Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-09-24, 13:53   

AnioÅ‚ CiemnoÅ›ci napisa³/a:

A jeśli kalendarz Zulusów też by się kończył w 2112 to, o czym by to świadczyło?



Ja tu wspomniałem o Majach ! oni mieli większe pojecie o astronomii niż my teraz, ich kalendarz zawsze się sprawdzał..


No nie wiem śmiejesz się, jak członek Ku Klux Klanu palący na stosie Afroamerykanina.

NASA podało ze bieguny na ziemi zamienia się miejscami (tak się dzieje o ile się nie mylę co 36000lat) w tym czasie ziemia nie będzie miała pola magnetycznego...nie wiadomo czy będzie to trwało rok czy 100lat. Rok 2012 będzie rokiem w którym wszystko się ma zmienić. Większość ludzi zginie.

Nie jest powiedziane w 100% , że będzie w 2012r. koniec świata ,ale na pewno stanie się coś niezwykłego

AnioÅ‚ CiemnoÅ›ci napisa³/a:

zapi***ają nasze dobre polskie zboże


Aaa no to już wiem , że jesteś jednym z nich

AnioÅ‚ CiemnoÅ›ci napisa³/a:

chyba graliśmy innymi postaciami w Diablo.



Graliśmy tymi samymi , ale to ty cheat'owałeś .

Tak czy siak Ziemia po powtórnym przyjściu będzie zniszczona 2Pio312;Hebr1
Ziemia będzie pustynią bez ludzi żywych ,ptaków Jer4,23-24


Co do ciebie Anioł Ciemności,
"I spadł z nieba ogień, i pochłonął ich."
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

AnioÅ‚ CiemnoÅ›ci  

Mega wymiatacz

Strzała Tęsknoty



Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Maj 2009

Sk±d: Nowy Targ

   

Wys³any: 2009-09-24, 15:41   

Cytat:

Ja tu wspomniałem o Majach ! oni mieli większe pojecie o astronomii niż my teraz, ich kalendarz zawsze się sprawdzał..



Zdecydowanie. Ale dali się pochłonąć kilku gówno wartym konkwistadorom. Litości. Słabe to i przesądne. Chcesz dowiedzieć się czemu upadły cywilizacje mezoamerykańskie? Przez religię... zresztą gdzie masz te dane na temat super zaawansowanej (super przesądnej) cywilizacji majów.

Cytat:

No nie wiem śmiejesz się, jak członek Ku Klux Klanu palący na stosie Afroamerykanina.



Ja nie katolik epoki średniowiecza. Czarownic też nie palę.

Cytat:

Nie jest powiedziane w 100% , że będzie w 2012r. koniec świata ,ale na pewno stanie się coś niezwykłego



No... masz racjÄ™. Euro 2012. :mrgreen:

Cytat:

NASA podało ze bieguny na ziemi zamienia się miejscami (tak się dzieje o ile się nie mylę co 36000lat) w tym czasie ziemia nie będzie miała pola magnetycznego...nie wiadomo czy będzie to trwało rok czy 100lat. Rok 2012 będzie rokiem w którym wszystko się ma zmienić. Większość ludzi zginie.



Czy ty próbujesz powiedzieć, że co 36000 lat obcy wpadają na ziemię? A może twierdzisz też, że wszystkie gatunki giną? Rusz chwilkę głową, wiem, że to trudne dla ciebie, ale się postaraj. Może do czegoś dojdziesz(kwestia bardzo wątpliwa).

Cytat:

Aaa no to już wiem , że jesteś jednym z nich



Aaa no zgadza się. Jestem demagogiem i szarlatanem na usługach obcych. Co zaskoczony? I mam takiego chanelinga, że ho ho. ;)

Cytat:

Graliśmy tymi samymi , ale to ty cheat'owałeś .



Matka natura nie uwzględniła tego pojęcia w świecie swoich stworzeń dlatego też pominę tę kwestię wymownym milczeniem. Aczkolwiek jestem pewny to ja miałem wyższy lvl. :]

Cytat:

"I spadł z nieba ogień, i pochłonął ich."



O, fajnie lubię ciepło. ;) Bóg jak zwykle wie co dla nas dobre. Jednym da niebo, drugim tropiki pełne upalnego Słońca. :padam: Jakże nie być mu wdzięcznym. :oczami:

I tak, czy inaczej patrząc na opis twojego Boga to największy sku***yn jakiego opis miałem nieprzyjemność przeczytać. Chyba żaden nawet najkrwawszy Bóg nie miał ochoty wyrżnąć całego globu. Do tego zdolny jest tylko Bóg, który jest miłością.
_________________
Jeżeli twoja głowa jest dla ciebie przyczyną grzechu, obetnij ją sobie i wyrzuć, bowiem lepiej wejść bezgłowym do królestwa Niebieskiego niż z głową tkwić wśród ognia piekielnego.
 

