Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


Imię: Adolf

Wiek: 24

Doczy: 06 Kwi 2009

   

Wysany: 2009-07-10, 19:54   

Cytat:

od diabła?



Diabeł to jest to co poniżej więc odpowiedz sobie sama.
1 Szatan reprezentuje zaspokojenie żądz zamiast wstrzemięźliwości.
2 Szatan reprezentuje pełnię życia zamiast duchowych mrzonek!
3 Szatan reprezentuje nieskalaną mądrość zamiast obłudnego oszukiwania samego siebie.
4 Szatan reprezentuje przychylność dla tych, którzy na to zasługują, zamiast marnowania miłości na niewdzięczników.
5 Szatan reprezentuje zemstę zamiast nadstawiania drugiego policzka!
6 Szatan reprezentuje odpowiedzialność w stosunku do odpowiedzialnych zamiast troski o psychicznych wampirów!
7 Szatan reprezentuje opinię, że człowiek jest zwierzęciem, niekiedy lepszym, ale częściej gorszym od czworonogów, z powodu zaś swojego "boskiego - duchowego i intelektualnego rozwoju" stał się najbardziej drapieżnym zwierzęciem ze wszystkich!
8 Szatan reprezentuje wszystkie tak zwane grzechy, ponieważ prowadzą one do psychicznego, umysłowego i emocjonalnego zadowolenia!
Uwaga bo mądre:
9 Szatan jest najlepszym przyjacielem, jakiego kiedykolwiek Kościół posiadał, ponieważ przez wszystkie te lata dawał mu zajęcie!


Wróżki to raczej mądre istoty które doją kasę z debili tak jak ja, jak ktoś napisze coś poniżej tego posta to świat będzie istniał co najmniej 5 minut, a jeśli nie to znaczy że koniec świata nastąpi w przeciągu 100000000 miliardów lat, i tak btw. wiem kto cię obserwuje! Wyślij smsa na numer ***** o treści ke? koszt: 20zł + tax
 

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



Imię: Marcin

Wiek: 35

Doczy: 09 Lip 2009

Skd: Gdañsk

   

Wysany: 2009-07-10, 23:15   

W bodajże tamte wakacje skumałem, że zrobili EZO-TV. Patrze, a tam jakiś dresik (chyba wróżki się pochorowały) siedział, rozdawał karty i gadał to co ludzie chcą usłyszeć... przez pierwszą minutę nie mogłem przestać się śmiać, ale z biegiem czasu uderzyło mnie jak z rozpędu wielkie rozczarowanie... bo pełno babek tam dzwoniło i dziękowało mu za dobre nowiny...
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

kalina_225  

Mega wymiatacz



Doczya: 29 Sty 2009

   

Wysany: 2010-01-18, 21:22   

Uważam, że to głupota, ale tylko dlatego, że nie chciałabym znać przyszłości, nawet gdybym miała wygrać dużą sumę. Jestem zwolenniczką rozpamiętywania niż przewidywania i zastanawiania się co będzie...
_________________
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
 

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



Imię: Ja

Wiek: 28

Doczya: 17 Lis 2009

   

Wysany: 2010-01-18, 21:58   

Ja sama wróże z kart, tak samo jak moja mam i się sprawdza większa większość wiec wierze w to. Nie pytaj się o takie rzeczy katechety ani księdza ani siostry, bo zawsze usłyszysz taką samą odpowiedź, niekoniecznie słuszną. Myślę, że jest to przekazywane z pokolenia na pokolenie i nie zostało dane od kogoś. Było od zawsze. Może nawet przed wszystkim?
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

dave84  

User


Doczy: 29 Sty 2010

   

Wysany: 2010-01-30, 08:48   

Ja wierzę bo wróżka przepowiedziała, że będzie chora na nietypową chorobę a tego trafić nie można było;/
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Doczy: 13 Pa 2008

   

Wysany: 2010-01-30, 09:00   

Można było.

No normalnie szesnasty wiek...
Wróżka przepowiada przyszłość, którą można zmienić. A ludzie jeszcze wierzą...
Sąsiadka jak kiedyś wybrała się do tej 'specjalistki' to wydała trochę pieniędzy i dowiedziała się, że nie wyleczy nigdy biodra i będzie miała problem z chodzeniem do końca życia. Prawie się załamała. Dzisiaj nie ma śladu po tej dysfunkcji. Dziwne, ale miało być inaczej.
 

