Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-28, 16:56   

Katowice - Ogólnie nie sympatyczne miasto, pełne konfliktów na tle kibiców, młodocianych bandytów oraz starych recydywistów. Duże bezrobocie zmusiło dużo osób do takiego życia, przez zwalnianie oraz likwidowanie kopalni oraz hut. Typowo miasto dresiarskie, mały nakład na sport, mało kółek zainteresowań dla młodzieży. Prawie w każdym sklepie sprzedają alkohol i fajki od ręki, lecz posiada też plusy jakim są dwie dzielnice jedna z nich to Tysiąclecie ( blokowisko) lecz posiada własną komendę, oraz każdy blok jest monitorowany jak i osiedle, policja przymyka oko na ludzi pijący alkohol w spokojny i kulturalny sposób w miejscach publicznych. Lecz strasznie mało tam młodzieży, większość to emeryci osiedle policyjno-wojskowe swego czasu. Druga to dzielnica Murcki inaczej nazywana zieloną na granicy z Tychami, do okoła same lasy i pola. Najwięcej młodzieży punkowej i metalowej, mili, każdy każdego zna, nawet obca osoba szybko znajdzie akceptację nie zależnie od subkultury ( chyba że dres lub zło nastawiony).

Warszawa - Na początku trudno było mi się przyzwyczaić do ukształtowanego tutaj szybkiego trybu życia, ale spodobało mi się że większość pracodawców nie obchodzą godziny pracy w jakich się przychodzi ma być 6 godzin i wykonana praca. Ludzie jakby nie widomi nie zauważają nikogo tylko gnają do przodu, bajeczne kluby oraz restaurację hipnotyzują lecz trzeba pamiętać o swoim stanie konta. Chodzi o sport profesjonalny, dużo miasto oraz sponsorzy wpłacają w stolicę ( wiadome), lecz jak już się przyzwyczaiłem będę musiał opuszczać w połowie maja, w sumie nie mam za bardzo co zostawiać. Przyjaźni jako takiej nie znalazłem, kontaktu kobiecego nawet nie szukałem. Stolica jest bardzo magiczna czasami czuje się tu dumny z bycia polakiem, a czasami samotnym w wielkim mieście.
 

brajla  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wys³any: 2010-11-10, 15:13   

Katowice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to piękne miasto! tylko trochę

Constantine napisa³/a:

Katowice - Ogólnie nie sympatyczne miasto, pełne konfliktów na tle kibiców, młodocianych bandytów oraz starych recydywistów. Duże bezrobocie zmusiło dużo osób do takiego życia, przez zwalnianie oraz likwidowanie kopalni oraz hut. Typowo miasto dresiarskie, mały nakład na sport, mało kółek zainteresowań dla młodzieży. Prawie w każdym sklepie sprzedają alkohol i fajki od ręki, lecz posiada też plusy jakim są dwie dzielnice jedna z nich to Tysiąclecie ( blokowisko) lecz posiada własną komendę, oraz każdy blok jest monitorowany jak i osiedle, policja przymyka oko na ludzi pijący alkohol w spokojny i kulturalny sposób w miejscach publicznych. Lecz strasznie mało tam młodzieży, większość to emeryci osiedle policyjno-wojskowe swego czasu. Druga to dzielnica Murcki inaczej nazywana zieloną na granicy z Tychami, do okoła same lasy i pola. Najwięcej młodzieży punkowej i metalowej, mili, każdy każdego zna, nawet obca osoba szybko znajdzie akceptację nie zależnie od subkultury ( chyba że dres lub zło nastawiony).



[ Dodano: 2010-11-10, 15:17 ]

Constantine napisa³/a:

Druga to dzielnica Murcki inaczej nazywana zieloną na granicy z Tychami, do okoła same lasy i pola


Ja tam mieszkam właśnie
_________________
Kiss my ass:*
 

maadzik97  

User


ImiÄ™: Magda

Wiek: 27

Do³±czy³a: 27 Pa¼ 2010

Sk±d: Strzy¿ewice

   

Wys³any: 2010-11-19, 15:03   

Strzyżewice-typowa wieś, mało się dzieje. Ogólnie ładna okolica, ale trochę nudna.
 

kasiula...  

