciałabym mieszkać w mieście)
 

Fretka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 11 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-12-08, 19:05   

Poznań - to wspaniałe miasto, mieszkam w nim od urodzenia, prawie całe znam na pamięc i ciągle coś tu się dzieje głównie dzięki międzynarodowym targom. Nasz stary rynek też jest fajny od czasu do czasu organizują na nim jakieś festyny oraz Malta, na którą przyjemnie się przejśc, jest tam sztuczne jeziorko i stok narciarski, który zimą ożywa, generalnie nie mam zamiaru się przeprowadzac :-D
 

Weronika.  

Wymiatacz

czekam


ImiÄ™: Weronika

Do³±czy³a: 11 Sie 2009

Sk±d: in±d.

   

Wys³any: 2010-01-02, 23:09   

Władysławowo - w lecie, z racji położenia nad morzem, tłumnie odwiedzane przez turystów, co jest po dwóch tygodniach uciążliwe. W okolicach Sylwestra, weekendu majowego przeżywa znów najazd 'obcych'. Przez cały rok odwiedzane przez sportowców (Ośrodek Przygotowań Olimpijskich). Tak naprawdę lipiec i sierpień są jedynymi miesiącami, w których coś się tutaj dzieje - występy kabaretowe, koncerty typu 'Lato Przebojów' itp. Od 2000 roku Władysławowo posiada 'Aleję Gwiazd Sportu', na której co roku (w lecie, oczywiście..) zasłużeni sportowcy odkrywają swoje gwiazdy. Mamy także port i dwie Biedronki ;)
W lecie Władysławowo jest tętniące życiem, głośne, przepełnione ludźmi i korkami w stronę Jastrzębiej Góry i Helu. Poza sezonem - ciche, spokojne, mające swój niepowtarzalny urok. I tak ma być ! :) Podoba mi się tutaj. Nie wyobrażam sobie życia w miejscu, w którym nie ma dostępu do morza.
zasadniczy minus - brak kina, teatru (najbliżej - Gdynia).
_________________
Nawet nie chodzi mi o sens - jest czy nie
Ale w tym cała bida że go nie za bardzo widać
 

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-01-02, 23:36   

Rudnik :) (to nie ten nad Sanem :D)
Mała miejscowość na południu Polski w województwie małopolski. Liczy sobie około 3tyś mieszkańców. Dokładniej to znajduje się w paśmie Beskidu makowskiego pomiędzy Krakowem a Myślenicami i Zakopanem kilka kilometrów od sławnej Zakopianki. ; ) 1 większy market, 1 ładny kościół, dwa hotele.
Rudnik jest podzielony na kilka części, ja mieszkam w takiej oddzielonej trochę od środka wyżej nad wszystkimi innymi, zaludniona może przez 100 osób - nie ma blisko sklepu co cieszy. Z
tej racji iż mieszkam wysoko około 450npm. oraz w paśmie Beskidu makowskiego z okna mam wypasione i nie powiem jakie jeszcze widoki na lasy a w słoneczne dni widać szczyty Babiej Góry. Czyste powietrze, wspaniałe widoki oraz ładne budynki domów, nie ma u nas jakiś kamienic czy bloków każdy ma swój dom a w dodatku wszystkie domy są bardzo zadbane. Te trzy punkty sprawiają, że jest to jedno z najfajniejszych miejsc jakie znam.
Od domu do dużego lasu mam może 50m.
Warto też dodać, że w Rudniku a dokładniej lasach Rudnika znajduje się ogromny głaz (diabelski kamień) który jak głosi legenda upuścił Diabeł :P

Oto foty: 1 to tzw. maczuga wysoka na około 10metrów (to trzeba zobaczyć)


oraz cześć ściany tylko mały urywek nie zlazłem innych zdjęć w rzeczywistości kamień jest jeszcze dużo większy


Jest co podziwiać i budzi respekt.
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

kwiatkova  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 01 Sty 2010

Sk±d: Tarnów

   

Wys³any: 2010-01-03, 15:46   

Grejpfrut, zazdroszczÄ™ :-D
Moje miasto jest dosyć małe, mało kto wie gdzie jest ale po części je lubię :-D Mamy ładny rynek, park, deptaki. Ogólnie jest fajnie tu mieszkać :-D Wady - mało koncertów dla młodzieży, jedyną rozrywką są kluby których nie cierpię. W nocy na ulicach totaaalnaa pustka, żywej duszy nie ma - nie wiem czy tak jest wszędzie ale w niektórych miastach życie zaczyna się w nocy co jest wg mnie fajne :-) . Do niedawna brakowało mi galerii handlowej, ale 2 miesiące temu otworzyli jedną, a druga się buduje więc nie jest źle :-D
Czy jest co zwiedzać? Hm... myślę, że na jeden dzień można wpaść, pooglądać, porobić fotki, ale nic specjalnego :-)
_________________
M <3
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-01-03, 20:47   

Wrocław , jak Wrocław nic specjalnego. Brudno,śmierdzi spalinami.
 

diana:

User



Do³±czy³: 28 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-28, 16:32   

mała wioska na południu Polski - jezeli chodzi o warunki przyrodnicze to wszystko wyglada idealnie;) lasy, łąki, pola, rzeczki, wzgorza:) gorzej sprawa wyglada na przyklad z rozrywka...nie ma gdzie wyjść, nic sie nie dzieje.....zostaje ewentualnie rowerek, jakis jogging, bo okolice sa piekne.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com