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2009-09-24, 16:16   

Kal-El napisa³/a:



Nie jest powiedziane w 100% , że będzie w 2012r. koniec świata ,ale na pewno stanie się coś niezwykłego


Tak... Na pewno... Będą Mistrzostwa ¦wiata w Piłce Nożnej a w finałowym meczu zjedzą wszystkich kosmici przebrani za komary. (Zostanie tylko sędzia, który okaże się szatanem).
A tak na poważnie, to zastanówcie się ludzie, co mówicie. Nie wiem czy ktoś pamięta, ale w 2000 roku też miał być koniec świata. A tak na prawdę nic się nie wydarzyło (chyba że przegapiłam strzelające ognie z nieba i chórek aniołów :-x ). Z tego, co pamiętam jedyną klęską było to, że nie można było dostać nigdzie wody w butelkach. (Cóż... Telewizja robi swoje...). A jak jest napisane: "nie znasz dnia a ni godziny", więc koniec świata może być za 5 minut, za 1000 lat albo, kiedy dwie niedziele zejdą się razem a pośrodku będzie pierwszy maja.
 

Banicja Wieczysta  

Mega wymiatacz



Wiek: 24

Do³±czy³: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-09-24, 17:19   

http://apollo.astro.amu.e...=Dybol.2012Art1


Powyżej zamieszczam link do serii artykułów mających na celu udowodnić że takowy koniec świata w roku 2012 nie będzie miał miejsca , są tam obalone wszystkie mity które miały na celu znaleźść powód do zagłady w roku 2012 .
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-09-24, 19:17   

AnioÅ‚ CiemnoÅ›ci napisa³/a:

Zdecydowanie. Ale dali się pochłonąć kilku gówno wartym konkwistadorom.



To nie byli Majowie tylko wówczas już Aztekowie , którzy dawno podbili Majów i przejęli wszytko po nich wraz z religią .


Obserwowałem wyraźnie to co pisał Młody Duchem , oraz to jak w pewnych kwestiach próbował ci uświadomić pewne sprawy ... I odpowiedź jest prosta dyskusja z tobą jest zbędna , bo można powiedzieć o tobie "Ja swoje , a ty swoje"

[ Dodano: 2009-09-24, 19:25 ]

Banicja Wieczysta napisa³/a:

obalone wszystkie mity które miały na celu znaleźść powód do zagłady w roku 2012



Jak już wyżej pisałem , nie wpajam że koniec będzie w 2012 czy 2044 czy 2092 ,
ale tak czy siak trzeba się tego spodziewać ...

Przecież oprócz trzęsień ziemi , widzimy inne również czynniki o których pisze Biblia
czy mam je specjalnie dla was wymieniać !
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

AnioÅ‚ CiemnoÅ›ci  

Mega wymiatacz

Strzała Tęsknoty



Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Maj 2009

Sk±d: Nowy Targ

   

Wys³any: 2009-09-24, 19:53   

Cytat:

To nie byli Majowie tylko wówczas już Aztekowie , którzy dawno podbili Majów i przejęli wszytko po nich wraz z religią .



Masz z Wikipedii nieuku. Podstawowe fakty na temat cywilizacji mezoamerykańskich:

Po hiszpańskim podboju nastąpił całkowity upadek cywilizacji Majów; w okresie kolonialnym, a także po zdobyciu niepodległości przez Meksyk i inne kraje na pocz. XIX w., Majowie podejmowali wiele lokalnych zbrojnych prób odzyskania samodzielności politycznej (m.in. przez kilkadziesiąt lat, do przeł. XIX i XX w., utrzymywali kontrolę nad częścią terytorium Quintana Roo na Jukatanie).

Doszło coś do ciebie?

Cytat:

. I odpowiedź jest prosta dyskusja z tobą jest zbędna , bo można powiedzieć o tobie "Ja swoje , a ty swoje"



I szkoda, ze twoje sprowadza się do przepisywania nic nie znaczących cytacików z Biblii... zostawiam tego użytkownika osobom, które mają ochotę podtrzymać ten nieartykułowany bełkot.
_________________
Jeżeli twoja głowa jest dla ciebie przyczyną grzechu, obetnij ją sobie i wyrzuć, bowiem lepiej wejść bezgłowym do królestwa Niebieskiego niż z głową tkwić wśród ognia piekielnego.
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-09-24, 20:21   

Och to aż do Wikipedii musiałeś zajrzeć , ładnie z tobą nieuku.