Stały User


Do³±czy³a: 24 Lis 2010

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2010-11-25, 07:54   

ja mieszkam na totalnym odludziu :-D kocham to miejsce tych ludzi tÄ… cisze :-D ,,to moje niebo ledwie ponad ziemiÄ…" :-P
 

euforia  

User



ImiÄ™: Ola

Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Gru 2010

Sk±d: Legnica

   

Wys³any: 2010-12-14, 07:06   

Legnica.
Hmmm, jak to w mieście wszędobylski betonowy las. Mamy swoje ładne miejsca, swoje zabytki jak np Zamek Piastowski. Rynek bardzo mi się podoba, są tam odremontowane kamieniczki, ale zachowane w starym stylu co wprawia mnie w zachwyt, ogólnie prężnie jest remontowany i zaczyna robić na mnie coraz to większe wrażenie. Miasto nie jest ani za małe, ani za duże jak dla mnie. Jest w sam raz. Z rozrywką też problemu tu nie mam, chyba każdy znajdzie coś dla siebie.
Mamy tu Hutę Miedzi, więc powietrze niestety pozostawia trochę do życzenia.. ;P
_________________
Kiedyś zmierzałam do szczęścia dziś nie wiem sama gdzie biegnę
Bo niebo jest już chyba zbyt odległe
 

Wika  

Wymiatacz

psychopatka



ImiÄ™: Wiktoria

Wiek: 28

Do³±czy³a: 28 Lis 2010

Sk±d: KMP

   

Wys³any: 2010-12-14, 11:46   

Kamień Pomorski
A więc, co by tu powiedzieć... No niby piękne miasto, uzdrowiskowe, zabytkowe itd. Historie ma wspaniałą ale tak ogólnie to ludzie w moim wieku to nie maja co robić. Zostaje tylko spacerowanie i jeszcze w lato orlik. ludzi około 20 lat to w ogóle niema bo wszyscy są na studiach, ale da jakoś radę. W nocy można się nieźle przestraszyć, ale jak sie mieszka od urodzenia to już człowiek się przyzwyczaja.
_________________
"Bo każda chwila, żywot motyla, żyje przez chwilę i tylko raz."

http://r1.bloodwars.interia.pl/r.php?r=219900
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-12-14, 14:47   

Czernic woj. lubelskie

Najkrócej ujmując dziura, kraniec świata i takie tam. Najlepsze co można zrobić to posiedzieć w domu, bo jak się wyjdzie to tylko spacerować by można, a za tym nie przepadam. Droga w poprzek, ze coś ponad 100 domów, 3 sklepy i szkoła - skrócony opis zawartości. Zresztą, jeśli chodzi o wygląd okolic też cudownie nie jest. Plany na przyszłość to zmyć sie stąd przy najbliższej okazji.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

zalogowany

User



Do³±czy³: 14 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-14, 15:25   

KIELCE - z roku na rok żyje się tu coraz lepiej :-D

Miasto położone jest w Górach ¦więtokrzyskich i stanowi gospodarcze i turystyczne centrum regionu. Kielce są również zagłębiem budowlanym o bogatych tradycjach, ośrodkiem kulturalnym i turystycznym. Na terenie Kielc znajduje się 5 rezerwatów przyrody. Miasto jest także znanym ośrodkiem wystawienniczo-targowym. Targi Kielce organizują ponad 60 ekspozycji branżowych rocznie, połączonych z konferencjami naukowymi i pokazami.
Skrótowiec CK w herbie Kielc pochodzi z łacińskiego Civitas Kielcensis, czyli "Obywatele Kielc".
_________________
ZOBACZ SAM http://centrumreklamy.com...efid=zalogowany
 

bartek4334  

Wymiatacz


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Gru 2010

Sk±d: KMP

   

Wys³any: 2010-12-15, 12:27   

Kamień Pomorski :)(również)

Jak dla mnie mała mieścina, zabita deskami, w której nic się nie dzieje.W zimę brak rozrywek, latem ew. nad morze można pojeździć, ale jak się tu mieszka to ile można siedzieć nad morzem.

