Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-07-17, 22:38   

Isair napisa³/a:

Napisanie teraz czegoś w świecie wiedźmina to byłoby już odgrzewaniem kotletów :]



Jednak byłoby bardzo miło ujrzeć takie opowiadanko w jakiejś antologii. Może kiedyś :)
_________________
#truestory
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-07-18, 10:38   

Moim zdaniem Sapkowski powinien wymyślić coś nowego. Jednak mógłby na jakiś czas za,milczeć i przemyśleć sprawę zanim wyda kolejną szmirę pokroju ¯miji
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-07-18, 10:40   

Isair napisa³/a:

Jednak mógłby na jakiś czas za,milczeć


To i sam oznajmił, że po trylogii to on sobie daje na razie spokój z pisaniem :)
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-07-18, 12:02   

I napisał Zmiję?
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-18, 19:37   

Spotkałam się z twórczością Sapkowskiego i szczerze powiedziawszy nie bardzo mi się jego opowiadania fantasy podobają. Ale porównując go do Tolkiena, to fakt dla mnie jest przy nim mistrzem. Ogólnie nie lubię opowieści fantasy, może dlatego mi się nie podoba.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

scianka13

User


Do³±czy³: 12 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-05-31, 22:33   

Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych polskich pisarzy fantasy - może dlatego że moja przygoda z literaturą fantasy zaczęła się właśnie od sagi o wiedźminie :)
Czytając Sagę byłem zachwycony światem i postaciami jakie stworzył, jak również przemyślaną fabułą, humorem czy typowymi dla Sapkowskiego rozważaniami natury etycznej, społecznej itd.
Jeśli ktoś czytał Sage o wiedźminie ten doskonale wie o co mi chodzi :)

Pozostałe książki również czytałem ale tylko do sagi wracałem 4 razy :)

"Tylko złe książki mówią, jacy są ich autorzy. Dobre książki mówią, jacy są ich bohaterowie."
¬ródło: Sapkowski & Bereś Historia i Fantastyka; www.andrzejsapkowski.pl
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com