Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Qarwave  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 24

Do³±czy³: 24 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-03-26, 22:34   

DeVaneio, jestem z nia prawie rok brakuje miesiaca i ksm to dluga historia i wcale sie jej nie dziwie po tym co przeszla, bzykanie bzykaniem i wcale nie powiedzialbym ze to jak to okresliles katol i nie pisalem ze mam z tym problem... ale wyzej pisales calkiem sensownie i dzieki. Tak chodzi o tego bramkarza, gadalem z trenerem to galy wywalil co ona robi haha, a niezdrowe podejscie to ma tylko do wodki ale jakos specjalnie nie zwracam na to uwagi moje pice moja sprawa.

Niels, masz duzo racji ma zdrowe podejscie do wiary ma swoje zasady jest ulozona, nie przesadza nie modli sie nie wiadomo ile ale robi to co mi ani nie przeszkadza ani nie imponuje, szanuje to jaka jest i jÄ… akceptuje.

Fowo, Jedna z lepszych rad jaka dostalem, nigdy nie chodzilem za nia jak piesek i tym razem tez nie pojde, jak jestesmy sb przeznaczeni to nic jej nie bedzie, i pewnie porobie cos ciekawego przeciez nie zamkne sie w pokoju i nie bede plakal. Zobaczy ze MOZE, NIE MUSI ze mna byc to sie jej poprawi. Jak to trener powiedzial mloda jest i sama nie wie czego chce.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-03-27, 10:15   

Qarwave, Sorry żartowałem,nie gniewaj sie :-) .Jeżeli jesteście z sobą tak blisko to poprostu to jej wszystko powiesz,ale delikatnie.Może ona ma jakieś problemy ze tak unika twoich znajomych.Spróbuj zawalczyć o ten związek a jak się nie uda to Chociaż je pomoż :-) .Jeżeli ona zamiast radzić sobie z jakimś swoimi problemami ucieka do KSM to mozeliwe ze to jest coś powazniejszego.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Qarwave  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 24

Do³±czy³: 24 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-03-27, 16:42   

ja wiem co to jest bo mi powiedziala i znam jej kazdy problem z tym zwiazany ale ona jest uparta jak osiol i to nie takie proste. Ona sobie wpoila pewne rzeczy i mlotkiem z glowy jej tego sie nie da wybic.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-03-27, 16:58   

Qarwave, Może postaw jej ultimatum ?
Ale to raczej pogorszy sprawę.Musisz ja jakoś przekonać.Jeżeli jej upór poparty jest też religinoscia proponuję powiedz jej o tym
http://mojblogprywatny.bl...roczna.html?m=1
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Qarwave  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 24

Do³±czy³: 24 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-03-27, 18:45   

jej upor to charakter ale wiara tez 3 grosze dorzuca, duzo myslalem gadalem i wywnioskowalem ze ona sama nie wie czego chce a to 45% szczescia to juz calkiem przeginka moim zdaniem... to tak jakbym jej powiedzial ze ma o 45% za male cycki
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-03-27, 19:19   

jeżeli będziesz sprawę z nią bezpośrednio konfrontował to na pewno na tym się skończy. No, chyba że ona ma w głowie 'on mnie nie kocha on za mną nie tęskni lepiej sie usunę z jego życia, będzie dzięki temu szczęśliwszy", ale po tym co piszesz na raczej to tak nie wygląda.

