Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

placek

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-03-18, 12:07   

nie to nie napisa³/a:

Nie wyobrażam sobie kobiety jako rzeźnika. Faceta chyba we wszystkich zawodach sobie wyobrażam. I niekiedy są to bardzo zabawne wyobrażenia :mrgreen:



Jako rzeźnika mogę sobie wyobrazić co najwyżej wielką, postawną, męską babę, z mocną łapą i lekkim wąsem pod nosem :P
 

koolas1  

User


Do³±czy³: 25 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-03-25, 18:01   

Jasne że istnieją. Widziałeś kiedyś kobietę szambonurka?:P
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-03-25, 19:52   

Ja nie widziałem nawet mężczyzny szambonurka.
 

Specjalista  

Stały User

inCLICK.pl



ImiÄ™: Krzysztof

Do³±czy³: 06 Lut 2013

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2013-03-29, 12:54   

To jakiej płci jest szambonurek zatem? ;) ;)
_________________
 

Justtina  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2013-04-17, 09:47   

Haha, rozbawiliście mnie z tym szambonurkiem :D
Ale faktem jest, że ta granica w przypadku wielu zawodów się zaciera, mnie już nie dziwi pan wykonujący tipsy, choć np. nie znam żadnego pana przedszkolanka - istnieje w ogóle coś takiego, jak przedszkolanek? :D Albo nianiek :D hihi :)
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-04-17, 10:07   

Justtina napisa³/a:

nie znam żadnego pana przedszkolanka - istnieje w ogóle coś takiego, jak przedszkolanek? :D Albo nianiek :D hihi :)



Jeżeli chodzi o niańki, to dla starszych nieco dzieci jest guwerner. W sumie chciałbym być kimś takim. : )
_________________
#truestory
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2013-04-25, 15:08   

Justtina napisa³/a:

stnieje w ogóle coś takiego, jak przedszkolanek? :D Albo nianiek :D hihi :)



W sumie istnieje. Ja niedawno straciłem pracę i na codzień zajmuję się swoją 2,5 letnią siostrą i 3 letnim synem znajomego. ^^
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-04-25, 21:46   

Cytat:

nie znam żadnego pana przedszkolanka



Ja znam, mój mąż może takowym być ;) , ale nie chciałby, woli pracować gdzie pracuje... swoją drogą w takich zawodach (przedszkolanek, pedagog świetlicowy, wychowawca placówkowy) panuje niestety dyskryminacja mężczyzn no i nieraz złe i niewłaściwe stereotypy.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

jarek1

User


Do³±czy³: 11 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-28, 19:10   

Facet przedszkolanka... nierealne.

________________________
Budujemy ekologiczny budynek w ramach pracy inżynierskiej. Ktoś chce się przyłączyć do prac? :)
 

Justtina  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2013-07-09, 11:13   

Ale wiecie, ja nie twierdzę, że mężczyzna się do takiego zawodu nie nadaje, tylko że właśnie mężczyzn się w takich zawodach nie widuje. A szkoda, bo faceci mają często dobre podejście do dzieci (jeśli w ogóle dzieci lubią) :)
Kiedyś zajmowałam się artystycznym zdobieniem paznokci i najlepsze tipsy na świecie robił wówczas facet :D
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-07-09, 13:16   

Nie widuje się, bo mężczyzna w przedszkolu wygląda podejrzanie i od razu jest szufladkowany jako pedofil.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-07-09, 15:49   

Cytat:

A szkoda, bo faceci mają często dobre podejście do dzieci (jeśli w ogóle dzieci lubią) :)



Wielu lubi - bez podtekstów. Ale niestety - ludzie lubią podteksty dodawać. A prawda taka, że przedszkolak potrzebuje nie tylko "kobiecego" wzorca i "kobiecej" perspektywy ale i męskiego punktu widzenia. Tak jak ma w domu mamę i tatę dobrze by było, gdyby w przedszkolu też miał męskiego wychowawce. Ale Polacy zaczytani w Super Express od razu posądziliby takiego wychowawce o Bóg wie co. A prawda taka, że przedszkola wiele by na tym zyskały - bo faceci wiele spraw z dziećmi załatwiają inaczej niż kobiety, mają inne podejście, które nieraz jest lepsze niż kobiece - emocjonalne.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Justtina  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2013-08-20, 11:47   

Niestety muszę Ci przyznać rację, jak facet jest zbyt miły, zbyt czuły i troskliwy w stosunku do dziecka, to od razu posądza się Go o najgorsze :( W pełni się z Tobą zgadzam, takie wzorce kobiece i męskie przydałyby się dzieciom nie tylko w domu, ale i w innych miejscach, w których przebywają.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-08-20, 17:02   

Nie wyobrażam sobie kobiety w roli kierowcy miejskiej komunikacji(autobus, tramwaj). Choć specjalista pisał, że można spotkać, a że nigdy nie spotkałem to nie widzi mi się to. Również nie widzę kobiet na budowach jako pracownik fizyczny(chociaż teledysk Benny Benassi - Satisfaction jest niezły :-P ) i pracach tj. górnik, drwal. Także jako żołnierz, ale jest wiele kobiet służących w szeregach armii. Mimo wszystko według mnie nie jest tam ich miejsce(nie, nie jestem szowinistą).

Mężczyzn nie widzę w roli niań, opiekunek w przedszkolu, fryzjerów(jak żyję 18 lat nie widziałem nigdy męskiego fryzjera) według mnie kobiety bardziej znają się na włosach to samo tyczy się kosmetyczek(kosmetyka? nawet nie wiem jak to odmienić). Mimo, że pracują faceci na tych stanowiskach to ciężko mi to przegryźć, a mianowicie praca w urzędach miejskich i podobnych instytucjach.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-08-20, 17:14   

Ja znam takiego fajnego opiekuna w przedszkolu, mój bratanek go UWIELBIA! Widywałam też babki za kierownicą autobusów. Osobiście nie przekonuje mnie to, ale to chyba dowodzi, że te stereotypy są nieprawdziwe.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com