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



Imię: Marcin

Wiek: 35

Doczy: 09 Lip 2009

Skd: Gdañsk

   

Wysany: 2010-01-30, 09:33   

W tym sęk, że te wszystkie przepowiednie są tak zrobione, by spełniały się w przypadku większości osób. Oglądałem niedawno program, w którym wzięto po 5 osób z 3 krajów, oraz udawano, że prowadzący jest wróżbitą. Wziął od nich po jednej osobistej rzeczy, zagadał odpowiednio, innymi słowy dobrze wszystko zaaranżował. Potem poszedł i po jakimś czasie przyniósł dla każdego w kopercie jego spisaną osobowość i jakieś ważne zdarzenia w życiu.
Wszyscy mówili, że to wspaniałe, spełnia się w 80%, 85%, 90%, 95%... tylko jeden facet powiedział, że w 40%.
Wiecie co się na koniec okazało? Wszyscy dostali TEN SAM opis.
Po prostu tak jak i treść, ważna jest forma przekazu, którą odbiera nasz umysł i odpowiednio interpretuje, a ten jest bardzo łatwy do oszukania...
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-01-30, 10:53   

Hmm, dar raczej od Boga nie pochodzi, Stary Testament temu zaprzecza, nowy zresztą też.
Przepowiednie podobno się sprawdzają, nie miałem z nimi osobiście do czynienia.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Doczya: 05 Sty 2010

   

Wysany: 2010-01-30, 11:16   

Nie wierze w te cle wrozki i wrozby, ale chciala bym kiedys pojsc do wrozki. Tylko z czystej ciekawosci. Jak dla mnie to sciema one nie maja zadnego daru tylko potrafia tak prowadzic rozmowe ze osoba dla ktorej "woza" nawet sie nie zorientuje co sama jej powiedzial. Kiedys wrozka mamie mojej kolezanki wywrozyla chyba ze 30 chorob. Wiadomo ze ktoras musiala sie spelnic.
 

MłodyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Doczy: 02 Mar 2009

Skd: Kêty/Lublin

   

Wysany: 2010-01-30, 12:03   

Szej-Hulud napisa/a:

dar raczej od Boga nie pochodzi


Ów dar na 1000% nie pochodzi od Boga (jeśli mówimy o takich wróżkach z kulami i pierdołami), tylko od tego drugiego. Bóg może dać taki dar, ale wtedy owa osoba nie ma jakichś kulek, tarocikuf i innych tego typu pierdół.
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wątpliwości, że świat istnieje tylko dzięki modlitwie chrześcijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



Imię: Kuba

Wiek: 30

Doczy: 29 Sty 2009

Skd: Lublin

   

Wysany: 2010-01-30, 12:06   

Ludzie ! Jaki "dar" do cholery ?!
Jedyny dar jaki mają te wróżki to umiejętność robienia ludziom wody z mózgu.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

MłodyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Doczy: 02 Mar 2009

Skd: Kêty/Lublin

   

Wysany: 2010-01-30, 12:12   

McLarenLbn, z tym darem to mi nie chodziło wcale o te wróżki, które dają wróżby, co w normalnych wypadkach się spełnią itd itp, czyli po prostu o szarlatanów.
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wątpliwości, że świat istnieje tylko dzięki modlitwie chrześcijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



Imię: Marcin

Wiek: 35

Doczy: 09 Lip 2009

Skd: Gdañsk

   

Wysany: 2010-01-30, 15:47   

Zdefiniuj szarlatana.
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Doczy: 16 Gru 2009

Skd: Redania

   

Wysany: 2010-01-30, 15:59   

Cytat:

Ów dar na 1000% nie pochodzi od Boga



Racja, żeby pochodził od boga, bóg musiałby istnieć, a poza tym najpierw trzeba mieć dar, nad którym można się zastanowić od kogo pochodzi

Te wróżki gadają takie rzeczy, które pasują prawie do każdego, a jeśli nie pasują wykręcają się zła aurą albo innymi pierdołami
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

MłodyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Doczy: 02 Mar 2009

Skd: Kêty/Lublin

   

Wysany: 2010-01-30, 23:07   

dobry_dziekanie, w skróconym skrócie masz definicję szarlatana w moim poście :-)

Frozy napisa/a:


Racja, żeby pochodził od boga, bóg musiałby istnieć


Dla mnie Bóg istnieje i raczej mi nie udowodnisz, że tak nie jest (już tu było parę takich, co to nie wiadomo jakie dowody mieli, a ja nadal wierzę) :-P
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wątpliwości, że świat istnieje tylko dzięki modlitwie chrześcijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com