Po prostu się od niej odsuń, nie obrażaj się ale kiedy do ciebie zacznie pisać itd niedługo później powiedz że musisz coś zrobić i kończysz rozmowę. Odsuń się trochę od niej, jeżeli jej zależy to sama zacznie się dowiadywać o co chodzi.
Niestety związki to więcej 'gry' niż niektórzy myślą, tutaj także trzeba wiedzieć jak kogoś 'nasterować' ;)
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Qarwave  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 24

Do³±czy³: 24 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-03-27, 19:34   

Rozumiem... jutro jest rowne 11 miesiecy, kontaktowac sie z nia? czy zrobic unik bo rano mozemy sie spotkac w autobusie, co o tym sadzicie?
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-03-27, 19:46   

Qarwave, W autobusie załatwiać takie sprawy to nie jest dobry pomysł.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Qarwave  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 24

Do³±czy³: 24 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-03-27, 19:51   

ja wiem, ale nie chce z nia tam rozmawiac o tym wszystkim tylko pytam czy wogole mam z nia jechac czy isc na inny autobus, bo mam je co 10 minut w sumie.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-03-27, 21:07   

Qarwave, Ok.Powodzenia :-)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-03-27, 21:13   

właśnie nie, najlepiej jedź normalnie autobusem, ale nie zwracaj na nią uwagi, byle nie zbyt ostentacyjnie. Jeżeli wsiadasz wcześniej to usiądź na jedynce, załóż słuchawki i nie rozglądaj się za bardzo. Jeżeli ona wsiada przed tobą, idź na jakiekolwiek wolne miesce i też się nie przejmuj. O to właśnie chodzi, że skoro 'bierzecie przerwę' to nie traktujesz jej jako dziewczyny a koleżankę. No i mam nadzieje że w kontekście tego co napisałem, zagadanie z okazji rocznicy jest jakimś żartem.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Qarwave  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 24

Do³±czy³: 24 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-03-27, 21:18   

hehehe w sumie racja, sama chciala, dobra na razie skonczmy to jak sie sytuacja rozwinie to napisze
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-03-27, 22:25   

Qarwave napisa³/a:

że w naszym całowniu nie ma uczucia,


Czyli wszystko między wami skończone.

Niels napisa³/a:

Poważnie? A myślałem że najlepiej być sobą. Jeśli jakaś szuka sobie placka którego będzie pieskować i oczekiwać od niego adoracji to jak najbardziej. Prawdziwa kobieta tego nie wymaga. _________________


Co znaczy być sobą? Jeśli chłopak nie adoruje swej kobiety, to chyba oczywiste, że coś jest nie w porządku, w sensie, że uczucie wygasło. Więc po co ciągnąć to dalej, jeśli tego nie ma?
PociÄ…gu fizycznego i wzajemnej fascynacji?
Po drugie, czemu miałoby się tego nie okazywać?
Czyli inaczej mówiąc, tu jest jakiś błąd.
Jeśli bycie sobą, oznacza tu uzewnętrznianie swoich prawdziwych odczuć, to jeśli nie ma czego uzewnętrzniać, to lepiej dać sobie spokój.
By bycie sobą w tym przypadku oznaczałoby wypalenie się uczucia, a kiedy nie iskrzy, to chyba jasne, że dobrze dalej nie będzie. Bo Męczące i nudne.
_________________
W miękkim futrze kota
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-03-28, 14:57   

DeSade, To lajki na Facebooku nie wystarczajÄ… :-( ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-03-28, 16:09   

DeSade napisa³/a:

Jeśli chłopak nie adoruje swej kobiety, to chyba oczywiste, że coś jest nie w porządku


Tak, masz rację. Chodziło mi tu raczej o sytuację w której kobieta ciągle wymaga komplementów, udowadniania i potwierdzeń miłości, a sama nic nie robi. Zdrowo to wygląda jeśli mówimy miłe rzeczy, jeśli tak naprawdę czujemy. Założyłem że jeśli chłopak jest z jakąś dziewczyną to musi się mu podobać, więc szczerych komplementów raczej nie trzeba długo szukać.

Qarwave napisa³/a:

ze ona sama nie wie czego chce


No to jest odwieczny problem większości kobiet. Czy może być coś bardziej irytującego? Już każdy wolałby chyba usłyszeć NIE niż "może", "nie wiem", "zobaczymy", "dam znać"....
_________________

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com