Cytat:

Zostaje tylko spacerowanie i jeszcze w lato orlik.

\
Tak dokładnie szczególnie jak orlik jest cały czas zajęty, ponieważ wszystkie drużyny superkalfu je rezerwują.Dobrze, ze budują drugi może tam będzie można pograć ;) (w końcu coś robią, ale skate park'u i tak nie ma ;P).
Ogólnie na mieście jak się jest pierwszy raz lepiej samemu nie wychodzić :) Jak w wielkich miastach nigdy nie wiadomo czy kosy w brzuch nie dostaniesz :P
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-12-15, 16:03   

Dodam, że w mojej miejscowości co roku ktoś zabija 2 osoby (i nie chodzi o nieszczęśliwe wypadki, czy potrącenia autem). W tym roku już dwóch poszło na tamten świat. W lecie znaleźli tygodniowego trupa w koszu, a trzy tygodnie temu zatłukli w knajpie faceta na śmierć.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Airis  

User

Ja to Ja!



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 15 Gru 2010

Sk±d: Z Lublina

   

Wys³any: 2010-12-15, 19:11   

LUBLIN nie za duże, nie za małe, ciekawe miejsca można odkryć, zwłaszcza jak ktoś lubi ruiny. Jak zna się dobrze to miasto to można nieźle się zabawić w ganianego z psiarnią, zaułki itp.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2010-12-24, 12:56   

Polanica zdrój- małe uzdrowisko na dolnym śląsku. produkują u nas staropolanke. jest deptak, park, letni tor saneczkowy i kubeł na śmieci
Londyn- Uwielbiam londyn za jego klimat:) < ah te nocne maratony>
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-12-24, 13:21   

Błonie - najzwyklejsza wioska pod słońcem.
Przecław - ot, typowe, małe miasteczko. Zaplecze socjalne jak najbardziej. Spokojnie, klimatycznie, szaro. Nie ma w sumie ludzi tu w żaden sposób wybijających się i ciekawych. Jest po prostu - nijak.
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-25, 20:39   

Airis napisa³/a:

LUBLIN nie za duże, nie za małe, ciekawe miejsca można odkryć, zwłaszcza jak ktoś lubi ruiny. Jak zna się dobrze to miasto to można nieźle się zabawić w ganianego z psiarnią, zaułki itp.



Lublin jest bardzo pięknym miastem, w te wakacje znajomi z Lublina mnie po nim oprowadzali. Moja ciocia tam mieszka, zwłaszcza wam zazdroszczę tylu fajnych miejsc, wieczorem to miasto całkiem sympatycznie tętni życiem :)

A ja mieszkam w Bielsku-Białej, miasto mi się strasznie podoba, jest pełne uroku, masa starych kamieniczek, czy starych jednorodzinnych domów. Jest mniejsze od l., i nocą prawie nic się nie dzieje, ale i tak jest bardzo ciekawe. Lubię czasem brać aparat i robić zdjęcia wszystkim fajnym miejscom.
Sam mieszkam 15 min od naszych gór, latem / wiosną lubię po nich pochodzić.
Jeżeli po studiach znajdę tu zatrudnienie, jak najbardziej chciałbym tutaj mieszkać.
_________________
lol
 

Meggie Sond  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 01 Lut 2011

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2011-02-01, 18:50   

£ódź - niby należy do tych większych w Polsce, niby pozbawione magii, bo spaliny, brud i mnóstwo ludzi. ale jak wyjdzie się od czasu do czasu na samotny spacer można znaleźć wiele urokliwych miejsc z dala od zgiełku. moje ulubione to kamień przy torach na Radogoszczu, cyganka w Julianowskim i dach Manufaktury :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com