Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Qarwave  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 24

Do³±czy³: 24 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-03-26, 08:48   ZnudziÅ‚o sie? Czy wymagania z kosmosu?

Witam,
Dziewczyna stwierdziła, że w naszym całowniu nie ma uczucia, ze juz nie jest jak na poczatku, czuje sie niekochana, ze sie o nia nie martwie i stwierdziła ze jest ze mna szczesliwa na 45%. No po mojemu to sfiksowała kompletnie wszystko było w porzadku poki nie odzywalismy sie do siebie 2 dni po drobnej klotni przemyslala sobie i ja nie wiem... Czy ja jej cos zrobilem? A moze czegos nie zrobilem? A moze ona cos jednak fiksuje? Mial ktos taka sytuacje? Co o tym sadzicie?
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-03-26, 12:09   

Qarwave, Moze sie toba znudziła ?
To jest bardzo trunde zadani jeżeli chcesz być z dziewczyna.
Musisz być jej wszystkim znajomymi z fb,snapa czy czegoś tam jeszcze i lajkowac ja przez cały czas tylko że na żywo.Pamiętaj ze dziewczyny lubią byc adorowane,ale uważaj bo jak będziesz robił to ciągle to uzna Cię za nudnego i też się tobą znudzi.Tego paradoksu nie da się rozwiązać :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-03-26, 15:00   

Qarwave napisa³/a:

Czy ja jej cos zrobilem? A moze czegos nie zrobilem?


Trudno powiedzieć po 3 zdaniach opisu.

DeVaneio napisa³/a:

Musisz być jej wszystkim znajomymi z fb,snapa czy czegoś tam jeszcze i lajkowac ja przez cały czas tylko że na żywo.


Poważnie? A myślałem że najlepiej być sobą. Jeśli jakaś szuka sobie placka którego będzie pieskować i oczekiwać od niego adoracji to jak najbardziej. Prawdziwa kobieta tego nie wymaga.
_________________

 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-03-26, 15:27   

Niels, Prawdziwa tak :-D .Ale gdzie sa te prawdziwe kobiety ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Qarwave  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 24

Do³±czy³: 24 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-03-26, 16:31   

dzis z nia rozmawialem stwierdzila ze tydzien przerwy zeby pomyslec czy jestesmy z soba bo duzo przeszlismy czy ja kocham... no to mowie dobra w sumie sam jestem ciekaw ale nie jestem przekonany co do tego... a co do adorowania... mysle ze poswiecam jej tyle samo uwagi co rok temu, staram sie buc przy niej pomagac jej i zajmowac sie niÄ… ale tez soba... ale widac ze popelnilismy jakis blad gdzies kiedys skoro cos jest teraz nie tak.

Prawdziwe kobiety? myslalem ze z taka jestem dopoki okolo miesiaca temu sie nie zaczelo "nie pij" "zle mi jest" "nie ufam ci do konca"
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-03-26, 16:54   

DeVaneio, No właśnie póki co nie wiem. Jestem na etapie poszukiwań. ;)
_________________

 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-03-26, 16:59   

Qarwave, Ale nie zastapisz jej telchłopa
Laska i jej smartfon to idealny związek.Nie ma w nim miejsca na chłopaka :-/
Niels, Gdzieś one istnieją.Trzeba być cierpliwym :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-03-26, 17:05   

DeVaneio napisa³/a:

Laska i jej smartfon to idealny związek.Nie ma w nim miejsca na chłopaka


Haha, świetnie to ująłeś :mrgreen:

DeVaneio napisa³/a:

Gdzieś one istnieją.Trzeba być cierpliwym


Tak, tak. Mam nadzieję że się jakaś pojawi jeszcze w tym życiu :p
_________________

 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-03-26, 17:16   

Niels, Trzeba mieć nadzieję,albo wierzyć w cuda :-D .
Ale proponowałbym nie szukać w tłumach ;)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Qarwave  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 24

Do³±czy³: 24 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-03-26, 17:37   

niby ma instagrama i snapa... ja stwierdzilem ze pier... ale ona nie zyje tym tak bardzo, ma znajomych sporo ale nie naduzywa tego dziadostwa jesli mozna tak powiedziec
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-03-26, 17:49   

Qarwave, Może w tym jest zgrzyt.Chciałaby mieć więcej laików pod zdjęciem swojej buźki kilkakrotnie obronionej photoshopem :-D
Może złośliwe kolezaneki śmieją się z niej właśnie z tego powodu a ona dobitnie przybita presja społeczna bidulka nie wie co ma zrobic :-( ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Qarwave  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 24

Do³±czy³: 24 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-03-26, 19:38   

co do photoshopu nie przesadzaj... a presje spoleczna to mam ja nie ona... taki najlepszy dosadny przyklad: Gram w pilke ona chodzi na ten swoj ksm(katolickie stowarzyszenie mlodziezy) no i raz idzieny w niedziele z kosciola podjechali kumple mnie na mecz wziasc i sie pytam jedziesz? ona nie nie z xxxx jade bo sie umowilam... a xxxx to nasz bramkarz... no i co? caly klub sie zagotowal ze smiechu... dzis siedzimy na polu mowoe chodz do srodka tam posiedzimy z kolegami(narzekala ze jej zimno) ona nie, nie bedzie siedziec z tymi "debilami" i co? siedziala na polu z tym kutasem a caly klub zdeczka podpity beka w sumie ja tez bo to jaja sa. dziewczyny kolegow sobie siedzialy ona nie... Najlepsze to ze jej mowilem co i jak nie raz ona stwierdziala "oboje wiemy jak jest to sie nie przejmuj innymi" dobra ok palka sie przegiela dzis... I tak szczerze powiedziawszy ten zeiazek to rownia pochyla w dol a kobieta konkretnie nie dopier...
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-03-26, 20:16   

Qarwave, hahahahahaha KSM :-D :-D :-D .Nie moge hahahahahahaha :-D :-D :-D .
Jak siÄ™ bierzesz za katoliczki to czego Ty oczekujesz :-D :-D :-D .
Jak myślisz że zaliczasz to muszę Cię uświadomić ze jesteś w błędzie.Sex dopiero po ślubie :-D :-D :-D Czy ona jest jakimś ultra katolem?
Ma rodziców fundamentalistów?
Nie wiem czy jest brzydka czy nie,ale w aplikacjach na smartphone jest funkcja modyfikacyjna i retuszu.
Z jakim kutasem bo się już pogubiłem.Chodzi o bramkarza ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-03-26, 21:56   

No właśnie. Katolik a katol to dwie różne osoby. Większość praktykujących katoliczek ma całkiem fajne wartości postawione na piedestale, które nie raz trzymają związek do kupy. No i zaufanie do takiej osoby jest na całkiem innym poziomie. Ale tak jak mówię, dziewczyna musi mieć zdrowe podejście do wiary.
_________________

 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-03-26, 22:01   

jeżeli jest tak jak mówisz to kończ ten związek/opierdol ją delikatnie/wywołaj w niej zazdrość. Po tym co piszesz czuć że to ona ma kontrolę w waszym związku. Pod żadnym pozorem nie piźdź się przed nią, najlepiej na ten tydzień w ogóle miej na nią wyje... wywalone ;) idź na miasto z jakimiś koleżankami, myśl sobie jako o singlu ale bez przesady. Ona musi wiedzieć że jest dodatkiem do twojego życia a nie jego najważniejszym składnikiem.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com