Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-20, 19:57   

Najważniejsze, żeby był czysty, schludny i porządny. Wtedy każdy zyskuje na swoim naturalnym wyglądzie. Odpychają też plamy potu pod pachami. fuj. ;p co innego na wf-ie, jak się spoci, normalka przecież. ale zawsze potem może wziąć prysznic.
 

bliss  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Wiek: 32

Do³±czy³a: 20 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-20, 20:20   

no fakt...czysty, schludny, ale to jednak nie wystarczy. wg mnie brzydki = nieładna buzia. Nie wiem...trądzik np. a reszta to wedle gustu.
_________________
"Byłem rad, że mogę udzielić prawidłowej odpowiedzi, co też uczyniłem. Powiedziałem, że nie wiem."
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-09-20, 21:17   

Ej, już bez przesady. Przecież każdy może mieć pryszcze większe lub mniejsze i nikt nie będzie traktował go inaczej, a bynajmniej ja nie. ;) Jest się w takim wieku, że o pryszcz nie trudno. :-P
 

bliss  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Wiek: 32

Do³±czy³a: 20 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-20, 21:34   

po prostu chłopcy z pryszczami mnie nie pociągają.
a jeśli chodzi o traktowanie..na pewno nie uważam takiego z trądzikiem za "gorszego".
_________________
"Byłem rad, że mogę udzielić prawidłowej odpowiedzi, co też uczyniłem. Powiedziałem, że nie wiem."
 

Tixi  

User



ImiÄ™: Paulina

Do³±czy³a: 13 Wrz 2009

Sk±d: Czestochowa

   

Wys³any: 2009-09-21, 18:32   

Oj na pewno ale mnie chłopcy z trądzikiem trochę odpychają ale na zachowanie to nie wpływa.Za to nie lubię gdy chłopcy ą zaniedbani :[
_________________
SÄ… dni sÄ… chwile sÄ… ludzie i sÄ… debile.

Sorry dla tych którzy uważają się za debili ale oficjalnie mało jest takich osób
 

Jola  

Stały User



ImiÄ™: Jola

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: z daleka:)

   

Wys³any: 2009-10-05, 20:56   

Brzydki chłopak? Chłopak zaniedbany ;]]
Tłuste włosy, brudne ubrania, długie paznokcie...

Nie mam jakichś strasznych wymagać co do chłopaków.
Zależy mi tylko i wyłącznie na tym by był zadbany, czysty.
 

Szekle  

Stały User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 03 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-05, 21:13   

Brzydki chłopak to zniewieściały chłopak. I nie chodzi o wygląd, ale o styl bycia.


A tak kurczowo trzymając się wyglądu brzydki chłopak jest niski i ma nie dość symetryczną twarz
 

księżniczka.  

Stały User



Do³±czy³a: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-05, 17:15   

ja może trochę nie na temat. a może i na temat.;)


poznałam faceta, który był [jes?;] ] brzydki. naprawdę mi się nie podobał, był dla mnie totalnie aseksualny, totalne przeciwieństwo mojego 'ideała' i jako to, że ja zawsze zwracam uwagę na wygląd w ogóle nie brałam pod uwagę opcji, że mogłabym coś do niego poczuć.
a poznałam go lepiej, okazał się świetnym człowiekiem i w tym momencie mogłabym nieba mu przychylić mimo, że nie jesteśmy i nie będziemy razem.;)


także facet jeśli jest brzydki a ma za.ebiste wnętrze może liczyć na powodzenie.;]
_________________
Babe
In
Total
Control of
Herself
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-12-05, 19:29   

Jola napisa³/a:

Brzydki chłopak? Chłopak zaniedbany ;]]


a nie zgodzę się z tym, ponieważ są ludzie ładni i brzydcy. i tutaj nic nie poradzi się na to zadbaniem. no chyba że myśli się o operacjach plastycznych.
_________________
ona umrze martwa.
 

Alexis  

Mega wymiatacz

Księżniczka huligan



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 15 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-12-12, 13:41   

Zachowuje się jak świnia i wygląda jak świnia.
_________________
Zbieram na zupÄ™ dla Placka, bo chudy.
 

Exodus  

User


ImiÄ™: Damian

Do³±czy³: 22 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-23, 16:12   

Wiele z was pisze, że nie odpowiada wam chłopak ze szlugiem w gębie. Ja osobiście nie palę, a w mojej szkole jestem jednym z niewielu takich. Co przerwę większość dziewczyn biega na palarnie i jarają się, jacy to oni są zajebiści (mam na myśli chłopaków, którzy palą). Cieszę się, że na tym forum większość dziewczyn nie akceptuje opcji "palenia" przez chłopaków. Lecz pewnie większość dziewczyn w mojej szkole to zwykłe "puste laski". :kwasny:
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-12-23, 18:33   

Exodus napisa³/a:

jarają się, jacy to oni są zajebiści (mam na myśli chłopaków, którzy palą)


jeśli to nie są takie głupie suczki po prostu, bo to już inna kwestia, one cale nie powinny istnieć, więc to, że podobają im się ludzie z fajką w ustach nic ponad to.
jeśli to tylko zwykłe dziewczyny, to śmiem twierdzić, że nie lecą na papierosy a na tych chłopaków po prostu,, a palarnia jest dobrym miejscem, żeby sobie na nich popatrzeć, poznać itd.

niech sobie pali, nie jest przez to 'brzydki' teraz, później juz wszyscy są brzydcy mniej lub bardziej.
straszliwie gryby z tłustymi włosami i śmierdzącym oddechem, od którego umiera wszystko w promieniu kilometra.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

mrMagic  

Stały User

Wydaje siÄ™..



Do³±czy³: 11 Pa¼ 2009

Sk±d: Zachodnie Mazowsze

   

Wys³any: 2009-12-23, 19:25   

Chyba nie powinienem czytać tego tematu ponieważ w każdym opisie znajduje coś z siebie xD Dzięki za otworzenie oczu na kilka spraw :)
 

ptp  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Maj 2009

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2009-12-23, 21:57   

chyba tylko na tym forum wszyscy uważają osoby zaniedbane za brzydkie ,bo w rzeczywistości tak nie jest
_________________
...jest jedna rzecz dla której warto żyć...
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-12-24, 01:56   

Przetłuszczone włosy, lepkie ubrania, brudna szyja i sypiący się łupież. Mmm miodzio szczyt piękności.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com