Do zobaczenia w piekle o ile nie będzie jeszcze kilka pięter podemną :evil:
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

AnioÅ‚ CiemnoÅ›ci  

Mega wymiatacz

Strzała Tęsknoty



Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Maj 2009

Sk±d: Nowy Targ

   

Wys³any: 2009-09-24, 22:30   

Korzystanie ze źródeł informacji oznaką nieuctwa. :-| Apokalipsa. :zalamany:


Cytat:

Do zobaczenia w piekle o ile nie będzie jeszcze kilka pięter podemną :evil:



Niestety nie doznasz mojego widoku. Będę balangował na najniższym piętrze z samym Luckiem. :luka: Będziemy się opalać na piaszczystych plażach, przeżywać ostre melanże oraz zażywać gorących kąpieli błotnych podczas, gdy ty będziesz odmawiał zdrowaśkę o numerze niezidentyfikowanym. :evil:
_________________
Jeżeli twoja głowa jest dla ciebie przyczyną grzechu, obetnij ją sobie i wyrzuć, bowiem lepiej wejść bezgłowym do królestwa Niebieskiego niż z głową tkwić wśród ognia piekielnego.
 

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 35

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-09-25, 12:31   

Nikt nie wie kiedy będzie koniec świata. Czemu? Bo ja tego nie wiem, a nikt nie ma żadnych paranormalnych zdolności których ja nie posiadam.

No chyba że jacyś geniusze zobaczą jakąś asteroidę pędzącą ku ziemi i nikomu nie powiedzą :P Albo coś ze słońcem będzie nie tak... albo... itp ;d
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

Kudlaty  

User



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Wrz 2009

Sk±d: z Barwa³du

   

Wys³any: 2009-09-25, 14:14   

Koniec świata będzie w 2099 bo wtedy kończy się kalendarz w Windowsie -.-

A koniec świata ma być od samego jego początku..
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-09-25, 14:59   

Kal-El napisa³/a:


NASA podało ze bieguny na ziemi zamienia się miejscami (tak się dzieje o ile się nie mylę co 36000lat) w tym czasie ziemia nie będzie miała pola magnetycznego...nie wiadomo czy będzie to trwało rok czy 100lat. Rok 2012 będzie rokiem w którym wszystko się ma zmienić. Większość ludzi zginie.


Już 2 razy się tak stało i Ziemia jakoś jeszcze się kręci........

Kal-El napisa³/a:


Przecież oprócz trzęsień ziemi , widzimy inne również czynniki o których pisze Biblia
czy mam je specjalnie dla was wymieniać !


Niektóre czynniki z Biblii występują już ze 2 tysiące lat... A niektóre przynajmniej z 60.
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-09-25, 19:01   

Kal-El napisa³/a:

Apokalipsa ,
nie ,którzy uważają że nastąpi w 2012r.
Dowody ? :
- Koniec kalendarza Majów w 2012 roku


Zapoznaj się lepiej porządnie z ich kalendarzem, bo on wcale się nie kończy, kończy się jedynie długi cykl po którym zacznie się koleiny.


Kal-El napisa³/a:


- Koniec kalendarza Starożytnych Egipcjan w 2012 roku


Możesz podać źródło tej informaicj, bo zgodnie z moją wiedzą Egipcjanie kilka razy zaczynali swój kalendaż w róznych okresach od ważnych dla nich wydarzeń.

Kal-El napisa³/a:


- `Proroctwo Oriona na rok 2012' Książka wybitnego astrofizyka P.Geryla


Należy dodać amator po astrofizyk, dodatkowo zajmuje się pseudonauką.

Kal-El napisa³/a:


- Tysiące proroków mówi o końcu w roku 2012
- Tysiące kontaktów tzw. Channeling, różnych ludzi na Ziemi z istotami z innych światów i wymiarów - za każdym razem jest przekazywana informacja ludziom o 2012 roku
- Pojawiające się ostatnio na całym świecie `kule energi = istoty duchowe z innych wymiarów' na zdjęciach, które robią ludzie wierzący i mający kontakt channelingowe z innymi bytami - jest to udowodnione i potwierdzone przez wielu specjalistów.


z wszystkimi trzema przypadkami proponuje udać się do fundacji randiego i zgarnąć milion dolców jaki ona oferuje za udowodnienie istnienia zjawisk paranormalnych.

