Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ayris  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-10-16, 18:20   

Praktycznie nie wychodzę z domu bez biżuterii. Mam swój ulubiony wisiorek ze smokiem (który czasem wymieniam na jakąś inną zawieszkę, obrożę albo zegarek), kilka par kolczyków, które noszę na zmianę, bransoletki skórzane, z rzemyków albo z ćwiekami. Prawie cała moja biżuteria jest czarno - srebrna.
 

Gryzik  

Stały User

AlÄ… Ä… dÄ…s


Do³±czy³a: 12 Lip 2013

Sk±d: England

   

Wys³any: 2013-07-14, 13:37   

Chyba jestem jakaś dziwna, bo nie noszę żadnej biżuterii (no, chyba, że na jakąś imprezę rodzinną, ew. urodziny znajomego), nie maluję się... I żyję! oO
Czasem zdarzy mi się włożyć kolczyk do wargi, ew. do uszu czasem na godzinkę-dwie, bo coś mam nie tak z uszami i mi ropieją, jak dłużej noszę jakiekolwiek kolczyki. Czasem jakąś bransoletkę z muliny gdzieś wyczaje, ponosze dwa dni i idzie w kąt. Bardziej mi to zawadza, niz fajnie wygląda :D
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-07-14, 16:09   

uwielbiam bizuterie, bez zadnego swiecidelka czuje sie jakas taka... nie do konca ubrana : p mam cala szuflade z pierscionkami, lancuszkami, bransoletkami, rzemykami, koralami, wisiorami i innymi cudami... lubie miec duzy wybor : D jedyna rzecza jakiej nigdy, przenigdy nie zdejmuje jest czerwona wstazka na prawym nadgarstku, nosze ja juz ze 3 lata i szczerze boje sie ja zdjac.
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

pozi  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 09 Lip 2009

   

Wys³any: 2013-07-14, 16:12   

Raczej tylko obrączka, kolczyki i ewentualnie zegarek, jeśli by go za biżuterię uznać.
 

juna  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³a: 15 Lip 2013

Sk±d: ¿e znowu?

   

Wys³any: 2013-07-15, 21:48   

Ja nie wychodze z domu bez majtek. Bez bizuterii bardzo czesto.
 

momoko  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 24 Lis 2010

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2013-07-16, 18:52   

Nie wychodzę z domu bez naszyjnika na szyi, obrączki, pierścionka i różnego rodzaju bransoletek. Muszę to mieć. Czuję się dziwnie gdy tego na sobie nie mam.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2013-07-16, 23:34   

Praca oduczyła mnie noszenia biżuterii. Nie rozstaje się tylko z pierścionkiem zaręczynowym. Noszę też łańcuszki, kolczyki i zegarek, ale to od czasu do czasu. Natomiast bransoletek nie lubię ;) .
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

jrgunner  

Wymiatacz

forever forward



Wiek: 28

Do³±czy³a: 16 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-17, 01:18   

Lubię delikatne kolczyki, łańcuszki, ale nie noszę ich za często. Codziennie noszę tylko obrączkę, bez której byłoby mi dziwnie - bez tej jednej rzeczy jeśli chodzi o biżuterię nigdy nie ruszę się z domu.
_________________
.

"victoria concordia crescit"


trochę szaleństwa. sen. trochę rozsądku.
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-07-17, 19:08   

Czasami kolczyki, ale jakieś delikatne, niewiszące. Dwa pierścionki, jeden po prababci, a drugi, taki, który dostałam na 18 urodziny (podobnie, jak moja babcia i później moja mama, rodzinna tradycja :) ), zegarek od chłopaka i niekiedy jakiś naszyjnik.
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

Marcela  

User


Do³±czy³a: 25 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-25, 22:46   

Zaręczynowego pierścionka jeszcze nie mam :) a jedyne co noszę to bransoletka Fun Fun którą dostałam na walentynki w tamtym roku.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-07-26, 00:00   

Noszę bransoletkę na nodze, ale to ma ogromne znaczenie symboliczne, dostałam od chłopaka. Poza tym tylko łańcuszek z czerwonym serduszkiem od babci.
_________________
W miękkim futrze kota
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2013-07-26, 00:12   

Ostatnio nie noszę, bo gubię na potęgę.
Nawet pierścionek zaręczynowy już zdjęłam, bo zsuwa się co rusz i boję się, że stracę. :(
_________________
meow
 

Disarray  

Stały User

Chaos myśli...



Do³±czy³a: 13 Wrz 2013

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2013-09-13, 21:49   

Kolczyki, uwielbiam, zwykle wkrętki. Pierścionek, jeden. Cóż, poza tym łańcuszek z krzyżykiem i nutką. Czasami bransoletki, ale rzadziej.
_________________
"Everything that kills me, makes me feel alive."
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2013-09-13, 23:18   

ja ostatnio tylko zegarek i kolczyki (malutkie serduszka). przstalam nosik naszjnik ;P
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-09-14, 18:14   

Ostia napisa³/a:

W czym czujecie siÄ™ najlepiej, bez czego nie wychodzicie z domu...?


Naszyjnik i bransoletki których nigdy nie ściągam. Czasem jakiś pierścionek ale bardzo rzadko. No i pełno kolczyków które zmieniam prawie codziennie.
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com