Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

rationalist

User


Doczy: 31 Gru 2016

   

Wysany: 2017-01-03, 02:08   

Rhaghar14, nie kompromituj się. Te "lewackie kretynizmy" to prawda, której nie jesteś w stanie zaakceptować. A już argumenty o upadku cywilizacji i homoseksualizmie jako czymś nienaturalnym to czysty debilizm w stylu Korwin. Czas dojrzeć, naprawdę. I zacząć się dokształcać, a nie snuć skrajnie błędne i szkodliwe teorie przyczynowo-skutkowe w stylu Korwina.

DeSade, to z tego, że jak ktoś puszcza w świat hasła, które są mocno nieprawdziwe i do tego szkodzą to czuję się się zwykle zobowiązany zareagować. Nie, nikt się nie nazywa głosicielem prawd, jednak jest coś takiego jak wiarygodność - prawdopodobieństwo, że dana teza jest z pewną dokładnością zgodna z prawdą. Prawidłowe argumenty oparte na faktach i wiedzy znacznie ją zwiększają.
I nie, nic niczemu nie przeczy. Dorzucasz sobie nieświadomie jakieś dodatkowe założenia. Różnimy się niewiele, ale okazuje się, że ta niewielka różnica robi dużo w naszym środowisku, jeśli weźmiemy pod uwagę duży przedział czasu, kiedy ta różnica na nie działała. Zdaje się, że przekroczyliśmy ewolucyjnie pewną barierę, za którą można z czasem drastycznie wpływać na środowisko.
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2017-01-03, 03:29   

Cytat:

Rhaghar14, nie kompromituj się. Te "lewackie kretynizmy" to prawda, której nie jesteś w stanie zaakceptować. A już argumenty o upadku cywilizacji i homoseksualizmie jako czymś nienaturalnym to czysty debilizm w stylu Korwin. Czas dojrzeć, naprawdę. I zacząć się dokształcać, a nie snuć skrajnie błędne i szkodliwe teorie przyczynowo-skutkowe w stylu Korwina.


Ale słuchaj głupku , albo człowiek posiada duszę, wolną wolę i jest bytem dualistycznym duchowo-materialnym, i napewno nie jest zwierzęciem i wtedy kultura, którą tworzy jest unikatowa i jest stworzona z niczego. Albo człowiek jest zwierzeciem o umyśle czysto materialistycznym, zakorzenionym w instynktach(czyli to co mówi dzisiejszy ateizm) i kultura, którą tworzy jest odbiciem jego zniewolonego instynktami umysłu.Teraz wystarczy pokazać, co można zaobserować w całym cywilizowanym świecie, że dzisiejsza kultura i model rodziny ciągnie nasz gatunek bezspośrednio do upadku. Więc trzeba zmienić całą naszą kulturę. Muszą powrócić dawne wzorce i ideały. W dodatku to co proponuje lewica czyli skrajny indywidualizm w sferze obyczajowej jest karykaturą myśli chrześcijańskiej i aksjomacie o wolnej woli. Bo tylko tak się da filozoficznie uzasadnić indywidualizm.W tym małym uzasadnieniu pokazałem, że twoje poglądy są głupie.
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2017-01-03, 07:46   

Nie rozumiem, gdzie te tezy.
To moje odczucia subiektywne.
I nigdzie nie twierdziłam inaczej.
_________________
W miękkim futrze kota
 

usiek  

Stały User

The Grandmaster



Imię: Łukasz

Wiek: 31

Doczy: 17 Lip 2014

   

Wysany: 2017-01-03, 12:22   

Rhagar14 napisa/a:

W tym małym uzasadnieniu pokazałem, że twoje poglądy są głupie.


Pokazałeś jedynie swoją ignorancję i całkowity brak szacunku do odmiennych poglądów, ale u pisowców i korwinistów jest to całkowicie normalne.

Koniec offtopu. Drogie Panie, możecie dalej snuć swoje utopijne marzenia, obyście jednak nie zostały kiedyś brutalnie ściągnięte na ziemię.
_________________
Let’s play this democracy game, shall we?
 

Marksman

User


Doczy: 12 Gru 2015

   

Wysany: 2017-01-03, 17:04   

usiek napisa/a:

Koniec offtopu. Drogie Panie, możecie dalej snuć swoje utopijne marzenia, obyście jednak nie zostały kiedyś brutalnie ściągnięte na ziemię.



Dlaczego utopijne marzenia? Dlaczego ściągnięte na ziemie?
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2017-01-03, 18:05   

Cytat:

Pokazałeś jedynie swoją ignorancję i całkowity brak szacunku do odmiennych poglądów, ale u pisowców i korwinistów jest to całkowicie normalne.


Po prostu nie zrozumiałeś co napisałem...Pozatym dlaczego miałbym respektować, czyjeś poglądy.Prawda jest jedna, niezależna od dwóch skrajnych opini.
 

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doczy: 22 Lut 2014

   

Wysany: 2017-01-03, 18:51   

Nie jestem niestety w temacie ale do obecnego kształtu świata doprowadziły nie agresywne feministki, tylko lewacy/postępowcy (nie obrażając ludzi o poglądach lewicowych) i stulejarze którzy od dziesięcioleci nawijają te same gender bzdury o równości płci.
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com