Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-05-08, 20:15   

A ja wierzę, i uważam że życie to coś pięknego że jest to niesamowity dar dla nas i powinniśmy z niego skorzystać.
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-09-18, 19:18   

Oczywiście, życie to najlepsze co nas mogło spotkać i mimo że czasami sie coś tam nie udaje to jednak trzeba byc szczęśliwym do końca.... szkoda tych którzy popełniają samobójstwo bo na prawde tracą coś ogromnie ważnego - życie ale też nadzieje, wiare, i tak jakby uważają siebie za pomyłke świata a przecież każdy z nas...
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-09-18, 19:20   

Oczywiście, zgadzam się z tobą.
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-09-18, 19:20   

¯ycie to najlepsze co dostaliśmy w życiu więc należy to szanować :)
_________________

 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-09-18, 19:33   

Zgadzam siÄ™ i z tobÄ… xD
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-09-18, 22:07   

Ja zbytniej wagi do życia nie przywiązuje. Chyba, że należy do kogoś mi bliskiego. Ale dla mnie to nic szczególnego. Każdego dnia miliony stworzeń umiera i się rodzi. Jesteśmy tylko kolejnymi nośnikami genów. Czasami mam wrażenie jakby ktoś się bawił w stworzenie najśmieśniejszego a zarazem najżałośniejszego gatunku. Wraz z ewolucją człowieka w końcu mu się to udało.
 

Lalaith  

Wymiatacz

Arcobaleno



ImiÄ™: Anita

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Lis 2008

Sk±d: szara rzeczywisto¶æ

   

Wys³any: 2008-11-30, 15:37   

¯ycie jest niesamowite. Jak byłam mała to uważałam, że na świecie żyję tylko ja a reszta ludzi to tylko podstawione istoty, którymi ktoś kieruje. Nie mogłam pojąć jak to właściwie jest. Teraz jest jasne: ¯yjemy--->umieramy--->żyjemy w niebie.
_________________
Człowiek może znieść bardzo dużo, lecz popełnia błąd sądząc, że potrafi znieść wszystko.

— Fiodor Dostojewski
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-30, 15:52   

Tak, zastanawiałem się nad tym, gdy bym był tym czy tym, jakby sie potoczyła historia. Tak życie to cud, to piękna rzecz. Powinniśmy sie z niego cieszyć mimo tego, że daje nam w kość bowiem mamy je tylko jedno. Głupcami sa osoby, które chcą się zabic.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

martens73  

Stały User

By ocalić czułość



ImiÄ™: Martyna

Wiek: 33

Do³±czy³a: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-22, 16:16   

zycie dla mnie jest cudem... Jak sie potoczy zalezy od nas... Dla ludzi zycie jest cudem dopiero wtedy kiedy staja w obliczu smierci lub sa w sytuacji gdzie moga je stracic... Nagle uswiadamiaja sobie ze chca zyc ze jesczze niechca sie z nim rozstawac... Ze jest poprostu cudem.
_________________
"...a oni na to
wypchaj sie
dosc mamy ludzi"
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-28, 15:14   

¯ycie dla mnie nie ma większego sensu, ponieważ każdy przeżywa je tak samo...więc żaden cud to nie jest. Zwierzęta też się zapładniają, a jako cud chyba nikt tego nie nazwie^^. Rodzimy się po to, żeby umrzeć, a umieramy, żeby się ponownie narodzić. Głupota, ale to nie my wybraliśmy sobie ten los, i musimy się poddać.
_________________
ona umrze martwa.
 

Hannah1912  

Hiper wymiatacz

Dekadentka



Do³±czy³a: 19 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-28, 15:20   

Ufo napisa³/a:

A ja wierzę, i uważam że życie to coś pięknego że jest to niesamowity dar dla nas i powinniśmy z niego skorzystać


nom właśnie :-)
Czasem sie żyć odechciewa ale wszystko trzeba przeżyć :mrgreen:
Hmm... ale żeby to cud był to nie wiem...
_________________
"Carpe diem. [...] Napisał tak, ponieważ jesteśmy tylko pokarmem dla robactwa. Ponieważ jest nam dane ujrzeć tylko kilka wiosen i kilka jesieni."
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-28, 15:35   Re: ¯ycie to cud?

KoJaK napisa³/a:

Mimo wszystko ciesze się że żyje ale po co żyjemy skoro i tak kiedyś umrzemy...



Tak myśli teraz połowa polskich nastolatków. ¯ałosne :-|
Pewnie, najlepiej się zabić od razu, po co żyć. I tak kiedyś umrę, za jakieś 80 lat, ale co z tego, nie warto się poświęcać dla świata!
KoJak, ciekawe czy mówisz tak, kiedy rodzice kupią ci super prezent o którym zawsze marzyłeś, kiedy wygrywasz konkurs, żenisz się z ukochaną albo znajdujesz na środku ulicy tysiąc złotych. :znudzony:
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-28, 16:07   

lusia napisa³/a:

Tak myśli teraz połowa polskich nastolatków


Zawsze znajdzie się ktoś to by tak myślał. Nie tylko TERAZ, ale i w przeszłości i przyszłości.

lusia napisa³/a:

nie warto się poświęcać dla świata!


¦wiat nie poświęca się dla jednostek, więc po co jednostka ma się poświęcać dla niego?

lusia napisa³/a:

kiedy rodzice kupią ci super prezent o którym zawsze marzyłeś, kiedy wygrywasz konkurs, żenisz się z ukochaną albo znajdujesz na środku ulicy tysiąc złotych. :znudzony:


W takich momentach zazwyczaj cieszymy się prze maksymalnie parę dni, ale to jest euforia, moment, poglądy co do życia wracają kiedy szara rzeczywistość znowu wraca.
_________________
ona umrze martwa.
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-28, 16:15   

Missy napisa³/a:

¦wiat nie poświęca się dla jednostek, więc po co jednostka ma się poświęcać dla niego?


gdyby tak każda jednostka spojrzała mniej materialnie na świat to na pewno było by znacznie ciekawiej.
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-28, 16:41   

Iskra, nie patrzę na świat pod kątem materialności tylko, sprawiedliwości i marzeń.
Masz, rację, Gdyby tak każda jednostka, ale to nie możliwe.
_________________
ona umrze martwa.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com