Kal-El napisa³/a:


- Wzmożone obserwacje tysiecy statków UFO na całym świecie


za udowodnienie istnienia ufo można dostać nagrodę nobla, aż dziw że nikt jeszcze nie zdobył.

Kal-El napisa³/a:


- Setki, ogromnych Piktogramów Zbożowych - powstających na całym ¦wiecie - potwierdzone naukowo, że nie są wykonane ludzką ręką.


Chyba "nauką" pana Geryla, znajdź mi artykuł na ten temat w jakimś szanowanym piśmie naukowym.

Kal-El napisa³/a:


- Niespotykane anomalie i katastrofy naturalne w ostatnich latach


np?? o żadnej niesłyszałem.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

Chaos  

Wymiatacz

Wcielenie chaosu



ImiÄ™: Brzydkie

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Lip 2009

Sk±d: Kwidzyn

   

Wys³any: 2009-09-25, 19:36   

Jeżeli ja powiem, że jutro będzie koniec świata i powiem, że moje proroctwa wszystkie się spełniają, nikt mi nie uwierzy i zostanę idiotą. Jeżeli tacy Majowie zrobią kalendarz który się jutro skończy to wszyscy noszą pampersy.
_________________
[..]
My blackened soul's lit by your fuel
Implode your moral
And drains your pride
Too late for debate or run and hide
Time to take your life tolls the bell
To your hell I'd like to welcome you

 

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 35

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-09-25, 22:36   

Nie wyprorokujesz, nie jesteÅ› majem ;<
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-09-26, 12:43   

cretultix napisa³/a:

Kal-El napisał/a:

- Niespotykane anomalie i katastrofy naturalne w ostatnich latach

np?? o żadnej niesłyszałem.



Spotykane byÅ‚y zawsze, tylko nie zawsze o nich mówiono. ¯ebyÅ›cie mieli pojÄ™cie, co siÄ™ dziaÅ‚o miliony lat temu, w permie na przykÅ‚ad… Hoho, to byÅ‚y kataklizmy, teraz to i tak pikuÅ›…
Katastrofy i 'anomalie' były i będą zawsze. Polecam poczytać Teorię Chaosu.

cretultix napisa³/a:

`Proroctwo Oriona na rok 2012' Książka wybitnego astrofizyka P.Geryla

Należy dodać amator po astrofizyk, dodatkowo zajmuje się pseudonauką.



Tak czy inaczej 'Proroctwo' to oparte jest o obliczeniach w.w cywilizacji, z których wynika właśnie koniec ery. Autor kojarzy to także ze 'zmianą położeń biegunów ziemskich'. Czy będzie to prawdą? Zobaczymy, najwyżej przeżyjemy kolejne zlodowacenie. :-D


Macie kolejny przykład - to pokolenie jest świadkiem niesamowitego zniszczenia środowiska , które nie jest spowodowane wzrostem populacji , ale samolubstwem i zachłannością społeczeństwa ;zatruwamy nasze wody , powietrze i ziemię a wszystko to pod przykrywką postępu i rozwoju .Również jedną ze współczesnych bolączek jest niszczenie warstwy ozonowej , wiemy że promieniowanie UV jest coraz silniejsze oraz to , że powoduje raka skóry ; ciekawe , że biblia w księdze objawienia mówi o wrzodach na ciele ludzi , więc z pewnością jest możliwe , że rozgrywające się teraz wydarzenia przygotowują nas na to co ma przyjść i nie mówię tutaj , że nastąpi to w 2012r. Bo nie znamy dnia ani godziny...
Sami się niszczymy , potrzebna jest międzynarodowa inicjatywa poszukiwania nowych rozwiązań problemu niszczenia strefy ozonowej , globalnego ocieplenia i kwaśnych deszczy - fakt ludzkość robi już co w tym kierunku ale to wszystko ciągnie się powoli i kto wie czy nie jest już za późno...
W 16 rozdziale księgi objawienia w , którym jest mowa o czasach ostatecznych czytamy :
" A czwarty anioł wylał swą czaszę na słońce:
i dano mu władzę dotknąć ogniem ludzi. I ludzie zostali dotknięci wielkim upałem, i bluźnili imieniu Boga, który ma moc nad tymi plagami, a nie nawrócili się, by oddać Mu chwałę
i Bogu nieba bluźnili za bóle swoje i wrzody,
ale od czynów swoich się nie odwrócili."

Bez ochronnej warstwy ozonu , słońce dosłownie by nas poparzyło wystarczy do tego dodać globalne ocieplenie , efekt cieplarniany i nie trudno sobie wyobrazić jak te proroctwo mogłoby się wkrótce wypełnić .
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com