Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Crusher

Wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 10 Gru 2010

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2011-10-16, 20:55   

Cytat:

szatan może obtoczyć kogoś opieką czy obdarzyć łaskami?



cappuccino dobrze prawi. Zdarzają sie przypadki, że przez jakiś czas faktycznie wszystko idzie ci lepiej, jestes bogatszy, stajesz sie sławny etc. Takie praktyki stosują rózne zespoły metalowe, które naprawde podpisują pakt z szatanem, że oni sie mu oddaja, ale on im zapewnia sławe i bogactwo. Tylko, że to później wydaje zły owoc, nie masz relacji z Bogiem, stajesz się mimo wszystko nieszczęśliwy, a już sie okazuje, że popadłes w mnóstwo nałogów i jestes zniewolony.. możesz miec nękania i tym podobne..
Nie warto bawic siÄ™ z szatanem. On nie wie co to zabawa.
 

Behemoth  

Mega wymiatacz

Pazurzasty



Do³±czy³: 27 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-10-16, 21:00   

cappuccino, nie zrozum mnie źle - ja nie zamierzam prosić szatana o żadne łaski ani nic :-) . Nie chcę zostać jego bojownikiem.
Ale weźmy tego pana (mego imiennika notabene):
http://pl.wikipedia.org/wiki/Szymon_Mag
Z Biblii wynika, że jednak potrafił czynić jakieś cuda, skoro zadziwiał nimi ludzi. Jeśli tak - skąd miał te umiejętności? Skoro nie był wierzący, to raczej nie był to charyzmat. Pytanie więc - skąd brał te umiejętności?
Pozdrawiam :-)
_________________
Mój nickname w żaden sposób nie wiąże się z mocno umalowaną kapelą metalową. Wiąże się z czarnym, tłustym kotem.

Bierz, co chcesz, potem płać i płacz.
 

masked  

Stały User


Imię: £ukasz

Do³±czy³: 12 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-17, 08:38   

Ja jestem wierzący i praktykujący i żadne osobniki typu wróżka, medium mnie nie przekonują. Ja coś ma się stać to i tak się stanie. To naciągacze i oszuści. A jak komuś przepowiedziano coś co się sprawdziło to przypadek. Tyle ode mnie
_________________
"ważna nieustanna dobra wiara... Boże pomóż mi i prowadź"
 

James  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 32

Do³±czy³: 04 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-10-19, 08:40   

Cytat:

Ja jestem wierzący i praktykujący i żadne osobniki typu wróżka, medium mnie nie przekonują. Ja coś ma się stać to i tak się stanie. To naciągacze i oszuści. A jak komuś przepowiedziano coś co się sprawdziło to przypadek. Tyle ode mnie


Ale jak ktoś wyjdzie z ciężkiego wypadku to jest to cud i jego przeznaczenie prawda?
_________________
Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej osób.

— Oscar Wilde
 

Fatum

Wymiatacz

hate me once again



Do³±czy³: 08 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-10, 23:54   

dla mnie zwyczajna sztuczka psychiczna, ot co.
 

Monika1-95  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Monik

Do³±czy³a: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-11-12, 21:10   

James napisa³/a:



Ale jak ktoś wyjdzie z ciężkiego wypadku to jest to cud i jego przeznaczenie prawda?



To jest to cud ale nie przeznaczenie..

[ Dodano: 2011-11-12, 21:19 ]

Fatum napisa³/a:

dla mnie zwyczajna sztuczka psychiczna, ot co.



A jeśli wróżba się spełnia, i kolejna też się sprawdza- to nadal to sztuczka psychologiczna?
A idąc dalej wywołując duchy zaczyna ci się ruszać wszystko w pokoju to dalej to sztuczka psychologiczna?
itd..itd..?
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2011-11-12, 22:30   

Behemoth napisa³/a:

Pytanie do osób wierzących: skoro wróżbiarki portafią trafnie wróżyć, a ich moc nie pochodzi od Boga, to od kogo? Od szatana?



Jaka moc??
Skoro te wróżki posiadają taka moc to dlaczego jeszcze żadnej nie udało sie zdobyc nagrody od Fundacji Randiego??

Dlaczego brak jakichkolwiek badań potwierdzających istnienie jakiejkolwiek mocy z tzw paranormalnych??

[ Dodano: 2011-11-12, 22:41 ]

Monika1-95 napisa³/a:


A jeśli wróżba się spełnia, i kolejna też się sprawdza- to nadal to sztuczka psychologiczna?


Tak dokładnie tak, istnieje bardzo wiele sposobów dzięki którym można oszukać ludzki umysł.
proponuję zacząć od tego, tak na rozgrzewkę,
http://www.youtube.com/pl...feature=viewall
a potem możemy się zabrać do jakiejkolwiek rozmowy

Monika1-95 napisa³/a:


A idąc dalej wywołując duchy zaczyna ci się ruszać wszystko w pokoju to dalej to sztuczka psychologiczna?
itd..itd..?



Nie wtedy to efekt działania zmyślnych urządzeń.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-11-13, 17:04   

Monika1-95 napisa³/a:

A jeśli wróżba się spełnia, i kolejna też się sprawdza- to nadal to sztuczka psychologiczna?
A idąc dalej wywołując duchy zaczyna ci się ruszać wszystko w pokoju to dalej to sztuczka psychologiczna?
itd..itd..?


Tak. A co, widziałaś jak ci się krzesła w pokoju ruszały? Chciałbym to kiedyś przeżyć. Serio.
Wszelkie wróżki, magicy itd bazują na klasycznym zimnym odczycie. Podobnie horoskopy, podają zwykłe ogólniki które każdy może w dowolny sposób do siebie i swojej sytuacji dopasować. Mając minimalną wiedzę w łatwy sposób można to wykorzystać na swoją korzyść.
Ten gościu od nagrody ma rację - zagina największych jasnowidzów. A ja nadal czekam na dobre numery na totka od wróżki.

masked napisa³/a:

Ja jestem wierzący i praktykujący i żadne osobniki typu wróżka, medium mnie nie przekonują


Dokładnie, katolicy powinni od takich rzeczy trzymać się z daleka. Niestety nie wszyscy myślą.
_________________
lol
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2011-12-25, 02:42   

Wieże we wròżby,ale tylko w jednÄ… Tarota,ktòry podobno jest niezawodny
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

arnie3  

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Kwi 2013

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-07-13, 21:20   

Zawsze się zastanawiałem czy wróżki wierzą w to co mówią czy tylko chcą wyłudzić kasę, a reszta się nie liczy.
W żadne wróżby nie wierzę, do wróżki nie chodzę, jednak w pewnych przypadkach na pewno coś jest na rzeczy z przewidywaniem przyszłości... Z tym, że na pewno tego się nie znajdzie w takich programach jak te w telewizji.
 

Gryzik  

Stały User

AlÄ… Ä… dÄ…s


Do³±czy³a: 12 Lip 2013

Sk±d: England

   

Wys³any: 2013-07-14, 13:27   

Jak la mnie to po prostu czasem mają szczęście. Wydaje mi się, że działa to bardziej na zasadzie dedukcji, aniżeli jasnowidzenia.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-07-14, 13:32   

Najbardziej śmieszą mnie osoby, które przemierzają setki kilometrów, bo właśnie w tym miejscu podobno wróży najlepsza kanciara w kraju. Zakazałbym tego, albo wprowadził wysoki podatek, bo toż to przecież rozbój w biały dzień. Raz, dla beki, wysłałem sms-a wróżbicie Maciejowi. Sprawdziło się, aczkolwiek trzeba to było interpretować we własnym zakresie.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-07-14, 15:08   

Michael Cera napisa³/a:

Raz, dla beki, wysłałem sms-a wróżbicie Maciejowi. Sprawdziło się, aczkolwiek trzeba to było interpretować we własnym zakresie.

no smsy to akurat jest 100% oszustwo. wszystkie wiadomosci trafiaja do centrali, z ktorej odsyla sie gotowe formulki

kiedys bawilam sie w stawianie tarota, fajna sprawa, ale ogolnie do takich wrozb trzeba podchodzic z ogromnym dystansem i raczej traktowac je jako zabawe, a nie powazne przewidywanie przyszlosci i nie powinno sie tez nimi sugerowac dokonujac jakichs zyciowych wyborow.
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

arnie3  

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Kwi 2013

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-07-17, 16:24   

andziunia napisa³/a:

Zapraszam do przeczytania po co nam symbole w snach?
http://komnata-magii.blog...le-w-snach.html


na jakiej podstawie opiera się ten artykuł?
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-07-31, 14:49   

Jedna ze spraw w których zgadzam się z kościołem: Trzeba tępić te zabobony. Chrześcijaństwo zostało przynajmniej pod wpływem myśli starożytnej tak zmodyfikowane że da się być oświeconym człowiekiem i jakoś z nim żyć, natomiast wiara we wróżki to już jest naiwność i głupota ludowa.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com